Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 15. 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karo11 írta:
Gina007 írta:
En mindenekelott azt gondolom a betegsegmegelozes a mozgassal egeszseges eletmoddal kezdodik... Yoga, pilates, bodyart es egyeb sportok marha jok tudnak lenni en nagyon szeretem. Sokan nem tudjak mi ez, ezert ki sem probaljak, pedig igen jo, sokat lehet javitani a kozerzeten, immunrendszeren. Annyit tudok mondani, ha erdekel nezz el az AVON test es Lelek napjara szombaton, ott lathatod, kiprobalhatod az osszes testgyakorlatot!
Smile

De jó, hogy említed ezt a rendezvényt, imádok jógázni, mindenképpen megpróbálok elmenni, csak még a páromat kell megfűznőm, hogy jöjjön el velem. Smile

Voltál a rendezvényen? Én igen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
karo11
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voltál a rendezvényen? Én igen.[/quote]

Sajnos nem tudtam elmenni. Milyen volt?
Vissza az elejére
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 19. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karo11 írta:
Voltál a rendezvényen? Én igen.

Sajnos nem tudtam elmenni. Milyen volt?[/quote]

De kár, jó előadásokról maradtál le. Nekem nagyon tetszett. Volt olyan előadás ami nem annyira de a legtöbb igen. A Magyar Rákellenes Liga elnökének előadása pl. jól összefoglalta a lényeget a megelőzés az önvizsgálat, a mellek vizsgálatának, a rákszűrésnek fontosságát. A sokféle jóga is szuper volt, meg az asztrológiás téma is.
Na majd ha hallok hasonlóról megírom itt is.
Vissza az elejére
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 29. 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De kár hogy nem ír senki, pedig a téma szuper lenne szerintem.
Vissza az elejére
ildikó76
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 30. 09:11    Hozzászólás témája: egészséges táplálkozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kisgyermekes anyukaként nem sok időm jut mozgásra -itt most nem az örökmozgó csemetém utáni trappolásra gondolok- és a bogyókban sem nagyon hiszek.
Ami viszont nekem beállt, és valóban energiával tölt fel azok a csíráztatott gabonafélék. Véleményem szerint az a legnagyobb probléma korunk élelmiszereivel, hogy konkrétan nem táplálnak megfelelően. E témával kapcsolatban, illetve magyar bio élelmiszerekről és csíráztatott „takarmányokról” bővebben a neten olvashattok.
Üdv:
Ildi

Kéretik reklámozással kapcsolatban Swindlerrel felvenni a kapcsolatot.
Még egy reklám ebben a topikban, és lezárom!
Sieglinde
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 30. 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem unjátok még a kamunikkek sorozatgyártását?

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
karo11
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 30. 11:04    Hozzászólás témája: Re: egészséges táplálkozás Hozzászólás az előzmény idézésével

ildikó76 írta:
Sziasztok!
Kisgyermekes anyukaként nem sok időm jut mozgásra -itt most nem az örökmozgó csemetém utáni trappolásra gondolok- és a bogyókban sem nagyon hiszek.
Ami viszont nekem beállt, és valóban energiával tölt fel azok a csíráztatott gabonafélék. Véleményem szerint az a legnagyobb probléma korunk élelmiszereivel, hogy konkrétan nem táplálnak megfelelően. E témával kapcsolatban, illetve magyar bio élelmiszerekről és csíráztatott „takarmányokról” bővebben a neten olvashattok.
Üdv:
Ildi

Sieglinde

Ezt most nem tudtuk meg, mert reklámozásnak minősült.
Érdekes pedig csak olyan dologra hívtad fel a figyelmünket ami jót tesz az egészségünknek.
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 30. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És azt sem unja, hogy a hülyét játssza Very Happy

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 01. 21:50    Hozzászólás témája: Re: egészséges táplálkozás Hozzászólás az előzmény idézésével

ildikó76 írta:
Sziasztok!
Üdv:
Ildi

Sieglinde

Ez pont egy olyan téma ahol az egészségünk érdekében szóba kerülnek termékek, gyógyszerek, reform élelmiszerek stb. amiket jó szívvel ajánlunk egymásnak.

Ildi, engem érdekelne ami ajánlasz, küldj róla infót mélbe.
Vissza az elejére
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 01. 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:

?
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 01. 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
És azt sem unja, hogy a hülyét játssza Very Happy

klara5 írta:
Skar írta:

?

A válságban csak a legszívósabbja marad fenn. Ajtón ki, ablakon be.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 02. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

klara5 írta:
Skar írta:

?

Figyelj, nyomi, elmagyarázom.
Ha moderátorként jelentkezel be a fórumra, látsz a hozzászólások alján egy sokjegyű számot, ami árulkodó lehet. Ha két hozzászólásnál a két szám megegyezik, az megmutatja, hogy ugyanaz a személy írhatta a két hozzászólást, vagy legalábbis ugyanarról a gépről írták. Hangyáéknak sem csak az intuíciója súgja, hogy valami nincs rendben ennél a mostanában regelt nőinévpluszszám-csapatnál, bár asszem, mindenkinek gyanús.
Tudod, én csak egy egyszerű bölcsész bloggerina vagyok, aki kettes volt számtechből, de amikor egy egykori elvbarátom butítványa elhelyezett a blogomon egy mocskolódó kommentet, perceken belül megtaláltam az iwiw-oldalát, azt, hogy melyik országból és városból netezik, ki az internetszolgáltatója, milyen a böngészője+oprendszere és a képernyőfelbontása, milyen oldalakat nézett meg a blogomon és mennyi időt töltött ott. Négygyerekes, jól eleresztett polgárasszony volt az illető, direkt nem töröltem a kommentjét, jobban fogja az őt zavarni, mint engem. Twisted Evil És az itteni moderátorok még csak nem is balga bölcsészek, szerintem már a lábméretedet is tudják. Szóval a neten addig vagy anonim, míg nem baszod föl senki agyát.

Vissza az elejére
karo11
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 02. 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakit nem érdekel a téma nem értem miért ide írogat. Vagy ha írogat akkor a témához szóljon hozzá, ne pedig arról írogasson, hogy ki mit és miért csinál itt.
Nem beszélve arról, hogy szerintem nem illik lenyomizni az embert.
Ha nektek ez örömet okoz és nincs jobb vagy más dolgotok rendőrködjetek nyugodtan az emberek után.
Nekem meg erről van meg a véleményem.
Vissza az elejére
klara5
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 11. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karo11 írta:
Ha valakit nem érdekel a téma nem értem miért ide írogat. Vagy ha írogat akkor a témához szóljon hozzá, ne pedig arról írogasson, hogy ki mit és miért csinál itt.
Nem beszélve arról, hogy szerintem nem illik lenyomizni az embert.
Ha nektek ez örömet okoz és nincs jobb vagy más dolgotok rendőrködjetek nyugodtan az emberek után.
Nekem meg erről van meg a véleményem.

Egyet értek veled.

Tök felesleges volt ilyen-olyan beszólásokkal elrontani ezt a fórumot.

Én azt hittem ide erre az értelmes témáéra csak normális emberek fognak írni.
Úgy látszik tévedtem.
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 11. 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a topik a te multinickeléseddel lett elrontva, kicsim, meg a reklámozással. Sieg, nem akarod kitörölni ezt az egész phosht? Meglátja egy erre járó, visítva menekül a fórumról...

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Következő
2 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.