Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 12. 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Becarás!!!!! Moksa elixír, mint karma oldó. Hogy mit ki nem találnak.
Moksa elixir egy virágeszencia, olyan mint a bach-terápia csepp esküsznek arra, hogy még a daganatra is jó.
Van egy ismerősöm, aki forgalmazza. No neki nem hiszek el semmit Rolling Eyes

http://1494368.livebroadcast.talkfusionlive.com/golive/m/sJooeCsUzSPObcpK
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 25. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakit érdekel . Bükki füves ember Szabó Gyuri bácsi honlapja, aki segítséget kér ad levélben tanácsot.

http://egeszsegtaplalkozas.shp.hu/hpc/userfiles/egeszsegtaplalkozas/szabogyuribacsireceptjei.pdf
Vissza az elejére
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 09. 19. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legjobb, ha az ember önmagát gyógyítja, mivel ezt az orvosoktól nem, csak ennek segítését várhatjuk el.

Pl. A magas gyomorsav túltengésre, az orvos simán felírja a proton pumpa gátló gyógyszereket (acida, refluxon stb), ami ugyan segít ezen a problémán, de gátolja a magnézium fölszívódását, aminek a hiánya, vagy alacsony szintje szívritmus zavarokhoz vezethet.
Na most az egyszerű földi halandó elmegy egy kardiológushoz, aki persze felír egy másik gyógyszert, amitől jobb esetben (miután ki pengette a viszg. Díjat) éppen a hátán nem nő ki a toll, de a panasza sem szűnik meg.
Miután kellően fölhomályosítják a két probléma összefüggéséről, kénytelen kelletlen lemond a kávéról (meg esetleg a veres borról, ami köztünk szólva elég durva gyógymód), és csillapodhatnak a tünetei. Orvos nem is kellett volna hozzá…

Ha mindehhez hozzávesszük, hogy (aszem ezen a fórumon olvastam valahol), a zeller gumó csillapítja az éhségérzetet/étvágyat, meg mellesleg a sav/bázis helyreállításában is igen jó szolgálatot tesz, akkor tényleg tök feleslegesek az orvosok.
Igaz ugyan, hogy a feleségem szerint a zeller gumó, nem a gyomorsavat „kezeli”, hanem a potenciát növeli, de ezt a téves hiedelmet aránylag könnyen lehet cáfolni, amihez már megint csak nem kellenek az orvosok…
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
margee
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 18. 10:42    Hozzászólás témája: vigyázzunk magunkra! Hozzászólás az előzmény idézésével

Évente egyszer mindig elmegyek orvoshoz általános kivizsgálásra, mert sajnos szívritmus zavarom van. Esetemben a stroke kialakulásának esélye átlagon felüli. Tudtátok, hogy a stroke az egyik leggyakoribb haláleset Magyarországon?Az orvosom elmondta, hogy a stroke tünetei, mint a végtaggyengeség, szóformálási nehézség, beszédzavar, féloldali bénulás, száj egyik oldali legörbülése, stb. hirtelen jelentkeznek, és azonnali kezelést igényelnek, úgyhogy ilyen esetben mentőt kell hívni. Gondoltam megosztom veletek, hogy ha a fenti tünetek hirtelen jelentkeznek valakinél, azonnal hívjátok a 104-et! Figyeljünk egymásra! Előzzük meg a nagyobb bajt! Ha több infót szeretnétek, ez egy nagyon hasznos oldal ...
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 18. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Margee, köszönjük a tájékoztatást.
Kérdés: ha a mentő nem megy ki, perceket vesz igénybe hogy felvegyék a telefont, akkor az illető meghal, ugye?

A múltkor a 3 éves gyerekemnek kb fél óra alatt feldagadt a szája, teli volt összefolyó hatalmas kiütésekkel. Nem jöttek ki a mentők, a telefont is alig vették fel.
Úgyhogy összecsomagoltam a gyereket és bementem a kórházba. Ott több órán keresztül vizsgálták, nem mertek hazaengedni hogy nehogy valami komplikáció legyen.

Én mindenesetre a mentők hívásával igen értékes perceket veszítettem...
Vissza az elejére
csikungmester
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 14. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
No, hát engem érdekelne, hogy ki mit tud ajánlani arra, hogy több energiám legyen, ki tudjam aludni magam, stb.
Amúgy a bogyók és pirulák nem jöhetnek szóba, mert nem szedek be bármit.

De valami más, pl módszer érdekel!

Ja amúgy van két, 3 éven aluli gyerekem és egy elég nagy háztartásom, illetve kellően sok egyéb problémám.

Szóval várom az ötleteket.

én ajánlom a csikungot - ha megtanultad az alap mozdulatokat, otthon tudod őket végezni, akkor amkor időd van rá. Nagyon hatékony módszer, sokan ennek köszönhetik azt is, hogy betegségekből meggyógyultak - akár féloldali bénulásból is.

De nem kell betegnek légy, hisz feltölt energiával, nem fáradsz el pedig sokkal többet végzel el mint előtte egy nap.

Az aláírásomban megjelenik a link, így nem rakom újra ide Smile
szép hétvégét kívánok mindenkinek!
andikaa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 26. 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Tudjátok, mik a stroke előjelei? A szóformálási nehézség, beszédzavar, féloldali bénulás, száj egyik oldali legörbülése súlyos előjelei lehetnek a strokenak! Vigyázzatok magatokra, és ha ilyet észleltek valakin, azonnal hívjátok a 104-et.
Ezt azért írom, mert a testvéremnek pitvarfibrillációja van, és tegnap tapasztaltunk nála ilyen hirtelen tüneteket. Azonnal hívtuk a mentőket, mire mondták, hogy jól tettük, és azt is hozzátették, hogy a pitvarfibrillációban szenvedőknek töbszörös esélye van a stroke-ra. Emiatt fontos, hogy járjunk rendszeresen vizsgálatokra!
...
Vissza az elejére
csikungmester
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 16. 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

margee és andika ugyanaz a személy álruhában....
és úgy tűnik naygon fontos neki az a facebook oldal...
doktor
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 11. 19. 20:49    Hozzászólás témája: Görögszéna (Trigonellae foenugraeci semen) Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Harmo Net! Nagyon értékes információt adtak a görögszénáról. Azért szeretném tisztázni, hogy a görögszéna mag (Trigonellae foenugraeci semen) neve Helba és nem Methi. Methi-nek nevezik az arabok a görögszéna levelét, amely szintén nagyon értékes, csak kevesen tudják, ill. kevesen ismerik. A görögszénának egyébként nagyon hasznos szakirodalma van magyar nyelven is a neten. csak be kell ütni a google keresőbe: gorogszena.hu
Vissza az elejére
orsi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 10. 31. 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én urológiai megelőzés, kivizsgálás, kezelés témában keresgéltem és sok minden között egy olyan oldalra is akadtam, amilyet még korábban nem láttam, itt minden kapcsolódó dologról egy helyen írnak és ráadásul még értem is Smile Ha rajtam kívül néhány embernek segít az uropatika honlap "Urolexikon" nevű fogalomtára, már megérte a fáradság h leírtam Smile Üdv!
Vissza az elejére
Parafa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 17. 21:55    Hozzászólás témája: Re: Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés Hozzászólás az előzmény idézésével

karo11 írta:
Sziasztok!

Én arról szeretnék veletek beszélgetni, hogy ki milyen módon igyekszik megőrizni az egészségét.
Várom az öteleteket, cseréljünk eszmét, hátha megtudunk egymástól valami okosat.

Sziasztok!

Én mindenképp a törölt link méregtelenítést ajánlom. Növényi rostokkal, vitaminokkal, prebiotikummal. Egyszerű, gyors, hatásos. Ezt használom, nekem bevált!
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 18. 12:02    Hozzászólás témája: Re: Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés Hozzászólás az előzmény idézésével

Parafa írta:
karo11 írta:
Sziasztok!

Én arról szeretnék veletek beszélgetni, hogy ki milyen módon igyekszik megőrizni az egészségét.
Várom az öteleteket, cseréljünk eszmét, hátha megtudunk egymástól valami okosat.

Sziasztok!

Én mindenképp a törölt link méregtelenítést ajánlom. Növényi rostokkal, vitaminokkal, prebiotikummal. Egyszerű, gyors, hatásos. Ezt használom, nekem bevált!

Jaj de jó! már nagyon hiányzott egy marhadrága, ám hatékony csodaszer! Fogyassz belőle minél többet! Én maradok a magam metódusánál...
Parafa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 20. 08:23    Hozzászólás témája: Re: Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés Hozzászólás az előzmény idézésével

Számomra hatásos. Másnak más az! Attól még lehet jó!

Sieglinde írta:
Parafa írta:
karo11 írta:
Sziasztok!

Sziasztok!

Jaj de jó! már nagyon hiányzott egy marhadrága, ám hatékony csodaszer! Fogyassz belőle minél többet! Én maradok a magam metódusánál...
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 21. 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem egyszerűbb egészségesen élni? akkor nem kell méregteleníteni meg csodaszereket beszedni. Még olcsóbb is
Vissza az elejére
Parafa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 12. 27. 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Nem egyszerűbb egészségesen élni? akkor nem kell méregteleníteni meg csodaszereket beszedni. Még olcsóbb is

Kérdés tudunk-e úgy élni? Lehet e manapság elkerülni az adalékokat, színezékeket, ízfokozókat? Még akkor is nehéz, ha magunk készítjük el a kenyeret stb. Nagy nagy odafigyeléssel igen, de az fel emészti az időnket. Persze nem cél a táplálékkiegészítők fogyasztása, de ha van jó, miért ne? Csak ajánlott, nem kötelező.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő
14 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.