Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egészségmegőrzés, betegségmegelőzés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom,hogy miért van az, hogy állandóan a paranoia oldalárol közelíted meg a hsz-eimet...Most nemis tudom akkor...ENNYIRE erőszakosak lennének a beírásaim? Hogy azt feltételezed örökösen, hogy ha írok valamit a SAJÁT MENTALITÁSAIMROL, akkor ebböl az következik automatikusan, hogy "azt akarom,hogy te is ugyanígy csinálj mindent"? Már ezerszer megírtam,hogy amiket írok magammal kapcsolatosan,AZ CSAK A SAJÁT MAGAMRA ÉRVÉNYES DOLOG...Más meg csináljon azt amit akar, legyen az már mindenkinek a saját dolga...De akkor te MINDEN EGYES ALKALOMMAL újra és újra nekem esel, hogy "minek akarom ráerőltetni mindenkire a saját mentalitásomat"?Holott VALÓJÁBAN PONT FORDÍTVA VAN A DOLOG...Megfigyelheted a fentebbi hsz-eimben is ezt a dolgot...Egész végig arról beszéltem most is,hogy FELŐLEM MINDENKI AZT SZŰR AMT CSAK AKAR,,MEG ANNYIT JÁR ORVOSHOZ AMENNYIT CSAK AKAR,CSAK NEKEM(!!!!!) HAGYJON BÉKÉN AZ ILYESMIVEL MINDENKI, mivel NEKEM nincs erre igényem...Mivel se olyan munkakörben nem dolgozok, ahol szükséges a teljes körü e.ü. kivizsgálás,se züllött trógerekkel nem érintkezem, akiktöl esetleg elkaphatnék valamit...Az egyéb jellegü egészségi állapotom meg had legyen már azért az én dolgom...Ki...szottul idegesít MINDIG,amikor MÁSOK akarnának RÁM "vigyázni"úgymond...Meg az én egészségemre...Főleg úgy,hogy az ilyen "értem aggódó" alakok meg szervezetek VALÓJÁBAN csak közönséges megélhetési okokbol csinálják azt amit,de akkor megmagyarázzák ugye, hogy tulajdonképpen nekem csinálnak szívességet...Olyan nehéz ezt felfogni? Vannak emberek akik egyszerűen NEM KEDVELIK AZT, ha mások akarják megmondani nekik,hogy "mi nekik a jó"...Meg helyettük tudni...Nos...Én pont egy ilyen alak vagyok...És ennyi...Ne filozófálj már ezen annyit,újra és újra...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2018. 12. 20. 15:34-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade néhány gondolat akkor még arról,hogy miért mondom én azt,hogy "nekem hagyjon békén minden orvos,minden e.ü. szűrés,meg úgy általában is ez az egész intézményesített e.ü. rendszer úgy ahogy van"...Ugyanis az idők folyamán a kezdeti "javasasszonyok, csontkovácsok,varázslók,táltosok" világa átalakult ugye a kapitalizmus "áldásos" eszmeiségétöl megfertőzve, egyfajta IPARÁGGÁ...Mint ahogy minden egyébb is ezen a világon...Éshát "Hipokráteszi eskü" ide vagy oda,a mai világban az e.ü. meg a gyógyítás világa VALÓJÁBAN SEMMI MÁSROL SEM SZÓL, mint az ebben a rendszerben élők,és ezen rendszert működtetők MEGÉLHETÉSÉRÖL...Éshát sajnos ha eljut BÁRMELY DOLOG IS a világon ebbe a stádiumba, akkor bizony ilyen esetben MINDIG JOBB NAGYON,DE NAGYON VIGYÁZNI...Nemcsak az egészségüggyel,hanem bármi mással is...Mivel ilyen esetekben az EREDETI FUNKCIÓ pillanatok alatt háttérbe kerül,és csak arra megy ki a játék a továbbiakban,hogy MIKÉNT LEHET A BEPALIZOTT DELIKVENSET MINNÉL JOBBAN LEHÚZNI...Aztán ennyi...Ennek az elvnek EZER PÉLDÁJÁT LÁTOM MINDENFELÉ NAP MINT NAP, úgyhogy éppen ezért én személy szerint nem akarok ebben a rendszerben és folyamatban sohasem részt venni, illetve ezt a rendszert fenntartani...És éppen ezért mondom mindig azt ,hogy "köszönöm szépen,de ÉN EBBÖL NEM KÉREK"...De ez azért messze nem jelenti azt,hogy ne törődnék közben az egészségemmel...Gondolom nem véletlen az,hogy a mai napig sincs semmi e.ü. problémám...És nincs semmiféle betegségem...És ez bizony messze nem szerencse kérdése szerintem,hanem egy egyfajta TUDATOS ÉLETMÓDÉ...Egy olyan életmódé, amiben viszont NINCS SEMMI SZEREPE az intézményesített e.ü. intézményeknek...Éshát ne is legyen sose...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem tudom,hogy miért van az, hogy állandóan a paranoia oldalárol közelíted meg a hsz-eimet...Most nemis tudom akkor...ENNYIRE erőszakosak lennének a beírásaim? Hogy azt feltételezed örökösen, hogy ha írok valamit a SAJÁT MENTALITÁSAIMROL, akkor ebböl az következik automatikusan, hogy "azt akarom,hogy te is ugyanígy csinálj mindent"? Már ezerszer megírtam,hogy amiket írok magammal kapcsolatosan,AZ CSAK A SAJÁT MAGAMRA ÉRVÉNYES DOLOG...Más meg csináljon azt amit akar, legyen az már mindenkinek a saját dolga...De akkor te MINDEN EGYES ALKALOMMAL újra és újra nekem esel, hogy "minek akarom ráerőltetni mindenkire a saját mentalitásomat"?Holott VALÓJÁBAN PONT FORDÍTVA VAN A DOLOG...Megfigyelheted a fentebbi hsz-eimben is ezt a dolgot...Egész végig arról beszéltem most is,hogy FELŐLEM MINDENKI AZT SZŰR AMT CSAK AKAR,,MEG ANNYIT JÁR ORVOSHOZ AMENNYIT CSAK AKAR,CSAK NEKEM(!!!!!) HAGYJON BÉKÉN AZ ILYESMIVEL MINDENKI, mivel NEKEM nincs erre igényem...Mivel se olyan munkakörben nem dolgozok, ahol szükséges a teljes körü e.ü. kivizsgálás,se züllött trógerekkel nem érintkezem, akiktöl esetleg elkaphatnék valamit...Az egyéb jellegü egészségi állapotom meg had legyen már azért az én dolgom...Ki...szottul idegesít MINDIG,amikor MÁSOK akarnának RÁM "vigyázni"úgymond...Meg az én egészségemre...Főleg úgy,hogy az ilyen "értem aggódó" alakok meg szervezetek VALÓJÁBAN csak közönséges megélhetési okokbol csinálják azt amit,de akkor megmagyarázzák ugye, hogy tulajdonképpen nekem csinálnak szívességet...Olyan nehéz ezt felfogni? Vannak emberek akik egyszerűen NEM KEDVELIK AZT, ha mások akarják megmondani nekik,hogy "mi nekik a jó"...Meg helyettük tudni...Nos...Én pont egy ilyen alak vagyok...És ennyi...Ne filozófálj már ezen annyit,újra és újra...

Idézet:
Azért ne hagyd már magad ennyire megtéveszteni,Szami..."."Örülök neki hogy az állam ennyire vigyáz az egészségemre"...

Egyrészt nem ezt írtam, másrészt ebben a beírásodban ugye semmi olyan nincs, ami miatt úgy érezhetek ahogy, igaz? Sajnálom, ha nem érzed.
Nem azt mondtam, hogy rám erőlteted azt amit te akarsz és teszel és gondolsz, csak KÍMÉLETLENÜL NEGATÍVAN BÍRÁLSZ MINDENKIT, AKI MÁSKÉPP VÉLEKEDIK, MINT TE.

Általában a "felőlem" kezdetű mondatok sugallnak egy olyan stílust, ami ezt jelzi...
Egyébként sokmindenről írtam a hsz-emben, nem csak arról, amit most kiemelsz belőle. Talán olvasd újra. magyaraz
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos a stílusom olyan mindig amilyen,írtam már ezerszer,hogy ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget...Tudod jól hogy nálam MINDIG MINDEN MÁSHOGYAN MŰKÖDIK,mint ami az megszokott mások esetében...Ennyire nehéz ezt megszokni?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Sajnos a stílusom olyan mindig amilyen,írtam már ezerszer,hogy ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget...Tudod jól hogy nálam MINDIG MINDEN MÁSHOGYAN MŰKÖDIK,mint ami az megszokott mások esetében...Ennyire nehéz ezt megszokni?

Csak ha úgy érzem, hogy bírálsz, mert én más vagyok.
Én hányszor voltam veled olyan "kíméletlenül negatív", mint te velem???
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Nem bírállak...Honnan szeded ezt a hülyeséget? Nézd vissza a fentebbi hsz-eket...Olvastál bárhol is olyat,hogy "Szami, te hülye vagy,ezt nem úgy kell csinálnod,ahogy csinálod"? Meghogy "hallgass rám,mert én tudom mindig a tutit"? Olvastál valahol ilyet tőlem?Ha igen,akkor kérlek idézd már ide nekem,hogy énis láthassam...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Nem bírállak...Honnan szeded ezt a hülyeséget? Nézd vissza a fentebbi hsz-eket...Olvastál bárhol is olyat,hogy "Szami, te hülye vagy,ezt nem úgy kell csinálnod,ahogy csinálod"? Meghogy "hallgass rám,mert én tudom mindig a tutit"? Olvastál valahol ilyet tőlem?Ha igen,akkor kérlek idézd már ide nekem,hogy énis láthassam...

Konkrétan így valóban nem írtad. De az, hogy "szembeállítod" önmagad viselkedését, máséval szemben, hogy "bezzeg Te", olyan "felsőbbrendűen", ahogy azt csak te tudod, hogy alapjáraton az a szebb, jobb, és az a tökéletes...ez mindenkit frusztrál. Nem tudom nem bántásnak és nem bírálatnak, nem negatív kritikának venni, ha ennyivel többre tartod magad, (nálam, bárkinél) mert AZ.
(Nem a sértettség beszél belőlem, csak az, hogy szeretném, ha megértenél.)
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van na...Lehet hogy van igazság abban amit mondasz,dehát most mit csináljak szerinted? Ilyen a stílusom...De szeretném ha megértenéd azt,hogy IGAZÁBOL NEM AKAROK olyan lenni,mint amit te kinézel belőlem örökösen, meg nemis vagyok olyan...Túl rövid idő óta ismersz...És ebböl kiindulva bízok abban,hogy idővel azért megszokod majd te is ezt a sajátos beszédstílusomat...Ne add fel a reményt, előbb-utóbb csak sikerülni fog...Vagy legalábbis bízzunk ebben...Nade most lépnem kell mára,szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jól van na...Lehet hogy van igazság abban amit mondasz,dehát most mit csináljak szerinted?
.

Haladunk lassan. De szerinted még mindig csak "lehet", hogy igazam van. Nem lehet, hanem BIZTOS.

Titusz írta:

Ilyen a stílusom...De szeretném ha megértenéd azt,hogy IGAZÁBOL NEM AKAROK olyan lenni,mint amit te kinézel belőlem örökösen, meg nemis vagyok olyan...Túl rövid idő óta ismersz...És ebböl kiindulva bízok abban,hogy idővel azért megszokod majd te is ezt a sajátos beszédstílusomat...Ne add fel a reményt, előbb-utóbb csak sikerülni fog...Vagy legalábbis bízzunk ebben....

Úgy vélem ez nem csak rajtam áll.
Én egyszerűen olyannak "látlak", amilyennek te "láttatod" önmagad...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
16 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.