Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Boszorkánymúzeum

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mandragora
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 15. 13:50    Hozzászólás témája: Boszorkánymúzeum Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem régiben jártam egy budapesti helyen, amiről csak a közel múltban szereztem tudomást. Boszorkányok, vajákosok, füvesek, népi gyógyítók - ki gondolná, hogy egy tőről fakadnak? Ti ismeritek a vasorrú bába történetét? Én most hallottam róla először, és arról is hogy miért repül a seprű... óriási volt! A tárlatvezető boszorkány minden kérdésünkre kimerítő választ adott! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szeretne többet megtudni a mágia kezdeteiről és a magyar nép hagyományairól!
Várom az élménybeszámolókat! Laughing

Bővebb információkat itt találtok: http://www.boszorkanymuzeum.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.