Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

TT azaz Tidena teázója.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 732, 733, 734  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 12. 17:47    Hozzászólás témája: TT azaz Tidena teázója. Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Vendég! Laughing
Ebben a teázóban szeretném ha együtt tudnánk nevetni.Kérlek hagyd az ajtón kívül a mérged,a rosszindulatot,az okoskodást.
Szeretném ha lenne egy hely ahol a napi hajsza után megpihenhetünk,kikapcsolhatunk, nevethetünk.
Ugye te is így gondolod?
Tidena
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 12. 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem sikerül idetalálni! Cool

Zuzu-rege!
Ma megkönnyebbitette a pénztárcámat egy tizessel....Tegnap előtt elkezdett köhögni.Még soha nem halottam kutyát köhögni!Olyanhangokat adott ki magából,hogy csak néztem.Levittük az orvoshoz.Kiderült torokgyulladása van,2 szuri,antibiotikum,kalcium vizitdij összevissza 9870,-pízt taksált.Azt mondja a doki hogy hideget ivott.Gondolkodtam a tálja a radiátor mellett....aztán beugrott!A tej!Adtam neki tejet,amit a hűtőből vettem ki,ő meg lecsapott rá mint a vércse és egyszerre fellefetyelte.
Nos a tanulópénz tipikus esete! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 12. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én már megjöttem. Smile
Jaj, nem is tudom, most akkor írhatom a mai kalandot vagy nem?
Képzeljétek! Előadás alatt, ránktörte egy részeg pasi az ajtót. Hát, jól megijedtünk! A rendőr, meg kivezette, de gyakorlatilag nem csinálnak semmit, mert a jogait sorolja, meg elküldi a rendőrt úgy a melegebb éghajlatra, hogy csak pislogtunk. ( meg még nagyon csúnyákat is mondogatott, hogy mit csináljon a rendő vele:)))
Na, a mai kaland letudva!
SZép álmokat!! Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te Márgi és milyen indokkal törte rátok az ajtót?Ismert valakit ott akivel elintézendője volt,vagycsak úgy szórakozásból?
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

RÁK

Jó barátjának juthat ma ön az eszébe.Az illető akár telefonon is felhivhatja.De ne akarja félbehagyni a hosszúra nyúló beszélgetést!

Nap-nosztalgia-galambszürke-11:41-23:53 851

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

SZŰZ

Szokatlanul és ok nélkül érezheti hogy nem szeretik.Dobja fel az estéjét egy derűs CD-vel.

Uránusz-együttérzés-sötétzöld-14:02-19:50 131

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.--.-.-.-.--.-.--

NYILAS

Párjának rosszul áll a szénája,a gyerekeikkel is összeköti a bajuszt.Közeljövői terveit át kell rendeznie!

Neptunusz-szünet-burgundivörös-07:04-23:43 921
Vissza az elejére
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem ismeri senki! Alapjáraton zaza a pasi. Nem lehet tudni, hajléktalan-e, vagy csak csavargó? Ha nem piás, akkor csak dumál. Ha valahonnan szerez piát, akkor kötekszik, meg ordibál (de torkaszakadtából ám!!!). A rendőrök meg nem csinálhatnak vele semmi! De elég félelmetes tud lenni. a pénztáros hölgy is tök pánikban volt, hogy amikor megy haza, merre tud úgy elslisszanni, nehogy meglássa, mert vele is szívózik.
Katasztrófa, hogy nem lehet vele semmit csinálni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
b.p.
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Szevasztok! Kik vagytok? Berobbantatok a fórumra, új topikkal, új stílussal, összeszokottan. Mondhatnátok pár szót magatokról, meg arról, hogy miért, hogyan... Hátha közelebb kerülnénk egymáshoz. Smile
Akár itt is jó, de van kifejezetten bemutatkozásra szánt hely is.
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=72&hnp_nap=0&hnp_sorrend=asc&start=0
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

b.p. írta:
Smile Szevasztok! Kik vagytok? Berobbantatok a fórumra, új topikkal, új stílussal, összeszokottan. Mondhatnátok pár szót magatokról, meg arról, hogy miért, hogyan... Hátha közelebb kerülnénk egymáshoz. Smile
Akár itt is jó, de van kifejezetten bemutatkozásra szánt hely is.
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=72&hnp_nap=0&hnp_sorrend=asc&start=0

Szia b.p !

Ketten írtunk a Márgival 5 hozzászólást,ez itt már robbanás-számba megy? Laughing Akkor megnyugodtam,mert szeretem a csendes helyeket! Wink
Megnéztem a hozzászólásaidat,onnét láttam hogy régen hangya voltál.Szóval Te régen itt vagy.Nem bánnám ha felvilágositanál a helyi szokásokról. Wink
Mi egy baráti társaság tagjai vagyunk,és az "Élni és élni hagyni" elvet valljuk.Szeretünk beszélgetni,viccelődni és jókat nevetni,sőt időnként röhögni is! Embarassed De soha nem más kárára! Evil or Very Mad
Miért,hogyan?
Mármint miért vagyunk itt? Vagy mit miért?
A hogyan kérdés mire vonatkozik?

Tidena
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Márgi írta:
Nem ismeri senki! Alapjáraton zaza a pasi. Nem lehet tudni, hajléktalan-e, vagy csak csavargó? Ha nem piás, akkor csak dumál. Ha valahonnan szerez piát, akkor kötekszik, meg ordibál (de torkaszakadtából ám!!!). A rendőrök meg nem csinálhatnak vele semmi! De elég félelmetes tud lenni. a pénztáros hölgy is tök pánikban volt, hogy amikor megy haza, merre tud úgy elslisszanni, nehogy meglássa, mert vele is szívózik.
Katasztrófa, hogy nem lehet vele semmit csinálni!

Nem lehet ilyenkor hozzá kihivni a mentőt?Felétek nincsen valami ilyesmikre szakosodott kórház vagy intézmény?
Vissza az elejére
b.p.
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Szia b.p !

Ketten írtunk a Márgival 5 hozzászólást,ez itt már robbanás-számba megy? Laughing Akkor megnyugodtam,mert szeretem a csendes helyeket! Wink
Megnéztem a hozzászólásaidat,onnét láttam hogy régen hangya voltál.Szóval Te régen itt vagy.Nem bánnám ha felvilágositanál a helyi szokásokról. Wink
Mi egy baráti társaság tagjai vagyunk,és az "Élni és élni hagyni" elvet valljuk.Szeretünk beszélgetni,viccelődni és jókat nevetni,sőt időnként röhögni is! Embarassed De soha nem más kárára! Evil or Very Mad
Miért,hogyan?
Mármint miért vagyunk itt? Vagy mit miért?
A hogyan kérdés mire vonatkozik?

Tidena

Ha forgalmat nézzük, akkor bizony két új, aki aktív, az már robbanásocska. Laughing
A helyi szokásokat leírtad az elveiddel együtt. Nincs semmi különleges, csak annyi, hogy bántani nem bántunk senkit. Ha tudunk segítünk, ha nem tudunk, nem ártunk. Ha valakinek baja van, mindíg talál egy fület és egy vállat. Néha többet is. Ha öröme van, vele örülünk.
Nem szeretjük a kereskedőket és a prófétákat.

A miért kérdésre valami olyan választ reméltem, hogy: a barátnőm messzire költözött, lehetőséget kerestünk, hogy beszélgethessünk.... Azon a fórumon, ahol eddig voltunk kitört a rosszaság, menekülünk... hirtelen ezt bírtam kitalálni.. Laughing de biztos van még számtalan más lehetőség is.
Smile
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="b.p."][quote="Tidena"]Szia b.p !

.
Nem szeretjük a kereskedőket és a prófétákat.

, lehetőséget kerestünk, hogy beszélgethessünk.... Azon a fórumon, ahol eddig voltunk

Nos azokat misemnem szerettyük!Smile

"Lehetőséget kerestünk mert azon a fórumon ahol eddig voltunk",többünk gépe vírust is jelzett.Ilyen egyszerű.Az óhazában is mindenkivel szépen kijöttünk,senkivel nem volt sose problémánk.Nem kellett menekülnünk és nem is üldöztek! Smile

(Csak azért szedtem sötétre hogy elkülönüljön a válasz az idézéstől mert nem akartam újra írni!)
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindennapi betevő idézetünk,amit csak kivételesen írok be én! Smile

"A világ fele olyan emberekből áll,akiknek van mit mondaniuk,de nem tudják kimondani,a másik fele pedig olyanokból,akiknek nincs mit mondaniuk,de csak mondják állandóan a magukét"
Vissza az elejére
gincsi
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

"A világ fele olyan emberekből áll,akiknek van mit mondaniuk,de nem tudják kimondani,a másik fele pedig olyanokból,akiknek nincs mit mondaniuk,de csak mondják állandóan a magukét"

Te melyikbe tartozol? Wink Smile
“Erkölcsi, szellemi vagy fizikai szervezetünk egyetlen porcikája sem tud akárcsak egy évig is megülni a fenekén. Magyarán változunk, és változnunk is kell, állandóan, folyamatosan, amíg csak élünk.” (Mark Twain)
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gincsi írta:
Tidena írta:

Te melyikbe tartozol? Wink Smile

Ne cemélyeskeggyünk kérem! Laughing Laughing Laughing

Abba a felébe amelyik időnként jobban tenné ha hallgatna! Wink
Vissza az elejére
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 16:45    Hozzászólás témája: Re: TT azaz Tidena teázója. Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugye te is így gondolod?
Tidena

Igen , én is így gondolom Rolling Eyes .
Megérkeztem a Harmonet bolygóra az új házunkba, látom már van aki üdvözölt is a szomszédok közül minket . Remélem jó helyet találtál Tidena , nekem jónak tűnik . Ahol van , aki a vállát ajánlja fel , és a segítségét , ott mi csak jól érezhetjük magunkat ..
Hát szaporodunk , remélem a többiek is hamarosan megérkeznek , és a szomszédok is megszoknak minket ...

Na , akkor Tidenám kérek a hosszú út után egy Teát . Zöldlime-osat , ahogy szeretem . Köszi
director2
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 732, 733, 734  Következő
1 / 734 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.