Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mosómedve ! Part two.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 20. 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Nem hittem hogy van még rajtam kívül valaki aki mosómacit akar tartani. Shocked

Hol lehet "beszerezni?" és hogyan kell ővele bánni?? Rolling Eyes

Van valakinek? Meséljetek!!!!!!!!!!!!!!!

Ezzel én is így voltam Hanám! Szembesülj vele! Wink Lehet egyszer lesz is majd, kint a birtokon.
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 20. 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, csakis szabadban többesben, hogy ne unatkozzanak, nagy-nagy tóval megmindennel ami kell nekik, nem is a panelben a tizedikre gondoltam Very HappyD
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 20. 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem lesz eccer, az tuti. Meg barnapandamackóm is akit Avinak fogok hívni mert én is az vagyok. Állítólag... Wink Shocked
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 20. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grafolka írta:
NE vegyél! nem lakásban való - tudod én vagyok az a létidióta némber aki minden ide nem illő dögséget kipróbálok, de ez már tényleg nem lakásban való tartásra ajánlott. Szerintem az igény kelti a vásárlóerőt, és ez fokozódik.
Szépek, megminden. Gyűjtsél róla képeket és ha állatka kell, maximum a nyest, vagy a göri ... bár ők sem igazán ennek lettek kitalálva.

Vegyékutyátinkább! Wink Wink Wink Wink

Mondjuk szerintem egyik állat sem igazán való panel lakásba. Minden állatnak szüksége van a természetes mozgástérre. A nem háziasított fajtáknak meg méginkább. Hiába születtek fogságban, a szabadság iránti ösztön minden állatban benne van. Ugyanígy a mosómedvének is. Jóóóóóóóó nagy birodalom kell neki, bár nem tudom, hogy a kerítésen belül hogy lehet visszatartani egy ilyen rosszcsont állatkát.
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Erejun
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Good idea! Smile
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 18. 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Salome írta:
skar mkhan írta:
Gazdija mondta, hogy állatkereskedésekben árulják, de mivel sokan csak úgy ukkmukkfukk megveszik, aztán ráunnak és elcsapják a háztól, már menhelyről is hozzá lehet jutni. Semmi különösebb engedély nem kell hozzá, dúvadnak számít Smile

Szegények.. de sajnos ez szinte minden állatkával előfordul már. Dúvad ? Hihi, hát a panellakást lehet, hogy megrendezi.. Twisted Evil Kár, hogy nincs senki (tudomásom szerint) it a Harmoneten akinek van saját ! Érdekes lenne, ha leírná a tapasztalatait !

én a férjemnek váltottam valóra ezt az álmát mielőtt elhagytam.
2 in one álom or one in two ?
mit szeretnél tudni róla?én tenyésztőtől vettem és a neten találtam rá Dózsa Imrére.

most 3 éves elmúlt.akkor egy tenyérben elfért.
ha nem jövök vissza a topickra elég gyorsan szólj priviben.
azt mondják nagyon buta nem háziasítható.-nem igaz.
minden élőlény tanítható bizonyos fokig kisebb-nagyobb energia és szeretet befektetéssél.ha van kitartásod és szereteted és mint kenguru hordod magaddal mindenhová,hogy a szagod és a kapott jó a tudatalattiába is bevésődjön a mosómedve egy inteligens állatt és betegesen tiszta.mi több zömmel egy gazdás de a gazdi kedvéért elfogadja sőt szereti a családot.de ha a gazdi érzelme változik,változik az ővé is bármennyire szeretett korábban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.fotohaz.hu/fotoarena/data/507/3660mmmmtavasz.jpg
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kattints a hivatkozásra és látod a medvét...májusban volt 3 éves!

www.fotohaz.hu/fotoarena/data/507/3660maci_portre.jpg
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:

jahahajj hát be kell neki szarni!!! Köszönöm!!!! :-* Smile
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
szürke írta:

jahahajj hát be kell neki szarni!!! Köszönöm!!!! :-* Smile

szívesen kedves!
viccen kívűl képzeld szobatiszta..ha kell napokig visszatartja...mert betegesen tiszta...szabadon él ... 1 szobában.és olykor a házban...tehát több szobában.ki tudja nyitni a kilincset is..nagy mágus. Smile
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajj istenem... Laughing
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
jajj istenem... Laughing

képzeld el a szobákon felfelé állnak a kilincsek.
én mondjuk jó ideig be sem mehettem bírói határozatta van hogy a kert kapuján se léphessek be nem tom ezt hogy csinálta de elérte...az a bíró két szót nem beszét velem és életében sem látott...nna mindegy.
de mostanában csábítni akar...állítólag nem bír más nőre úgy nézni...és most a férjem..

a macia egy gazdás tünemény alkami házőrző...
együtt alszanak az tündéri ahogy..az egyetlen állat akit igyazán szeret.talán túl is.nem piszkos értelemben.de a többit..főként aki hozzámtartozott siralom...
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 25. 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
www.fotohaz.hu/fotoarena/data/507/3660mmmmtavasz.jpg

Kedves Szürke cica tappancs!
Segíthetek?

privi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 26. 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt még milyen kis megszeppent:

Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 26. 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Később pedig.... egy vérengző fenevad: Laughing

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
2 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.