Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mosómedve ! Part two.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Salome
Belly Dancer

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 11:27    Hozzászólás témája: Mosómedve ! Part two. Hozzászólás az előzmény idézésével

Miben is maradtunk a mosómedvetartást illetően ?

Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hű, nekem egyszer a 18-as villamoson volt szerencsém mosómedvét simogatni :-) Rém eleven egy jószág volt, mondta a gazdája, hogy semmit nem tarthat a zsebében, mert a kis dúvad kizsebeli.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Salome
Belly Dancer

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nem semmi lehetett. Egy villamoson.. Csak úgy kézben ? Shocked Rolling Eyes
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hehe, nem is fedeles kosárban, mint a cicvareket! A szemben ülő ölében csücsült, meg próbált kifelé tájékozódni az ablakon, én meg csak néztem bután, hogy ez most kisborz vagy milyen kutya, hírtelen föl sem ismertem :D pedig kölyökkoromban kacérkodtam a mosómacekokkal a veszprémi állatkertben. Ő ott a képen a tiéd?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hittem hogy van még rajtam kívül valaki aki mosómacit akar tartani. Shocked

Hol lehet "beszerezni?" és hogyan kell ővele bánni?? Rolling Eyes

Van valakinek? Meséljetek!!!!!!!!!!!!!!!
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gazdija mondta, hogy állatkereskedésekben árulják, de mivel sokan csak úgy ukkmukkfukk megveszik, aztán ráunnak és elcsapják a háztól, már menhelyről is hozzá lehet jutni. Semmi különösebb engedély nem kell hozzá, dúvadnak számít :-)
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Gazdija mondta, hogy állatkereskedésekben árulják, de mivel sokan csak úgy ukkmukkfukk megveszik, aztán ráunnak és elcsapják a háztól, már menhelyről is hozzá lehet jutni. Semmi különösebb engedély nem kell hozzá, dúvadnak számít Smile

Igen? na ennek utána nézek, de hogy hogyan kell tartani arról tudsz valamit?
Salome
Belly Dancer

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Hehe, nem is fedeles kosárban, mint a cicvareket! A szemben ülő ölében csücsült, meg próbált kifelé tájékozódni az ablakon, én meg csak néztem bután, hogy ez most kisborz vagy milyen kutya, hírtelen föl sem ismertem Very Happy pedig kölyökkoromban kacérkodtam a mosómacekokkal a veszprémi állatkertben. Ő ott a képen a tiéd?

Nem, sajnos nem saját, a netről szedtem hangulatkeltőnek a topiknyitáshoz. Wink

Nagyon édes lehetett a mosómaci a villamoson.. Laughing
Salome
Belly Dancer

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 18. 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Gazdija mondta, hogy állatkereskedésekben árulják, de mivel sokan csak úgy ukkmukkfukk megveszik, aztán ráunnak és elcsapják a háztól, már menhelyről is hozzá lehet jutni. Semmi különösebb engedély nem kell hozzá, dúvadnak számít Smile

Szegények.. de sajnos ez szinte minden állatkával előfordul már. Dúvad ? Hihi, hát a panellakást lehet, hogy megrendezi.. Twisted Evil Kár, hogy nincs senki (tudomásom szerint) it a Harmoneten akinek van saját ! Érdekes lenne, ha leírná a tapasztalatait !
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 21. 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dúvad bizony, annak számít még a szarka is :) Ha túlszaporodnak, kilődösik őket. :(
A'sszem, ha nincs kert, meg sem érdemes próbálkozni vele.

Hana, én sem tudok semmit a tartásáról, megtúrkáltam viszont a google-t és találtam egy jó kis cikket:
http://www.kutya.hu/0005/29.htm
Ááállat ez is =)
Hehe, meg azt is megtudtam vénségemre, hogy Észak-Amerikából települt át.
Vissza az elejére
Grafolka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 22. 02:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NE vegyél! nem lakásban való - tudod én vagyok az a létidióta némber aki minden ide nem illő dögséget kipróbálok, de ez már tényleg nem lakásban való tartásra ajánlott. Szerintem az igény kelti a vásárlóerőt, és ez fokozódik.
Szépek, megminden. Gyűjtsél róla képeket és ha állatka kell, maximum a nyest, vagy a göri ... bár ők sem igazán ennek lettek kitalálva.

Vegyékutyátinkább! Wink Wink Wink Wink
Maffialex
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 16. 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! 2 éves ivaros hímem párt keres megérett szegény és kellene neki egy bujálkodós partner! A fedezést egy hím kölyökért vállalom csak oltott egészséges medve legyen a partner! Jön a tavasz, párzási időszak! Akinek ivarérett mosómedvéje van, kérem jelentkezzen! Ha valaki többet szeretne megtudni, vegyen fel msn-en partnernak, cimem: maffialex@msn.com
Ui: Nagy állatőrült vagyok és nem megunós tipus, 6 éve tartok vadászgörényt, már nagyon rég kutyut és lassan 2 éve mosómedvét! A macim személyre szabott kenelbe lakik, megkapta a szükséges oltásokat, szelidített viszont nem rajong annyira az idegen szagokért! Akinek lenne hozzávaló nősténye kérem irjon! Azért hangoztatom ezt ennyire mert elnézem néha mennyire szomorú hogy nem lehet a társai közt és majd megszakad a szivem érte! Ha csak egyszer is szeretném ha találkozna fajtájabelivel! Előre is köszönöm!
Maffialex
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 16. 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha megtudjátok mondani hogy hogyan lehet képet berakni szivesen megmutatom őt! Laughing Laughing Laughing
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 16. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegénykék Crying or Very sad Crying or Very sad
Amúgy nem tudom, miért gondoljátok Ti emberek, hogy az állatokak kell egyszer az életben kettyinteniük.. a mosómackókról nem sokat tudok, de azt azért sejtem, hogy ha többen élnek, és nem zárt családot alkotnak, akkor nem jut ki föltétlen nekik mindig a jóból, mert - akárcsak a kutyuskáinknál - a rangidős kan dughat és a többi kannak nem mindig jut illatos falat ....

Én nem ia rajongok a mosómacik, görik, és mondjuk nyuszikák lakásban tartásáért. Kutya macska szocializációja folytán tök más történet. ha kertem volna, akkor egy görit is meggondolnék.... (nagyon édes kis jószág)
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 20. 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Szegénykék Crying or Very sad Crying or Very sad
Amúgy nem tudom, miért gondoljátok Ti emberek, hogy az állatokak kell egyszer az életben kettyinteniük.. a mosómackókról nem sokat tudok, de azt azért sejtem, hogy ha többen élnek, és nem zárt családot alkotnak, akkor nem jut ki föltétlen nekik mindig a jóból, mert - akárcsak a kutyuskáinknál - a rangidős kan dughat és a többi kannak nem mindig jut illatos falat ....

Én nem ia rajongok a mosómacik, görik, és mondjuk nyuszikák lakásban tartásáért. Kutya macska szocializációja folytán tök más történet. ha kertem volna, akkor egy görit is meggondolnék.... (nagyon édes kis jószág)

Nem kell de célszerű.Mostanában több ismerösömnek állapították meg azért lett rákos OTT a malija a hím mert csak gyűlt gyűlt benne...persze tartson aki nem tenyésztő azonos nemüeket...de erre is kell gondolni a hímeknél ez elég gyakori probléma nem csak malacnál.
hogy az egész világ belefért volna."

http://alagdombi.tvn.hu (agarak)
http://alagrabbit.tvn.hu (sünik)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.