Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mosómedve ! Part two.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha azt mondod, mosómacid is van, holnap indulok! Laughing
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hozzászólás legutóbb bocsita által 2009. 12. 10. 11:56-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hozzászólás legutóbb bocsita által 2009. 12. 10. 11:55-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mosómaci...mosómaci...mosómaci... Laughing Laughing Laughing

A hozzászólás legutóbb Süni* által 2009. 12. 10. 12:35-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmi, semmi, csak reszelgetem itt a körmöm és hülyeségeket beszélek... Laughing

A hozzászólás legutóbb hana által 2009. 12. 10. 13:08-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hozzászólás legutóbb bocsita által 2009. 12. 10. 11:59-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is találtam egy mosómaci képet, tessék, a mosómaci-kedvelőknek:

A hozzászólás legutóbb Süni* által 2009. 12. 10. 12:36-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 10. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Én is találtam egy mosómaci képet, tessék, a mosómaci-kedvelőknek:

Aranyos Laughing !
Amikor ennél kisebb korában megkaptuk, azt mondták rá: "vigyázzunk, mert tépőzáras"! És tényleg. Úgy kapaszkodott a ruhánkba, hogy nem lehetett leszedni. Azóta úgy megyünk ruhát venni, hogy: Tetszik-e? Jó-e a mérete és hogy mosómedveálló-e? Laughing
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mosómedvék környezettudatosak:

Every litter bit hurts

Zenélni is tudnak:

Raccoon plays the harp

"Színésznek" se rosszak:

Meeko:)

Mickey Mouse - R'Coon Dawg (1951)
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Süni* írta:
Erről a "megmossuk a kaját" -ról mindig a Pöttyös Panni mese jut eszembe. Hogy megnézik az állatkertben a mosómedvét, s utána ő is otthon megmossa a kiflit, s úgy akarja megenni, persze nem ízlik neki.
Meg a Mosó Masa Mosodája. Smile

Idézet:
a játék vége felé már nem marad kitüremkedés rajta (pl. láb, szárny, stb. ) a sok mosogatástól,

Hááát...addigra már nagyon gusztusos és vonzó lehet az étel...brrrr...nem csoda, hogy otthagyja... Confused

És Ő hogy visel el titeket "embereket" a lakásban?...úgy értem, hogy egy kutya vagy egy macska is "megvadulhat", mert nem szereti a "bezártságot", (tulajdonképpen vadállat) de mennyire vad, vagy inkább úgy kérdezem: mennyire vadóc egy mosómedve? Én a helyében szétszedném a lakást...olyan kis örökmozgónak tűnik, aki tör-zúz..persze, lehet, hogy egy kép alapján rosszul ítélem meg... Smile Smile Smile

Bocsánat bocsita, hogy így belekotyogok, a válaszodba, remélem elnézed nekem. Wink

De igen Süni*, tökéletesen jók a meglátásaid. Laughing
Egy mosómacit úgy kell elképzelni, hogy összegyúrod egy pitbull bátorságát és vehemenciáját, egy macska akaratosságát, egy majom észbeli képességeit, és egy vadászgörény csillapíthatatlanságát.
Jah és teszel rá egy banditamaszkot, ami már önmagában sem jó jel. Hihihi.
Nagyon édes kis állat... ha arról van szó, hogy el akar érni valamit. Laughing
Egygazdás. Mindenki más egy senki neki ha szófogadásról van szó.
Mindent megrág, telefon, távkapcsoló, kulcstartó, bármi jöhet, amit el bír cipelni. Nagyon okos, ez a legnagyobb baj vele. Tudja, hogy rosszat csinál, ilyenkor mancs a lopni kívánt tárgyon, tekintete valahol másutt: "á én nem csinálok semmi rosszat". Ha rájön, hogy valamivel idegesíthet, tutira azt turbózza fel, míg dürohamot nem kapsz, vagy ki nem kergeted.
Amúgy tényleg édes kis dög. Sokan még sétáltatni is tudják.
Értelmes játékokat lehet vele játszani. Gondolkodtató kisgyerek-játák(tedd a formába az odaillő dolgokat) jöhet neki, minden mennyiségben.
Sok-sok türelemmel és odaadással aranyos kis háziállat nevelhető belőle.
Minden olyan embernek ajánlom, aki tud neki udvari elhelyezést biztosítani, de a lakásba is beengedi... és nem bánja, ha egy-egy bentlét után kisgyerek-szobában-játszott-és-szétpakolt-mindent körülmények uralkodnak.
Nagyon jópofa kis fickók, igazi angyalikülsőben huncutkisördögök.
Mert tudnak nagyon kedves, bújós mackók is lenni, ha épp úgy tartja kedvük. Wink

Akkor természetben leginkább egy macskára hasonlít...legalábbis ez az: "én nem csináltam semmit, ott sem voltam, ill. az "azt csinálok amit akarok, s akkor amikor én akarom" nagyon "macskás"...
Egy kutya odamegy hozzád, ha hívod, a farkát csóválva...a macska csak akkor, ha ő is akarja...ja, bocsi, ez mosómacis topic...csak összehasonlítást végeztem.
Akkor mosómevéd is van, és pókjaid is? Shocked Smile
Vissza az elejére
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:

Akkor természetben leginkább egy macskára hasonlít...legalábbis ez az: "én nem csináltam semmit, ott sem voltam, ill. az "azt csinálok amit akarok, s akkor amikor én akarom" nagyon "macskás"...
Egy kutya odamegy hozzád, ha hívod, a farkát csóválva...a macska csak akkor, ha ő is akarja...ja, bocsi, ez mosómacis topic...csak összehasonlítást végeztem.
Akkor mosómevéd is van, és pókjaid is? Shocked Smile

Igen! Sokféle állattal laktam már egy fedél alatt.
Voltak nyuszkók, cicák, kacagógerlék(na ők megérnek még egy mesét! fantasztikusak, azt mondják "hihihihi"), aztán munkahelyemen halak, gekkók, papagájok, meg amit el lehet képzelni. Wink
Ha tanács kell, csak szólj, bármiben rendelkezésedre állok! Wink
tsssh¨w
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Nyehe, most a Tidentáék körül kialakult zsinatról eszembe jutott megnézni a saját első hozzászólásomat. Very Happy Na jó, ez a második volt. Kár, hogy régifórum már nincs meg (igaz, én abba még nem is írtam, csak olvastam pár topikot), még az archive.org-on sem.

Ez azt hiszem a 4. fórum már itt (+/- 1).
Talán a tulajtól meg lehet kérdezni megvannak-e legalább sql-be mentve a régi adatbázisok..
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó az aláírásod. =)

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tsssh¨w
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 11. 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Jó az aláírásod. =)

Akkor elárulom hogy Thaddeus Golas illetve Werner Ablass vesszőparipáján alapul, és ezzel is emlékeztetem magam a központi mondanivalójukra.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
5 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.