Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mint a bumeráng....

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Andromédea
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 26. 09:45    Hozzászólás témája: Mint a bumeráng.... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A véleményetekre lennék kiváncsi.
Van egy férfi,akivel lassan már őt éve ismerjük egymást,barátság,szex jellemzi ezt a kapcsolatot.Jól megvoltunk.Közben nekem is és neki voltak kapcsolatai.(Tudom ez nem volt tisztességes)Hasonlóak vagyunk,minden tök jó vele és szerintem ő is jól érzi magát velem,mert ha nem így lenne,nem keresne.(nem csak szexről beszélek)Valahogy mindig visszatalálunk egymáshoz.De pár hónapja többet érzek iránta és sok ídő kellett,hogy ezt el is mondjam neki,megtettem.
Nemet mondott,mondván nem velem van a baj,hanem vele.
Szeret engem,jobban ,mint egy barátot.-ezt mondta.
Teljesen padlót fogtam!
Most mi van?Lehet ,hogy én vagyok érthetetlen,de ezt akkor sem fogom fel.Lépjek tovább?Tegyem ki az életemből,hogy tovább élhessem azt?
És ha Ő a sorsom része.
Véleményezzétek legyetek szívesek,mert ezek szerint én nem vok normális.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 26. 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem csak annyi publikus mondanivalóm van, hogy az Asztro-Ezo-ból átraktam a témát a Te+Én+Szex-be. Ott jobb helyen van.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 26. 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos ,Te vagy neki a biztos pont akihez bárhonnét vissza lehet térni.annyira azért nem szeret hogy mondjuk a felesége vagy nője legyél.
Ez igencsak lehangoló lehet egy nőnek.
Figyelj kicsit! Hiába beszélünk itt a fene nagy egyenjogúságról,ha a nő behódol a pasinak már nem annyira érdekes.
Egy esélyed azért van,de csak akkor ha képes vagy a dolgokkal ténylegesen szembenézni.
(Elmondom mitt tennék ha a helyedbe lennék,én meg tudnám tenni,de mivel tuti hogy te más vagy mint én,te nem biztos.mondjuk egy nőnek mindig van vesztenivalója,te most vesztettél ,de megadhatod magadnak az esélyt hogy a dolog jóra fordul.)
A lényeg:
Most a pasingert szépen le kell építeni.Megszüntetni vele minden kapcsolatot(hacsak nem azt gondolod jó ez így neked).
Két dolog történhet.Elkezdesz neki hiányozni,esetleg az is megfordul a fejében hogy nemcsak a barátod akar maradni.Esetleg azt hiszi úgy ugrálsz neki ahogy ő fütyül.Ezért jelentkezik és szinte természetesnek veszi hogy amit akar arra igen lesz a válasz.Na akkor most eljött a nem ideje....nem érek rá,(nem vagy köteles megindokolni miért)nem bújok veled ágyba,nem találkozom veled.És hagyni kellene őt pár kört futni.nos akkor megbecsülne és fordulhatna a kapcsolatotok.Ha viszont nem jelentkezik,beletörődik a nem találkozásba ,a kapcsolat megszűnésébe ,akkor neked le kell nyelned a békát.Akkor ennek a fiúnak nem értél annyit hogy harcoljon érted.Lehet hogy számodra lenne ez akkora pofon hogy jó alaposan kiszeress belőle.
Ezt mérlegeld tudod e vállalni.
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 31. 00:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is vannak ilyen kapcsolataim, mindig is voltak.

ezekben a játékokban a szabály az, h nem lehetnek titkos lapok. azaz: én egyik ilyen barátnőm előtt sem titkolom, h nem ő az egyetlen ilyen partnerem, és sosem lesz a dologból kizárólagosság, pláne házasság.

szerelem vagy lesz vagy nem, de ez nem változtat a fentieken.

ez fordítva is igaz: nem titkolnak előlem semmit: ha már túl nehéz egyensúlyozni a saját érzelmeikkel, az otthoni partnerekkel, vagy egyszerűen már egy klasszikus kapcsolatot szeretnének, akkor hátrébb lépünk: kihúzzuk a szexet. marad a mély és őszinte barátság. esetleg ritkábban találkozunk.

ennyi.

én azt gondolom, ha tényleg szeretitek egymást barátként, akkor folytatható a viszony más keretek között. ha nem megy, akkor meg nyilván abba kell hagyni.

én óvnálak attól, h más tanácsa alapján dönts, vagy taktikázz.
és ebbe az enyémet is beleértem : )

ha ketten találtok olyan csatornát, ahol közel tudtok maradni egymáshoz, mert ez fontos mindkettőtöknek, akkor tegyétek meg. ha nem, nem.

barátsággal
tamás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.