Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 7.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 25. 14:13    Hozzászólás témája: Dühöngő 7. Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1292

Az eddigieket itt folytathatjuk.
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 04. 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hihetetlen milyen drága lett a cukor és az olaj.... Neutral
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 04. 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy van, lányok-asszonyok, sápítozzunk az árak miatt e harmonikus zöld mezőben!
Befizettem a telelökött középfokú angolvizsga-díjamat, több, mint egy havi lakbérem. A felsőfokú még három ropival több lett volna, de azt nem mertem vállalni úgy, hogy csak írok meg olvasok, megszólalni meg talán már nem is tudnék, legalábbis évek óta nemigen próbáltam. Majd egy hónap múlva kiderül. =)

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 04. 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:

ajánlanám figyelmedbe a kókuszolajat és a melaszos nádcukrot. Nem, egyik sem olcsóbb, mint a boltokban kapható drága, de szutyok dolgok, viszont kevesebb kell belőlük, tehát, ha utána számolsz, jobban jössz ki. (és még jobb is)

Mennyi cukrot esztek? Méz? Fehér cukrot nagyon nem kéne enni... :S
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 05. 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:

Meg a liszt, meg a gáz, meg ami még be van ígérve ...
Kétes vigaszom, hogy magamról kell gondoskodnom, így könnyebben veszem, mint ha két gyereket kellene etetni, ruházni.
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 05. 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
bbemes írta:

Meg a liszt, meg a gáz, meg ami még be van ígérve ...
Kétes vigaszom, hogy magamról kell gondoskodnom, így könnyebben veszem, mint ha két gyereket kellene etetni, ruházni.

igen...
Olvastam, hogy a cukor hiánycikk a világpiacon, ezért (is) ilyen drága. Sajnos a cukor ára magával fog húzni minden mást....
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 05. 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jól ki van ez találva: először cukor függővé tesszük a népet minden oldalról, aztán felemeljük az árát : úgyis megveszik, mert függők, és csak az elenyésző kissebbség fog egy kis figyelmet arra fordítani, hogy tegyen valamit ezellen, másrészt mivel mindenben cukor van, right, minden drágább lesz, extra profit...

Evil or Very Mad
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 05. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nomeg a magyar mezőgazdaság jelentős része a magyar cukorgyárakat látta el (valaha az átkosban, amikor az emberek dolgoztak) cukorrépával. Munkájuk volt a gazdáknak, meg a cukorgyári munkásoknak. Volt cukra a magyar népnek. Eladtuk a cukorgyárakat, a külföldiek bezárták, felrobbantották. Nem vicc, videókon mutatja be a robbantó cég, hogy milyen szépen robbantották fel az épületeket, meg a nagy gyárkéményeket!!!
1 azaz egy magyar cukorgyár nem hagyta magát, az van nekünk, oszt mi esszük a szlovák cukrot, meg az osztrák cukrot jó drágán. A népnek meg nincs munkája. A jó kuruc édesanyjukat nekik!! (ugye ez a dühöngő?)

A hozzászólás legutóbb hangya által 2011. 03. 05. 22:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 05. 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

já já, ez a dühöngő. na igen, ez meg bőven a másik fele, amit te mondasz. Evil or Very Mad
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 09. 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Le vagyok döbbenve... Eddig is tudtam, hogy "multilag" mérgeznek minket, de hogy ilyen mértéktelenül és ennyire aljasan és pofátlanul és képmutatóan, és... &@##&@{/%!%@][đĐ na ezt nem hittem. Vagy inkább nehéz elhinnem. Pedig de. Hogy az a... Jó kuruc... ahogy Hangyóca is mondta igen szépen, magyarul!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 09. 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Le vagyok döbbenve... Eddig is tudtam, hogy "multilag" mérgeznek minket, de hogy ilyen mértéktelenül és ennyire aljasan és pofátlanul és képmutatóan, és... &@##&@{/%!%@][đĐ na ezt nem hittem. Vagy inkább nehéz elhinnem. Pedig de. Hogy az a... Jó kuruc... ahogy Hangyóca is mondta igen szépen, magyarul!

Akkor most mondd el, hogy mi is történt valójában Question mert még nem tudtam összerakni a képet.

Illetve semmiről se tudok, mert 4 napja már se tv-t nem néztem, se nem olvastam semmit
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 09. 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Kage írta:

Akkor most mondd el, hogy mi is történt valójában Question mert még nem tudtam összerakni a képet.

Illetve semmiről se tudok, mert 4 napja már se tv-t nem néztem, se nem olvastam semmit

Ehhh, tudod: telerakják a kaját, a kozmetikumokat, a mindent... vegyszerekkel, mérgekkel, olyan anyagokkal, amelyek minden szinten tönkre tesznek minket. Gátlástalanul. És tömnek gyógyszer néven ugyanezzel a szarral. És szétcseszik a bolygót. és mindent... Soroljam? Hazudnak, kizsákmányolnak, megölnek, mindezt mosolyogva, hogy a te érdeked! És az emberek szenvednek, és közben vakká tett áldozatok, akik saját ostobaságuk és kényelmük, telhetetlenségük és félelmeik miatt önként mennek a vágóhídra. És ez engem bosszant.
Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 09. 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

áhá, most már értem, hogy miért az jutott eszedbe, hogy "vissza a természethez!"

hát, igen. ha az ember alaposabban megnézi, hogy mi van a kajákban meg a kozmetikumokban...

de nyugi, lassan adagolják a sok szennyet, hogy sokáig tudjá még FOGYASZTANI... Razz Razz Razz Razz Razz

alias Ms M.

Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 10. 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, értem. Ezért nem veszek pl túrókrémet és egyéb készítményeket a gyerekeknek. Ha elolvasom az adalékanyagokat, már akkor elfáradok és az étvágyam is elmegy rögtön...
Persze, hogy mi van még az ételekben, arról nem is tudunk Rolling Eyes
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 10. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Ja, értem. Ezért nem veszek pl túrókrémet és egyéb készítményeket a gyerekeknek. Ha elolvasom az adalékanyagokat, már akkor elfáradok és az étvágyam is elmegy rögtön...
Persze, hogy mi van még az ételekben, arról nem is tudunk Rolling Eyes

És nem csak ételekben. A kozmetikumokban, a gyógyszerekben, a háztartásodban... és már a levegőben, vízben, talajban is...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Következő
1 / 19 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.