Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A nap kérdése 10.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kgab1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 06. 16. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biztos nem látszik? Nem lehet, hogy csak úgy van megoldva, hogy e van rejtve a szem elől a lefolyó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 07. 16. 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Neked, mint kívülállónak mi a véleményed az intelligenciáról?"
Sándor György
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 09. 19. 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

> Van még lejjebb? <
■■■■■■■■■■■■■■■
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2015. 12. 19. 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kinél lehet reklamálni, hogy másik "családot" akarok a jelenlegi helyett? sad5
mikor fogok végre megszabadulni tőlük? Rolling Eyes
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2015. 12. 20. 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

Smile Templomban mikor jártál?
Idézet:

Nézd, én részben a Jóisten segítségével, részben a saját erőmből megoldottam a kérdést. Tartok tőle, hogy az én módszerem csak az én előzetes tapasztalásaimmal alkalmazható. Egyet tudok segíteni (Talán):
Talán ha a kérdést nem mikorral, hanem hogyannal kezdenéd... ♥ ♥ ♥
Ölellek és együttérzek veled. Békés, szép ünnepeket kívánok.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2015. 12. 21. 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Illúzió írta:

Smile Templomban mikor jártál?
Idézet:

Nézd, én részben a Jóisten segítségével, részben a saját erőmből megoldottam a kérdést. Tartok tőle, hogy az én módszerem csak az én előzetes tapasztalásaimmal alkalmazható. Egyet tudok segíteni (Talán):
Talán ha a kérdést nem mikorral, hanem hogyannal kezdenéd... ♥ ♥ ♥
Ölellek és együttérzek veled. Békés, szép ünnepeket kívánok.

bocs, de ha "isten szeme mindent lát",akkor minek a templom? -ráadásul ott a "kapzsiság", az egyházadó, meg a kalapozás..
..és ha már ez a téma: ha "ne ölj!" akkor mi volt a kereszteshadjárat? no és a boszorkányégetés? (a boszorkányégetés mai megfelelője: az összes patikus, természetgyógyász, az orvosok, a kutatók.. tulajdonképp bárki, aki "beleavatkozik" a "NAAGY", isteni tervbe, és nem akkor halnak meg az emberek, nem olyan mértékben reprodukálódnak, ahogy azt "ŐMÉLTÓSÁGA" eltervezte.
na nekem majd akkor osszon észt, (már Őméltósága -nem te hangyusz) szóval ha lejön közénk abból a micsodából, és saját maga tapasztalja meg, hogy a materiális világban igenis teljesen más az érzékelés. az, hogy "a szeretet mindent megold".. ezt annak próbálja meg valaki bemesélni, aki az utcán él, hajléktalan. -mondogasd neki, hogy a szeretet mindent megold, a szeretet felmelegít.. persze, csak attól még fázik, és éhes. az együttérzéstől se fog elmúlni egy probléma se..

a "hogyan " meg azért rossz kérdés, mert arra a kihalás a válasz. Én nem temetni akarom őket, hanem hogy rájöjjenek, mit veszítenek nélkülem.. hogy NEKEM is lehet véleményem.. hogy ne csak unaloműzésből kérdezzenek, hanem hogy meghallják, és értelmezzék a választ.. hogy érdekelje őket a válasz..
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2015. 12. 22. 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elbeszélünk egymás mellett. Sad
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2016. 01. 24. 00:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó egy vidám barakban mindent lehet minden időben...Smile szerintem...Smile

Illúzió írta:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 01. 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nap kérdése számomra jelen pillanatban az, hogy "mit hoz majd ez az új év, az idei esztendő"? Reméljük,csupa jót...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 01. 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A nap kérdése számomra jelen pillanatban az, hogy "mit hoz majd ez az új év, az idei esztendő"? Reméljük,csupa jót...

Úgy legyen! Wink
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 01. 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

Mint tudjuk, mi magunk (is) teszünk azért, hogy hogy alakul a sorsunk. Így tehát most Téged kell, hogy idézzelek:
Titusz írta:
ugye ott vannak a kezedben a fix, a sors, avagy a leosztás során neked juttatott lapok, másik oldalrol viszont ez mégsem jelent "eleve elrendelést", mivel a sors álltal neked osztott lapokbol a későbbiekben már TE KOMBINÁLSZ KI egy játszmát..

Nyilván nem véletlen tehát, hogy épp pont ma írtad ezt egy másik topicban, igaz?
És itt jön még a "bevonzás".
Szóval, ha JÓ gondolatokkal veszed körül magad, akkor a JÓT vonzod be nagyobb valószínűséggel, ha a ROSSZAT, akkor azt.
Ez persze - sajnos - nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem történik az emberrel semmi rossz sem, ha csak pozitív gondolatai vannak.
De a "vonzás törvénye" ettől függetlenül igaz.
Szerintem.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 02. 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Úgy legyen! Wink
Éshát bizzunk abban is Hangya, hogy számodra is csupa jó dolgokat hoz majd az új év...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 02. 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Szóval, ha JÓ gondolatokkal veszed körül magad, akkor a JÓT vonzod be nagyobb valószínűséggel, ha a ROSSZAT, akkor azt.
Ez persze - sajnos - nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem történik az emberrel semmi rossz sem, ha csak pozitív gondolatai vannak.
Szerintem.
Egyetértünk... Szóval amennyiben CSAKIS POZITÍV gondolataid lesznek neked is, illetve igyekszel kerülni majd minden negatív hatást a továbbiakban,úgy szerintem csak pozítív dolgok fognak veled is történni az új évben, Szami...Viszont ugye igyekszel majd mindig megfogadni a saját ajánlásodat te magad is? Úgy volna a dolog azért az igazi...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 02. 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Szerintem.
Egyetértünk... Szóval amennyiben CSAKIS POZITÍV gondolataid lesznek neked is, illetve igyekszel kerülni majd minden negatív hatást a továbbiakban,úgy szerintem csak pozítív dolgok fognak veled is történni az új évben, Szami...Viszont ugye igyekszel majd mindig megfogadni a saját ajánlásodat te magad is? Úgy volna a dolog azért az igazi...

Én igyekszem, persze. De rám is, mint mindenki másra, hatnak mások is. Más emberek, különféle élethelyzetek. Ezeket a negatívumokat kell ügyesen kivédeni. A "ne foglalkozz vele" nagyon jó taktika minden téren...kár, hogy csak kevesen tudják alkalmazni.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 02. 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Én igyekszem, persze. De rám is, mint mindenki másra, hatnak mások is. Más emberek, különféle élethelyzetek. Ezeket a negatívumokat kell ügyesen kivédeni. A "ne foglalkozz vele" nagyon jó taktika minden téren...kár, hogy csak kevesen tudják alkalmazni.
De te próbálj majd meg legalább ebben az új évben ezen kevesek közzé tartozni...Vagy legalábbis törekedjél rá...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 32, 33, 34  Következő
25 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.