Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A nap kérdése 10.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kár, hogy a diszkótáncvideó akkor a jelek szerint csak "kicsúfságolt" egy amúgy nagyonis komoly műfajt! A diszkótánc ugyanis egy nagyon komoly valami,nem bohóckodás...Hajdanán pl. sokszor párkapcsolatok kialakulása múlt az ilyesmi dolgokon...Erre ezek meg a videón akkor csak bohóckodnak...Idióta,infantilis marhák...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Kár, hogy a diszkótáncvideó akkor a jelek szerint csak "kicsúfságolt" egy amúgy nagyonis komoly műfajt! A diszkótánc ugyanis egy nagyon komoly valami,nem bohóckodás...Hajdanán pl. sokszor párkapcsolatok kialakulása múlt az ilyesmi dolgokon...Erre ezek meg a videón akkor csak bohóckodnak...Idióta,infantilis marhák...

Jaj, Titusz!!!
Tessék, parancsolj!!!
14:20 -tól, mert a diszkó előtt a rock&roll van.

Én táncolnék veled-diszkó
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szami...Ugye abban egyetértünk,hogy a DISZKÓTÁNC az nem való EGÉSZSÉGES SZEXUALITÁSU férfiaknak? Az ilyesmit én mindigis állítottam, és ebböl a meglátásombol sose engedek...A videón amúgy NEM a 80-as évekbeli "klasszikus" diszkótáncot mutatták be pl. italodiszkó zenére,hanem valami 70-es évekbeli szerencsétlen stílust...Meg zenét...Az IGAZI diszkótánc az NEM ILYEN...Hanem inkább olyan,mint amilyet az előző videón mutattak be a bohóckodó hülyegyerekek...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szami...Ugye abban egyetértünk,hogy a DISZKÓTÁNC az nem való EGÉSZSÉGES SZEXUALITÁSU férfiaknak? Az ilyesmit én mindigis állítottam, és ebböl a meglátásombol sose engedek...A videón amúgy NEM a 80-as évekbeli "klasszikus" diszkótáncot mutatták be pl. italodiszkó zenére,hanem valami 70-es évekbeli szerencsétlen stílust...Meg zenét...Az IGAZI diszkótánc az NEM ILYEN...Hanem inkább olyan,mint amilyet az előző videón mutattak be a bohóckodó hülyegyerekek...

Nézd, azt a 2 alkalmat, amit én voltam diszkóban, ott csak "lötyögni" láttam a fiúkat is, meg a lányokat is...
Kb. ugyanez volt bármiféle iskolai rendezvényen, amit "diszkó"-nak neveztek. Durván 1 percre lekötött a téma. Pláne, hogy közölték velem, hogy nem is tudok táncolni...olyanok, akik szintén nem tudtak...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De "lötyögni" is lehet sokféleképpen...Lehet szánalmasan is csinálni,meg ÉRZÉKKEL IS...Hidd el ha mondom...Az igazán tehetségesen "lötyögő" nő az olyan,hogy szinte csak egyhelyben áll, ALIG MOZDUL valamit, aztán mégis úgy sugárzik belőle a nőies kacérság,és a vadító csáberő, hogy a férfi megveszik a látványátol percek alatt...Csak mondom,az ilyesmihez érzék kell...Meg az ilyesmire születni kell...Az más tészta,hogy a te 2 diszkóalkalmad során csak tehetségtelen balfékekkel találkoztál a diszkókban...Ez egy dolog...De én láttam annó azért másfajta lányokat is...Hm...De még mennyire másokat...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
De "lötyögni" is lehet sokféleképpen...Lehet szánalmasan is csinálni,meg ÉRZÉKKEL IS...Hidd el ha mondom...Az igazán tehetségesen "lötyögő" nő az olyan,hogy szinte csak egyhelyben áll, ALIG MOZDUL valamit, aztán mégis úgy sugárzik belőle a nőies kacérság,és a vadító csáberő, hogy a férfi megveszik a látványátol percek alatt...Csak mondom,az ilyesmihez érzék kell...Meg az ilyesmire születni kell...Az más tészta,hogy a te 2 diszkóalkalmad során csak tehetségtelen balfékekkel találkoztál a diszkókban...Ez egy dolog...De én láttam annó azért másfajta lányokat is...Hm...De még mennyire másokat...

Na igen...mégsem ott találtad meg álmaid asszonyát...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valóban nem,de nem sok hiányzott ehhez...Volt pl. egy lány hajdanán, aki szinte minden téren bejött nekem...Katinak hívták...Nagyon jól nézett ki,izgatóan is öltözött mindig,a diszkóban is és az utcán is, remekül táncolt,rajongott értem,stb,stb, csakhát volt egy nagy-nagy hibája...Szenvedélyes bagós is volt egyben...Úgyhogy aztán ennyin múlott a továbbiak dolga...Ennyin...Semmi máson...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade visszatérve még egy kicsit a diszkótánchoz is...Nézd csak meg Szami újra azt a bolondos osztályvideót! Meg a "cicás" lányt, a "No.1" nél a bal oldali kisp.csát,meg az "ablaktörlős" duónál a kistyúkot...Ha megfigyeled pl.ezt a három illetőt, láthatod azt jól, amiről fentebb is beszéltem...A diszkótánc az igazábol NEM AZ AKROBATIKUS UGRABUGRÁLÁSROL SZÓL, hanem a MOZGÁS ÉS A RITMUS TÖKÉLETES ÖSSZHANGJÁROL...Ami összhang akár minimális mozgással is nagyon jól kivitelezhető...A három nevezett lány MEGFELELŐ ÖLTÖZETBEN tökéletes "diszkótündér" lehetne,hiába csak "lötyögtek"... Szóval szerintem annó nagyon nem lehettél képben a diszkózás alapfogalmaival, és valszeg ezzel lehetett elsősorban a gond...De ezen lehetett volna azért segíteni...Amennyiben egy ilyen helyre pl. megfelelő partnerrel mentél volna...(Velem mondjuk valszeg jó dolgod lett volna,mivel pillanatok alatt majd az összes lány ott táncolt volna előttem,meg nekem...Neked csak be kellett volna állni közzéjük, úgy meg akkor nem lett volna amúgy sem feltünő az, ha még kicsit rutintalan lettél volna kezdetben a műfajban...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade akkor egy újabb "nap kérdése" is...Mi a helyzet Szami a KRESSZ vizsgával? Letetted már sikeresen?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nade visszatérve még egy kicsit a diszkótánchoz is...Nézd csak meg Szami újra azt a bolondos osztályvideót! Meg a "cicás" lányt, a "No.1" nél a bal oldali kisp.csát,meg az "ablaktörlős" duónál a kistyúkot...Ha megfigyeled pl.ezt a három illetőt, láthatod azt jól, amiről fentebb is beszéltem...A diszkótánc az igazábol NEM AZ AKROBATIKUS UGRABUGRÁLÁSROL SZÓL, hanem a MOZGÁS ÉS A RITMUS TÖKÉLETES ÖSSZHANGJÁROL...Ami összhang akár minimális mozgással is nagyon jól kivitelezhető...A három nevezett lány MEGFELELŐ ÖLTÖZETBEN tökéletes "diszkótündér" lehetne,hiába csak "lötyögtek"... Szóval szerintem annó nagyon nem lehettél képben a diszkózás alapfogalmaival, és valszeg ezzel lehetett elsősorban a gond...De ezen lehetett volna azért segíteni...Amennyiben egy ilyen helyre pl. megfelelő partnerrel mentél volna...(Velem mondjuk valszeg jó dolgod lett volna,mivel pillanatok alatt majd az összes lány ott táncolt volna előttem,meg nekem...Neked csak be kellett volna állni közzéjük, úgy meg akkor nem lett volna amúgy sem feltünő az, ha még kicsit rutintalan lettél volna kezdetben a műfajban...)

Confused
Most már értem akkor, miért nem ismerkedtünk mi meg akkor egymással...nem stílusom több tyúkkal versengeni a kiskakas kegyeiért...ennyi akkor a dolog.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Azt ugye azért te se gondoltad soha komolyan,hogy megismerkedel annó egy HELYES palival, aztánmeg ez a helyes pali soha-senkinek nem fog feltünni,meg soha senki nő nem fog még csak ránézni sem...Azért ez a világ nem így szokott működni sohasem...Viszont ne feledd el azt, hogy 1-2 randi után már nemigen kellett volna aggódnod szerintem senki miatt...Amennyiben a személyedben találtam volna meg a "tökéletes nőt"... Könnyen lehetett volna ez is a dolgok vége,amennyiben BÁRHOL is megszólítottál volna ahol láttál annó...Látod,nálam mindigis ilyesmi apróságokon múltak a dolgok...Pl.hogy az egyik lány bagózott,a másik nem mert megszólítani,a harmadik utált harisnyában lenni, a negyedik meg tehetségtelen volt mondjuk az orális szex terén...Meg így tovább,így tovább...Aztán meg hogy MÁS DIMENZIÓKBAN/IDŐSÍKOKBAN meg mik történtek esetleg,azokrol a dolgokrol itt, ebben a létsíkban csak halvány sejtéseink lehetnek...De már beszéltük ezt ezerszer...TÚL SOKMINDENT tudol rólam mindig a LEGAPRÓBB RÉSZLETEKIG,hogy mindez csakúgy véletlen legyen...Ahhoz képest,hogy ezelőtt kb. 30 évvel, néhányszor láttál itt-ott egyszer-egyszer...Szóval én nem lennék továbbra sem biztos abban,hogy egy másik, párhuzamos dimenzióban nem a mai napig is ne együtt lennénk...Szóval csak óvatosan azzal a " mostmár tudom,hogy miért nem jöttünk össze" mondatokkal...Mert jó esély van arra,hogy más dimenziókban azért egészen más a helyzet...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Azt ugye azért te se gondoltad soha komolyan,hogy megismerkedel annó egy HELYES palival, aztánmeg ez a helyes pali soha-senkinek nem fog feltünni,meg soha senki nő nem fog még csak ránézni sem...Azért ez a világ nem így szokott működni sohasem...Viszont ne feledd el azt, hogy 1-2 randi után már nemigen kellett volna aggódnod szerintem senki miatt...Amennyiben a személyedben találtam volna meg a "tökéletes nőt"... Könnyen lehetett volna ez is a dolgok vége,amennyiben BÁRHOL is megszólítottál volna ahol láttál annó...Látod,nálam mindigis ilyesmi apróságokon múltak a dolgok...Pl.hogy az egyik lány bagózott,a másik nem mert megszólítani,a harmadik utált harisnyában lenni, a negyedik meg tehetségtelen volt mondjuk az orális szex terén...Meg így tovább,így tovább...Aztán meg hogy MÁS DIMENZIÓKBAN/IDŐSÍKOKBAN meg mik történtek esetleg,azokrol a dolgokrol itt, ebben a létsíkban csak halvány sejtéseink lehetnek...De már beszéltük ezt ezerszer...TÚL SOKMINDENT tudol rólam mindig a LEGAPRÓBB RÉSZLETEKIG,hogy mindez csakúgy véletlen legyen...Ahhoz képest,hogy ezelőtt kb. 30 évvel, néhányszor láttál itt-ott egyszer-egyszer...Szóval én nem lennék továbbra sem biztos abban,hogy egy másik, párhuzamos dimenzióban nem a mai napig is ne együtt lennénk...Szóval csak óvatosan azzal a " mostmár tudom,hogy miért nem jöttünk össze" mondatokkal...Mert jó esély van arra,hogy más dimenziókban azért egészen más a helyzet...

Pontosítok: most már tudom, miért nem jöttünk össze, miért nem jöttünk volna össze diszkóban. Nem tudom, de akkor a jelek szerint, valahol, valami nagyon negatív élményem lehetett valamelyik életemben, vagy valamely párhuzamos életemben diszkóban, ha itt, most, ebben az életben - és 30 évvel ezelőtt is - viszolygok/viszolyogtam a diszkóktól...szinte már zsigerből.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

A "soha többé nem fog senki rándézni" és az "egy csapat liba neked jár öltáncot és én legyek az egyik" között igencsak nagy a különbség...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem meg az lehetett az oka annak, hogy nem csípted sehogyse a diszkót, hogy már a KEZDETEKBEN beszólt neked néhány hülye,és rosszindulatu liba, miszerint "nem tudol táncolni,meg írtó béna vagy"... Egy ilyesmi beszólás nemis csoda,hogy elvette egyböl az amúgyis labilis önbizalmadat...Erre írtam azt,hogy amennyiben VELEM mentél volna el egy ilyen helyre, alighanem kiröhögted volna a rosszindulatu tyúkok kárálását azzal,hogy: " Amennyiben a palimnak TETSZIK AZ,amit és ahogy csinálok, addig a TI véleményetek nem érdekel"...Így nem lett volna kicsit másabb azért a dolog? A másik meg az, hogy senki nem azt írta az előbb,hogy "mindenféle libával kellett volna versenyezned a diszkóban annó"... Ha egyszer a BARÁTNŐMKÉNT jöttél volna velem,akkor kivel akartál volna versenyezni? Én csak arra akartam utalni,hogy egy CSOPORT lány között csak nem érezted volna úgy magadat,hogy " mindenki téged néz"...Meg hogy rajtad kacag...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szerintem meg az lehetett az oka annak, hogy nem csípted sehogyse a diszkót, hogy már a KEZDETEKBEN beszólt neked néhány hülye,és rosszindulatu liba, miszerint "nem tudol táncolni,meg írtó béna vagy"... Egy ilyesmi beszólás nemis csoda,hogy elvette egyböl az amúgyis labilis önbizalmadat...Erre írtam azt,hogy amennyiben VELEM mentél volna el egy ilyen helyre, alighanem kiröhögted volna a rosszindulatu tyúkok kárálását azzal,hogy: " Amennyiben a palimnak TETSZIK AZ,amit és ahogy csinálok, addig a TI véleményetek nem érdekel"...Így nem lett volna kicsit másabb azért a dolog? A másik meg az, hogy senki nem azt írta az előbb,hogy "mindenféle libával kellett volna versenyezned a diszkóban annó"... Ha egyszer a BARÁTNŐMKÉNT jöttél volna velem,akkor kivel akartál volna versenyezni? Én csak arra akartam utalni,hogy egy CSOPORT lány között csak nem érezted volna úgy magadat,hogy " mindenki téged néz"...Meg hogy rajtad kacag...

Az első negatív élményem azzal kapcsolatban, hogy "nem tudok táncolni", voltaképp ált.iskola 6. osztályában volt. Egy jutalomtáborban voltam, télen. Ez a tábor tulajdonképpen olyan volt, mintha iskolába jártunk volna, jó tanulók kapták az ország minden részéből voltunk ott, 2 hét volt, ingyenes, gyakorlatilag egy bentlakásos iskolának kell elképzelni. Azért is kaphattuk, mert ugyanúgy tanulnunk kellett, mintha otthon lettünk volna a suliban.
(Utólag persze kiderült, hogy ez így nagyon szépen hangzik, de volt tantárgy, amivel az "otthonihoz képest" lemaradtunk, vagy mást vettünk, mással meg előbbre haladtunk - na ezért is kellettek jó tanulók, hogy ezeket az "elmaradásokat" utána tudjuk pótolni)

Na és itt volt az, hogy hétvégén "diszkót" szerveztek. (Igen, tudom, ez nem igazi diszkó volt, de akkor is iskolai kereteken belül az volt, a tanárok/szervezők nyilván igyekeztek.
Konkrét ismerősöm nem volt - hogy lett volna valaki mondjuk abból a suliból,évfolyamból, mint én - csak volt néhány lány, akivel a héten már beszélgettünk, velük voltam együtt.
Persze elmentünk a "diszkóba" is, mi hárman-négyen ott lötyögtünk együtt.
Tényleg nem tudom, hogy mennyire rosszul, vagy mennyire jól csináltam, mindenesetre el kezdtek mások kötekedni velem, meg beszólogatni - fiúk-lányok vegyesen - hogy milyen béna vagyok.

Soha többé, senki nem vett rá arra, hogy legalább egy tánclépést is kipróbáljak. Mikor elmentünk barátnőmmel már az "igazi diszkóba" erre rá úgy 4-5 évvel, meg a másik helyszínt is amit említettem neked, akkor is bennem volt, hogy béna vagyok, s nem akarok táncolni...valamit lötyögtem persze itt is ott is, és nem bántott senki.

De el nem tudod képzelni, hogy ilyen gyerekkori sérelmek hogy az emberben tudnak maradni évtizedek múltán is...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Következő
33 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.