Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 14. 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugye hogy mik ki nem derülnek? Nekem rögtön feltünt a nevek felsorolásánál,hogy szinte csak férfiak szerepelnek az autogram listádon...És rögtön tudtam,hogy mindez azért nem véletlen...Szóval ha még csak TUDAT ALATT IS, de szerintem működött nálad is a "női vadászösztön" minden jel szerint... Érdekes dolog lehetett akkor ez nálad...Egyes esetekben bátran,és határozottan utánaszóltál vadidegen pacákoknak,akik az esetek nagyrészében apádkoru illetők voltak,más esetekben meg csak félénken,bátortalanul pislogtál a neked tetsző srácokra a pesti utcákon...De megszólítani meg nem merted őket...Szóval lehet hogy velem van a gond, de én sehogyse tudom megérteni az ilyen viselkedés lényegét...Amúgy jó neked,hogy ilyen remek arcmemóriád van,hogy pillanatok alatt felismertél bárhol bármely híres színészt,meg énekest...Na,engem nem fenyegetett sose ilyen veszély,mivel nekem egyik ember pont olyan mindig mint a másik,úgyhogy volt már olyanra is példa,hogy a saját feleségem mellett is elmentem szó nélkül az utcán,amikor nem számítottam arra,hogy összetalálkozunk valahol...Úgy szólt aztán utánam...Látod,a Szikora Robit sem ismertem meg annó...De volt ilyen kalandom egykoron a Hernádi Judittal is...Szentendrén üldögéltem egyszer néhány katonatársammal az egyik presszóban, a mellettünk levő asztalnál meg ült egy nő,aki meglehetősen gyakran pislogott felénk nagy érdeklődve...Mi különösebben nem foglalkoztunk a hölggyel, mivel frissen bevonult katonák voltunk akkor éppen,és elég volt nekünk egyelőre az ismeretlen környezetet feltérképezni...A helyi hölgyekhez nem volt még se energiánk,se hangulatunk,se bátorságunk...Így aztán vagy egy negyedórai iszogatás meg röhögcsélés után tovább is álltunk a presszóbol...Aztán amint mentünk tovább az utcákon nézelődve,egyszercsak megszólal az egyik srác,hogy:"Láttátok azt a nőcit az előbb a szomszéd asztalnál?Azt, amelyik úgy pislogott folyton ránk...Szerintem az a Hernádi Judit volt"...Mire megszólalt egy másik srác:"Jó reggelt,te hülye...Csak most jutott el az agyadig a dolog? Én rögtön megismertem a Hernádit"...Én meg szokás szerint csak pislogtam hogy:"Nemán...Az a nőci mellettünk a Hernádi Judit volt?És csak most mondjátok? A csudába...Én meg sem ismertem"...Szóval nálam így működtek mindigis a dolgok...Attol tartok,hogy nagyon rossz autogram vadász lett volna belőlem,ha énis ilyesmire adtam volna annó a fejemet...Nem tudtam volna begyűjteni még két aláírást se szerintem...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ugye hogy mik ki nem derülnek? Nekem rögtön feltünt a nevek felsorolásánál,hogy szinte csak férfiak szerepelnek az autogram listádon...És rögtön tudtam,hogy mindez azért nem véletlen...Szóval ha még csak TUDAT ALATT IS, de szerintem működött nálad is a "női vadászösztön" minden jel szerint... Érdekes dolog lehetett akkor ez nálad...Egyes esetekben bátran,és határozottan utánaszóltál vadidegen pacákoknak,akik az esetek nagyrészében apádkoru illetők voltak,más esetekben meg csak félénken,bátortalanul pislogtál a neked tetsző srácokra a pesti utcákon...De megszólítani meg nem merted őket...Szóval lehet hogy velem van a gond, de én sehogyse tudom megérteni az ilyen viselkedés lényegét...Amúgy jó neked,hogy ilyen remek arcmemóriád van,hogy pillanatok alatt felismertél bárhol bármely híres színészt,meg énekest...Na,engem nem fenyegetett sose ilyen veszély,mivel nekem egyik ember pont olyan mindig mint a másik,úgyhogy volt már olyanra is példa,hogy a saját feleségem mellett is elmentem szó nélkül az utcán,amikor nem számítottam arra,hogy összetalálkozunk valahol...Úgy szólt aztán utánam...Látod,a Szikora Robit sem ismertem meg annó...De volt ilyen kalandom egykoron a Hernádi Judittal is...Szentendrén üldögéltem egyszer néhány katonatársammal az egyik presszóban, a mellettünk levő asztalnál meg ült egy nő,aki meglehetősen gyakran pislogott felénk nagy érdeklődve...Mi különösebben nem foglalkoztunk a hölggyel, mivel frissen bevonult katonák voltunk akkor éppen,és elég volt nekünk egyelőre az ismeretlen környezetet feltérképezni...A helyi hölgyekhez nem volt még se energiánk,se hangulatunk,se bátorságunk...Így aztán vagy egy negyedórai iszogatás meg röhögcsélés után tovább is álltunk a presszóbol...Aztán amint mentünk tovább az utcákon nézelődve,egyszercsak megszólal az egyik srác,hogy:"Láttátok azt a nőcit az előbb a szomszéd asztalnál?Azt, amelyik úgy pislogott folyton ránk...Szerintem az a Hernádi Judit volt"...Mire megszólalt egy másik srác:"Jó reggelt,te hülye...Csak most jutott el az agyadig a dolog? Én rögtön megismertem a Hernádit"...Én meg szokás szerint csak pislogtam hogy:"Nemán...Az a nőci mellettünk a Hernádi Judit volt?És csak most mondjátok? A csudába...Én meg sem ismertem"...Szóval nálam így működtek mindigis a dolgok...Attol tartok,hogy nagyon rossz autogram vadász lett volna belőlem,ha énis ilyesmire adtam volna annó a fejemet...Nem tudtam volna begyűjteni még két aláírást se szerintem...

Hm...nem is tudom, miért nem érted, pedig olyan egyszerű: a két dolog nem egy és ugyanaz.
Oké, hogy "ismeretlen" egy színész, de abban, hogy megszólítok egy színészt, hogy szeretnék tőle egy autogramot, abban nincs semmi rizikó. Nem megismerkedni akarok vele, nem kapcsolatot, csak egy autogramot kérni. Egy művész nem fogja azt mondani, hogy nem ad autogramot. De ha az ember lánya fel akar szedni egy pasit, az már más. Ahhoz kell némi bátorság is. Ami idővel azért javul, ahogy egy nő egyre idősebb, és egyre határozottabb, egyre magabiztosabb lesz. Ma már én is sokkal lazább vagyok ilyen téren, hisz mi vesztenivalóm van, de 15 évesen? Az ember lánya még olyan bizonytalan... Akkor kezdett csak el kinyílni a csipám. Emlékszem, hogy lettem egyre bátrabb, magabiztosabb ismerkedés terén. (Meg minden téren) Nézd csak meg, te aki mindig milyen határozott vagy, mit írtál pont az előbb?..." nem volt még se energiánk,se hangulatunk,se bátorságunk..." Hoppá, ott van a bátorság is ugyebár? Szóval ennyi.
Igen, az arcmemóriám valóban remek, te viszont huszon-harminc év távlatából emlékszel olyan dolgokra, amikre más nem.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 16. 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolom ami érdekes dolgot lát az ember,azt megjegyzi mindig...Akár évtizedekre is...Látod,egy-egy csinos,jól öltözött pesti hölgyre emlékszem még 30-35 év távlatábol is...Még arra is,hogy mely helyen,utcán,metrón,parkban láttam...Viszont úgy ÁLLTALÁBAN engem sohasem érdekelnek az emberek...A színészek-énekesek meg különösen nem érdekeltek soha...Ezért én igazábol nemis szoktam soha nézni az embereket,ha NINCS RAJTUK SEMMI FELTÜNŐ DOLOG...Sőt...Annak örülök mindig,ha látni sem kell magam körül senkit...Nem volt az véletlen Pesten se,hogy inkább estefelé szerettem mászkálni a közterületeken,amikor ritkábban találkoztam népekkel...Szóval semmi csodálkoznivaló nincs szerintem azon,hogy sose ismertem fel egy "hírességet" se az utcán...Mivel nagyon nemis figyeltem sose a szembejövőket...A hajdani "bátorság" kérdéséhez annyit írnék akkor,hogy az ilyesmi is nálam azért kissé másképpen működött, mint nálad...Neked a jelek szerint ÖNBIZALOMHIÁNYOD volt,nekem viszont az önbizalommal sose volt gondom,viszont cserébe rettenetesen frusztrált,meg elbizonytalanított mindig EGY ISMERETLEN HELY,meg egy ismeretlen szituáció...A "legendás önbizalmam,meg határozottságom" az MINDIG csak a MEGSZOKOTT HELYEK,SZITUK,ÉS EMBEREK esetében működött... Most csak képzeld el a dolgot pl.a Hernádi esetében...Életemben először jártam Szentendrén, életemben először jártam abban a presszóban,életemben először láttam azt a nevezetes hölgyet,aki ugye mint utólag kiderült,a Hernádi Judit volt...Egy ILYEN KOMBÓ,az a számomra egy "halálos koktél" volt...(A többi srác motivációirol most nem tudok nyilatkozni,mivel ők nem én voltam...) Szóval rám egy ilyen helyzetben aztán pisloghatott a Judit...Olyan lehettem ebben a szituban valszeg,mint egy gyámoltalan,p..nát még sose látott kisóvodás... Viszont amikor már SOKADJÁRA fordultam meg SZENTENDRÉN,MEG ABBAN A PRESSZÓBAN,és ismertem már alaposan mindent és mindenkit, amit meg akit csak módomban állt, akkor már persze egész másképpen viselkedtem...Na OLYANKOR kellett volna már a Juditnak a szomszéd asztaltol rám pislogni nagy érdeklődve...Ebben az esetben valszeg lett volna egy-két kellemes közös élményünk is minden bizonnyal...Tettem volna a dologrol...Viszont azt az első esetet leszámítva,többet sohasem láttam a Hernádit abban a presszóban...Nade ennyit erröl...A D.Nagy Lajossal kapcsolatos tapasztalataidat írd már meg valamikor...Kíváncsi vagyok arra,hogy miként állt hozzád,mint ifjú rajongóhoz...A Sztankay amúgy minek okozott csalódást?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 17. 06:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Gondolom ami érdekes dolgot lát az ember,azt megjegyzi mindig...Akár évtizedekre is...Látod,egy-egy csinos,jól öltözött pesti hölgyre emlékszem még 30-35 év távlatábol is...Még arra is,hogy mely helyen,utcán,metrón,parkban láttam...Viszont úgy ÁLLTALÁBAN engem sohasem érdekelnek az emberek...A színészek-énekesek meg különösen nem érdekeltek soha...Ezért én igazábol nemis szoktam soha nézni az embereket,ha NINCS RAJTUK SEMMI FELTÜNŐ DOLOG...Sőt...Annak örülök mindig,ha látni sem kell magam körül senkit...Nem volt az véletlen Pesten se,hogy inkább estefelé szerettem mászkálni a közterületeken,amikor ritkábban találkoztam népekkel...Szóval semmi csodálkoznivaló nincs szerintem azon,hogy sose ismertem fel egy "hírességet" se az utcán...Mivel nagyon nemis figyeltem sose a szembejövőket...A hajdani "bátorság" kérdéséhez annyit írnék akkor,hogy az ilyesmi is nálam azért kissé másképpen működött, mint nálad...Neked a jelek szerint ÖNBIZALOMHIÁNYOD volt,nekem viszont az önbizalommal sose volt gondom,viszont cserébe rettenetesen frusztrált,meg elbizonytalanított mindig EGY ISMERETLEN HELY,meg egy ismeretlen szituáció...A "legendás önbizalmam,meg határozottságom" az MINDIG csak a MEGSZOKOTT HELYEK,SZITUK,ÉS EMBEREK esetében működött... Most csak képzeld el a dolgot pl.a Hernádi esetében...Életemben először jártam Szentendrén, életemben először jártam abban a presszóban,életemben először láttam azt a nevezetes hölgyet,aki ugye mint utólag kiderült,a Hernádi Judit volt...Egy ILYEN KOMBÓ,az a számomra egy "halálos koktél" volt...(A többi srác motivációirol most nem tudok nyilatkozni,mivel ők nem én voltam...) Szóval rám egy ilyen helyzetben aztán pisloghatott a Judit...Olyan lehettem ebben a szituban valszeg,mint egy gyámoltalan,p..nát még sose látott kisóvodás... Viszont amikor már SOKADJÁRA fordultam meg SZENTENDRÉN,MEG ABBAN A PRESSZÓBAN,és ismertem már alaposan mindent és mindenkit, amit meg akit csak módomban állt, akkor már persze egész másképpen viselkedtem...Na OLYANKOR kellett volna már a Juditnak a szomszéd asztaltol rám pislogni nagy érdeklődve...Ebben az esetben valszeg lett volna egy-két kellemes közös élményünk is minden bizonnyal...Tettem volna a dologrol...Viszont azt az első esetet leszámítva,többet sohasem láttam a Hernádit abban a presszóban...Nade ennyit erröl...A D.Nagy Lajossal kapcsolatos tapasztalataidat írd már meg valamikor...Kíváncsi vagyok arra,hogy miként állt hozzád,mint ifjú rajongóhoz...A Sztankay amúgy minek okozott csalódást?

Hát akkor most megtudtuk, hogy tulajdonképpen miért is nem lett Titusznak egy-két kellemes közös élménye Hernádi Judittal!!! Laughing
(Ne haragudj, ezt a poént nem hagyhattam ki! Smile )
Mindenesetre a jelek szerint akkor még én is közelebbi kapcsolatba kerültem vele, mint te. Smile

Rendben, írok majd D. Nagy Lajosról, ha kicsit több időm lesz, bár Bikini rajongónak nem neveztem magam sosem, annak ellenére, hogy van több Bikini szám, amit szeretek.
Addig áruld már el, hogy miért pont ő érdekel, hisz egy csomó színészt, zenészt felsoroltam.
Sztankayról szerintem írtam már itt. Bár nagy színész, és imádom, főképp a hangját, csodálatos orgánuma van, óvodás koromtól - nyilván a Süsü kiralyfija miatt - addíg, amíg meg nem láttam, nem álltam közvetlenül szemtől-szembe vele, azt hittem, hogy egy szép, magas ember. Közben már 16 évesen magasabb voltam nála.
Nem mintha ez bármit is levonna a tehetségéből...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 17. 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Azt tudhattuk meg fentebb, hogy mindenkinek megvannak a maga kompexusai...Neked az,hogy "nem találtad magadat annó elég vonzónak", nekem az,hogy " szokatlan,ismeretlen helyeken-helyzetekben rettenetesen,és abnormálisan stresszelek",L.L.L.-nek az,hogy "szeretett volna világéletében egy nőknek ellenállhatatlan szupermen lenni,ha másnem képzeletben", meg így tovább,így tovább...A komplexusoktol szerintem SENKI SEM MENTES...Ezt tudtuk meg fentebb...Amúgy azért pont a D.Nagy Lajossal kapcsolatos kalandod érdekel legfőképpen, mivel mondom,olyan híre volt hajdanán,hogy " rengeteg kistyúkot megizélt már"...Éshát ahogy mondani szokás,emiatt egyfajta"szakmai tiszteletet" éreztem iránta mindigis...Mivelhát komplexusok ide,komplexusok oda, azért ettöl függetlenül rengeteg kis,és nagyhölgyet sikerült egykoron nekem is gerincre vágni, úgyhogy a Lajost egyfajta "magamhoz méltó nagy konkurenciának" ismertem el,és tiszteltem ismeretlenül is,mivel személyesen azért nem találkoztam vele soha...(Vagy ha mégis, akkor jó szokás szerint nem ismertem meg...) Viszont az eddigi elmondásod kicsit árnyalja a Lajosrol eddig elképzelt képemet...Adott egy LELKES ÉS IFJÚ RAJONGÓLÁNY, aztán a Lajos meg nem izélte meg kapásbol? Ez valahol kicsit illúziórombolónak hangzik azért a számomra...Vagy inkább nemis kicsit...Szóval emiatt a kissé furcsa,és nyugtalanító dolog miatt érdekel módfelett a kalandod a D.Nagy Lajossal...A Sztankayit amúgy nem láttad addig a filmekben,vagy mi? Miböl gondoltad azt,hogy nem egy apró kis illető lesz őkelme? Néha olyanokat tudol írni...Amúgy hol sikerült elkapnod a fazont?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 17. 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mivelhát komplexusok ide,komplexusok oda, azért ettöl függetlenül rengeteg kis,és nagyhölgyet sikerült egykoron nekem is gerincre vágni, úgyhogy a Lajost egyfajta "magamhoz méltó nagy konkurenciának" ismertem el,és tiszteltem ismeretlenül is,mivel személyesen azért nem találkoztam vele soha...
Adott egy LELKES ÉS IFJÚ RAJONGÓLÁNY, aztán a Lajos meg nem izélte meg kapásbol? Ez valahol kicsit illúziórombolónak hangzik azért a számomra...Vagy inkább nemis kicsit...Szóval emiatt a kissé furcsa,és nyugtalanító dolog miatt érdekel módfelett...

Férfiak!!! Rolling Eyes
Konkurencia...meg tisztelet! Emiatt...hogy megszámolatlanul vágta gerincre a csajokat...hagyjuk...estefelé jövök még a részletesebb válasszal de ennek most egyből hangot kellett adnom. Hogy felháborodott vagyok??? Igen!
S tudod mit?
Örülök akkor, hogy illúzióromboló s nyugtalanító számodra ez a hír...hogy ez legyen a "példakép", meg ezért járjon tisztelet valakinek...nem minősítem, tudod, de megvan a véleményem!!!
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 17. 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igy van..."Férfiak"...Viszont a jelek szerint még MINDIG nem tudod megérteni azt az apróságot,hogy A FÉRFIAK azok NEM NŐK...Még mindig a NŐI GONDOLKODÁSMÓDOT akarod továbbra is kivetíteni a férfiakra is...A férfiak GENETIKAILAG a "mennyiségre" vannak elsődlegesen kódolva, úgyhogy férfitársaságban mindig "menőnek" számít az olyan csóka,aki "számolatlanul vágja gerincre a hölgyeket"...Ez is olyan dolog,mint a nők köreiben a " szerencsés nő"...Gondolom ismerős neked is az olyan szitu, amikor a nők "irigyelnek meg tisztelnek,meg sikeresnek tartanak" olyan nőket, akiknek helyes,rendes,családszerető,dolgos,becsületes férjük van...A nők viszont az ILYEN ÉRTÉKEKRE vannak szocializálódva...Azért mert ők nők,nem pedig férfiak...Látod, én ezt tudom érteni mindig,de te a jelek szerint sehogyse tudod érteni a fordítottját...A sok partner egy nőnél a k...ság jele álltalában, a férfinél viszont az "alfaságé"... Még jó hogy eddig arrol volt szó,hogy nagyon odavoltál annó az " alfa" palikért...A Lajos az ILYEN SZEMPONTBOL azért az alfák közzé tartozott,nem? (Bár mondjuk az utóbbi időben akkor már ebben is kezdek azért kételkedni...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 17. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igy van..."Férfiak"...Viszont a jelek szerint még MINDIG nem tudod megérteni azt az apróságot,hogy A FÉRFIAK azok NEM NŐK...Még mindig a NŐI GONDOLKODÁSMÓDOT akarod továbbra is kivetíteni a férfiakra is...A férfiak GENETIKAILAG a "mennyiségre" vannak elsődlegesen kódolva, úgyhogy férfitársaságban mindig "menőnek" számít az olyan csóka,aki "számolatlanul vágja gerincre a hölgyeket"...Ez is olyan dolog,mint a nők köreiben a " szerencsés nő"...Gondolom ismerős neked is az olyan szitu, amikor a nők "irigyelnek meg tisztelnek,meg sikeresnek tartanak" olyan nőket, akiknek helyes,rendes,családszerető,dolgos,becsületes férjük van...A nők viszont az ILYEN ÉRTÉKEKRE vannak szocializálódva...Azért mert ők nők,nem pedig férfiak...Látod, én ezt tudom érteni mindig,de te a jelek szerint sehogyse tudod érteni a fordítottját...A sok partner egy nőnél a k...ság jele álltalában, a férfinél viszont az "alfaságé"... Még jó hogy eddig arrol volt szó,hogy nagyon odavoltál annó az " alfa" palikért...A Lajos az ILYEN SZEMPONTBOL azért az alfák közzé tartozott,nem? (Bár mondjuk az utóbbi időben akkor már ebben is kezdek azért kételkedni...)

Nézd, én ilyen vagyok, hogy ez jó, vagy rossz, nem tudom eldönteni.
Nő vagyok, nem férfi, sosem fogok férfiaggyal gondolkozni. Ezért engem ez taszít, nem is kicsit, ennyi.
Úgy vélem azért sokkal könnyebb egy férfinek elfogadni azt, hogy egy nő milyen "jó", mint egy nőnek azt, hogy milyen "rossz" egy férfi.
Egy nő sosem fogja csak a testiséget látni, akármit is mondasz, akárhogy is állítod, hogy pedig egy férfi ilyen.
És ha így nézem, akkor igen, kiábrándítóak a férfiak.
Lehet, hogy úgy viselkedtek ahogy, de sokkal jobb ezt úgymond nem tudni, csak sejteni, mint így, hogy szembesülök vele.

Nagyon odavoltam anno az alfa palikért?
Tudod, én csak olyan "alfákkal" találkoztam, akik lekezelték, lenézték a nőket, magas lóról beszéltek velük, csak szexre kellettek nekik, s ezért még el is várták, hogy felnézzen rájuk a nő. Nekem ilyen "férfi" sosem kellett.

Szóval Lajos...mesélek, aztán dönts.
A 90-es évek elején egy majálison voltam a Ligetben, voltak különféle színpadok különféle fellépőkkel.
Sétálgattam a barátnőmmel, egyszer csak látom, hogy a fazont aki velünk szemben sétikál, nem csak egy fazon, hanem a D. Nagy Lajos. Emlékszem még arra is, hogy fekete bőrszerkóban volt. Oldalba böktem a baratnőmet, hogy "nézd, ki van ott"!
(Ezt Lajos is tuti észrevette, mert utána minket figyelt ő is, nem csak mi őt.)
Barátnőm csak bambult, nézett rám értetlenül, hogy:"Miért, ki ez?"
Mondom neki, hogy:
-"A D. Nagy Lajos a Bikiniből."
-"De ugye nem akarsz tőle is autogramot kérni, nemár?!..."-suttogta.
-"Dehogynem - mondtam én, ismervén a barátnőmet, hogy ő úgysem jönne oda - számtalanszor eljátszottuk ezt - én előbbre léptem, ő meg ott maradt, ahol volt, mondván, megvár.
Az volt a legfeltűnőbb a Lajosban, hogy szép világító zöld szeme volt. (van) Nem is gondoltam volna, a TV-ben az ennyire nem látszott. Egyébként sosem gondoltam őt alfának. Már csak azért sem, mert nem olyannak tűnt, aki felsőbbrangúnak érzi magát, személyes találkozáskor meg pláne nem, külsőre sem mondanám szépfiúnak.
Nagyon kedves volt, mondta, hogy természetes, hogy ad autogramot, megkérdezte, hogy aza másik lány a barátnőm-e, miért nem jött közelebb, ő vajon nem kedveli ?, majd megjegyezte, hogy így jobb is, mert tudunk beszélni pár szót. Igen, úgymond el lehetett veszni a tekintetében, de azon kívül, hogy kedvesen adott egy autogramot, végigmért a tekintetével, a vállamra tette a kezét, s lenyomott az arcomra két puszit, semmi nem történt.
Írod: "Adott egy LELKES ÉS IFJÚ RAJONGÓLÁNY, aztán a Lajos meg nem izélte meg kapásból? "
Mondd, mégis, hogy gondoltad, ott helyben a ligetben a parkban a füvön? 200 másik ember között? Néha olyan dolgokat tudsz mondani...ez működik egy pornófilmben.
És nem, nem mondta, hogy csak akkor ad majd autogramot, ha "gerincre vághat" - óh, ez a kifejezés is!!!" - az egyik bokorban...még ha esetleg gondolta sem.
Lehet nem is gondolt rá. Miből gondolod, hogy minden valamilyen szinten is vonzó férfi a legyet is röptében típus? És miből gondolod, hogyha még olyannyira is tetszett volna, nem kéretem magam legalább egy kicsit?
Hallottál már flörtölről, kacérkodásról?
Nem érzem magam nőnek anélkül.
Nincs olyan, hogy első látásra, a két szép szeméért "aláfeküdjek" valakinek.
Nem, nem virágcsokrok kellenek, meg nem üres bókok, (ha már szóba került ez a másik topicban is) hanem hogy nőnek érezzem magam az illető mellett. Elvárnám, hogy értékes nőnek nézzen és ne csak egy numerának.
Miért nem lehet megérteni, hogy egy tisztességes nő NEM AKAR, gyors numera lenni, s azért ítéli el meg veti meg ezt az egészet? Mert lekezelőnek, megvetőnek hangzik az, hogy csak gerincre vágom a kiscsajt, és annyi. És nem csak annak hangzik, hanem az is. Hogy ezt nem tudom megérteni? Nem tudom. Ja, hogy van bennem büszkeség, hogy nem akarok csak egy szexuális segédeszköz lenni? Mert akinek mindegy hogy kivel van, csak legyen valakivel, az velem ne akarjon. Mert én ennél több vagyok, és voltam is mindig. Most is, régen is több voltam, mint egy csinos pofika, 2 mell, egy fenék, 2 formás láb.
Te meg ezt nem érted (meg).
Jah, hogy egy alfának minden kell és azonnal?
Akkor talán azért is nem kerültem közelebbi kapcsolatba eggyel sem.
Ez van akkor.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...A kalandod a D.Nagy Lajossal több volt számomra,mint illúzióromboló...Az emberben egy világ omlott akkor össze...Én tényleg abban voltam eddig,hogy a Lajos az csakúgy "füttyentett" az éppen arra járó rajongóhölgyeknek,aztán már mentek is egyböl a "kukoricásba"... Ott, helyben...Az mondjuk kicsit gyanús volt eddigis,hogy MIKÉNT BÍRHATJA egy fazon a " sok száz,sok ezer" kisp.csát megizélni záros határidőn belül,de amilyen hírek,meg pletykák terjedtek arrol a fazonrol,én akkoriban már mindent el tudtam képzelni róla...Még azt is,hogy a nap 24 órájában mással sem foglalkozik éveken keresztül,mint hogy a rajongóhölgyeket cserélgesse az ágyában...Naponta akár 50-100-at is...Ne nevess...Én eddig tényleg ebben voltam...Aztán meg akkor kiderült itt fentebb,hogy a jelek szerint a Lajos minden jel szerint csak egy teljesen "hétköznapi" viselkedésü meg potenciáju figura lehetett a valóságban...Jaj...Ez a rohadt fogyasztói társadalom...Amiben ugye az "eladhatóság" érdekében időnként szükség van sokszor "hamis legendákra" is,egy-egy énekes,vagy színész esetében... Ez a D.Nagy Lajos legenda kísértetiesen emlékeztet mostmár engem pl.a "Bruce Lee" legendára...Viszont amíg a Lee esetében érdekes módon RÖGTÖN ÉREZTEM azt mindig,hogy a "rettenthetetlen,legyőzhetetlen,földöntúli képességekkel megálldott harcművész" legendája csak egy ÜGYES MARKETINGFOGÁS,addig a D.Nagy "minden képzeletet felülmúló szexuális potenciájának,és végtelen számu szexuális kalandjainak" a legendájában mindigis hittem...Na...Ahogy mondani szokás,én se leszek már akkor hülyébb...Látod Szami,néha még engem is be tud palizni időnként ez a mocskos,rohadt "fogyasztói társadalom"... Meg a marketing...De akkor most is tanultam azért ebböl az esetböl...(Hű...Ha belegondolok most abba,hogy volt annó egy-két amúgy szimpatikus kishölgy pesti koromban,akit azért tettem lapátra,mert kiderült róla idővel,hogy nagy " Bikini" rajongó,ráadásul még járt is már Bikini koncerten? Hű...Szent meggyőződésem volt akkoriban az,hogy az ilyesmi "szenvedély"egy kishölgynél az gyakorlatilag egyet jelentett azzal,hogy a D.Nagy már "felpróbálta" előttem akkor a kishölgyet...Én meg úgy voltam a dologgal,hogy a Lajos "nyomdokaiba" meg semmi kedvem ezek után befeküdni...Akár példakép volt a pali,akár nem...Aztánmeg lehet,hogy a kishölgynek nemis volt semmi dolga vele...Végülis tényleg...Egy koncerten megfordult akkoriban sok száz,sok ezer rajongóhölgy,MINDET képtelen lett volna megizélni a Lajos a koncert után...De persze akkori fejjel én még azt is simán el tudtam volna róla mindig képzelni...Ahogy elnézem a dolgot,én sem voltam mindig teljesen százas a jelek szerint...Hát...Van ilyen akkor...)

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 06. 18. 13:09-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miböl gondolod azt Szami,hogy nem vagyok azzal tisztában,hogy a hölgyeknek álltalában nem kedvükrevaló dolog az,hogy csak egy "numera erejéig" érdekeljék az adott palit? Tudom én jól,hogy milyenek a hölgyek...Viszont azt értsd meg mindig,hogy VELEM sohasem viselkedtek így a hölgyek...Már csak attol a "fellegekben jártak" mindig, ha egyálltalán HAJLANDÓ VOLTAM " leereszkedni" hozzájuk...Akárcsak azzal is,hogy SZÓBA ÁLLTAM VELÜK, nemhogy még egy numerára is MÉLTÓNAK találjam őket...Én EZT szoktam meg egész életemben,és nekem ez volt a NORMÁLIS szituáció...Hát akkormeg mit csodálkozol azon,hogy EZT A SZITUÁCIÓT vetítettem ki mindig a D.Nagyra is? Csak legfeljebb annyi különbséggel,hogy amit én "kicsiben", viszonylag kevés számu hölggyel csináltam,azt ő az elképzelésem szerint NAGYBAN,IPARI MÉRETEKBEN művelte...Mivel azért ő csak egy felkapott zenész volt, a koncertjein SOK EZER RAJONGÓ KISHÖLGGYEL,míg engem csak az a néhány hölgyemény tudott "csodálni",aki mondjuk pont akkor utazott az adott metrókocsiban,vagy villamoson,amikor én...Csak ennyi különbséget tudtam feltételezni kettőnk között...Aztánmeg ugye 30 év után kiderült az,hogy a jelek szerint teljesen félreértelmeztem a személyét...A leírásod alapján egy kedves,közvetlen,barátságos és egyáltalán nem "szexőrült" illető képe rajzolódott ki róla...Nos...Én viszont NAGYON NEM ILYEN voltam sohase...Amíg nem láttam az adott hölgyön a személyemnek szóló FELTÉTLEN RAJONGÁST,és a teljes szexuális alávetettségre való szándékot,addig bicskanyitogatóan öntelt,gőgös,és arrogáns voltam mindig,mindenkivel...És mint azt már többször is említettem,UGYANEZT FELTÉTELEZTEM EDDIG a D.Nagyrol is...Ezért volt rettenetesen sokkoló az, amit fentebb írtál róla...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade még mindig nem derült az ki Szami,hogy hol sikerült elkapnod a Sztankayt...És az,hogy vele milyen tapasztalataid voltak...(Azon túl persze,hogy írtad eddig,hogy egy apró kis manusz volt...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...A kalandod a D.Nagy Lajossal több volt számomra,mint illúzióromboló...Az emberben egy világ omlott akkor össze...Én tényleg abban voltam eddig,hogy a Lajos az csakúgy "füttyentett" az éppen arra járó rajongóhölgyeknek,aztán már mentek is egyböl a "kukoricásba"... Ott, helyben...Az mondjuk kicsit gyanús volt eddigis,hogy MIKÉNT BÍRHATJA egy fazon a " sok száz,sok ezer" kisp.csát megizélni záros határidőn belül,de amilyen hírek,meg pletykák terjedtek arrol a fazonrol,én akkoriban már mindent el tudtam képzelni róla...Még azt is,hogy a nap 24 órájában mással sem foglalkozik éveken keresztül,mint hogy a rajongóhölgyeket cserélgesse az ágyában...Naponta akár 50-100-at is...Ne nevess...Én eddig tényleg ebben voltam...Aztán meg akkor kiderült itt fentebb,hogy a jelek szerint a Lajos minden jel szerint csak egy teljesen "hétköznapi" viselkedésü meg potenciáju figura lehetett a valóságban...Jaj...Ez a rohadt fogyasztói társadalom...Amiben ugye az "eladhatóság" érdekében időnként szükség van sokszor "hamis legendákra" is,egy-egy énekes,vagy színész esetében... Ez a D.Nagy Lajos legenda kísértetiesen emlékeztet mostmár engem pl.a "Bruce Lee" legendára...Viszont amíg a Lee esetében érdekes módon RÖGTÖN ÉREZTEM azt mindig,hogy a "rettenthetetlen,legyőzhetetlen,földöntúli képességekkel megálldott harcművész" legendája csak egy ÜGYES MARKETINGFOGÁS,addig a D.Nagy "minden képzeletet felülmúló szexuális potenciájának,és végtelen számu szexuális kalandjainak" a legendájában mindigis hittem...Na...Ahogy mondani szokás,én se leszek már akkor hülyébb...Látod Szami,néha még engem is be tud palizni időnként ez a mocskos,rohadt "fogyasztói társadalom"... Meg a marketing...De akkor most is tanultam azért ebböl az esetböl...(Hű...Ha belegondolok most abba,hogy volt annó egy-két amúgy szimpatikus kishölgy pesti koromban,akit azért tettem lapátra,mert kiderült róla idővel,hogy nagy " Bikini" rajongó,ráadásul még járt is már Bikini koncerten? Hű...Szent meggyőződésem volt akkoriban az,hogy az ilyesmi "szenvedély"egy kishölgynél az gyakorlatilag egyet jelentett azzal,hogy a D.Nagy már "felpróbálta" előttem akkor a kishölgyet...Én meg úgy voltam a dologgal,hogy a Lajos "nyomdokaiba" meg semmi kedvem ezek után befeküdni...Akár példakép volt a pali,akár nem...Aztánmeg lehet,hogy a kishölgynek nemis volt semmi dolga vele...Végülis tényleg...Egy koncerten megfordult akkoriban sok száz,sok ezer rajongóhölgy,MINDET képtelen lett volna megizélni a Lajos a koncert után...De persze akkori fejjel én még azt is simán el tudtam volna róla mindig képzelni...Ahogy elnézem a dolgot,én sem voltam mindig teljesen százas a jelek szerint...Hát...Van ilyen akkor...)

Laughing Laughing Laughing

Bikini-Adj helyet

Bikini-Olcsó vigasz

Bikini-Nehéz a dolga

Pataki Attila-D.Nagy Lajos: Veled vagyok
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
ha egyálltalán HAJLANDÓ VOLTAM " leereszkedni" hozzájuk...Akárcsak azzal is,hogy SZÓBA ÁLLTAM VELÜK, nemhogy még egy numerára is MÉLTÓNAK találjam őket...

Te tényleg nem érzed, hogy ez...hogy ez...ez így nagyon-nagyon gáz!!!
Hogy lehet egyáltalán ilyet mondani?

Volt egyszer egy srác, a metrót várta. Meg én is. Kb. így nézett rám, hogy ezt gondolhatta...azt hittem, hogy belököm a metró alá...nem te voltál véletlenül?
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nade még mindig nem derült az ki Szami,hogy hol sikerült elkapnod a Sztankayt...És az,hogy vele milyen tapasztalataid voltak...(Azon túl persze,hogy írtad eddig,hogy egy apró kis manusz volt...)

1990-ben volt a színjátszás 200. évfordulójára tartott Színészkarnevál. Ott lépett fel, ott kértem tőle autogramot.
Nem, képzeld, ő sem akart gerincre vágni!
Biztosan velem van a gond.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 18. 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
ha egyálltalán HAJLANDÓ VOLTAM " leereszkedni" hozzájuk...Akárcsak azzal is,hogy SZÓBA ÁLLTAM VELÜK, nemhogy még egy numerára is MÉLTÓNAK találjam őket...

Te tényleg nem érzed, hogy ez...hogy ez...ez így nagyon-nagyon gáz!!!
Hogy lehet egyáltalán ilyet mondani?

Volt egyszer egy srác, a metrót várta. Meg én is. Kb. így nézett rám, hogy ezt gondolhatta...azt hittem, hogy belököm a metró alá...nem te voltál véletlenül?
Nem...Én nem az a srác voltam,hanem AZ,akit nem mertél megszólítani sem a HÉV-en,sem az Örsön...Illetve utánam fordultatok az Oktogonnál lévő buszmegállóban a barátnőiddel...Na én AZ a srác voltam...(Nemis úgy néztél ki akkoriban,mint aki be akarna lökni valami metró alá...Csak halkan szólok...)Viszont lehet hogy "gáz" amit idéztél fentebb tőlem, de most mit csináljak szerinted?EZ VOLT AZ IGAZSÁG...Most akkor hazudjak vagy mi? Amúgy csak érdekességképpen írom meg,hogy nincs egy negyedórája annak,hogy a nejemmel pont rólam beszélgettünk...És csodálkozva meg értetlenkedve vettem tudomásul,hogy a nejem szerint A MAI NAPIG IS úgy mászkálok mindig az utcán,meg úgy viselkedek,beszélek MINDENKIVEL,mint akinek "állandóan az orrába esik az eső"...A naív kérdésemre,hogy " ez konkrétan mit jelent",azt válaszolta,hogy: "Úgy fennhordod mindig az orrodat"... Most akkor erre is mit mondjak akkor?NEKEM MINDEZ FEL SEM TŰNIK SOHA...Ebböl is csak arra tudok következtetni,hogy a természetét nem tudja megtagadni senki sem...Se húsz évesen,se ötvenkettőn...Hát akkor meg mit várnál te mindig tőlem? Ilyen voltam,ilyen vagyok,ilyen leszek...Sajnos...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Következő
23 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.