Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 08. 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
Na? Hát melyik volt az a dal,amelyiket mutattad régen? Rengeteg dal szóba került már itt az idők folyamán, most nem tudom konkrétan, hogy melyikre gondolsz...Melyikre gondolsz?

N'to -Trauma (Worakls Remix)

De szeretem ezt is:
Lola Rennt - Run Lola Run
Hát...Én esküdni mertem volna arra pedig,hogy eddig még nem linkelted ide fel ezt a két zeneszámot...Mikor került szóba itt ez a két szám?

Hát azt már nem tudnám megmondani, de szerintem a futás miatt írtam, amikor legjobban oda voltam a kocogásért, de úgy rémlik, hogy nem a "mozgós" topicba, hanem ide tettem fel...rémlik, hogy írtam is neked, hogy ezeket szeretem futás közben hallgatni...de hogy mikor volt már, azt nem tudom.
De mindegy is...hogy tetszenek egyébként?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 08. 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem tetszenek, az én zenei ízlésemnek megfelelőek, de rajtad azért kicsit csodálkoztam ilyen téren...D.M. meg Zoltán Erika után ilyesmi erőteljes zenék? Kicsit értetlenkedtem mindezen,nade ez van akkor...Most viszont lépnem kell mára...Majd jövök idővel még...Szia.
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 11. 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Belekezdtem akkor az "Eredet" című film nézésébe, de sajnos csak vagy 50 percig bírtam nézni...Ugyanis ezzel is pont ugyanúgy jártam, mint a "Nő kétszer" című filmmel...Adott volt ugye egy NAGYON JÓ alapötlet,aztán meg ennek a jó alapötletnek a kivitelezése meg egy ISZONYAT VOLT...Legalábbis a számomra...Sajnos már megint,már megint, az egész film nem szólt semmi másrol,mint extrovertált szereplők túldramatizált, erőszakos nyomulásárol, kaparásárol,szerzési vágyárol,egymásnak feszüléséröl...És a vég nélküli,felesleges és agyonbonyolított pörgésröl, extrovertált locsogásokrol, beszélgetésekröl, kommunikációkrol...Nem-nem...Én egyszerűen nem bírom még nézni se az ilyen stílusu filmeket...Meg ezt a jellegzetesen "nyugatias" típusu életfelfogást,meg erőszakos lihegést...Aztánmeg ugye a végső csapás az volt a számomra, amikor olyan 50. perc környékén hirtelen tudatosult bennem,hogy azt a film elején felbukkant, vagy erőltetetten felbukkantott fiatal építészp.csát mintha kicsit túl sok jelenetben szerepeltetnék...Meg olyankor is a főszereplő társaságában...Ekkor hirtelen belémvillant egy gondolat:"Úristen...Csak nem valami "szerelmi szál" is készül ebben az amúgyis meglehetősen idióta filmben? Már csak ez hiányzott a sok antipatikus,visszataszító karakter mellé...Egy romantikus szerelmi szál is,hogy immár tökéletes legyen az elmebaj"...Úgyhogy eddig bírtam nézni a filmet...Az 50.percig...De ennyi is bőven elég volt belőle...Jó szokás szerint...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 11. 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel ma ugye egy kicsit ráértem, hát szétnéztem akkor a neten,hogy miket írnak a népek erröl az "Eredet" című degenerált,elmebajos filmröl...Hát...Elovasván a rengeteg ömlengést,ájuldozást, ovációt,amit erröl a sz.rrol leírnak mindenfelé, (Bocsi a trágár szóért,de vannak pillanatok amikor az ember már nem talál elég alpári kifejezést arra,amit gondol valamiröl...)csak a fejemet martam szokás szerint..."Emberek"...Aztán megintcsak elis mondtam akkor mindent-mindenröl jó szokás szerint...Csakhát ugye azt nem értem én továbbra sem, hogy viszont ENGEM milyen gonosz, sátáni erő b.szott erre az elmebeteg,degenerált,idióta,pokoli világra...Meg ezek közzé az "embernek" nevezett valamik közzé...Meg ezek "társadalmába"... (Ismétcsak elnézést kérek az esetleges trágár szavakért...)De már csak abban bízok, hogy ha majd valamikor az Isteni számvevőszék elé kerülök majd a földi létem végeztével,akkor legalább ott majd kiderül az,hogy ez az egész földi lét csak egy ROSSZ ÁLOM VOLT,amit felesleges dolog volt komolyan venni...Másban én már nemigen tudok bízni...Megintcsak jó szokás szerint...Viszont a " Time" című zeneszám az tényleg zseniális...Igaz,a film első 50 percében nemnagyon volt módom meghallgatni,gondolom inkább később hangzott fel gyakrabban...De azt sehogyse értem,hogy a filmzene szerzője,hogy a csudába adta oda azt a remek zenét EHHEZ a trágya filmhez...Dehát gondolom "volt az a pénz"...(Ismétcsak jó szokás szerint...)Másrol meg ugyan melyik embernek nevezett állatnak szól az élete? Gondolom csak egy-két olyan hülyének szól másrol, mint amilyen mondjuk énis vagyok...De a film zeneszerzője a jelek szerint akkor nem tartozott ebbe a kategóriába...Vagy másik variációban szerinte is jó volt ez a film...Hát...Ha így gondolja a zeneszerző a dolgot esetleg, akkor válljon az egészségére a meglátása...Meg a többi ájuldozónak is...Aztán ennyi...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 13. 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz, én szóltam, hogy nem neked való ez a film, nem?
Erre megnézed, s felidegeled magad rajta...hát így jártál akkor...

Én kétszer néztem meg, mert nem értettem elsőre. De nem mondhatom, hogy másodjára megértettem. Nem fogok nekifutni harmadjára is...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 13. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nekem tetszenek, az én zenei ízlésemnek megfelelőek, de rajtad azért kicsit csodálkoztam ilyen téren...D.M. meg Zoltán Erika után ilyesmi erőteljes zenék? Kicsit értetlenkedtem mindezen,nade ez van akkor...Most viszont lépnem kell mára...Majd jövök idővel még...Szia.

Ezt most úgy mondod, mintha csak Zoltán Erika, meg Depeche Mode zenéjét szeretném. Miközben tudod, hogy nagyon sok zenei irányzat felé nyitott vagyok.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 13. 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz, én szóltam, hogy nem neked való ez a film, nem?
Erre megnézed, s felidegeled magad rajta...hát így jártál akkor...

Én kétszer néztem meg, mert nem értettem elsőre. De nem mondhatom, hogy másodjára megértettem. Nem fogok nekifutni harmadjára is...
De nekem nem az volt a bajom ezzel a sz.rral,hogy nem értettem...Azzal volt a bajom, ami a film SUNYI ÜZENETE VOLT...De majd mindjárt kifejtem mindennek a lényegét a megfelelő topikban...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 19. 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rammstein-Ohne dich piano

Rammstein-Engel
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekkorom egyik nagy kedvence:

Goombay dance band-Eldorado

(Diszkózene?)
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

(Diszkózene?)
Igen...Diszkózene...70-es évekbeli "protodiszkó" zene...De már elmondtam ezerszer:Egy IGAZI,ÍNYENC DISZKÓRAJONGÓ számára a "diszkózene" az az ITALODISZKÓVAL KEZDŐDIK...És kb.1982-töl...Ami ez előtt volt,az csak "protodiszkó"... Mit nem lehet ezen érteni?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

(Diszkózene?)
Igen...Diszkózene...70-es évekbeli "protodiszkó" zene...De már elmondtam ezerszer:Egy IGAZI,ÍNYENC DISZKÓRAJONGÓ számára a "diszkózene" az az ITALODISZKÓVAL KEZDŐDIK...És kb.1982-töl...Ami ez előtt volt,az csak "protodiszkó"... Mit nem lehet ezen érteni?

Rendben, többet inkább nem kérdezek hasonlót sem...

Most - ne sértődj meg - de elképzeltelek téged ilyen hajjal... Laughing
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyen hajjal? Miért nem inkább derékig érő hippi hajjal? Nem-nem...Én mindig olyan hajjal mászkáltam,mint amilyen hajjal láttál a HÉV-en,meg az Örsön annó...Kb.1-2 centisre vágott,szépen a fejre símuló hajjal...Más frizurám nekem sose volt...Göndör hajam meg különösen nem volt sose...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ilyen hajjal? Miért nem inkább derékig érő hippi hajjal? Nem-nem...Én mindig olyan hajjal mászkáltam,mint amilyen hajjal láttál a HÉV-en,meg az Örsön annó...Kb.1-2 centisre vágott,szépen a fejre símuló hajjal...Más frizurám nekem sose volt...Göndör hajam meg különösen nem volt sose...

Mindig mindent komolyan veszel...csak vicceltem Smile
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Azért ilyesmi dolgokkal inkább ne vicceljél...Tudod jól,hogy nekem világ életemben az egészség,meg a külső volt az egyik legfontosabb prioritás...Egy OLYAN frizurával mint a videón szereplő pali,hát hogy néztem volna ki??? Mint egy félig(Vagy teljesen...) homoszexuális illető...Vagy mint egy bohóc...Aztán meg csak gondolj bele abba,hogy egy ilyesmi kinézetü fazonnal kellett volna annó kézenfogva végigsétálnod mondjuk a Nagykörúton, a Margitsziget árnyas bokrai felé...Akkoris ilyen mulatságos lett volna a dolog? Ha mindezt elképzeled?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 25. 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Azért ilyesmi dolgokkal inkább ne vicceljél...Tudod jól,hogy nekem világ életemben az egészség,meg a külső volt az egyik legfontosabb prioritás...Egy OLYAN frizurával mint a videón szereplő pali,hát hogy néztem volna ki??? Mint egy félig(Vagy teljesen...) homoszexuális illető...Vagy mint egy bohóc...Aztán meg csak gondolj bele abba,hogy egy ilyesmi kinézetü fazonnal kellett volna annó kézenfogva végigsétálnod mondjuk a Nagykörúton, a Margitsziget árnyas bokrai felé...Akkoris ilyen mulatságos lett volna a dolog? Ha mindezt elképzeled?

Rendben, ilyen dolgokkal nem fogok viccelni.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Következő
33 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.