Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden ember lelkében dal van... 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 12. 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk ismervén már kicsit ezt a mai világot, én még azon se tudnék amúgy különösebben meglepődni,ha ez az egész "hajlevágós" történet tulajdonképpen csak egy ügyes REKLÁM,MEG MARKETINGFOGÁS LENNE...Az olyan ember/emberek aki/akik MAGYAR LÉTÉRE/LÉTÜKRE ANGOL NYELVŰ LEMEZEKET AD/ADNAK KI anyagi haszonszerzés érdekében, sokminden egyébb dologra is képesek szoktak sokszor lenni...Nade ne gonoszkodjunk szerintem...Próbáljuk meg inkább azt feltételezni, hogy az őszinte jószándék vezette a klippben szereplő illetőt...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 14. 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/Epj84QVw2rc Duran Duran:Come Undone...Ez se egy rossz szám azért...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 16. 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/Epj84QVw2rc Duran Duran:Come Undone...Ez se egy rossz szám azért...

Jé, valamikor régen hallottam is ezt a számot... főként a csaj szólója rémlik valamikor régről...meg nem mondtam volna, hogy ezt is a Duran Duran énekli.
Azért ezen a klipen is látszik, hogy némi nemi identitászavar van ezeknél a háttérben...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 18. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az egyálltalán nem biztos, hogy a D.D. tagjai is "identitás zavarosak" voltak...Legalábbis nekem nem tüntek annak sose...(Ellentétben mondjuk a D.M.énekesével, akinek az egész mozgásábol, a viselkedéséböl,az egész lényéböl csakúgy áradt mindig a homoszexualitás...) Ne feledd el azt,hogy a 80-as években ILYESMI volt "kötelezően" a popszakmában dolgozók kinézete,megjelenése...A "férfias" jelleg kifejezését nem tűrték meg sehol sem a producerek...(Nem tudom,hogy ennek mi lehetett az oka...Lehet,hogy a producerek,öltöztetők,sminkesek nagyrésze maga is homoszexuális volt, és ezt a mintát sugározták magukbol...Tudatosan,avagy tudat alatt...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 18. 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/XAvd5x0KpU8 Silent Circle:Touch In The Night...Nézd csak meg ezt a klippet, Szami! Na? A formáció énekeséhez mit szólsz? (Maga a zene az a nyolcvanas évek egyik nagy diszkóslágere volt...Hű...Hogy mennyit hallottam én ezt a számot régen a diszkókban! Remek zene a mai napig is...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 18. 23:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/hJzotJUlQws Duran Duran: A wiew to a Kill...Ez a szám hogy tetszik, Szami? Hallottad már valahol? (Ha kedveled a James Bond filmeket, akkor az egyikben hallhattad már főcímdalként...A "Halálvágta" című filmben...)Csodálatos ez a szám is szerintem...Lassan tiszta D.D. rajongó leszek, el kell hogy ismerjem...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Az egyálltalán nem biztos, hogy a D.D. tagjai is "identitás zavarosak" voltak...Legalábbis nekem nem tüntek annak sose...(Ellentétben mondjuk a D.M.énekesével, akinek az egész mozgásábol, a viselkedéséböl,az egész lényéböl csakúgy áradt mindig a homoszexualitás...) Ne feledd el azt,hogy a 80-as években ILYESMI volt "kötelezően" a popszakmában dolgozók kinézete,megjelenése...A "férfias" jelleg kifejezését nem tűrték meg sehol sem a producerek...(Nem tudom,hogy ennek mi lehetett az oka...Lehet,hogy a producerek,öltöztetők,sminkesek nagyrésze maga is homoszexuális volt, és ezt a mintát sugározták magukbol...Tudatosan,avagy tudat alatt...)

Nem tudom...nézd meg azokat a sminkeket, amikor a fazon túlrúzsozza a száját, nézd azokat a hullámos, buggyos ujjú ingeket...ép identitású férfi csinál/felvesz ilyet?...s ez nem az első ilyen klipjük.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/XAvd5x0KpU8 Silent Circle:Touch In The Night...Nézd csak meg ezt a klippet, Szami! Na? A formáció énekeséhez mit szólsz? (Maga a zene az a nyolcvanas évek egyik nagy diszkóslágere volt...Hű...Hogy mennyit hallottam én ezt a számot régen a diszkókban! Remek zene a mai napig is...)

Jaj Titusz!
Te most tesztelsz engem?
Tudod, hogy hányni tudnék az ilyen figuráktól!!!
puke_r
A zenével nincs bajom, az valóban rendben van. Komolyan áldás volt, hogy régen sok klippet nem láttunk, csak hallottuk a zenét a rádióban.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/hJzotJUlQws Duran Duran: A wiew to a Kill...Ez a szám hogy tetszik, Szami? Hallottad már valahol? (Ha kedveled a James Bond filmeket, akkor az egyikben hallhattad már főcímdalként...A "Halálvágta" című filmben...)Csodálatos ez a szám is szerintem...Lassan tiszta D.D. rajongó leszek, el kell hogy ismerjem...

Nem tudtam, hogy J.B. filmzene is, de hallottam sokszor, manapság is sűrűn adja a Retro rádió.
Besorolhattam volna még ezt is a múltkor a jobb számaik közé. Nem tettem meg akkor? Akkor most besorolom oda.

A James Bond filmekhez nekem külön hangulat kell. Nem láttam az összeset, pedig tervben volt már.
Pierce Brosnan a nagy kedvencem, Sean Connary-t szeretem Bondként, bár létezik számomra nála vonzóbb férfi, Roger Moore a talpig úriember, Timothy Daltontól viszont a hideg is kiráz, nagyon taszító figura számomra. Daniel Craig nekem jelentéktelen, az utcán észre sem venném.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ehhez a dalhoz mit szólsz, Titusz?
Én nagyon szeretem.
És nagyon retro. Nem emlékszem hol és mikor, de sokat hallottam egy időben:

Laid Back - High society girl-1983
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj...Amíg nem említetted most,hogy a D.D. tagjai a klippben ki voltak rúzsozva meg sminkelve, nekem fel se tünt a dolog...De így,hogy megemlítetted,már képtelen vagyok újra megnézni a klippet...Úgyhogy a továbbiakban majd csak olyan feltöltést hallgatok majd tőlük,ahol nincs szereplő a videóban...De ettöl függetlenül szerintem nem voltak homoszexuálisak...CSAK AKKORIBAN EZT A MEGJELENÉST VÁRTÁK EL TŐLÜK...Nézd meg a mai klippjeiket...Teljesen normálisan,férfimódra néznek ki bennük...Meg a koncertfelvételeken is...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy,ha megfigyeled a S.C.-ös fazont, annál is az a helyzet pontosan,mint ami a D.D. esetében...A MAI koncertfelvételein teljesen normálisan néz ki az a fazon is...Úgyhogy szerintem tőle is csak elvárták a producerek,hogy úgy nézzen ki,mint egy hímringyó...Valszeg benne foglaltatott mindez a szerződésében...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a kezdeti J.B. filmeket meglehetősen kedvelem,le is vannak ezek nálunk mind töltve adathordozóra...Azaz más szavakkal a Sean Connery, meg a Roger Moore filmeket kedvelem...(Meg még ide lehet számítani a két Timothy Dalton filmet is, de aztán ITT,EZZEL számomra be is fejeződött akkor a sorozat...)A két,avagy három "nagy" után engem már nem érdekeltek az utánuk következők...Amúgy a legkedvesebb J.B. számomra a Roger Moore...És azon belül is a "Polipka" minden idők legjobb J.B. filmje...Láttad már ezt a filmet?
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
És ehhez a dalhoz mit szólsz, Titusz?
Én nagyon szeretem.
És nagyon retro. Nem emlékszem hol és mikor, de sokat hallottam egy időben:

Laid Back - High society girl-1983
Meghallgattam a fellinkelt számot,de a csuda tudja,annyira azért nem fogott meg...De egyszer azért hallgatható szerintem...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 22. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az is lehet. De semmi sem biztos. Ismerünk sok olyan zenészt, színészt, akik "normálisan néznek ki", mégis a saját nemükhöz vonzódnak.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Következő
40 / 42 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.