Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk... 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 04. 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De igen - főleg régebben - én is gondolkoztam el ilyen dolgokon.
Csakhogy a történelemórákon nem ezt tanítják. Ott csak a száraz tények vannak. Abból én nem tudom meg, hogy mi volt mondjuk 250 éve PONT azon a helyen, ahol pont most vagyok.

Mintahyogy azt sem tudom meg soha, hogy mit gondolt, mit csinált az az ember aki, ott volt éppen akkor...

Na ez az én problémám...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 04. 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért kérdezted, és miből gondoltad, hogy akár a filmbéli Nagy Sándor, akár a filmbéli Leonidas karaktere tetszik nekem?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 04. 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
De igen - főleg régebben - én is gondolkoztam el ilyen dolgokon.
Csakhogy a történelemórákon nem ezt tanítják. Ott csak a száraz tények vannak. Abból én nem tudom meg, hogy mi volt mondjuk 250 éve PONT azon a helyen, ahol pont most vagyok.

Mintahyogy azt sem tudom meg soha, hogy mit gondolt, mit csinált az az ember aki, ott volt éppen akkor...

Na ez az én problémám...
Hát igen...Az iskolai történelemoktatás... Meg ugye a feleltetések,dolgozatok...A dolgoknak ezt a részét énsem kedveltem különösebben, dehát a TÖRTÉNELEM tudománya az ugye messze nem az iskolai történelem oktatást jelenti igazábol...Hanem inkább a JÓ ÉS ÉRDEKES,A TÖRTÉNELEMMEL FOGLALKOZÓ KÖNYVEKET...Amikböl RÉSZLETES ISMERETEKET lehet megtudni egy-egy adott korrol...Kár,hogy neked akkor az iskolában elvették a kedved a történelem tanulmányozásátol,bár azért ha jól emlékszem,nemrég olvastad el L.L.L. ismeretterjesztő könyvét Dzsingisz kánrol,ha minden igaz...Szóval akkor csak nem vagy azért annyira reménytelen eset a történelem kapcsán,mint amennyire ezt el akarod időnként hitetni velem...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 04. 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Miért kérdezted, és miből gondoltad, hogy akár a filmbéli Nagy Sándor, akár a filmbéli Leonidas karaktere tetszik nekem?
Mert kíváncsi voltam arra,hogy MILYEN TÍPUSU paliktol kezded szaporábban venni a levegőt...De sokkal okosabb még most sem lettem...Mondjuk jó-jó, külsőre már linkeltél fel egy-két szerinted helyes palit,de mondjuk az egyéniséget illetően még mindig nem tudtam meg túl sok mindent...De azt akkor már tudom, hogy pl. a filmbeli Nagy Sándor,illeve a filmbeli Leonidas nem igazán jött volna be akkor neked...És a "Tökéletes fegyver" főszereplője,illetve filmbeli karaktere, verbális kézsége? Erröl még mindig nem derült ki semmi...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 05. 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Mert kíváncsi voltam arra,hogy MILYEN TÍPUSU paliktol kezded szaporábban venni a levegőt...De sokkal okosabb még most sem lettem...Mondjuk jó-jó, külsőre már linkeltél fel egy-két szerinted helyes palit,de mondjuk az egyéniséget illetően még mindig nem tudtam meg túl sok mindent...De azt akkor már tudom, hogy pl. a filmbeli Nagy Sándor,illeve a filmbeli Leonidas nem igazán jött volna be akkor neked...És a "Tökéletes fegyver" főszereplője,illetve filmbeli karaktere, verbális kézsége? Erröl még mindig nem derült ki semmi...

Az intenzív tanulásnak köszönhetően azóta eddig még nem volt időm, és energiám, de ennek az időszaknak vége, úgyhogy ma vagy holnap tervezem megnézni azt a filmet.

Milyen típusú paliktól kezdem szaporábban venni a levegőt?
Hát, tudod, hogy ez nem egyszerű kérdés? Illetve a kérdés egyszerű, csak nehéz rá választ adni.
Ha konkrétan tekintjük a "szaporább levegővételt" az ugye - szerintem - csak a külsőnek és a fellépésnek szól. Belső tulajdonságokat ritkán látunk elsőre.
Külsőre ne legyen nálam alacsonyabb, ne legyen tetoválása, ne legyen szakálla, és azért ne legyen se túl vékony, se túl testes, persze, nem árt ha inkább izmos, sportos. Jobban szeretem a világos hajú, kék-zöld szemű fickókat, de világos bőrszín esetén nem zavar a barna haj, barna szem sem (mint pl Johnny Depp vagy Eric Bana esetében). Nem vagyok rasszista de nem állnék szóba sem pl néger, arab, vagy ázsiai fickóval.

Olyan tulajdonságok, amelyek ugyan talán valtoztathatóak, de egy férfi sem fog változtatni a kedvemért, ha eddig nem így élt: ne dohányozzon, ne igyon mértéktelenül alkoholt, (bár jobb szeretem a semmit, de nem vagyok az alkoholista liga elnöknője, én is megeszek egy-egy szem konyakos meggyet vagy dianás cukorkát időnként Smile ) ne drogozzon, ne legyen szerencsejátékos, ne legyen szexuálisan aberrált stb.

A belső:
Legyen határozott, tudja, hogy mit akar. Lényegtelen hogy mi az amit akar az életben, de ne éljen teljesen céltalan, ne legyen döntésképtelen tök egyszerű kérdésekben. Pl. ha megkérdezem valamiről, vagy kikérem a véleményét, ne azt mondja mindenre, hogy:"nekem mindegy" vagy "legyen mindig minden úgy, ahogy akarod, drágám".
UTÁLOM, HA EGY FÉRFI AZT SEM TUDJA ELDÖNTENI, HOGY MIT SZERETNE, VAGY MI A JÓ NEKI? Ha megkérdezem, hogy krumplis tésztát főzzek, vagy zöldborsó főzeléket, és 10 percig filózik rajta, majd azt mondja, hogy nem tudja. Hasonlóra volt példa, nem párom volt az illető, csak az egyik ismerősöm ilyen, de a plafonon vagyok tőle mindig. Hogy lehet valaki ANNYIRA határozatlan, hogy annyit nem tud eldönteni, hogy mit kér ebédre? Hogy a kéket vagy a zöldet szereti-e jobban? Hogy nem tudja eldönteni ha megkérdem két választási lehetőségből, hogy mit csináljunk, hova menjünk? (Remélem nem trafáltam bele, s te is pont mindenben ilyen döntésképtelen vagy, akkor bocsi...semmi személyes.)

Nem minden a pénz.
Én szegénységben nőttem fel, tudom mi az, hogy spórolni kell, nem szeretem, ha valaki nagyzol, szórja a pénzt, csak azért vesz meg valamit, mert van szebb, újabb, jobban kinéző.

Szeretem, ha egy férfi domináns, de ne alázzon meg, ne szólogasson be, ne legyen tapintatlan bunkó, ne kritizáljon folyamatosan, ne legyen aggresszív.

Nem kell vicceskedni, nem kell felesleges bókokat szórni, főként nem akkor, amikor nem is érzi úgy egyáltalán ahogy gondolja.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ha ennél is többet akarsz tudni, akkor talán jobb, ha részletekben kérdezel. Pl. ha megkérdezed, hogy az tetszik-e ha egy pali ilyen vagy olyan, akkor jobban tudok rá válaszolni...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 05. 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
...( ha jól emlékszem,nemrég olvastad el L.L.L. ismeretterjesztő könyvét Dzsingisz kánrol,ha minden igaz...) Szóval akkor csak nem vagy azért annyira reménytelen eset a történelem kapcsán,mint amennyire ezt el akarod időnként hitetni velem...

Smile
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 05. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mint "döntésképtelen"? Ez jó volt...Most is sikerült megnevettetned...Nem-nem...Nem vagyok egy papucs figura, nagyon nem vagyok...Sőt...Ha valaki még TŐLEM is erőszakosabb,egoistább,urakodni vágyóbb figura,hát... Akkor az olyan illető már nagyon-nagyon ügyes fickó lehet...Vagy kellene hogy legyen... Ha szereted a határozott,domináns,uralkodótípus palikat,akkor velem valszeg nagyon jól jártál volna...HA ILYEN IGÉNYEID LETTEK VOLNA velem kapcsolatban,hát akkor kaphattál volna tőlem bőven irányítást,meg dominanciát...Ajaj...De még mennyit...Szóval ne dőlj be soha a látszatnak...Az egy dolog,hogy pl. a képzeletbeli virtuális randink során mindig mindenröl megkérdeztem a véleményedet,meg rád hagytam mindent...Ezt így szoktam csinálni mondjuk a valóságban is az olyan hölgyekkel,akiket kedvelek,tisztelek,meg szeretek, de ez SZÁNDÉKOS VISELKEDÉS MINDIG...Ugyanis ezzel is a tiszteletemet fejezem ki az illető iránt...Más pali mondjuk virággal fejezi ki a tiszteletét, vagy vacsorameghívásokkal,bókokkal, én viszont azzal,hogy LÁTVÁNYOSAN FELÜLEMELKEDEK az eredeti természetemen...Egyfajta gesztusként...Szóval mondom mégegyszer:Vigyázz nagyon a látszattal...Mert kicsit csalóka lehet...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 05. 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Én mint "döntésképtelen"? Ez jó volt...Most is sikerült megnevettetned...Nem-nem...Nem vagyok egy papucs figura, nagyon nem vagyok...Sőt...Ha valaki még TŐLEM is erőszakosabb,egoistább,urakodni vágyóbb figura,hát... Akkor az olyan illető már nagyon-nagyon ügyes fickó lehet...Vagy kellene hogy legyen... Ha szereted a határozott,domináns,uralkodótípus palikat,akkor velem valszeg nagyon jól jártál volna...HA ILYEN IGÉNYEID LETTEK VOLNA velem kapcsolatban,hát akkor kaphattál volna tőlem bőven irányítást,meg dominanciát...Ajaj...De még mennyit...Szóval ne dőlj be soha a látszatnak...Az egy dolog,hogy pl. a képzeletbeli virtuális randink során mindig mindenröl megkérdeztem a véleményedet,meg rád hagytam mindent...Ezt így szoktam csinálni mondjuk a valóságban is az olyan hölgyekkel,akiket kedvelek,tisztelek,meg szeretek, de ez SZÁNDÉKOS VISELKEDÉS MINDIG...Ugyanis ezzel is a tiszteletemet fejezem ki az illető iránt...Más pali mondjuk virággal fejezi ki a tiszteletét, vagy vacsorameghívásokkal,bókokkal, én viszont azzal,hogy LÁTVÁNYOSAN FELÜLEMELKEDEK az eredeti természetemen...Egyfajta gesztusként...Szóval mondom mégegyszer:Vigyázz nagyon a látszattal...Mert kicsit csalóka lehet...

Nem hinném, hogy bármikor is papucsnak véltelek volna...
Várj csak, ismét nem pont ugyanúgy fogalmazunk szerintem.

A hatarozatlanság nem azt jelenti, hogy BIZONYOS DOLGOKBAN megkérdezel, vagy rám hagysz dolgokat.
Határozatlansag az, amikor a LEGEGYSZERŰBB DOLGOKBAN SEM AKAR a pali dönteni, mert annyira pipogya, hogy képtelen rá. Érted így?

Akkor jobb, ha azt mondom, hogy ne legyen egy férfi pipogya?
Így érted akkor?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 05. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Így már jobb a megfogalmazás...De nem vagyok amúgy pipogya sem,meg nemis voltam az soha...Az irányok kijelölése,mások irányítása,a döntéshozatal az kedvemre való dolog mindig, viszont A GYAKORLATI MEGVALÓSÍTÁSOKKAL
már tényleg gondjaim szoktak lenni...Abban elkell mindig a segítség meg a támasz...De ez szerintem nem pipogyaság...Inkább az autizmus következménye...Nade ez van akkor...Most viszont nekem lépnem kell mára... De azért majd jövök még valamikor...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 06. 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/z-M2cqi1SiY "Tökéletes fegyver", avagy más címen " Tigristánc"...Láttad már ezt a filmet, Szami? Ha még nem,valamikor próbáld már megnézni...Nekem egyik kedvenc filmem...Igaz,kicsit irreális a film cselekménye, meg kissé túlságba is sok benne az akciójelenet,de ennek ellenére engem mindig megfogott a film MONDANIVALÓJA...Meg a főszereplő férfias külseje,és a filmbeli karaktere...Neked hogy tetszik a főszereplő? Mondjuk ugye én nem vagyok, se nő,se homoszexuális, ezt mondjuk nem lehet elégszer elmondani,de ha mondjuk nő lennék,akkor azt hiszem,hogy egy ilyesmi kinézetü,meg egyéniségü fickó is tudna ám álmatlan éjszakákat okozni igencsak...A Han Solo mellett nekem ez a fazon,és a filmbeli karaktere a másik hozzám közelálló,kedvenc férfikarakterem...Nem utolsósorban azért,mert amellett,hogy jól néz ki a fazon, csak csetlik-botlik egész végig a film alatt ebben a velejéig rohadt és mocskos "emberi világban",(Kb.mint ahogy énis szoktam sokszor...) miközben MEGPRÓBÁL AZÉRT MINDIG MEGMARADNI EMBERNEK(!!!) a sok rohadt gané között...Hiába tűnik időnként kicsit agresszívnek,attol még JÓ EMBER...És talpig becsületes...Nade elég a film ismertetéséböl...Bejönne neked egy ilyesmi kinézetü,meg karakterü fazon mint amilyen ebben a filmben a főszereplő?

El kezdtem nézni a filmet, és hát be kell vallanom jól néz ki a fazon arcra is, szép, kidolgozott teste is van, bele tudnék gondolni dolgokba.
Az a fiú is helyes volt, aki huszonévesként játszotta...

Még csak fél órát néztem meg a filmből, de látszik, hogy - legalábbis eddig - sosem ő kezdeményezte a verekedést, sőt , eleinte mindig próbált inkább kihátrálni belőle, de mikor belekényszerült, akkor már nem volt kontroll a teste, az ereje felett...egyszerűem fogalmazva kicsit elszállt az agya...ahogy ugye a tanítója is mondta, nem mindegy, hogy Tigris, vagy Sárkány...(kicsit azt éreztem, olyasmi ez, ahogy magadról beszéltél amikor a HÉV-en, meg a metró mozgólépcsőjén rendezted le a trógereket.)
...de persze a tanítójára sem tud figyelni, koncentrálni eléggé, mármint ami "mester" szavait illeti
Várható volt, hogy a koreai kisöreget (apja volt bajtársát barátját) hamar kinyírja a maffia...ugye az ő személyében volt a srác életében egy pont, valaki, akit szeretett, akire felnézett, akire számíthatott, s ő most meghalt, mi több megölték. Mit tudni, hogy mit indít el ez benne, hogy ezentúl még kezelhetetlenebb lesz-e saját haragja felett?
Ne mondd el, majd folytatom a film nézését.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 07. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Tulajdonképpen ez lesz a film mondanivalója is...Hogy hogyan fog reagálni a történtekre majd a főszereplő? Sikerül-e felülemelkednie az indulatos természetén? Amúgy jól látod,a filmbeli karakter meglehetősen sokmindenben hasonlít rám,vagy fordítva...Pl.az a szokása,hogy ugye a jelek szerint időnként elment egy kicsit sétálni csakúgy egymagában az esti,kihalt utcákra, nézelődni,meg feleleveníteni a régi emlékeket...(Én magam a mai napig is imádom az ilyesmi csendes,esti sétákat...Még egy kis faluban élve is...Pesten meg ugye hosszú órákon át is elbolyongtam egymagamban az éjszakai utcákon...) Meg ugye a nehéz gyerekkora...Meg az az érzéketlen,szülőnek nem való apja...Szóval nem véletlenül volt nekem mindig szimpatikus ez a film,meg a főszereplő karaktere...De persze a hasonlóságok mellett voltak/vannak azért különbségek is...Pl.az,hogy most lehet hogy furcsán fog hangzani az amit írok, de OLYAN ÉRTELEMBEN mint a film főszereplője, én sohasem vesztettem el a fejemet verekedések közepette...Mivel én sohasem INDULATBOL verekedtem, vagy inkább vertem le a trógereket, hanem mindig HIDEG SZÁMÍTÁSBOL csináltam ilyet...Van ugyanis a bölcs mondás:"Verekedni mindig csak a gyenge eszköztáru emberek szoktak...Akiknek más módjuk/lehetőségük már nincs a konfliktus rendezésére"...Hát...Én meg pont egy ilyen figura voltam mindigis..."Gyenge eszköztáru"...Egy percig sem vitatom azt, hogy egy JÓ BESZÉD,ÉS KOMMUNIKÁCIÓKÉZSÉGGEL RENDELKEZŐ illető valszeg könnyedén el tudta volna rendezni a trógerekkel való konfliktusokat békésen is, dehát ugye egy autista fazontol ilyet hogy lehetett volna elvárni? Ha beszóltak valahol a trógerek,vagy provokáltak,ÉN ugyan mit tudtam mindig reagálni minderre? Max.annyit,hogy visszaszóltam hasonló hangnemben hogy:"Szakadj már le rólam, te majom"...Vagy:"Nyugodj már le a k.rva anyádba, te barom"...Úgyhogy INNENTÖL már nyilvánvaló volt mindig az,hogy "itt bizony verekedés lesz"...És mivel tudtam azt,hogy EZ BIZONY MÁR KIKERÜLHETETLEN DOLOG,hát nemis vacakoltam sokat...AZ ELSŐ ADANDÓ ALKALOMMAL MÁR TÁMADTAM IS, nem vártam meg azt soha, hogy a trógerek támadjanak először...Pszichikai,és harcászati okokbol...De mondom, mindezt HIDEG FEJJEL, JÓZAN SZÁMÍTÁSBOL tettem mindig,sohasem indulatbol...Szóval ilyen téren mindigis különböztem a filmbeli karaktertöl...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 07. 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze így,3 évtized távlatábol visszagondolva ezekre a hajdani "trógerkalandokra",(Amikböl persze volt azért több is,nem csak az a kettő,amiröl régebben írtam...) lehet, hogy mondjuk a trógerek nem mertek volna azért az esetek többségében fizikai értelemben is megtámadni,mivel ha akartam,igencsak csúnyán is tudtam ám nézni, éshát azért elég elrettentő külsővel is bírtam, de úgy voltam mindig a dologgal,hogy jobb azért inkább nem kockáztatni...Főleg a részeg vagy a drogos, vagy a jól láthatóan zavart elméjű trógerekkel...(Ez utóbbiak voltak szerintem mindig a legveszélyesebbek...)Mivel ezek kiszámíthatatlan viselkedésűek voltak igencsak...Lehet,hogy le tudtam volna ugatni őket esetleg, de mi lett volna akkor,ha mégsem? Aztán elég lett volna egy figyelmetlen pillanat,és már nekem is ugrottak volna...Vagy belém vágtak volna egy bicskát...Szóval részeggel,drogossal,bolonddal sohasem kockáztattam...Az ilyenekkel szemben mindigis az volt a taktikám,hogy MINNÉL ELŐBB LEÜTNI A FENÉBE, aztán tünés a helyszínröl...Sok olyan esetröl hallottam ugyanis,ahol nem így viselkedett valaki,aztán igencsak rá is faragott...Vagy így-vagy úgy...Az ilyesmi dolgot meg azért nem mertem megkockáztatni sohasem...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 07. 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Láttam a filmben az apa viselkedését, tudom, és érzékeltem is a hasonlóságot, csak nem akartam kihangsúlyozni még azt is...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 08. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na? És hogy tetszett neked ez a filmbeli apa? Mit szóltál hozzá úgy álltalában? Nekem mindig a hideg futkározik a hátamon, ahányszor csak ez az "apa" feltűnik valamelyik jelenetben...(Ugye mostmár kezded lassan érteni azt, hogy miért írtam régebben azt itt a fórumon, hogy VANNAK HELYZETEK, AMIKOR MÉG AZ IS JOBB HA EGY GYEREK APA NÉLKÜL NŐ FEL, MINTHA APA MELLETT...Lassan kezdel már akkor érteni? Csak figyeld meg pl. ezt a filmbeli "apát"... Meg tedd mellé még azt is, hogy ha hiszed-ha nem,a való életben van még az ilyen apátol sokkal,de sokkal rosszabb is...Nekem elhiheted...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 08. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na? És hogy tetszett neked ez a filmbeli apa? Mit szóltál hozzá úgy álltalában? Nekem mindig a hideg futkározik a hátamon, ahányszor csak ez az "apa" feltűnik valamelyik jelenetben...(Ugye mostmár kezded lassan érteni azt, hogy miért írtam régebben azt itt a fórumon, hogy VANNAK HELYZETEK, AMIKOR MÉG AZ IS JOBB HA EGY GYEREK APA NÉLKÜL NŐ FEL, MINTHA APA MELLETT...Lassan kezdel már akkor érteni? Csak figyeld meg pl. ezt a filmbeli "apát"... Meg tedd mellé még azt is, hogy ha hiszed-ha nem,a való életben van még az ilyen apátol sokkal,de sokkal rosszabb is...Nekem elhiheted...)

Még nem láttam végig a filmet, az apa is eddig csak 3 jelenetben szerepelt, de eddig nemigen volt szimpatikus...sőt.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
8 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.