Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk... 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 21. 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Most visszaolvastam a tegnap itt írt dolgokat, és hát igazad van, tényleg elég viccesen reagáltam le, és valóban ott van a sorok között az "elementáris felháborodásom"...
Laughing
Most már én is hangosan nevetek rajta.
Na ugye...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Most visszaolvastam a tegnap itt írt dolgokat, és hát igazad van, tényleg elég viccesen reagáltam le, és valóban ott van a sorok között az "elementáris felháborodásom"...
Laughing
Most már én is hangosan nevetek rajta.
Na ugye...

Egyébként a Derricket, magát a filmet szerettem, a karaktert, akit megformált Horst Tappert.
Úgy vélem, egy okos, alapos, becsületes, emberséges, tiszteletreméltó nyomozót alakított, ami mindenképpen pozitív példa. A mai kor gyermekének ez egy unalmas filmsorozat lenne, hisz nincsenek benne akciójelenetek, de én anno. a 80'-s, 90'-s években szerettem. (meg most is)
De hogy hogy jutott az az eszedbe, hogy vonzónak találom-e a színészt, azt még mindig nem értem... Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy jutott eszembe rákérdezni a dologra, hogy más példákbol már tudtam eddigis azt, hogy a nők nemnagyon izgultak rá sose erre a "Derrickre"...Bárkit kérdeztem eddig,nagyjábol olyasmi válaszokat kaptam,mint amilyen választ te is írtál...Éshát kíváncsi voltam arra,hogy TE is ugyanazt a választ fogod-e adni? Nos...A jelek szerint akkor te is egyetértessz akkor az álltalános női meglátással...Erre voltam csak kíváncsi...(És még mondja valaki,hogy a nők nem a férfiak külsejére buknak elsősorban...Sose értettem azt,hogy a nőknek minek szokása hülyíteni örökösen a palikat azzal,hogy:" Á...Nemis a külső a lényeg nekik...Ilyet még kitalálni is"...A fenének nem lehet megmondani az igazságot...Mi a csudának kell örökösen hazudniuk?)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Úgy jutott eszembe rákérdezni a dologra, hogy más példákbol már tudtam eddigis azt, hogy a nők nemnagyon izgultak rá sose erre a "Derrickre"...Bárkit kérdeztem eddig,nagyjábol olyasmi válaszokat kaptam,mint amilyen választ te is írtál...Éshát kíváncsi voltam arra,hogy TE is ugyanazt a választ fogod-e adni? Nos...A jelek szerint akkor te is egyetértessz akkor az álltalános női meglátással...Erre voltam csak kíváncsi...(És még mondja valaki,hogy a nők nem a férfiak külsejére buknak elsősorban...Sose értettem azt,hogy a nőknek minek szokása hülyíteni örökösen a palikat azzal,hogy:" Á...Nemis a külső a lényeg nekik...Ilyet még kitalálni is"...A fenének nem lehet megmondani az igazságot...Mi a csudának kell örökösen hazudniuk?)

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
(Hangos sóhaj...)
Férfiak!!!...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha megfigyeled a dolgokat,a férfiak sose szokták tagadni azt,hogy A KÜLSŐ MINDIG A LEGFONTOSABB DOLOG náluk a nőket illetően...Viszont érdekes módon a nők meg állandóan süketelnek...Hogy "a legfontosabb dolog a jó humorérzék,a kedvesség, a biztos egzisztencia, az anyagiak megléte,meg stb,stb"... Közben meg a nagy lóizét! Én már csak tudom...A helyes külsőm nélkül már rég az árokparton haltam volna éhen,mivel ugye autista fazonként TELJESEN ÉLETKÉPTELEN vagyok a mindennapi élet dolgait illetően...A nők nélkül sehova sem jutottam volna sose...Ezért sem értem azt soha,hogy mi a fenét kell ezeknek süketelniük állandóan??? Mit lehet ezen élvezni?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ha megfigyeled a dolgokat,a férfiak sose szokták tagadni azt,hogy A KÜLSŐ MINDIG A LEGFONTOSABB DOLOG náluk a nőket illetően...Viszont érdekes módon a nők meg állandóan süketelnek...Hogy "a legfontosabb dolog a jó humorérzék,a kedvesség, a biztos egzisztencia, az anyagiak megléte,meg stb,stb"... Közben meg a nagy lóizét! Én már csak tudom...A helyes külsőm nélkül már rég az árokparton haltam volna éhen,mivel ugye autista fazonként TELJESEN ÉLETKÉPTELEN vagyok a mindennapi élet dolgait illetően...A nők nélkül sehova sem jutottam volna sose...Ezért sem értem azt soha,hogy mi a fenét kell ezeknek süketelniük állandóan??? Mit lehet ezen élvezni?

Titusz!
Mikor mondtam én azt, hogy összejöttem volna egy ronda varangyosbékával? Vagy egy guszustalan fazonnal? Vagy egy koszos, ápolatlan ürgével?
Viszont nem minden csak fekete és fehér.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te nem mondtál ilyet tényleg,de azt azért gondolom te se tagadod,hogy RENGETEG NŐ hülyíti mindig a férfiakat,hogy "nem a külső a lényeg"... Aztánmeg megvesznek MINDIG a jó kinézetü, ALFAHÍM típusu paliktol...Ki érti ezt? Én bizony nem...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Te nem mondtál ilyet tényleg,de azt azért gondolom te se tagadod,hogy RENGETEG NŐ hülyíti mindig a férfiakat,hogy "nem a külső a lényeg"... Aztánmeg megvesznek MINDIG a jó kinézetü, ALFAHÍM típusu paliktol...Ki érti ezt? Én bizony nem...

Általában természetesen nem vonzó férfiaknak szokták ezt mondani...vigaszul, szánalomból...nekem aki nem tetszett, annak megmondtam, hogy ne haragudj, de nem. Sosem lettem volna képes neki magyarázkodni...meg minek...még alázzam meg azzal is???

Meg egyáltalán milyen egy helyes pali?
Én alapjáraton is defektes lehetek vagy mi...
Többször jártam már úgy, hogy a környezetemben lévő nők odavoltak egy-egy manusért, hogy "milyen jól néz ki", én meg csak a szemem kerekítgettem, hogy :"Eeeeez? Ez egy tök átlagos figura..."
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 22. 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annak a jelenségnek amit most említettél,megvan a pszichikai magyarázata...Az olyan nők, akik még SOSE FUTOTTAK ÖSSZE mondjuk egy "igazi' jó kinézetü "alfahímmel",azok számára már egy huszadrangu nyomoronc pali is "az álmaik pasija"... Meg "milyen helyes pasas"...Mivel más jellegü palit addig még nem láttak...Ennyi a lényege a dolognak mindig...Szánalmas nők,szánalmas paliktol ájuldoznak...Aztán ennyi...(Más szóval " zsák a foltját" esete áll fenn...)Nade mindegy...Most nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.