Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk... 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom,hogy a férfiaknál hogy működik álltalában a dolog, csak arrol tudok beszélni, hogy nálam hogy működik... Az esetemben az a helyzet, hogy én alapbol MINDEN palit ellenfélként fogok fel, ezért olyan igazi fiúbarátaim sose voltak...Viszont az ellenfeleket,két csoportra osztom mindig...Nemes ellenfélre,és aljas,patkány,mocsok trágyákra...Sajnos jóformán csak ezen utóbbiakhoz volt mindig szerencsém,pedig hidd el nekem ha mondom,sokszor szinte vágyok egy IGAZI,NEMES ELLENFÉLRE nőügyek,vagy bármi ügy terén, mivel ugye a NEMES VERSENGÉS az előrevivő dolog tud lenni,ahol mindkét fél be tudja mutatni a legjobb tehetségét és tudását,képességeit,de mondom:Ilyen jellegü vetélytárssal még sose találkoztam sajnos...Csak sunyi,mocskos,aljas,trágya patkánnyal...Aki mindig azon ügyeskedett,hogy "hátulrol,orvul tudja majd belémvágni a kést"... Talán ezért is gyűlölöm én mindig az embereket,többek között...Mert eddig csak aljas-mocskos tetvekkel találkoztam mindig a " férfivilágban"...Hogy másoknál hogy működik a dolog,azt viszont nem tudom...Erröl nincsenek infóim...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 03. 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kapaszkodj meg - Arnold Schwarzenegger rapp-el - VIDEÓVAL!!!
Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 03. 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Laughing
A csudába...Nekem nem akar elindulni sehogyse a cikkben lévő videó...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 03. 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Laughing

És így már jó???

Andreas Gabalier feat. Arnold Schwarzenegger - Pump It Up (The Motivation Song)

A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 30. 08:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Samantha írta:
Laughing

És így már jó???

Andreas Gabalier feat. Arnold Schwarzenegger - Pump It Up (The Motivation Song)
.
Titusz, sikerült megnézned végül?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 06. 30. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Sikerült aztán megnézni idővel a videót...Szegény Swaci...Vénkorára ide jutott, ami látszik a videón...Kár érte...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 09. 07:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gerard Buttler: Jól néz ki a fickó. Markáns arca van, szép szeme. Azért ha a buszon találkoznék vele, lehet, hogy zavarba jönnék, s levegő után kapkodnék. Ő aztán tuti tudja magáról, hogy jó pasi...

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 09. 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szami...A Harrison Ford nem tetszett neked a "Csillagok háborúja" című filmből? Nekem nagyon szimpi volt az a színész,meg az a karakter is, mindenféle értelemben...Kinézetre is egész helyes volt szerintem az a "Han Solo", ráadásul a figura egyénisége,viselkedése meg szinte egy az egyben hasonlított mindig az enyémre...Az az érzelmektől nem befolyásolt,határozott,flegma,pökhendi,céltudatos, tiszteletlen viselkedése meg beszéde...Legalábbis ugye a " Csillagok háborúja" eredeti verziójában...A trilógia következő két részében ugyanis már erősen lágyítottak ugye a figurán, úgyhogy a későbbi "Han Solo" már nagyon nem volt nekem szimpatikus,de azért az EREDETI karaktert azt nagyon kedveltem annó...(Na jó...A gátlástalan pénzimádatát,anyagiasságát azt mondjuk nem, de a STÍLUSÁT,A KISUGÁRZÁSÁT azt nagyon tudtam értékelni...) Ha nő lennék, akkor azt hiszem,hogy attól a filmbeli " Han Solotol" megvesztem volna pillanatok alatt...De persze nem vagyok nő...Neked bejött annó az a karakter, meg úgy álltalában is a Harrison Ford? Vagy ki nem állhattad azt a figurát?

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 09. 09. 13:10-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 09. 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy a jópofizó,örökösen kacarászó,poénkodó palikat kedvelted annó?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 09. 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szami...A Harrison Ford nem tetszett neked a "Csillagok háborúja" című filmből? Nekem nagyon szimpi volt az a színész,meg az a karakter is, mindenféle értelemben...Kinézetre is egész helyes volt szerintem az a "Han Solo", ráadásul a figura egyénisége,viselkedése meg szinte egy az egyben hasonlított mindig az enyémre...Az az érzelmektől nem befolyásolt,határozott,flegma,pökhendi,céltudatos, tiszteletlen viselkedése meg beszéde...Legalábbis ugye a " Csillagok háborúja" eredeti verziójában...A trilógia következő két részében ugyanis már erősen lágyítottak ugye a figurán, úgyhogy a későbbi "Han Solo" már nagyon nem volt nekem szimpatikus,de azért az EREDETI karaktert azt nagyon kedveltem annó...(Na jó...A gátlástalan pénzimádatát,anyagiasságát azt mondjuk nem, de a STÍLUSÁT,A KISUGÁRZÁSÁT azt nagyon tudtam értékelni...) Ha nő lennék, akkor azt hiszem,hogy attól a filmbeli " Han Solotol" megvesztem volna pillanatok alatt...De persze nem vagyok nő...Neked bejött annó az a karakter, meg úgy álltalában is a Harrison Ford? Vagy ki nem állhattad azt a figurát?

Óóó...Han Solo... Laughing
...hát lehet, hogy elfogult vagyok vele, de nekem az a karakter szimpatikus volt, és nem tűnt flegmának, meg pökhendinek, meg tiszteletlennek. Tényleg az volt? Shocked
(Szerintem Leila volt túl sértődékeny, elkényeztetett hercegnő).
Külsőre sincs vele semmi bajom, bár azért Indiana Jones-ként már jobban megdobbant a szívem iránta, úgy már jobban tetszett.
Harrison Ford-nak is jót tett az öregedés, bár az is lehet, hogy a "Csillagok Háborújá"-ban csak az a haj nem állt neki jól.
(Vegyük azt is figyelembe, hogy a Star Wars a 70-es évek végén, vagy inkább a 80-as évek elején/közepén volt nagy szó nálunk, akkor én még "kislány" voltam, 10-12 évesen nem is igazán foglalkoztam a filmmel, meg még a férfiakkal sem. Mikor a 80-es évek végén megállapítottam, hogy "jól néz ki ez a Han Solo", akkor éppen nagyon nem volt nyerő ez a haj... legalábbis szerintem brutál szörnyű.)
De pl. tetszett nekem a Hat nap, hét éjszaka c. filmből is.
Akkor ott is elég flegma, pökhendi és határozott volt. Láttad azt a filmet? Meg végtére is akkor Indi is kicsit flegma, meg pökhendi...jó, jó, annyira nem, mint Solo...

Viszont ha már Csillagok Háborúja, akkor ott van Luke is. Na, az őt alakító színésztől viszont mindig is rosszul voltam...

Most megkérdeztem lányomat: "Han Solo-nak szerinted "az érzelmektől nem befolyásolt,határozott,flegma,pökhendi,céltudatos és tiszteletlen a viselkedése meg a beszéde...?"
Rám nézett, és fintorogva válaszolt: "Igen, de még mennyire...mindig is az volt, emlékezz csak arra, amikor ezt csinálta, meg azt csinálta, meg blablabla...CSAK NEKED TETSZIK HAN SOLO MEG A STÍLUSA, Te vagy annyira oda érte mindig, hogy Han Solo"...na tessék, ezt most jól megkaptam!!! Kell-e ennél jobb tükör???
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 09. 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy a jópofizó,örökösen kacarászó,poénkodó palikat kedvelted annó?

Nem. Idegesítenek. Régen is, most is.
Nem sok annál idegesítőbb dolog van, mint amikor egy hapsi azt hiszi, hogy vicces, ezért bedobja az erőltetett - sohasem volt vicces- "poénjait", amelyeken ő maga jókat röhög - s még meg is sértődik, ha nem vagyok vevő a "humorára".
Ugyanez cifrázva, amikor észre sem veszi, hogy zavar, és folytatja is...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 10. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha...Akkormár értem azt,hogy minek tetszettem neked annyira annó...Ugyanis én aztán minden voltam mindig,csak ilyen "kedélyeskedő,jópofizó,barátságos,poénkodó illető",nem...Gondolom az a hideg,lenéző pökhendiség mindenki irányába, csakúgy sugárzott rólam még a pesti utcákon is...Pont úgy,mint ahogy a filmbeli Solorol is sugárzott ugyanez, szinte minden egyes jelenetében...Amúgy miért nem tetszett neked a filmbeli figura frizurája? Mi bajod volt vele? Nekem semmi bajom nem volt vele...Eredetileg énis szerettem volna mindig valami olyasmi frizurát,mint amilyen a Solonak volt a filmben,de sajnos nekem világéletemben olyan sűrű,erős hajam volt,meg van még most is, hogy egy EKKORÁRA növesztett haj esetén szabályosan megsült volna a fejem...Meg teljesen befülledt volna...Nem jókedvemböl volt mindig centisre vágva a hajam...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 10. 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy miért nem tetszett neked a filmbeli figura frizurája? Mi bajod volt vele? Nekem semmi bajom nem volt vele...Eredetileg énis szerettem volna mindig valami olyasmi frizurát,mint amilyen a Solonak volt a filmben,de sajnos nekem világéletemben olyan sűrű,erős hajam volt,meg van még most is, hogy egy EKKORÁRA növesztett haj esetén szabályosan megsült volna a fejem...Meg teljesen befülledt volna...Nem jókedvemböl volt mindig centisre vágva a hajam...

Nem is tudom.
Túl hosszú.
Lágyítja a vonásait, nem annyira karakteres az arca, mint egy rövidebb hajjal.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 11. 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Amúgy miért nem tetszett neked a filmbeli figura frizurája? Mi bajod volt vele? Nekem semmi bajom nem volt vele...Eredetileg énis szerettem volna mindig valami olyasmi frizurát,mint amilyen a Solonak volt a filmben,de sajnos nekem világéletemben olyan sűrű,erős hajam volt,meg van még most is, hogy egy EKKORÁRA növesztett haj esetén szabályosan megsült volna a fejem...Meg teljesen befülledt volna...Nem jókedvemböl volt mindig centisre vágva a hajam...

Nem is tudom.
Túl hosszú.
Lágyítja a vonásait, nem annyira karakteres az arca, mint egy rövidebb hajjal.

Nos akkor: nézzük csak meg jobban ezt a Harrison Fordot fiatalon milyen frizurái voltak!

20 fiatalkori kép Harrison Fordról

És akkor most jöjjön az értékelésem, s remélem ebből megérted, hogy melyik hajjal hogy és miért tetszik, vagy épp miért nem? (remélem meg tudod nézni a képeket)

1. Borzalmas!
2. Még inkább!!!
3. Esetleg meg tudnám szokni!
4. -
5. Nem áll neki jól...
6.-7. Smile...alakul...fogjuk rá...bár ez a haj annyira nem illik hozzá!
8. Semleges...szo-szo (de mekkora lába van, és azok a lábujjak!!!)
9. Haj OK, de a szemüveg!
10. OK
11. OK
12. Na, ezt NE!
13. Smile
14.OK
15. Ismét Han Solo! (most már rájöttem, ez elöl-hátul túl hosszú már...)
16. Fogjuk rá...
17. Itt nagyon helyes! Embarassed
18. Jó!
19. Háát...jó, elmegy!
20. -
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 11. 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég nehezen jöttek ki a képek,de végül azért csak kijött mind...Ahogy nézegettem a fotókat,érdekes dologra jöttem rá megintcsak...Mégpedig arra,hogy az én megítéléseimben mennyire nagy jelentősége van mindig a hajviseletnek...Férfiaknál is,meg nőknél is...Pl.most is UGYANAZ A FAZON az egyik képén egész helyesnek tűnt,míg egy másik képén meg bűnrondának...A hajviselettöl függően...Amúgy sose gondoltam volna,hogy neked pont a 17. variáció fog a legjobban tetszeni...Ugye tudod,hogy ilyen frizurát énis tudtam volna növeszteni neked annó,ha pont az tetszett volna...Mivel alapbol pont ugyanúgy,olyanformán nőtt mindig a hajam, mint a Fordnak...Csak valamivel sűrűbben...Úgy hogy tetszettem volna neked, ha olyasmi frizurával láttál volna valahol,mint amilyen a Fordnak volt a 17-es képen?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
4 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.