Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk... 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy képzeld már el...Van errefelé egy lökött tyúk...Meglehetősen csinos testtel, meg öltözködéssel...(Legtöbbször térden felüli szoknya,meg harisnya...)Aztánmeg a feje állandóan kopaszra van nyírva...Hát...Nem komplett szerintem az a p.csa...Az ki van zárva,hogy százas legyen...

Nem lehet, hogy valamilyen vallási közösség tagja?
Esetleg rosszindulatú daganata van/volt, a kemótól kihullott a haja, de nem takargatja, hanem felvállalja...esetleg tényleg tetszik neki így...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Nincs ennek semmi konkrét baja szerintem,max.csak az agyának...Eredetileg van haja,szóval hem hullott ki, csak kb.olyan fél centisre van nyírva...Olyan "sörte frizurája" van... Most képzeld el az ilyen hajat egy nőnél...Úgy néz ki így a tyúk,mint egy elmebeteg...Bár valszeg nem csak úgy néz ki,hanem az is...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy az a színész fazon akit fellinkeltél régebben,hogy tetszik neked,az is meglehetősen rövid hajú,nem? Aztán meg mégis tetszik neked...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És melyik frizurát kedvelted leginkább?

Hát a hosszúakat. Nekem az áll jól, ha fokozatosan van vágva, mert ha nem, mivel vastag szálú, és sok hajam van, lelapul.
Frufru szintén kell, mert alacsony a homlokom.
Szóval a Sandra, Kim Wilde-féle réteges, enyhén "tépett" kicsit talán bohókás frizura áll jól.

Amúgy kb. 15-16 éves koromban kezdtem el magam vágni, (előtte ugye az a rokon, akit említettem előbb, kisgyerekkoromban meg anyám vágta) így is volt ez sokáig, majd azt mondtam, leszek annyira igényes magammal, hogy fodrászra, szakemberre bízom a hajam. Egy jó darabig kísérleteztem fodrászokkal, - egy ideig mindegyik azt csinálta, amit kértem, majd el kezdtek önállóskodni, kreatívkodni, - így aztán úgy döntöttem, jobb, ha magam vágom.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy az a színész fazon akit fellinkeltél régebben,hogy tetszik neked,az is meglehetősen rövid hajú,nem? Aztán meg mégis tetszik neked...

Kire gondolsz?
Tettem már be párat...

Egyébként délelőtt jutott eszembe, hogy azt is akartam már mondani, hogy nehogy azt hidd, hogy a magyarok közt nem találok nekem tetszőt.
Ott van pl. Rékasi Károly is.
Mi a véleményed róla?
Tudod, ki ő?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A frufru szerintem minden nőnek jól áll...Mert kicsit "csintalanná" teszi az arcot...Nade most nekem búcsúznom kell mára...Legyen szép az estéd...Szia.
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:

Kire gondolsz?
Tettem már be párat...

Egyébként délelőtt jutott eszembe, hogy azt is akartam már mondani, hogy nehogy azt hidd, hogy a magyarok közt nem találok nekem tetszőt.
Mi a véleményed róla?
Tudod, ki ő?
Igen...Tudom ki a Rékasi...Fentebb amúgy arra a Gerald Buttlerre gondoltam...Ahogy elnéztem a képeket a fazonrol,az is elég rövidre nyírt haju volt pedig...Na mindegy...Léptem akkor mára tényleg...Szia.
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 13. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/z-M2cqi1SiY "Tökéletes fegyver", avagy más címen " Tigristánc"...Láttad már ezt a filmet, Szami? Ha még nem,valamikor próbáld már megnézni...Nekem egyik kedvenc filmem...Igaz,kicsit irreális a film cselekménye, meg kissé túlságba is sok benne az akciójelenet,de ennek ellenére engem mindig megfogott a film MONDANIVALÓJA...Meg a főszereplő férfias külseje,és a filmbeli karaktere...Neked hogy tetszik a főszereplő? Mondjuk ugye én nem vagyok, se nő,se homoszexuális, ezt mondjuk nem lehet elégszer elmondani,de ha mondjuk nő lennék,akkor azt hiszem,hogy egy ilyesmi kinézetü,meg egyéniségü fickó is tudna ám álmatlan éjszakákat okozni igencsak...A Han Solo mellett nekem ez a fazon,és a filmbeli karaktere a másik hozzám közelálló,kedvenc férfikarakterem...Nem utolsósorban azért,mert amellett,hogy jól néz ki a fazon, csak csetlik-botlik egész végig a film alatt ebben a velejéig rohadt és mocskos "emberi világban",(Kb.mint ahogy énis szoktam sokszor...) miközben MEGPRÓBÁL AZÉRT MINDIG MEGMARADNI EMBERNEK(!!!) a sok rohadt gané között...Hiába tűnik időnként kicsit agresszívnek,attol még JÓ EMBER...És talpig becsületes...Nade elég a film ismertetéséböl...Bejönne neked egy ilyesmi kinézetü,meg karakterü fazon mint amilyen ebben a filmben a főszereplő?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 13. 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/z-M2cqi1SiY "Tökéletes fegyver", avagy más címen " Tigristánc"...Láttad már ezt a filmet, Szami? Ha még nem,valamikor próbáld már megnézni...Nekem egyik kedvenc filmem...Igaz,kicsit irreális a film cselekménye, meg kissé túlságba is sok benne az akciójelenet,de ennek ellenére engem mindig megfogott a film MONDANIVALÓJA...Meg a főszereplő férfias külseje,és a filmbeli karaktere...Neked hogy tetszik a főszereplő? Mondjuk ugye én nem vagyok, se nő,se homoszexuális, ezt mondjuk nem lehet elégszer elmondani,de ha mondjuk nő lennék,akkor azt hiszem,hogy egy ilyesmi kinézetü,meg egyéniségü fickó is tudna ám álmatlan éjszakákat okozni igencsak...A Han Solo mellett nekem ez a fazon,és a filmbeli karaktere a másik hozzám közelálló,kedvenc férfikarakterem...Nem utolsósorban azért,mert amellett,hogy jól néz ki a fazon, csak csetlik-botlik egész végig a film alatt ebben a velejéig rohadt és mocskos "emberi világban",(Kb.mint ahogy énis szoktam sokszor...) miközben MEGPRÓBÁL AZÉRT MINDIG MEGMARADNI EMBERNEK(!!!) a sok rohadt gané között...Hiába tűnik időnként kicsit agresszívnek,attol még JÓ EMBER...És talpig becsületes...Nade elég a film ismertetéséböl...Bejönne neked egy ilyesmi kinézetü,meg karakterü fazon mint amilyen ebben a filmben a főszereplő?

A színész Jeff Speakman?

https://port.hu/adatlap/szemely/jeff-speakman/person-11137
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 13. 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Erröl a fazonrol van szó...Majd nézd meg a filmet valamikor,ha lesz rá időd...Ha kicsit eltúlozva meg sokszor kissé irreálisan is,de szerintem mégiscsak jól bemutatja ez a film az emberek VÉGTELEN ALJASSÁGÁT, MEG MOCSKOSSÁGÁT...Illetve azt, hogy egy na jó, kicsit agresszív de ettöl függetlenül rendes,és tisztességes embert hogy dobál mindig minden korban a sors,meg az emberek mocskossága...Pedig ő mindig szeretne megmaradni jó embernek...Majd nézd meg akkor valamikor ezt a szerintem megható filmet...Most viszont nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 13. 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:

Kire gondolsz?
Tettem már be párat...

Mi a véleményed róla?
Tudod, ki ő?
Igen...Tudom ki a Rékasi...Fentebb amúgy arra a Gerald Buttlerre gondoltam...Ahogy elnéztem a képeket a fazonrol,az is elég rövidre nyírt haju volt pedig...Na mindegy...Léptem akkor mára tényleg...Szia.

Igen tetszik, és valóban ezeken a képeken rövid a haja, de nem "kommandós haja" van. Különben leginkább a szeme tetszik, és a markáns, férfias arcvonása. Egyébként láttad azt a filmet, amelyikben így néz ki? Támadás a Fehér Ház ellen..ezek a képek mondjuk a 2. részéből (London ostroma) valók. Nem nagyon rajongok az ilyen filmekért, de ezt miatta megnéztem, és jó, szimpatikus figura, bár kemény.. És magyar szinkronhangja itt Kőszegi Ákos:tökéletes találat!

Egyébként mi bajod van Rékasival?
Nagyon hallgatsz róla...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 13. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Erröl a fazonrol van szó...Majd nézd meg a filmet valamikor,ha lesz rá időd...Ha kicsit eltúlozva meg sokszor kissé irreálisan is,de szerintem mégiscsak jól bemutatja ez a film az emberek VÉGTELEN ALJASSÁGÁT, MEG MOCSKOSSÁGÁT...Illetve azt, hogy egy na jó, kicsit agresszív de ettöl függetlenül rendes,és tisztességes embert hogy dobál mindig minden korban a sors,meg az emberek mocskossága...Pedig ő mindig szeretne megmaradni jó embernek...Majd nézd meg akkor valamikor ezt a szerintem megható filmet...Most viszont nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.

Sosem hallottam még erről a fazonról...
Ugye mikor küldted, elindítottam a videót, néztem pár percet, megállapítottam, hogy még sosem láttam a fickót. A szereposztásban ott volt a neve, akkor rákerestem.
Első ránézésre nekem Eric Bana ugrott be róla, (írtam már itt, hogy az helyes pasi), ill. még Bobby Dallasból (Patrick Duffy).
Na, akkor ezt add össze valahogy: Erik Bana tetszik, Bobby nem.

Megnézem majd a filmet, és nyilatkozom.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 21. 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/ks3Gsta-Dg0 Itt van egy részlet a zseniális és tehetséges Oliver Stone rendező "Nagy Sándor a hódító" című filmjéböl...Majd nézd már meg valamikor, Szami...Hogy tetszik neked Nagy Sándor ezen filmbeli karaktere? Ami természetesen nem hiteles, az egész jelenet csak a rendező képzeletének a terméke,de szerintem ettöl függetlenül rendkívül magával ragadó itt,ebben a jelenetben Nagy Sándor képzeletbeli karaktere...Meg a férfias tehetsége a NÉPHÜLYÍTÉSHEZ...Mondjuk engem nem olyan egyszerű dolog sose hazafiaskodó dumákkal elkábítani,de ha ennél a jelenetnél ott álltam volna énis a katonák között, hát...A jelenet végére azt hiszem,hogy énis vakon rohantam volna a csatába,a halálba, a többi elbolondított marha (Bocs...Katona...)között...Eszméletlenül lelkesítő volt a karakter dumája...Főleg az az utolsó néhány mondata, a hatásos zenei aláfestéssel...(Most attol tekintsünk el, hogy mindez természetesen csak képzeletbeli jelenet,a történeti Nagy Sándorhoz semmi köze sincs...)Neked mennyire jönne be nőként egy ilyen karakter? Nekem "katonaként", férfiként,nagyon...Egyszerűen imádom ezt a rövid jelenetet a filmböl...Meg ezt a karaktert...Meg azt a dumát...Egyszerűen zseniális az egész...Szóval? Női szemmel hogy látod a filmbeli figurát? Bejönne neked egy ilyesmi kisugárzású,dumájú fazon?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 23. 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/ks3Gsta-Dg0 Itt van egy részlet a zseniális és tehetséges Oliver Stone rendező "Nagy Sándor a hódító" című filmjéböl...Majd nézd már meg valamikor, Szami...Hogy tetszik neked Nagy Sándor ezen filmbeli karaktere? Ami természetesen nem hiteles, az egész jelenet csak a rendező képzeletének a terméke,de szerintem ettöl függetlenül rendkívül magával ragadó itt,ebben a jelenetben Nagy Sándor képzeletbeli karaktere...Meg a férfias tehetsége a NÉPHÜLYÍTÉSHEZ...Mondjuk engem nem olyan egyszerű dolog sose hazafiaskodó dumákkal elkábítani,de ha ennél a jelenetnél ott álltam volna énis a katonák között, hát...A jelenet végére azt hiszem,hogy énis vakon rohantam volna a csatába,a halálba, a többi elbolondított marha (Bocs...Katona...)között...Eszméletlenül lelkesítő volt a karakter dumája...Főleg az az utolsó néhány mondata, a hatásos zenei aláfestéssel...(Most attol tekintsünk el, hogy mindez természetesen csak képzeletbeli jelenet,a történeti Nagy Sándorhoz semmi köze sincs...)Neked mennyire jönne be nőként egy ilyen karakter? Nekem "katonaként", férfiként,nagyon...Egyszerűen imádom ezt a rövid jelenetet a filmböl...Meg ezt a karaktert...Meg azt a dumát...Egyszerűen zseniális az egész...Szóval? Női szemmel hogy látod a filmbeli figurát? Bejönne neked egy ilyesmi kisugárzású,dumájú fazon?

Sajnos 3 szó után felismertem Kálloy Molnár Péter hangját, s hát ő számomra bármi,csak épp nem egy férfias megjelenésű, s nem egy határozott, erőteljes hangú, ékesszóló, erős orgánumú valaki...így hát akkor részemről annyi.
Próbáltam pedig nem a hangra figyelni, hogy ez nem ő, de nem sikerült...Collin Farrell egyébként nekem szintén nem jön be, most nézegettem róla még képeket, nemcsak így "Nagy Sándor"-ként, hanem másikakat is...valami nagyon taszít benne...talán a közel ülő szemei...nem tudom...remélem nem azt akarod ebből kihozni, hogy: "hát pedig pont te is így nézel ki, mint ez az ürge Nagy Sándorként"?

Az is taszít, ahogy a "katonák" veszettül ordítanak a semmi miatt, a semmiért...nem értettem, hogy mitől...számomra ebben semmi lelkesítő nem volt, inkább egyre inkább idegesített az, ahogy ordítottak a katonák, miközben rázták a fegyvereiket...hát itt látszik akkor, hogy nem vagyok katona, nem vagyok hazafi, hidegen hagyott az egész...csak pislogtam az egész jelenet alatt, én személy szerint vártam, hogy "történjen már valami"...hát nem történt...az egészben a legjobb valóban az a zenei aláfestés volt.
Talán mondjuk azt, hogy más szinkronhangot kellett volna választani...vagy esetleg azt, hogy talán jobb is az, s EZ A NORMÁLIS, hogy egy nő másképp reagál erre, mint egy férfi, és nem hozza lázba...pont ahogy téged, meg Az időutazó felesége c.film hagyott hidegen.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 24. 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Az Időutazó felesége" az nem egy regény volt? Én mintha regényként emlékeznék rá...Amúgy kicsit sajnálom,hogy neked nem jött be akkor sem a filmbeli Nagy Sándor ,sem a szinkronhangja...Hű...Pedig engem de elvarázsol mindig az a fellinkelt kis jelenet...Az egész hosszú filmböl mindig csak azt a 4-5 percet szoktam csak nézni...De azt viszont rengetegszer...De gondolom te nem vagy/voltál se férfi,se katona...Lehet hogy igazad van abban,hogy a jelek szerint nem egyformán vagyunk "huzalozva"...Ami jelenet neked idegesítő csörömpölés meg ordítozás, az nekem viszont egy rendkívül" magasztos jelenet"...Ami jelenet annyira hatásos és élethű pszichológiai szempontbol,hogy az valami eszméletlen...Legalábbis számomra...Amikoris ugye a rendező a KOMOR,LASSÚ DOBSZÓVAL érzékelteti kezdetben a CSATA ELŐTTI PILLANATOK RENDKÍVÜL NEGATÍV HANGULATÁT...A katonák feszült félelmét,és bizonytalanság érzetét...Figyeld majd meg, hogy nem véletlenül mutatja a kamera időnként közelröl is a feszült arcokat,a félelemtöl kimeredő szemeket MINDKÉT OLDALON...Aztán ugye odalovagol Nagy Sándor a makedón sorok elé,és beszélni kezd...(Ellentétben ugye Dárius perzsa királlyal,aki ugye csak áll bárgyúan a túloldalon mint egy lóizé, és csak nézi némán a makedón sereget...) Igyekszik közvetlen hangnemben megszólítani a katonáit,és mindent megtesz azon cél érdekében,hogy a katonák félelmét ÖNBIZALOMMÁ változtassa...Csak figyeld a szavait...Aztán az időnként feltörő állati "hörgéseknek", és ordításoknak is megvan mindig a funkciója,és a jelzése...Azt akarja ilyenkor érzékeltetni a rendező,hogy a katonák EMBERI ÉNJE a hatásos beszéd hatására ÁTALAKUL FOKOZATOSAN " állati gyilkológéppé"...És ideiglenesen KIVESZIK FOKOZATOSAN A KATONÁKBOL MINDEN, AMI EMBERI DOLOG...Aztán miután a vezér látja ezt a hatást,hirtelen hangnemet vált ugye, és a gyilkos állatokká változtatott katonáit néhány lelkesítő szóval egyik pillanatrol a másikra feltüzeli az őrjöngés határáig...Aztán ugye jön a VÉGSŐ, A DÖNTŐ LÉLEKTANI PILLANAT...Amikoris a vezér hirtelen felnéz az égre,és teljes extázisban elordítja magát,hogy:"Zeusz legyen velünk"...És ebben a pillanatban ugye akkor kitör az euforikus harci düh,a legyőzhetetlen közösség felemelő érzése,és a magabiztos győzelmi mámor a sok ezer, harcra készen felsorakozott katonábol...Mint a vulkánkitörés...Számomra rendkívül magasztos pillanatok sorozata mindig ez a rövid jelenet...És lehet hogy hihetetlenül hangzik,de a jelenet végére énis mindig szabályos euforiába esek...Pont úgy,mint a filmbeli katonák...És úgy érzem magamat ilyenkor percekig, mintha bekábítóztam volna...Sajnálom,hogy neked akkor csak valami értelmetlen ordítozás,meg csörömpölés ment át a jelenetböl...De akkor majd úgy veszem a dolgot,hogy a jelek szerint a te figyelmedre a győztes csata után se igen számíthatott volna akkor ez a filmbeli Nagy Sándor...Hát...Pedig én abban voltam,hogy bejön neked majd mind a karakter,mind a színész,mind pedig a szinkronhang...Aztán meg kiderült,hogy mégse...Dehát ez van akkor...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 09. 24. 17:28-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
6 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.