Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk... 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 24. 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy nemis tudtam,hogy te nem kedveled akkor ezt a Kálloy Molnár Pétert...Hogy őszinte legyek,én eddig azt se tudtam,hogy van ilyen nevű illető...Te hol hallottál már erröl a személyről? Mindenesetre nekem semmi bajom nincs a hangjával...Karakteres,férfias hangzású hangnak hallottam mindig...Csak nem tudol valami olyan dolgokrol,amikről én nem? Ne mán...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 24. 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne értsd félre, semmi bajom Kálloy Molnár Péterrel,mint színész, meg mint ember. Sőt, nagyon is szeretem, és nincs gondolom alapjáraton hangjával sem. Szépen beszél.
A Beugró c. műsorból ismerem (úgy rémlik, régebben beszélgettünk róla), amit nagyon szeretek, egyrészt Rudolf Péter, másrészt őmiatta. Majdnem az összes részét láttam szerintem...tudod miről beszélek?

Más kérdés, hogy - mint férfi, - nekem nem igazán tetszik, és szerintem EHHEZ A KARAKTERHEZ nem elég markáns a hangja.

Igen, most már tisztán látom, hogy az a "gond" (konkrétan nem az) hogy én nem vagyok férfi, nem vagyok katona, így nem is érzem azt, nem érzem át azt, amit te. De nem baj ez...képzeld, ha a nők így viselkednének. :/

Igen, "Az időutazó feleségét" először könyvben ajánlottam neked. De feldolgozták filmen is. Miért az jobban érdekelne? Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 24. 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát..."Az időutazó felesége" elég volt nekem könyvalakban is, bőven...A "Beugró" című műsorrol még sose hallottam,ne feledd el azt, hogy én már vagy 15 éve nem nézek semmiféle tévéműsort...Amúgy ha nem tartottad ezt a fazont elég karakteresnek Nagy Sándor szinkronhangjához, akkor kit tartottál volna? Azért pl. elég fülrepesztően tudott ordítani szerintem a nevezett illető...Nem egércincogás volt a hangja...(Ugye nem azt akarod mondani, hogy alig hallható hangerővel hallgattad meg a fellinkelt jelenetet?Ne csináld már...A jelenet ereje,meg hangulata csak óriási hangerő mellett tud átjönni szerintem...Amikor a lelkes ordításokba beleremegnek még a falak is...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 24. 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igaz, hogy nem ordíttattam, csak normál, nem túl hangos hangerőn hallgattam.
Ki lenne más jó? Hm...majd gondolkozom...talán Kőszegi Ákos?
Mindenesetre mélyebb orgánumot képzelek el...

Ha érdekel,akkor majd írok erről a "Beugró"-ról.
Ez egy "négyszereplős szituációs színházi játékokon alapuló szórakoztató televíziós műsor. A műsorvezető Novák Péter.A négy szereplőnek (általában Pokorny Lia, Kálloy Molnár Péter, Szabó Győző, Rudolf Péter) improvizációs feladatokat kell megoldania. A feladatok jellege nem változik, de a konkrét szituációkkal és szerepekkel akkor és ott találkoznak először."

Egy ilyet is szívesen megnéztem volna "élőben" a színházban...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 25. 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Mostmár rémlik,hogy régebben tényleg beszéltünk már erröl a "Beugró" című műsorról...Viszont nekünk itt már régóta nincs semmilyen tévé előfizetésünk...Ami ismeret átjön nekem a mai média világbol,az szinte kizárólag a netröl jön csak...Úgyhogy ehhez a szinkronhang ügyhöz se nagyon tudok mit hozzászólni akkor...Mivel ennek a Kőszegi Ákosnak is most hallom először a nevét...Az utóbbi 20 év médiavilága számomra már csak egy nagy fehér folt...De akkor maradjunk annyiban,hogy neked jobban tetszett volna akkor a filmbeli Nagy Sándor valamivel mélyebb hanggal...Vass Gábor bejött volna? Annál mélyebb hangú szinkronszínészről én eddig még nem hallottam...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 25. 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Paul Walkerröl mi a véleményed? Bejött volna neked az a fazon? Sajnos már nem él az illető,de a neten látható képei alapján megítélve a dolgot, élő korában egész helyes arcberendezése volt annó...Legalábbis szerintem...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 29. 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A Paul Walkerröl mi a véleményed? Bejött volna neked az a fazon? Sajnos már nem él az illető,de a neten látható képei alapján megítélve a dolgot, élő korában egész helyes arcberendezése volt annó...Legalábbis szerintem...

Így van, igen, helyes arca van, tetszik. Ámbár sosem hallottam még róla...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 29. 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Mostmár rémlik,hogy régebben tényleg beszéltünk már erröl a "Beugró" című műsorról...Viszont nekünk itt már régóta nincs semmilyen tévé előfizetésünk...Ami ismeret átjön nekem a mai média világbol,az szinte kizárólag a netröl jön csak...Úgyhogy ehhez a szinkronhang ügyhöz se nagyon tudok mit hozzászólni akkor...Mivel ennek a Kőszegi Ákosnak is most hallom először a nevét...Az utóbbi 20 év médiavilága számomra már csak egy nagy fehér folt...De akkor maradjunk annyiban,hogy neked jobban tetszett volna akkor a filmbeli Nagy Sándor valamivel mélyebb hanggal...Vass Gábor bejött volna? Annál mélyebb hangú szinkronszínészről én eddig még nem hallottam...

Igen, pl. Vass Gábornak elég mély, jellegzetes hangja van. Vagy Gáti Oszkárnak. (Legtöbbször ő kölcsönzi Arnold Schwarzenegger-nek a hangját.)

De itt van akkor a kedvenc férfi"hangom":

Ha ezzel a hanggal lelkesítenének, az számomra meggyőzőbb lenne, mint Kállói Molnár Péteré.
Ez volt a leghazafiasabb, leglekesítőbb, amit találtam a hangján:
Petőfi Sándor:A Nemzetgyűléshez (előadja Kőszegi Ákos)
Vagy, ha ennél harciasabb fellépés kell, akkor itt van, amint a 300 c. filmben Gerard Buttlernek kölcsönzi a hangját, mint:Leonidas (0:24-kor szólal meg, ha nem ismernéd fel)

"Civilben" pedig: Kőszegi Ákos-Jászai Mari díjas színművész
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 30. 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végignéztem a fellinkelt videókat,Szami...Hát...A csuda tudja a dolgot...Nekem ennek a Kőszegi Ákosnak a hangja kicsit már túlságba is "nyugodt,megfontolt,és karakteres"... Mármint egy "Makedón Nagy Sándor" hangjának...Ha visszaemlékszel az álltalam fellinkelt Nagy Sándor jelenetre, te el tudnád képzelni ezt a "hangkaraktert",katonákat LELKESÍTŐ BESZÉD KÖZBEN? Én nemnagyon...Vagy legalábbis ENGEM nemigen tudott volna az " őrjöngésig" belelovalni a "győzelmi mámorba"... Ahhoz egy OLYAN hangkarakter kellett volna,amilyen az eredeti magyar hang volt...Egy HIPERAKTÍV,PÖRGŐ BESZÉDŰ,KISSÉ HISZTÉRIKUS hangkarakter...Láttam már amúgy a jelenetet az eredeti angol hanggal is...És azt kell hogy mondjam,hogy vérgyenge volt igencsak...Semmi ERŐ,SEMMI TŰZ,SEMMI KARAKTER nem volt az eredeti hangban...Nemúgy mint a mi magyar szinkronhangunkban...Az szerintem pont tökéletes volt...Nagy Sándort énis mindigis egy erőszakos,hisztérikus,hiperaktív figurának képzeltem el, pontosan olyannak, mint amilyen a magyar hangja is volt...Kőszegi Ákos TÖKÉLETES volt mint " Leonidász" spártai király magyar hangja, ezt mondjuk nem vitatom,de ha megfigyeled a filmbeli Nagy Sándort,és a filmbeli Leonidászt, azért gondolom te is látod,hogy KÉT KÜLÖNBÖZŐ KARAKTERRÖL VAN SZÓ...Leonidász, egy büszke,megfontolt, méltóságteljes,bosszúálló karakter volt,míg a filmbeli Nagy Sándor, egy erőszakos,agresszív,hiperaktív alkat...(Amilyen valszeg a valóságban is lehetett...)Nade ilyesmin nem fogunk összeveszni...Ha neked jobban bejött volna Nagy Sándor a Kőszegi Ákos hangján,akkor jobban bejött volna...Aztán ennyi...(Nekem viszont nagyon bejött a harmadik videóban szereplő hölgy a stúdióban...Hm...Nem tudod,hogy mi az illető hölgyemény neve?)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 30. 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Végignéztem a fellinkelt videókat,Szami...Hát...A csuda tudja a dolgot...Nekem ennek a Kőszegi Ákosnak a hangja kicsit már túlságba is "nyugodt,megfontolt,és karakteres"... Mármint egy "Makedón Nagy Sándor" hangjának...Ha visszaemlékszel az álltalam fellinkelt Nagy Sándor jelenetre, te el tudnád képzelni ezt a "hangkaraktert",katonákat LELKESÍTŐ BESZÉD KÖZBEN? Én nemnagyon...Vagy legalábbis ENGEM nemigen tudott volna az " őrjöngésig" belelovalni a "győzelmi mámorba"... Ahhoz egy OLYAN hangkarakter kellett volna,amilyen az eredeti magyar hang volt...Egy HIPERAKTÍV,PÖRGŐ BESZÉDŰ,KISSÉ HISZTÉRIKUS hangkarakter...Láttam már amúgy a jelenetet az eredeti angol hanggal is...És azt kell hogy mondjam,hogy vérgyenge volt igencsak...Semmi ERŐ,SEMMI TŰZ,SEMMI KARAKTER nem volt az eredeti hangban...Nemúgy mint a mi magyar szinkronhangunkban...Az szerintem pont tökéletes volt...Nagy Sándort énis mindigis egy erőszakos,hisztérikus,hiperaktív figurának képzeltem el, pontosan olyannak, mint amilyen a magyar hangja is volt...Kőszegi Ákos TÖKÉLETES volt mint " Leonidász" spártai király magyar hangja, ezt mondjuk nem vitatom,de ha megfigyeled a filmbeli Nagy Sándort,és a filmbeli Leonidászt, azért gondolom te is látod,hogy KÉT KÜLÖNBÖZŐ KARAKTERRÖL VAN SZÓ...Leonidász, egy büszke,megfontolt, méltóságteljes,bosszúálló karakter volt,míg a filmbeli Nagy Sándor, egy erőszakos,agresszív,hiperaktív alkat...(Amilyen valszeg a valóságban is lehetett...)Nade ilyesmin nem fogunk összeveszni...Ha neked jobban bejött volna Nagy Sándor a Kőszegi Ákos hangján,akkor jobban bejött volna...Aztán ennyi...(Nekem viszont nagyon bejött a harmadik videóban szereplő hölgy a stúdióban...Hm...Nem tudod,hogy mi az illető hölgyemény neve?)

Ja...hát ezt eddig nem mondtad, hogy egy izgága, hiperaktív hisztérikának kell elképzelni Nagy Sándort...ne feledd, hogy én a történelemhez nem értek...akkor tökéletes hozzá K.M.Péter, kakadu stílusú,magas hangú, pattogó,kissé rikácsoló beszéde...,(ezzel nem a színészi voltát akarom kicsinyíteni, becsmérelni, de ő ilyen, és van olyan szerep, amihez ez kell, ez a jó)

Számomra egy uralkodó határozott, méltóságteljes, erős, okos...és azért választottam Kőszegit, mert ő egy méltóságteljes, határozott, egy darabig nyugodt, de erélyes hangot/vonalat képvisel.Igen, mint Leonidas-ként... egyébként láttad azt a filmet?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 02. 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Nem láttam még ezt a filmet,sőt,mégcsak nemis hallottam róla...Honnan szereztél tudomást erröl a filmröl? Még jó,hogy nem szereted a történelmi témákat...Megnéztem még egy-két további jelenetet is a filmböl a neten, és módfelett tetszett nekem az,hogy a férfiszereplők ugye mind izmos,férfias kiállásu fickók voltak,nem pedig valami herélt,uniszex hipszterek...Jó dolog időnként ilyesmi FÉRFIMINTÁKKAL is szembesülni ebben a mai világban...Bár volna több ilyen példa is...Amúgy akkor az ilyesmi "Leonidás" típusu kanok az eseteid? Akik LASSAN,MEGFONTOLTAN, ERÉLYESEN beszélnek mindig? Na...Hogy mik ki nem derülnek? Pedig én úgy voltam a dologgal eddig,hogy a "Nagy Sándor" féle hiperaktív,erőszakos hangu,pörgő beszédü palik jönnek be neked inkább...Erre meg kiderül,hogy mégse...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 02. 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem...Nem láttam még ezt a filmet,sőt,mégcsak nemis hallottam róla...Honnan szereztél tudomást erröl a filmröl? Még jó,hogy nem szereted a történelmi témákat...Megnéztem még egy-két további jelenetet is a filmböl a neten, és módfelett tetszett nekem az,hogy a férfiszereplők ugye mind izmos,férfias kiállásu fickók voltak,nem pedig valami herélt,uniszex hipszterek...Jó dolog időnként ilyesmi FÉRFIMINTÁKKAL is szembesülni ebben a mai világban...Bár volna több ilyen példa is...Amúgy akkor az ilyesmi "Leonidás" típusu kanok az eseteid? Akik LASSAN,MEGFONTOLTAN, ERÉLYESEN beszélnek mindig? Na...Hogy mik ki nem derülnek? Pedig én úgy voltam a dologgal eddig,hogy a "Nagy Sándor" féle hiperaktív,erőszakos hangu,pörgő beszédü palik jönnek be neked inkább...Erre meg kiderül,hogy mégse...

Hm...választanom kellene? Miért? Ne már...

Nem,nem láttam a filmet.
Nem is érdekel valóban a téma, ezt jól látod.
Nekem az a bajom a történelmi témájú filmekkel, hogy nem értem őket. Számomra a történelem nem más, mint az, hogy egyik csapat, harcol a másikkal hol ilyen, hol olyan eszmékért, gxilkolásszák egymást okkal, ok nélkül. Ez az, ami "elméletben" (történelemóra) sem érdekelt, filmen nézve meg csak hadakozó embereket látok, azt sem tudom soha, hogy ki kicsoda, és kivel van. Nem szeretem a túl erőszakos, agresszív embereket. Ez nem egyenlő a határozottsággal. Nem tudom, milyen volt Nagy Sándor, de azt sem tudom, hogy milyen volt Leonidas. Azt sem tudom milyenek voltak valójában, de azt sem, hogy milyenek voltak a forgatókönyvírók szemében.
Nem tudnék tehát választani közülük, de nem is hiszem, hogy kellene.
Egy férfi legyen határozott fellépésű, tudja, hogy mit akar. Ilyen pl. az a szerep, amelyet Gerard Butler játszik a Támadás a Fehér Ház ellen c. filmben. Különösen a 2. részben. Ismered azt a filmet?

Egyébként egy kolléganőm hívta fel a 300 c. filmre a figyelmem, mondván, hogy abban is Gerard Buttler a főszereplő, kigyúrt testtel. Igen ám, de az a szakáll...
Tudom, hogy abban a korban az volt a divat, de nekem akkor sem jön be.
Szóval a 300 c. filmből csak néhány jelenetet láttam, azt is csak Gerard Buttler miatt, nem néztem meg az egész filmet...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 02. 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz, még mi dig ezen gondolkozom:
miből gondolod, hogy a ""Nagy Sándor" féle hiperaktív,erőszakos hangu,pörgő beszédü palik jönnek be nekem"?

Mondtam én ilyet valamikor?

Miért, te pl "hiperaktív,erőszakos hangu,pörgő beszédü pali" vagy?
scratch
Csak úgy érdeklődöm...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 04. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én semmilyen Gerald Buttler filmet nem láttam még...Tudod jól,hogy én az elmúlt kb.10-15 év nyugati filmtermését már egyszerűen nézhetetlennek tartom...A történelmet amúgy én azért kicsit másabb szemmel látom mindig,mint te...Számomra a "történelem" az egy érdekes DIMENZIÓ...Egy olyan világ emléke, ami világnak mára már ugye NINCSEN SEMMI NYOMA a mindennapokban...De ennek ellenére azért MÉGISCSAK EGY EGYFAJTA VALÓSÁG...Csak már a múltban...Nekem mindig izgalmas,és érdekes dolog olyasmiken törni a fejemet, hogy mondjuk "Itt,ezen a helyen ahol MOST ÁLLOK, vajon milyen élet lehetett 50-100-500-1000 évvel ezelőtt? KIK ÁLLHATTAK ITT,EZEN A HELYEN AKKORIBAN? Mit láttam volna a hajdani korokban magam körül, ITT,EZEN A HELYEN ÁLLVA"? Neked nem szoktak sohasem ilyesmi gondolataid támadni a pesti utcákon járkálva? Hogy mondjuk az Örs vezér terén ezelőtt mondjuk 1000 évvel egy honfoglaláskori magyar tábor állhatott talán? Jurták mindefelé,meg marcona lovasnomád harcosok kurjongattak talán egymásnak?Mondjuk OTT,AZON A HELYEN, ahol MANAPSÁG le kell menni a metróba? Vagy esetleg 400 évvel ezelőtt talán pont OTT,AZON A HELYEN csaptak össze a magyar végváriak egy török csapattal? Aztán meg mindenfelé pl. fej nélküli török halottak hevertek rendetlen összevisszaságban? OTT,AZON A PONTON? Ma meg OTT,AZON A HELYEN ugye egy metrólejáró van,emberek tülekednek,hangosbeszélő hangja hallatszik,autók dudálnak, trógerek óbégatnak,árusok zsivajognak...OTT,AZON A PONTON...És helyen...Te nem szoktál ilyesmiken sose elgondolkozni? Nekem éjjel-nappal ilyesmi gondolatokon szokott járni az eszem...És borzongató az az érzés,ami ilyesmi gondolatok közepette elfog gyakran..."Hogy ITT ÁLLOK,AZON A PONTON, ahol hajdanában valszeg ez meg az történt...Vagy történhetett"... Nekem EZT JELENTI mindig a történelem...A képzeletemben összefolyt időt...Ami varázslatos érzéseket kelt bennem mindig...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 04. 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Nem vagyok "hiperaktív" beszédü...Sőt...Még olyan beszédü se,mint amilyen beszédü a filmbeli "Leonidas" király volt...Én pont olyan beszédü vagyok mindig,mint amilyen az elvárható egy AUTISTA fazontol...Kissé nehézkesen fogalmazó,lassú, TÖKÉLETESEN ÉRZELEMMENTES, gépies beszédü illető vagyok a legtöbbször...Viszont iszonyatos erő,és határozott magabiztosság,gőg,és pökhendiség,minden és mindenki végtelen lenézése sugárzik belőlem...(Az ilyesmiben ugye egyértelműen olyan "Han Solos" vagyok...Vagy még attol is ezerszer olyanabb...)De ez már NEM A SZAVAK SZINTJÉN TÖRTÉNIK...A nejem szerint teljes az ellentét mindig a kisugárzásom,meg a beszédem között...Úgyhogy ha ismeretlen fazonok közzé megyünk,mindig figyelmeztet,hogy lehetőség szerint igyekezzek minnél kevesebbet beszélni,hogy ne legyek túlságba is illúzióromboló...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
7 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.