Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Forumhibak , panaszok, ohajok-sohajok ide 3!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Pedig vagyok, és jövök ha szükség van rám Smile

Nagyon rég nem foglalkoztam vele, utána kell néznem, hogy találok-e még másfajta emoteikonokat. Vagy ha neked van hangyusz, felrakom.
Jelentem, értettem. Smile

love1 love9 love8 love7 love6 love5 love4 love3 love2 love10
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Swindler írta:
Pedig vagyok, és jövök ha szükség van rám Smile

Nagyon rég nem foglalkoztam vele, utána kell néznem, hogy találok-e még másfajta emoteikonokat. Vagy ha neked van hangyusz, felrakom.
Jelentem, értettem. Smile

love1 love9 love8 love7 love6 love5 love4 love3 love2 love10

próbaképp, tettem be egyet:
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hirtelen ilyet hoztam. Nem tudom, így jól hoztam-e.
Tudom, hogy az utolsó, magyarázós van, de valamiért nem az jelenik meg, hanem egy zöld fej jön helyette. evil3 ez.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:

próbaképp, tettem be egyet:

Igazán szép emo! És igazán ügyes vagy, hogy emlékszel, hogy kell betenni.
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hangya, beraktam az emotekat amit kértél hajtepes puszi elpirul magyaraz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Swindler! Köszönöm a magam és fórumtársaim nevében!
puszi
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Kedves Swindler! Köszönöm a magam és fórumtársaim nevében!
puszi

Nagyon szívesen, ha kell meg emote, illesszétek be ide egy hozzászólásba, lementem, feltöltöm. Ha véletlen valami nem idevaló lenne, azt jóizűen beviszem a barlangomba, és alaposan megeszem Smile

Egyébként meg a fórum frissítése ügyében:

Alapvető gond, hogy ez egy nagyon régi verzió, amit a folyamatos külső hackelések miatt, anno 1 hónapos munkával átírtunk, hogy a 14 éves pakisztáni hülyegyerek ne tudja 1 gombnyomással törni, és így nagy hackernek képzelni magát. (free fórum előnye sokat tud, de mivel free tele van a net kis progikkal amivel törni lehet).

Mivel igen régi verzió, nem valószínű, hogy veszteség nélkül migrálni lehet egy modern fórumprogiba, annélkül, hogy ne teljen hónapok munkájába:(

Ha párhuzamosan feltennénk egy szűz programot, az működhetne, de valószínűleg megölné a fórum folytonosságát.

Döntsétek el, szeretnétek-e új szűz csilivili modern fórumot vagy jó lesz a megszokott.
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nem lenne rossz egy vadiújvadnyugat! Smile

Mégpedig azért nem mert ha valaki erre jár,és belenéz a tartalomba ,nagyon sok régi dátumot lát....így azt gondolhatja ősöreg helyen jár.

Viszont ha az olyan topikokat amikbe nem volt mondjuk 1 éve hsz,ki lehetne szedni a tartalomból akkor így ez mehetne tovább,mert a fórum rendszere viszont jó,nembeszélvearrólhogymennyiremegszoktuk... Smile
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hajlanék én is arra, hogy megtarthatnánk a régit.
Kage csinált utoljára nagy topikpucolást, ezrekkel estek vissza a hozzászólásszámok.
Mondjuk én inkább azoknak a topikoknak az előzményeit irtanám ki, ahol nem beszélgetünk. A Minek örültél típusúakra gondolok. Ahol beszélgettünk, azokat hagynám. Milyen jó volt most is, Hiaklo régesrégi topikokat hozott elő. Lehet még most is olvasgatni bennük.

Azután vannak megnyitott és reakció nélkül maradt topikok. Ezekből is lehet még valami, de mondjuk ezeknél lehetne az egy éves időt tartani.

Gondolom....
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Kage csinált utoljára nagy topikpucolást, ezrekkel estek vissza a hozzászólásszámok.
Mondjuk én inkább azoknak a topikoknak az előzményeit irtanám ki, ahol nem beszélgetünk. A Minek örültél típusúakra gondolok. Ahol beszélgettünk, azokat hagynám. Milyen jó volt most is, Hiaklo régesrégi topikokat hozott elő. Lehet még most is olvasgatni bennük.

Azután vannak megnyitott és reakció nélkül maradt topikok. Ezekből is lehet még valami, de mondjuk ezeknél lehetne az egy éves időt tartani.

Gondolom....

a "minek örültél".. arra jó, ha nem akarod, hogy a "környezeted" megtudja, mert nem mondhatod el, de ugrálsz örömödben, és MUSZÁJ "valakinek" tudnia, hogy nem őrült vagy, csupán "boldog".. Embarassed
hajtepes nem értem, ezt hajtepes hol rejtegettétek.. néha elég lett volna a dühöngőbe egy ilyen is.. ehelyett miket ordítoztam.. Rolling Eyes Mr. Green
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Szerintem nem lenne rossz egy vadiújvadnyugat! Smile

Mégpedig azért nem mert ha valaki erre jár,és belenéz a tartalomba ,nagyon sok régi dátumot lát....így azt gondolhatja ősöreg helyen jár.

Ez egy ősöreg hely , ez az igazság Smile Szerintem ez messze nem rossz.
Igazság szerint manapság mindenki a face-en lóg vagy blogokon.
Vissza az elejére
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya, én nem tudom már megitélni mit irtsak ki, és mit nem.

Megvan még a moderátori jogod? Ha jártadban keltedben valamit kitörölsz mert jónak látod, tedd meg.

Másik megoldás ha pontos konszenzusra juttok, és megmondjátok mit takarítsak ki, és nekiállok egy hétvégén Smile
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
hangya írta:

Gondolom....

a "minek örültél".. arra jó, ha nem akarod, hogy a "környezeted" megtudja, mert nem mondhatod el, de ugrálsz örömödben, és MUSZÁJ "valakinek" tudnia, hogy nem őrült vagy, csupán "boldog".. Embarassed
hajtepes nem értem, ezt hajtepes hol rejtegettétek.. néha elég lett volna a dühöngőbe egy ilyen is.. ehelyett miket ordítoztam.. Rolling Eyes Mr. Green

A hajtépős emot a Sárkány ma tette fel. Szerintem külön a te kedvedért. Very Happy
A topikpucolás pedig kizárólag a lejárt, régi, már lezárt topikokra vonatkozik. Hogy ne terhelje a szervert és könnyebben forogjon a fórummotor. (Na, milyen szakkifejezéseket ismerek?!)
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Hangya, én nem tudom már megitélni mit irtsak ki, és mit nem.

Megvan még a moderátori jogod? Ha jártadban keltedben valamit kitörölsz mert jónak látod, tedd meg.

Másik megoldás ha pontos konszenzusra juttok, és megmondjátok mit takarítsak ki, és nekiállok egy hétvégén Smile

Mivel te egy ÚR vagy, megvan a modijogom.

Szeretnék konszenzusra jutni, bár ez soha nem könnyű feladat.

Megcsinálom.

Arra gondoltam, hogy első menetben megbeszéljük az elveket. Utána
körülnézek, és javaslatot teszek. Ha x időn belül valakinek kifogása van bármelyik topik törlése ellen, azt megvitatjuk.
Az az érzésem, hogy még elég kevesen vagyunk ahhoz, hogy ez a munkamódszer kivitelezhető legyen. Adná Allah, áldassék az ő neve, hogy ez a helyzet ideiglenes legyen.
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Kedves Hangya, beraktam az emotekat amit kértél hajtepes puszi elpirul magyaraz

Köszönjük puszi
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.