Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Forumhibak , panaszok, ohajok-sohajok ide 3!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 05. 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Tidena írta:
Szerintem nem lenne rossz egy vadiújvadnyugat! Smile

Mégpedig azért nem mert ha valaki erre jár,és belenéz a tartalomba ,nagyon sok régi dátumot lát....így azt gondolhatja ősöreg helyen jár.

Ez egy ősöreg hely , ez az igazság Smile Szerintem ez messze nem rossz.
Igazság szerint manapság mindenki a face-en lóg vagy blogokon.

Javítok:

Ősöreg hozzászólások helyén jár. Az hogy a hely patinás éppen nem baj.Én nem szándékozom a frászbuk oszlopos tagja lenni.... Evil or Very Mad
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 05. 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya!

Én nem értek hozzá ,de van itt olyan hogy archívum? Amibe el lehet rakni a dolgokat de ha valakinek kell akkor előkotorhatja.Azt gondolom hogy ami 1 évnél régebbi az nem áll éppen az érdeklődés középpontjába tehát a megkérdezésünk nélkül ki lehetne szedni.Ja a teázóból az összes régi lezártat szedd ki nyugodtan,csak az utolsót ami van hagyd fenn kérlek.
aztán az olyanokat is hogy jaj megcsaltakmicsinájjak és van hozzá 2 válasz,még ha csak 1/2 éves a dátum ,azt is lehetne törölni....
ésszerintemvagyteannyiraügyes hogytuddmitkelltörölnivagyeltenni vagymekhagyni.... Smile
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 05. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem jó így, ahogy van nem kell csillivilli új fórum, csak egy kis takarítás, portörlés és ragyogni fog Laughing

Találtam zombit:

havas:

szeles:

Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 05. 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért óvatosan a selejtezéssel... Ami nekem "szemét", másnak még érték lehet...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 05. 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:

Igazad van. Ezért gondoltam, hogy a linket berakom, kb. egy hétig várok. Ha ezalatt szól valaki, hogy neki kell a topik, akkor marad.
Bevallom, elkezdtem az életkérdések utolsó oldaláról visszafelé nézegetni a topikokat. Nosztalgikus érzések támadtak fel bennem.

Csak tudod, ezt a nosztalgiát a jelenleg aktív fórumtagok közül nem sokan érezzük. Kinek mond valamit Bűnöslélek neve? Ki kíváncsi arra, hogy mi van vele? Ki kíváncsi arra, hogy milyen ember lett belőle?
Új emberek, új rendszer, új rend. Már ha kell a hely a szerveren...
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 05. 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Sieglinde írta:

Igazad van. Ezért gondoltam, hogy a linket berakom, kb. egy hétig várok. Ha ezalatt szól valaki, hogy neki kell a topik, akkor marad.
Bevallom, elkezdtem az életkérdések utolsó oldaláról visszafelé nézegetni a topikokat. Nosztalgikus érzések támadtak fel bennem.

Csak tudod, ezt a nosztalgiát a jelenleg aktív fórumtagok közül nem sokan érezzük. Kinek mond valamit Bűnöslélek neve? Ki kíváncsi arra, hogy mi van vele? Ki kíváncsi arra, hogy milyen ember lett belőle?
Új emberek, új rendszer, új rend. Már ha kell a hely a szerveren...

Én emlékszem rá, de fogalmam sincs, hogy mi van vele és leginkább nem fogjuk megtudni, akár marad a topic, akár nem.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 14. 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítséget kérek.
Hogy tudom beállítani, hogy az utolsó hozzászólásokat lássam elöl (felül) ?
Felajánlja, ugyan, hogy az újabbakat vagy a régebbieket szeretném-e elöl látni,
(hozzászólások megtekintése, újak előre) be is állítom, de nem marad úgy. Mit tegyek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 14. 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Swindler írta:
Tidena írta:
Szerintem nem lenne rossz egy vadiújvadnyugat! Smile

Mégpedig azért nem mert ha valaki erre jár,és belenéz a tartalomba ,nagyon sok régi dátumot lát....így azt gondolhatja ősöreg helyen jár.

Ez egy ősöreg hely , ez az igazság Smile Szerintem ez messze nem rossz.
Igazság szerint manapság mindenki a face-en lóg vagy blogokon.

Javítok:

Ősöreg hozzászólások helyén jár. Az hogy a hely patinás éppen nem baj.Én nem szándékozom a frászbuk oszlopos tagja lenni.... Evil or Very Mad

Nem mindenki lóg ott. Smile
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 15. 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Sziasztok!

Segítséget kérek.
(hozzászólások megtekintése, újak előre) be is állítom, de nem marad úgy. Mit tegyek?

Csak tippelek, de hátha segít. Amikor beállítod, elmented a beállítást? "Mehet" gomb.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 15. 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Samantha írta:
Sziasztok!

Segítséget kérek.

Csak tippelek, de hátha segít. Amikor beállítod, elmented a beállítást? "Mehet" gomb.

Köszönöm.
Igen, rányomtam arra is. Akkor az új jön felülre, ahogy kell, de "nem marad úgy".
A főoldalon (tartalomjegyzék) az utolsó hsz-eket látom, de ha rámegyek a topicra, ott a legelső hsz van "elöl". Átállítom, mentem, akkor jó. Amint továbblépek visszaáll. De én azt szeretném, ha úgy maradna és hogy mindig úgy jelenjen meg, hogy az újak vannak elöl...azt nem lehet?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 19. 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
hangya írta:
Samantha írta:
Sziasztok!

Segítséget kérek.

Köszönöm.
Igen, rányomtam arra is. Akkor az új jön felülre, ahogy kell, de "nem marad úgy".
A főoldalon (tartalomjegyzék) az utolsó hsz-eket látom, de ha rámegyek a topicra, ott a legelső hsz van "elöl". Átállítom, mentem, akkor jó. Amint továbblépek visszaáll. De én azt szeretném, ha úgy maradna és hogy mindig úgy jelenjen meg, hogy az újak vannak elöl...azt nem lehet?

Nincs több tippem. Sajnos. Sad
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 30. 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha, tipp: fedett link. A profik a muzsikásban így idézték be a youtube-ot.

A szögletes zárójelet kerekkel helyettesítem, hogy látható legyen.

(url=link)szöveg(/url)

(url=https://www.youtube.com/watch?v=xeNnSm4uzGA)The point of no return(/url)

Szögletes zárójelekkel:
The point of no return

Hogy első ránézésre is feltűnjön, a szöveget bekékítik.
(url=https://www.youtube.com/watch?v=xeNnSm4uzGA)(color=blue)The point of no return(/color)(/url)

Szögletes zárójelekkel:
The point of no return
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 30. 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Samantha, tipp: fedett link. A profik a muzsikásban így idézték be a youtube-ot.

A szögletes zárójelet kerekkel helyettesítem, hogy látható legyen.

(url=link)szöveg(/url)

(url=https://www.youtube.com/watch?v=xeNnSm4uzGA)The point of no return(/url)

Szögletes zárójelekkel:
The point of no return

Hogy első ránézésre is feltűnjön, a szöveget bekékítik.
(url=https://www.youtube.com/watch?v=xeNnSm4uzGA)(color=blue)The point of no return(/color)(/url)

Szögletes zárójelekkel:
The point of no return

Köszönöm, legközelebb megpróbálom.
Gondolom, nemcsak a zenésbe, hanem máshol is mehet így a youtube link.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 31. 06:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem bárhogy mehet a youtube link.
Azért írtam le, mert láttam, hogy bekékítetted a címeket. Azokat pedig (eddig) fedett linknél szokták bekékíteni.
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 13. 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az "Elmélkedés a világ dolgairól" topikban nem látom az egyik régebbi hsz-emet...Azt, amiben a Varsói tőzsde régiónkbeli elsőségét jártam egy kicsit körül...Csak nálam nem látszik,vagy másnál is ez a helyzet?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.