Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tidena teázója 7.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 13. 18:37    Hozzászólás témája: Tidena teázója 7. Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mindenki!

Vigyázzatok a helyre,most egy ideig a ti dolgotok lesz!

Szeretettel gondolok mindegyikőtökre és előre is köszönöm a szorítást.

Max 3 hét múlva jelentkezem!

Tidena

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1697 az előző teázó.
hangya

Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 13. 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Kedves Mindenki!

Tidena

Vigyázunk a helyre!
Új futóműveiddel nem lesz semmi gond. Doki ügyes lesz, Te gyorsan gyógyulsz.
Minden megy majd, mint a karikacsapás. Smile Smile
Orika
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 13. 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Kedves Mindenki!

Tidena

Hajrááááá!!!! Szorítok!!! Minden jó lesz!!!! Gyógyulj meg hamar!!!!

puszi

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 05:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! Most indulunk ,jók legyetek! Smile
Miller Trudi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 05:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szélvész kisasszony írta:
Miller Trudi írta:
Sziasztok! Ez a munka keresés egy nagyon érdekes dolog, mert a legjobb barátnőm (akivel együtt megyünk a 7végén kirándulni), el lett bocsátva a munkahelyéről, közös megegyezéssel. Eddig ahova felrakta az önéletrajzot, (ami szerintem elég jó, a hozzá csatolt kép sem rossz, és a végzettsége is elegendő) már rengeteg ajánlatot kapott, és a vicc, hogy cégek keresik meg őt, nem ő fut a meló után. Nem beszélve az ismeretségről, amit a volt munkahelyén szerzett. Van egy hölgy, aki ajánlatott tett nekihogy mivel feljebb helyezték a ranglétrán, gyorsan adja be az önéletrajzát, és már mehet is a helyére... Szóval ő meg pont máshogyan látja a helyzetet. Ja egyébként 40 éves, férjezetlen, egy gyermeke van.

Majdnem tizzel odébb már más a kép. Megnézném az önéletrajzát a csajnak, a motivációs leveléről nem is beszélve.

Privibe elküldhetem, motivációs levélről nem tudok... Kérlek írd meg az e-mailed privátban.
Vissza az elejére
Miller Trudi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 05:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miller Trudi írta:
Képzeljétek el, én meg vén fejjel elkezdtem újra angolt tanulni. Tegnap volt az első órám, és nagyon meg volt elégedve velem a tanár, mert állitólag folyamatosan jól tudtam angolul beszélni. Csodálkoztam én is magamon... Előjöttek a régi dolgok, úgy látszik... A hónap végén megyünk Londonba, ahol majd hasznát is veszem egy kicsit az angol nyelvnek.

Ügyi vagy. Én már semmire se emlékszem szinte. Hétvégére mentek vagy hosszabb időre?

Asztrós csapattal megyünk szombaton.
Vissza az elejére
Miller Trudi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 05:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Kedves Mindenki!

Tidena

Drága Vanyukám!

Veled vagyunk, és várunk nagyon vissza, minden rendben lesz:)
Vissza az elejére
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 05:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Jó utat!

A skorpióknak most csillagközi támogatottságuk is van, úgyhogy nincs mit izgulni. Minden rendben lesz.
Vissza az elejére
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 05:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miller Trudi írta:
Miller Trudi írta:
Képzeljétek el, én meg vén fejjel elkezdtem újra angolt tanulni. Tegnap volt az első órám, és nagyon meg volt elégedve velem a tanár, mert állitólag folyamatosan jól tudtam angolul beszélni. Csodálkoztam én is magamon... Előjöttek a régi dolgok, úgy látszik... A hónap végén megyünk Londonba, ahol majd hasznát is veszem egy kicsit az angol nyelvnek.

Ügyi vagy. Én már semmire se emlékszem szinte. Hétvégére mentek vagy hosszabb időre?

Asztrós csapattal megyünk szombaton.

Trudi....szombaton mentek Londonba? Melyik szombaton? Tudtommal most szombaton az asztrós csapattal túrázni jösz. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 06:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Szia ! Jó utat, és minden jót , majd a kórházban jelentkezem ! Ja persze a szobaszámot majd írdd meg SMS-ben ... , persze már ezt bizti nem olvasod ... Angyalok veled angel5 angel12 angel7 angel11 angel8 küldjük őket folyamatosan !

Az utazóknak , kirándulóknak is jó utat !

Márgikám !
Az ágyunk sima ágykeret , meg ágyrács , meg rugós kókuszmatrac , aminek a derékrésze meg van erősítve ,hogy a gerinc alvás közben vízszintes maradjon. Sokfélét lehet manapság ebből kapni , a matrac a Yisk-ben a legolcsóbb asszem , a fiam az övét ott vette , és hasonló a miénkhez . Be kell menni a boltba , és sorban mindegyikre rá kell feküdni egy kis időre, és a legkényelmesebbet megvenni . Tényleg megéri ....

Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 06:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Kalandom a gesztenyepürével:
A zuram tegnap hozott héjas gesztenyét.Na reggek gondoltam megcsinálom pürének.....

Hát ez jó.... , még jó , hogy jó a vége , és legalább megérte a sok carakodást Smile))
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 07:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Más.
A helyzet változatlan. Linkség az egész álláshirdetés. ...

Kínomban kötök, jó bonyolultat, akkor legalább a mintát számolom és nem azon gondolkodom milyen c@rrrá vált ez az ország. A hogyan vágjuk át a másikat, hogy a csalónak jó pénze legyen, századát éljük itt. Twisted Evil és ez nagyon nem tetszik. Rolling Eyes Twisted Evil Naiv vagyok? Lehet.

Céli !
Nagyrészt ezt tapasztaltuk mi is az egy év alatt a lánykámmal , de ne add fel , simán sikerült neki kapcsolatok nélkül ez az utsó végülis , és sok kört futott előtte ő is ! Neked is sikerülhet ! Viszont képet kell beletenni , de lehet nem a megfelelő kép van benne ! A lánykám is lecserélt egyet , az előzőre csupa link ajánlatot kapott , lecserélte erre , és bejött a munka neki !
Mondjuk van abban valami , hogy car lett itt a dolgok menete ..., kihasználják az embereket nagyon , és nem tudom hol vannak pl. a szakszervezetek ? Mert az biztos , h minden a munkáltatót védi , ha szólsz akkor azt mondják lehet újabb munkahelyet keresni , és bizti h száz ember is van rögtön a helyedre ...
De ne add fel , ez hitpróba is , de tudom hogy ez a legnehezebb benne !
Drukkolok szombaton a vizsgád miatt , bizti sikerülni fog ! Ikrek Merkúrral nanáhogy sikerülni fog ! Láttam odaát a kendődet , nagyon szép lett ügyi vagy , gratula ! Wink Smile Smile

Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Be kell menni a boltba , és sorban mindegyikre rá kell feküdni egy kis időre, és a legkényelmesebbet megvenni . Tényleg megéri ....[/color]

Pontyosan! Laughing ja igen, egyedül kell ráfeküdni. Félreértések elkerülése végett nem azé' mondom Laughing de pl a franciaágy is más, ha ketten vagytok rajta. Na cóval én bizony végig fenteregtem a Demkotól kezdve mindegyiket, ahová betértünk. Nem kell szívbajosnak lenni és legalább 10 percig feküdni rajta párna nélkül (mert párnát is odatesznek sajna) Majd mikor lekászálódsz róla, jól elolvasod, hogy hány zónás és milyen keménységű. Végül is csináltattuk a matracot (igy olcsóbb volt) de már tudtam milyet akaro(un)k.
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:

De ne add fel , ez hitpróba is , de tudom hogy ez a legnehezebb benne !
Drukkolok szombaton a vizsgád miatt , bizti sikerülni fog ! Ikrek Merkúrral nanáhogy sikerülni fog ! Láttam odaát a kendődet , nagyon szép lett ügyi vagy , gratula ! Wink Smile Smile

Igen tudom. Csak az a gáz, hogy engem már több, mint 30 éve nem tart el senki, és naggggyon nem szeretném ha ez a közel jövőben másképp lenne. Ettől persze még zizibb vagyok, mint általában.

Kendő. Nekem nem tetszik. A zöld csücsök nagyon hegyes benne, de ez volt a leírásban. A színek egymásutánisága viszont tetszik. Azt hiszem lebontom és másképp kötöm meg. Csak még előbb adós vagyok 2 babával. Jó, hogy írtál a fonó miatt, ha nem vagy ott, akkor én se mentem. Laughing
Nekem is tetszett az uncsikád őszi toalettje. Laughing Jól áll neki a szép nagy szemeihez. Cool Smile
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 14. 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai...

"Az idő nagy tanítómester, de sajnos minden tanítványát kivétel nélkül megöli."

(Temesi Ferenc)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Következő
1 / 63 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.