Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tidena teázója 7.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 17. 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szélvész kisasszony írta:

Lizikém, ne foglalkozz vele hol vannak, megy gyerekük fog születni stb. Ő csinálta, ő gondja. Százezer az bizony nem két forint.
Különben meg nem értem az ügyvédet, addig nem szokták odaadni a legvége pénzt, míg mindenhonnan, viz, csatorna, gáz, telefon, kábel, közös ktg be nem szerzi az eladó a nullás igazolást.

Célikém !
Köszi a jó tanácsot , elküldtem amit írtál a fiacskámnak is , ma megy az ügyvédhez ! Az eladót egyáltalán nem sajnálom , mert amit itt műveltek cirkusz terééén ! Hááát ! Csak az a baj , hogy nincsen elérhetőségünk hozzájuk , csak egy E-mail cím , és az anyós lakáscíme, telószáma ! Persze azért el kell jusson hozzájuk a felszólítás , remélem nem az Interpollal kell majd kerestetni őket ... Shocked Csak annyit tudunk , hogy Spanyolországban vannak valószínűleg Barcelonában ...

Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 17. 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miller Trudi írta:
Yocki , Trudi !
Milyen volt a túra ??

Szuper jó volt, nagyon jól éreztem magam:)

Merre jártatok ? Izomláz ??? Az időre nem lehet panaszotok , jól kidrukkoltuk nektek Smile))... Smile
Miller Trudi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 17. 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Miller Trudi írta:
Yocki , Trudi !
Milyen volt a túra ??

Merre jártatok ? Izomláz ??? Az időre nem lehet panaszotok , jól kidrukkoltuk nektek Smile))... Smile

Semmi izomlázam nem volt, hála az égnek, mivel azért most sportolok rendszeresen. Én birtam volna még túrázni, de bemelegitésnek nem volt ez rossz. A végére már nagyon fáztam, iszonyatosan rázott a hideg, úgyhogy otthon bevettem egy Coldrexet, ettem jó meleg levest, vettem egy meleg fürdőt, és ittam egy Jager Matyit...másnapra kutya bajom volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 17. 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Miller Trudi írta:
Yocki , Trudi !
Milyen volt a túra ??

Pilisszentlászlóig felmentünk busszal, és onnan ereszkedtünk le Visegrádra.
Tényleg nem volt hosszú túra (8 km) és végig lejtős terepen mentünk, nagyon szép helyeken.
Bár szépen sütött a nap, de a völgybe nem ért le, így kissé fáztunk.
Visegrádon aztán beültünk egy pizzázóba, és napoztunk is egy kicsit.

Mi komppal átmentünk Nagymarosra és onnan jöttünk haza vonattal.

Kicsit izomlázas a "sípcsontizmom", de ez minden túra után így van. Nehéz a bakancsom. Smile

Vissza az elejére
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 18. 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnapi...

"Nem az győz, aki kemény marad, hanem aki meglágyul és enged és befogad és felad és feloldja magát. Az önfeladás nem a gyengeség, hanem az erő jele."

(Hamvas Béla)
Vissza az elejére
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 18. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai...

"A dolgok nem kívül kezdődnek, hanem belül, és nem alul, hanem felül, és nem a láthatóban, hanem a láthatatlanban."

(Hamvas Béla)

avagy….ha mutogatsz, nézz rá a kezedre. Csak 1 ujj mutat kifelé, a többi vissza mutat rád!
Vissza az elejére
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 05:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:

avagy….ha mutogatsz, nézz rá a kezedre. Csak 1 ujj mutat kifelé, a többi vissza mutat rád!

Tényleg, ez ám a szívás! Egy mutat rád, egy néz valahova messzire, de három visszanéz rám. Very Happy Akkor ezért mondják már gyerekkorban, hogy ne mutogass! Razz meg hogy ne árts senkinek, mert háromszorosan kapod vissza (tisztára olyan filing, mint Lúdas Matyi) Razz
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 05:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak mondom, nem tom, hogyan sikerültek a vizsgáim. Teljesen fel vagyok még mindig pörögve, látszik, hogy e hajnali órán itt kuvikolok. Smile

Tide pedig gondolom szétunja a Zagyát az egészségügy fogságában. Confused
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 05:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:

Tényleg nem volt hosszú túra (8 km) és végig lejtős terepen mentünk, nagyon szép helyeken.

Kicsit izomlázas a "sípcsontizmom", de ez minden túra után így van. Nehéz a bakancsom. Smile

Izomlázas sipcsontizom. Ez jó! Ilyet még nem is hallottam. Laughing Laughing Laughing Laughing
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai....

"A megszabadult ember tudja, ha szabadságát önmagának megtartja, hogy élvezze, elveszti, mert szabadságának fogságába esik."

(Hamvas Béla)
Vissza az elejére
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Léccci szavazzatok ránk a fészbukon!
Vissza az elejére
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:

Izomlázas sipcsontizom. Ez jó! Ilyet még nem is hallottam. Laughing Laughing Laughing Laughing

Pedig neked is van.Very Happy Az az izomköteg, ami a sípcsontod mellett van párhuzamosan.
Vissza az elejére
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:

[color=blue]Pedig neked is van.Very Happy Az az izomköteg, ami a sípcsontod mellett van párhuzamosan.

Gondolom, hogy van. Ugyan úgy, mint szép szálkás hasizmom, csak momentán szépen be van burkolva. LaughingLaughing
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 19. 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:

Wink okézsoké, csak össze ne törd Smile
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 20. 06:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:

Wink okézsoké, csak össze ne törd Smile

Köszi! Ha kérhetem, akkor mindennap nyomjatok egy szavazást léccci!

Liza neked is köszönöm, láttam, hogy te is szavaztál. Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Következő
3 / 63 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.