Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tidena teázója 7.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 61, 62, 63  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 23. 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai...

“Az élet 10%-a, ami veled történik, és 90%-a, ahogyan reagálsz a történésekre.”

(John C. Maxwell)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csincsilla
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 23. 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szélvész kisasszony írta:
Tidena írta:
... és melegköldök borogatás a gazdától.

Laughing Laughing Laughing
Az ágy lábát forró eperpálinkába áztatod az is szokott segíteni. Laughing
de komolyan, az ezres cé hamar rendbe hoz.
Ez igaz? Kipróbáltátok? Csillus
Vissza az elejére
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 05:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerbusztok Drágáim !

Nem tudom látjátok-e az időt ? Smile)) . Hát igen ez nem az én időpontom , de felébredtem, forgolódtam , inkább fölkeltem , volt írnivalóm is a gépen , leírtam a fejemben levő gondolatokat mielőtt elfelejtettem volna azokat .

A lényeg , köszönöm imáitokat , döntöttünk , cselekedtünk , remélem jól , de ezt majd csak az idő fogja megválaszolni . A tegnapi nap is nagyon húzós volt , nem is tudtam már idejönni sem írni nektek , éjfélkor aludtam el , és már egy órája fenn vagyok ...

A mi szívünk tiszta , és sikerült a szívünkkel döntenünk a párommal . Még van hátra pár tennivaló ez ügyben , kérem még támogassatok ebben az égieknél , de most már minden megy a maga útján ....

Köszönöm nektek az eddigi és a további támogatást is :-*)))) ...............
Nagyon meg vagyok fázva , fáj a torkom is .., tisztulok , kucorgok az ágyban .., remélem mindenen pár napon belül túl leszek ..
Ölellek mindnyájatokat :-*)))

Miller Trudi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Tudom mindenkinek nagyon nehéz most...ezek ellenére le kell írnom a történésenet nálunk.Ti akik ismertek,tudjátok miről beszélek.
A királylány 18 éves lett...volt egy nagy beszélgetésünk...bőgött ő is és én is.Nagyon nehéz volt nekem is és neki is.Ami erőt adott az a szeretet amit érzek iránta,és a kötődés amit ő érez irántam.Ez hála az égnek ez felülír mindent.Azt hiszem most létrejött egy nagyon erős kapocs köztünk,és büszke vagyok arra hogy pont ő az én lányom.....és remélem ő is büszke lesz arra ,hogy pont én vagyok az anyja.

Ez nagyon szépSmile Nekem édesapám egy levelet irt anno hozzám akkor, amikor 18 éves lettem. Hát érdemes lenne elolvasni... a mia napig potyognak a könnyeim, ha elolvasom...
Vissza az elejére
csincsilla
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Szerbusztok Drágáim !

Nem tudom látjátok-e az időt ? Smile)) . Hát igen ez nem az én időpontom , de felébredtem, forgolódtam , inkább fölkeltem , volt írnivalóm is a gépen , leírtam a fejemben levő gondolatokat mielőtt elfelejtettem volna azokat .

A lényeg , köszönöm imáitokat , döntöttünk , cselekedtünk , remélem jól , de ezt majd csak az idő fogja megválaszolni . A tegnapi nap is nagyon húzós volt , nem is tudtam már idejönni sem írni nektek , éjfélkor aludtam el , és már egy órája fenn vagyok ...

A mi szívünk tiszta , és sikerült a szívünkkel döntenünk a párommal . Még van hátra pár tennivaló ez ügyben , kérem még támogassatok ebben az égieknél , de most már minden megy a maga útján ....

Nagyon meg vagyok fázva , fáj a torkom is .., tisztulok , kucorgok az ágyban .., remélem mindenen pár napon belül túl leszek ..
Szivecske! Most nehéz idök vannak mindenfelé,de szeretettel kisérlek gondolatban,minden sikerülni fog!!!.Sajna nem tudok a privire megint belépni,igy nem tárgyalom mit éreztem,ha akarsz irni a yahoon megtalálhatsz ott tudok irni.Nekem a jobb karom kezem lett bajos,igy nem dolgozhatom és fizikoter. kezelés kell.Az energ. átállitódás hozza ezeket magával,de tudom átkerülünk mindnyájan ezeken. Csókollak Cs.
Vissza az elejére
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai...

“Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag.”

(Epikurosz)
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 25. 07:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit le vagyok ülve....valahogy fizikálisan még nem vagyok a topon,mindazok ellenére hogy tornázom becsülettel és nem hagyom el magam.Tegnap a kaját se tudtam befejezni egyszerre mert olyan fájdalom tört rám,de miután lepihentem és rátornáztam egy idő után enyhült.Mire a gyerekek hazaértek együtt befejeztük az étket.Mostanság kézimunkázom és csak nézek ki a fejemből.
A királyfi mindig új "feledatok" elé állít,már nagyon bírnám ha az elment esze visszajönne. Rolling Eyes Néha már a zuram is úgy viselkedik mintha menne a gyerek után.....hosszú,gyárihibásak ,meddig van ezekre jótállás? Rolling Eyes
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 25. 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Márgi írta:
Lizikém! Elrendeződnek majd a dolgok. A JóIsten és angel7 ok majd elrendezik.

Márgikám, szóval együtt fáztatok meg? Wink Úláccik a szőlősgazda se mai legény mááá', mert nem ismeri a páros izzasztókúrát? Rolling Eyes Gyógyulgassál gyorsan, mert aztán valakinek ápolni kell a férfinépet. Mikor a foga viszket haja fáj, már papért küldi az emberlányát.

Nem együtt, de a kúrarésze közös. Laughing Embarassed

Jjaja...a másik szolgáltatja a meleg köldököt!Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 25. 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csincsilla írta:
Tidena írta:
... és melegköldök borogatás a gazdától.

Laughing Laughing Laughing
Az ágy lábát forró eperpálinkába áztatod az is szokott segíteni. Laughing
de komolyan, az ezres cé hamar rendbe hoz.
Ez igaz? Kipróbáltátok? Csillus

Képzeld milyen bukéja lehetett a szobának! Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 25. 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Szerbusztok Drágáim !

Akkor alakulnak a dolgok.Drukkolok továbbra is!
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 25. 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai...

"Az embereket akkor lehet átverni, ha át akarják veretni magukat."

(Paula Gosling)
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 26. 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon nagy itt a forgalom látom... Shocked
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 26. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Falra mászok,mehetek(nék) megint a suliba raportra mert a kölök megint szemtelenül beszélt a tanárral.....e l e g e m vannn! Twisted Evil
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 26. 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Falra mászok,mehetek(nék) megint a suliba raportra mert a kölök megint szemtelenül beszélt a tanárral.....e l e g e m vannn! Twisted Evil

Tide...nem felejtettem el, hogy kérted a múltkori könyv idézet megoldásos részét is. Hosszú, és nincs türelmem/nyakam/hátam/szemem begépelni. Talán melóban beszkennelem, és átküldöm.

Lényegében célzott pszichológiai és tanári megoldást javasolnak.
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 27. 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:
Tidena írta:

Tide...nem felejtettem el, hogy kérted a múltkori könyv idézet megoldásos részét is. Hosszú, és nincs türelmem/nyakam/hátam/szemem begépelni. Talán melóban beszkennelem, és átküldöm.

Lényegében célzott pszichológiai és tanári megoldást javasolnak.

mi a könyv címe?

Pszichológushoz jár,már 4x volt.Mi megbeszéljük a dolgait asztalnál normális hangnemben.
Az a baj hogy teljesen tanácstalan vagyok mit lehetne még csinálni? Rolling Eyes
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 61, 62, 63  Következő
24 / 63 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.