Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tidena teázója 7.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 61, 62, 63  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 30. 05:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tud valami magyarázatot miért van ennyi katyvasz mostanság?
Meddig tart? Még idén a végére érünk?
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 30. 06:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Olvasd el...

http://www.asztropatika.hu/blog.php?id=109
http://www.asztropatika.hu/blog.php?id=111
http://www.asztropatika.hu/blog.php?id=112
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 30. 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aranyoskáim !

Köszönöm , hogy szorítottatok értünk ..., a műtét hétfőre lett halasztva , mert náthás a fiam , és olyan arcüreggyulladás féléje van , ( a gégész látta a torkában , nekünk nem tűnt fel , mert lázas nem volt , az igaz h egy hete fújja az orrát , meg lefekvéskor köhög , de ez nem volt vészes , viszont így nem lehet műteni . Kapott antibiotikumot és most addig nem megy iskolába sem , pénteken megyünk hogy megnézzék a torkát , és remélhetőleg hétfőn már semmiféle akadálya nem lesz a műtétnek . Ma viszont a kh-ban elküldtek mindenféle vizsgálatra , vérvétel , mellkas rtg , EKG, neurológus , szemészet ( szemtágítással és szemfenék vizsgálattal együtt ), szóval ha minden oké , akkor már hétfőn csak bemegyünk , és mehet a műtőbe . Szegény éjféltől nem ehetett , nem ihatott , és kb délben derült ki , h ma nem lehet műteni , na akkor megszálltuk a büfét , és evett amíg jóllakott Smile) . Én is vele együtt , mert én sem bírtam enni , és éjjel kb 2 órát aludtam ..., szóval amint hazaértünk beugrottam az ágyba , mert már a buszon hazafele majd elaludtam . Sajnos még én sem vagyok tökéletesen , de remélem hétfőre már igen . 10 napon belül lehet helyretenni az orrcsontot , szóval hétfőre segítsetek , hogy tényleg minden rendben megtörténjen , és minden nagyon jól !
Köszönöm szépen . Már tudom miért gyártottam annyi angyalkát , így lesz ajándék a nővérkéknek Smile . Megyek is horgolgatni még ...

Tidenám !
Hát most van mesélnivalónk az tuti , persze az is igaz , hogy nekünk mindig van Smile)) ! A héten biztos nem tudlak hívni (habár holnap esetleg mégis , de nem tudom még biztosan ).., mert pénteken is kontrollra menni kell , aztán hét vége , aztán hétfőtől meg ki tudja mennyit leszek itthon , a fiacskámmal maradok amennyit lehet benn a kh-ban ... Hát majd beszélünk , amikor tudunk ...

Márgi !
Remélem mára még sokkal jobban van a fiad !!! :-*))) ....

Rolling Eyes Shocked Smile
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 30. 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a ránkgondolást!
Kivitték a gyerekem a bel osztályra.
Holnap kontroll labor, és ha minden rendben van, akkor hétvégén hazajöhet!!! Smile) Smile)
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 30. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yockmock írta:
Tidena írta:

Olvasd el...

http://www.asztropatika.hu/blog.php?id=109
http://www.asztropatika.hu/blog.php?id=111
http://www.asztropatika.hu/blog.php?id=112

Talán december 26 után könnyebb lesz?
Én úgy érzem mintha egy hullámvasúton ülnék,és már nagyon széééédülök. Crying or Very sad
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 30. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Márgi írta:
Holnap kontroll labor, és ha minden rendben van, akkor hétvégén hazajöhet!!! Smile) Smile)

Hála az égnek....
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 30. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Aranyoskáim !

Köszönöm , hogy szorítottatok értünk ..., a műtét hétfőre lett halasztva , mert náthás a fiam , és olyan arcüreggyulladás féléje van , ( a gégész látta a torkában , nekünk nem tűnt fel , mert lázas nem volt , az igaz h egy hete fújja az orrát , meg lefekvéskor köhög , de ez nem volt vészes , viszont így nem lehet műteni . Kapott antibiotikumot és most addig nem megy iskolába sem , pénteken megyünk hogy megnézzék a torkát , és remélhetőleg hétfőn már semmiféle akadálya nem lesz a műtétnek . Ma viszont a kh-ban elküldtek mindenféle vizsgálatra , vérvétel , mellkas rtg , EKG, neurológus , szemészet ( szemtágítással és szemfenék vizsgálattal együtt ), szóval ha minden oké , akkor már hétfőn csak bemegyünk , és mehet a műtőbe . Szegény éjféltől nem ehetett , nem ihatott , és kb délben derült ki , h ma nem lehet műteni , na akkor megszálltuk a büfét , és evett amíg jóllakott Smile) . Én is vele együtt , mert én sem bírtam enni , és éjjel kb 2 órát aludtam ..., szóval amint hazaértünk beugrottam az ágyba , mert már a buszon hazafele majd elaludtam . Sajnos még én sem vagyok tökéletesen , de remélem hétfőre már igen . 10 napon belül lehet helyretenni az orrcsontot , szóval hétfőre segítsetek , hogy tényleg minden rendben megtörténjen , és minden nagyon jól !
Köszönöm szépen . Már tudom miért gyártottam annyi angyalkát , így lesz ajándék a nővérkéknek Smile . Megyek is horgolgatni még ...

Tidenám !
Hát most van mesélnivalónk az tuti , persze az is igaz , hogy nekünk mindig van Smile)) ! A héten biztos nem tudlak hívni (habár holnap esetleg mégis , de nem tudom még biztosan ).., mert pénteken is kontrollra menni kell , aztán hét vége , aztán hétfőtől meg ki tudja mennyit leszek itthon , a fiacskámmal maradok amennyit lehet benn a kh-ban ... Hát majd beszélünk , amikor tudunk ...

Márgi !
Remélem mára még sokkal jobban van a fiad !!! :-*))) ....

Rolling Eyes Shocked Smile

Te Liza és fájdalma nincs a fiúkádnak? Gondolok rátok is sokat,gyógyuljatok és vigyázzatok egymásra.
Akkor az orrcsontot rakják helyre.Utána mennyi ideig kell még benn maradnia neki a kórházba?
A párod cége nem adott év elején beiskolázásit ?Mert a sodexohoz jár egy balesetbiztosítás ami fizet a műtétre....
Yockmock
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 01. 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mai...

„Csak addig jársz egy utat, amíg nem látod az elejét és a végét - csak azt láthatod át, amiben nem vagy benne. Úgyhogy amíg élsz, a sorsodat nem ismerheted meg teljesen.”

(A. J. Christian)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 01. 23:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Te Liza és fájdalma nincs a fiúkádnak? Gondolok rátok is sokat,gyógyuljatok és vigyázzatok egymásra.
Akkor az orrcsontot rakják helyre.Utána mennyi ideig kell még benn maradnia neki a kórházba?
A párod cége nem adott év elején beiskolázásit ?Mert a sodexohoz jár egy balesetbiztosítás ami fizet a műtétre....

Hát tképpen nincs , csak ha megfogja az orrát a törött helyen , vagy hozzáér valami .Azért nem is gondoltam elsőre én sem , hogy el lenne törve. Az az igazság , hogy ez egy elég kemény legény , minden sportsérülését szó nélkül viseli szinte , pedig vótak köztük húzósak . Valahogyan magasabb a fájdalomküszöbe , vagy nem tudom . A friss sebeket is simán lefújja naksollal , hangja sincs közben csak néha egy ssszzzz ..., hagyja el az ajkait . Pedig az tudja ám csípni a friss sebeket . Tény , hogy be is gyógyítja , de elsőre nagyon tud fájni ...Igazából az volt a furcsa, hogy ferde az orra . A tengelye változott meg .., sajnos . De azt mondják 10 perces rutin műtét , és helyre tudják tenni teljesen nyom nélkül . De altatásban kell , mert nagy fájdalommal járna másképpen ...
Hát így legyen , és remélem segítenek az égiek , hogy minden a lehető legjobban alakuljon ... , de minden ! Most ezt nem mesélem el miért , majd utána , jó ???

A Sodexho-ról ezt nem tudtam , azt hiszem már a kísérőpapírját is kidobtuk . Van éppen iskolai balesetbiztosítása , tényleg ott elég a műtét után szólni ? Vagy hívjam fel ( ha tudom ) még holnap délelőtt őket ? Ti nemrég jártátok ezt az utat , talán tudod hogy is van ez ...De különben ez sem lényeges ....

Most melegben vagyunk , gyógyszert szedünk , orrbacsepegtetünk , és holnap délre megyünk kontrollra .

Szebb napokat nektek , mint az enyimek mostanában Rolling Eyes Shocked ..... Smile , de biztos jönnek még jobb idők is !
Laughing
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 01. 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ezt kétszer küldte el, ezért én töröltem a másodikat Smile...
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 02. 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Márgi írta:

Hála az égnek....

Szupeeeer !!!! És így legyen ! Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 02. 06:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Lizabeth"]
Tidena írta:

A Sodexho-ról ezt nem tudtam , azt hiszem már a kísérőpapírját is kidobtuk . Van éppen iskolai balesetbiztosítása , tényleg ott elég a műtét után szólni ? Vagy hívjam fel ( ha tudom ) még holnap délelőtt őket ? Ti nemrég jártátok ezt az utat , talán tudod hogy is van ez ...De különben ez sem lényeges ....

Laughing

A biztosítást nem az utalványon lévő papírral kell igazolni.Az Axa biztosító honlapjáról a nyomtatvány letölthető.Kell a párod munkahelyéről egy igazolás,ha megmondja hogy ehhez kell,akkor ott tudni fogják mit adjanak.Fénymásolat kell a gyerek születési anyakönyvi kivonatáról,a zárójelentésről és az ambuláns lapról.ki kell törlteni a nyomtatványt .Én nem láttam ,de mikor a királyfinak eltört a keze megnézett mindent.Azt mondta hogy műtétre 50 ezer ft-ot fizetnek. De biztosabb ha megnézitek a honlapon.
Ha tényleg ennyit adnak akkor megér egy kis utánajárást a fiúkád legalább kap egy kis fájdalomdíjat,ha már ez történt.
Ahogy beléptem a főoldalon szemetszúrt a hsz-od ideje:

2011.12.02.01.02 Na mit jelent ez számmisztikailag? Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 02. 06:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Na ezt kétszer küldte el, ezért én töröltem a másodikat Smile...

Azért nem másolom be a választ újból! Smile
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 02. 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:

Szupeeeer !!!! És így legyen ! Smile

Nincs úgy. Sad(
Nem lett jó a cukra tegnapra, és urulógushoz is küldik ma. A hétvégén biztos nem jöhet haza. Sad
És amellett, hogy kórházban van, nagyon mérges vagyok.
Be van gyulladva a hüvelykujja. Mutatta a dokinak, aki elküldte röntgenre.
Eredmény: nincs eltörve, és borogassa vizes törölközővel!!!! Shocked Shocked
Tegnap én vittem fagyasztott zöldséget, meg gyulladáscsökkentő kenőcsöt, mert nagyon nagy fájdalma van miatta. Evil or Very Mad
Na, ennyit a gondos orvosi ellátásról!!! (pedig meg is kapta a kis pézikéjét a doki...)

Tavaly az esküvő előtt a megyei kórházban első ránézésből felnyitották, mert vasforgács volt benne. Most is...-de az a lényeg, nincs eltörve! Evil or Very Mad
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 02. 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap kirabolták a lányomékat a boltban ahol dolgozik.
A főnökasszony kapásból lehülyézte őket, hogy ketten vannak a boltban, és hagyják kirabolni magukat!! Shocked
A drága nem nyeli be a kárt, rá akarja verni a lányomékra!!! Shocked
Ez a mai emberbaráti munkaadó. Crying or Very sad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 61, 62, 63  Következő
26 / 63 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.