Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tidena teázója 7.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 06:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Nézzétek mit talált a párom a neten :

http://www.youtube.com/watch?v=gSedE5sU3uc&feature=related

Smile))

ezek nagyon aranyosak és ügyesek is!
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 06:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[img][/img]
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 06:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÁBRIEL ARKANGYAL

A "GÁBRIEL" szó jelentése: ISTEN ereje, Isteni erő, ISTEN az én erőm, erősségem.

Neve a Gibor szóból ered, "Ísten az én erősségem". Ez a kifejezés mindannyiunkra igaz, nem számít honnan jöttünk, Isten ereje mindig átáramlik rajtunk, és Gábriel segíthet, hogy félelmet nem ismerve merítsünk belőle. Általa jő el a Szentlélek is.

Színei indigókék, fehér, aurája rézszínben tündököl. Így amikor rezet vagy citrint viselünk, könnyedén összekapcsolódhatunk az energiájával.

GABRIEL ARKANGYAL jellemzése, segítségei,
útmutatása melyekért fordulhatunk hozzá.

GABRIEL a hírhozó: Ő jelentette be MÁRIÁNAK ki is lesz az Ő FIA. Mohamednek is Ő diktálta a Korán szövegét.

A zsidó hagyomány szerint Ő volt az, aki szétválasztotta a Vörös-tenger vizét, és Ő ösztönözte Jean d'Arcot földi küldetésére.

Általa jő el a SZENT LÉLEK is, teljhatalma van az Édenkert, a kígyók és a Kerubok fölött.

Feladatai többek között: az útmutatás és hogy felébresszen bennünket. Segíteni tud abban is, hogy magasabb rezgés szinten működjünk (ami életmentően időszerű).
Segít a fogamzási képességben és az örökbe fogadásnál is, bátorságot önt az anyaság elfogadásához és a sors vaksága ellenére igyekezzenek a gyermekeik számára a lehető legkedvezőbbeket nyújtani.

Támogatja azokat, akik művészettel és kommunikációval, kapcsolattartással foglalkoznak pl: ügynöki közreműködés, képzőművészet, író, színész, táncos, újságíró, iparművész, esetleg modell, zeneszerző, zenész, riporter, énekes, tanár vagy egyéb szellemi üzeneteket közvetítő foglalkozás.

Kitárja a lehetőségek kapuit, miközben ihletet ad az eredményes önkifejezéshez. Segít a lámpaláz, az alkotói szorongás, a halogató taktika leküzdésében. Gabriel kifejezetten a cselekvő képesség és a cselekvés Angyala.
Amennyiben hozzá fordulunk segítségért, hamarosan energikusabbak és eredményesebbek leszünk mint azelőtt. Újságírásnál, cikkírásnál és egyéb írásoknál is sokat tud segíteni.

Különböző média feladatokban ösztönzi a társadalom érdekében megszólalókat, hogy el tudják mondani a közlendőjüket. Segítségül hívott erejével beszédünk hatóerejét növelhetjük és feltárja lelkünk rejtekajtóit, hogy megtudhassuk hol van a legnagyobb szükség, és milyen ügyben tudásunkra, melyet jó széndékkal és szívből teszünk az emberek érdekében, mert így lesz nagy hatással a többiekre is.
Fontos, hogy hatalmunkat szeretettel és magasabb rendű cél érdekében használjuk. Ha kételkedünk alkalmasságunkban, akkor lelkesít és feltölt tanítani, segíteni vágyással, így a hogyan lebeg majd szemünk előtt, s ekkor már nem aggódunk azon, mit is gongolhatnak rólunk a többiek.

Útmutatást ad: ha munkahelyet keresünk, ha különbőző változások álnak előttünk (mint például költözés, nagyobb beruházás), ha nem látjuk az élet értelmét, s szeretnénk megérteni életünk valódi célját. Segít ha letérünk lelki ösvényünkről, ha új kapcsolatba kezdünk vagy családot szeretnénk alapítani, ha álmainkat és látomásainkat meg akarjuk érteni, ha spirituális látásunk akadályozott.
Továbbá segít ha méregteleníteni akarjuk testünket, tisztítani a negatív gondolatoktól szellemünket, ha pszihés támadás ér vagy valaki problémáját magunkba szívtuk, ha szexuális zaklatásnak vagyunk kitéve, ha környezetünket negatívnak érezzük (például otthoni munkahely tértisztítása), ha azért érezzük piszkosnak, mert kirabolták a helyiséget.

Különböző fohászok, melyeket használhatunk (vagy magunk is készíthetünk bármilyent):
"Gabriel Arkangyal kérlek segíts - (itt nevezd meg tervedet, pl. vezess engem a lelkem ösvényén, mutasd meg élethivatásom, tisztítsd meg testem, lelkem, elmém) - kérlek engedj utat kreatív energiámnak, segíts megnyitni elmémet, hogy igazán eredeti gondolataim születhessenek és hogy energiám, motivációm mindvégig megmaradjon.
Köszönöm neked Gabriel!"
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 07:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide is hozom a tea mellé,mert nem tudom a könyvesbe jártok e:

Én most ezt a könyvet olvasom,ugyanis kedvenc témám a más népek élete.Egy család aki kiszolgálja a mecset,ellátja az papját-életét mutatja be.Amikor még a tv és rádió tisztátalan dolognak számít és a nő aki nem csadorban van ,csak rosszlány lehet.Tetszenek a könyvben szereplő figurák is.Az imámnak a prédikációk előtt fürödnie kell,ebben 2 szolgálólány segít neki,a fürdés menete a következő.Levetkőztetik gatyára,ő beleugrik egy kád vízbe,lemegy a víz alá,kibukkan,kiugrik a kádból,és egy törülköző alatt lerángatja magáról a vizes gatyát ,és belebújik a tisztába.Persze érik balesetek,pl egyik lába a kádba a másik kinn a kádból,rálép a földre terített törölközőre és hatalmasat esik,ekkor ugye tisztátalan lesz és fürödhet újból,főleg mert a macska aki megzavarodott az esés zajától ráugrik a vádlijára.Mivel igen élénk a képzelőerőm,jót vigyorogtam a szitun.Ugyanakkor vannak benne komoly dolgok is:
Az előbb említett könyvből a fülszöveg:

"Az élet nem mindig egyforma arcát mutatja,sose feledd,hogy mindennek oka van.Ha valaki panaszkodhatna, az Müezzin,hiszen vakon született,de ő nem panaszkodik,ilyen a teste ,és kész,ő elfogadja és mi is elfogadjuk.Látni nem lát,de nagyon jó a füle,rendkívül érzékeny a keze,a két lába pedig megjegyzi az utat.Szerintem egyébként mindent lát,még azt is,amit mi nem láthatunk.Na sírj lányom !A fiad az élethez tartozik,és boldog vagyok hogy itt van,ajándéknak tekintem a ház számára,egészen komolyan mondom,szükségünk van rá,máskülönben biztosan nem kaptuk volna.Sok száz ember lakott ebben a házban.Nem ez az első alkalom hogy zokatlan lény született e falak között.Higgy az életben,a fiadra valamiért szükségünk van,máskülönben nem kaptuk volna."

[/img]
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 07:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[img][/img]
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Csak nem Valentínnapoztatokkk?

Egy héttel előbbre hozottan lehetett volna az is. Nem hiszek a Bálint örületben. Szerintem forditva kéne élniük az embereknek. Szeressenek 364 napig, azt az egy Valentint meg csak kibirom szeretgetés nélkül is. Laughing Örület, hogy csak azért mert áááámerikától átvett majomkodás (ezzel jól meg is mondtam a véleményem erről az egész cirkuszról) min. 50 %-os felárat kérnek érte akkor. Igy sem óóócsóóó kategória mert 3 csillagos volt - vagy négy. Tök mindegy, jól éreztük magunkat.
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Most éppen a fürdő és az ágy között ingázok. Sad Reggel lázam is volt. Béééényaltam valami fránya virus, orrom folyik mint a csap. Torkom kapar és a záróizmom is gyakran van igénybe véve. Crying or Very sad Este lemegyek a dokihoz, de nem hiszem, hogy bármi okosságot tudna mondani, a jelenleg alkalmazott: meleg tea, 1000-es c vitamin és egyszerre 2 db széntablettán kivül. Ritka pocsékul vagyok.
Viszont szépen szállingózik itt a hó reggel óta. Jó nézni a szoba ablakból. Annyi restanciám van, most itthon vagyok, csak éppen erőm nincs megcsinálni.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szélvész kisasszony írta:
Tidena írta:

Most éppen a fürdő és az ágy között ingázok. Sad Reggel lázam is volt. Béééényaltam valami fránya virus, orrom folyik mint a csap. Torkom kapar és a záróizmom is gyakran van igénybe véve. Crying or Very sad Este lemegyek a dokihoz, de nem hiszem, hogy bármi okosságot tudna mondani, a jelenleg alkalmazott: meleg tea, 1000-es c vitamin és egyszerre 2 db széntablettán kivül. Ritka pocsékul vagyok.
Viszont szépen szállingózik itt a hó reggel óta. Jó nézni a szoba ablakból. Annyi restanciám van, most itthon vagyok, csak éppen erőm nincs megcsinálni.

Hasmenésre akkor kaptam egy bogyót amikor a kórházban volt az a nagyon fosatós vírus.Ez a gyógyszer nekem nagyon bevált:

ENTEROBENE-RATIOPHARM filmtabletta ezt addig kell szedni amíg hasmenésed van (max 3x1) Ha a széklet normális a gyógyszert abba kell hagyni.Utána nem kell félned hogy székrekedésed lesz mert normálisan megy minden tovább.(Nekem a széntabletta annyi szokott lenni mint halottnak a csók,ez a bogyó viszont használt! )

Most nem hiszem hogy csinálnod kellene bármit...pihenjél.
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 06. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Hasmenésre akkor kaptam egy bogyót amikor a kórházban volt az a nagyon fosatós vírus.Ez a gyógyszer nekem nagyon bevált:

ENTEROBENE-RATIOPHARM filmtabletta

Ami itt volt közel 2 gyógyszertár is megszünt. Jóval távolabb van a másik, majd holnap, mert ma Gé dolgozik, Pindi szokásához hiven alszik. Ez a kölök kialussza a medvéből a bocsot, az tuti.

Azt mondta a doki, hogy virus. (Én megmondtam doki nélkül is) Öltözzek fel és izzadjak betakarózva, mint a ló 3x1 kalmopyrinnal. 3 lityó tea és semmi szilárd kaja 2 napig. Szerinte széntabiból is elég reggel-este 1-1. Had jöjjön, aminek jönnie kell. Na ja, nem ő ingázik.

Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szélvész kisasszony írta:
[
Azt mondta a doki, hogy virus. (Én megmondtam doki nélkül is) Öltözzek fel és izzadjak betakarózva, mint a ló 3x1 kalmopyrinnal. 3 lityó tea és semmi szilárd kaja 2 napig. Szerinte széntabiból is elég reggel-este 1-1. Had jöjjön, aminek jönnie kell. Na ja, nem ő ingázik.

Gyógyul-gyógyul!!
Megy a segítségem. Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

brrr ma valahogy nagyon fázom....pedig megy a fűtés ezerrel.
Azt hiszem ténylegesen főzök egy jóóóó teát. Smile
Aztán bébújok az ágyba és kötök.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

RAFAEL ARKANGYAL

Rafael nevének jelentése: "Isten gyógyító hatalma, - Isten gyógyít, - Isten meggyógyít."

A név a héber rafa (gyógyítani ) szóból eredeztethető. A teljesség és az egység Arkangyala is egyben.

Színei: általában zöld, de ritkábban lila is mert, Rafael a gyógyítás és szívcsakra színét sugározza.

Rafael nagyon kedves, gyöngéd, csak úgy árad belőle a szeretet. Jelenlétét a környezetünkben észlelhető smaragdzöld fényszikrák jelzik. Az emberek szelleme felett ál, de mivel a vándorok kisérője is egyben, ezért segít úticélunk megtalálásában, és vigyáz csomagjainkra is ha megkérjük rá.
Rafael minden fizikai lény eredményes gyógyítója, így a házi és vadon élő állatok gyógyításában is segít, és hatása szinte rögtön észlelhető, mert az állatok nálunk sokkal fogékonyabbak a gyöngédségre és a szeretetteljes gondoskodásra.

A gyógyítás minden formájával segít minket, hagyományos és kiegészítő gyógyászattal egyaránt. Rafael Arkangyal segít meggyógyítani a testet, az elmét és a lelket, a következő helyzetekben kérhetjük közbelépését:
- ha betegségben szenvedünk, vagy egy ismerősünk beteg (de ha ő elutasítja, akkor csak a szorongás oldását kérjük a beteg számára Rafaeltől)
- ha műtét, vagy kezelés előtt állunk
- ha gyógyítók vagyunk, és segítségre vagy útmutatásra van szükségünk
- ha gyógyítót, vagy egy kiegészítő gyógyászattal foglalkozó iskolát keresünk.
- ha gyógyszer után kutató tudósok vagyunk.
- ha orvosok, vagy sebészek vagyunk.
- ha valamilyen fájdalmunk van: fizikai, érzelmi, vagy szellemi
- ha segítségre van szükségünk a múlt sebeinek gyógyítására, (fizikai, érzelmi, vagy szellemi értelemben)
- ha valamilyen kapcsolatunk javításra szorul.

A belső, azaz spirituális utazáson résztvevőket lelki útmutatással támogatja, segít megkeresni az igazságot. Segítségül hívhatjuk a tanítványok harmadik szemének felnyitásához a spirituális energiák felé. (A harmadik szem spirituális energia központ - csakra - amely ha jól működik, lehetővé teszi a tisztánlátást).

Rafael hatókörébe tartozik a szelleműzés és tértisztítás is. Mihály Arkangyallal együtt sikeresen kiűzik a gonoszt az emberekből, és a fizikailag behatárolható helyekről.

Salamon végrendeletéből tudjuk, hogy Rafael egy hat ágú csillag jelű gyűrűt adott a bölcs királynak, mely megvédte őt a démoni erők támadásától.

Jellemző rá az utazók mindenre kiterjedő oltalmazása is. De a szenvedély betegségek, beteges vágyak leküzdésében is segít.

Rafael egységet hozhat az életünkbe, ezúttal segít:
- ha fizikai, érzelmi, szellemi és éteri részünk egységre vágyik
- ha lelkünket nem érezzük egésznek
- ha megrázó élményben van részünk és újra egész-ségre vágyunk
- ha elveszítettünk egy társat és nem érezzük magunkat egésznek
- ha véget ért egy kapcsolatunk, és le vagyunk törve
- ha úgy érezzük, elvesztettük a lelkiségünket.

Valahányszor fizikai bajt érzel magadon vagy más embereken, állatokon (baleset is lehet), kérd Rafael Arkangyalt a gyors gyógyuláshoz és figyelj a belső sugallataidra, mert azon keresztül mondja meg hogy mit tudsz te tenni.
Ha távgyógyítást szeretnél létrehozni valaki számára akkor lelki szemeid előtt lásd a beteget, majd a gyógyító Angyalt és hogy bevonja smaragdzöld sziporkázó fénnyel a beteg testrészt, de előtte kérd az angyalt hogy menjen a helyszínre és nevet is mondj, mondd el mi a baja, és köszönd meg a segítségét.

De kérhetsz rövid fohászokat is, melyek így hangzanak:
Rafael Arkangyal, kérlek gyógyítsd meg a múltbéli sebeimet, -sebzett lelkemet, - fizikai,szellemi,érzelmi fájdalmamat.
Rafael Arkangyal segíts testemnek meggyógyulni, -mást meggyógyítani, - meggyógyítani és jobbá tenni kapcsolatomat -vel, - segíts felépülnöm, - segíts gyógyító munkámban.

Az ásványkövek közül hozzá tartozik a smaragd és a malachit.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[img][/img]

Egy kis melegedő....Smile
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Márgi írta:

Gyógyul-gyógyul!!
Megy a segítségem. Smile

Köszönöm. Smile Kaját is dobnál???? Már nagyon nehezen bírom az üres teát, de nem merek kockáztatni. Majd holnapra tervezek egy kis tejbepapit.
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
brrr ma valahogy nagyon fázom....pedig megy a fűtés ezerrel.
Azt hiszem ténylegesen főzök egy jóóóó teát. Smile
Aztán bébújok az ágyba és kötök.

Nem vagy egyedül. Már mint a fázást illetően. A doki szerint izzadnom kéne, de nem megy, pedig már úgy be vagyok öltözve, mintha az északi sarkra készülnék itt a 20 fokos szobában.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Következő
61 / 63 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.