Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tidena teázója 7.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
RAFAEL ARKANGYAL

Rafael nevének jelentése: "Isten gyógyító hatalma, - Isten gyógyít, - Isten meggyógyít."

A név a héber rafa (gyógyítani ) szóból eredeztethető. A teljesség és az egység Arkangyala is egyben.

Színei: általában zöld, de ritkábban lila is mert, Rafael a gyógyítás és szívcsakra színét sugározza. .....
Az ásványkövek közül hozzá tartozik a smaragd és a malachit.

Ó, Őt én is nagyon szeretem. Cool Cool
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Lányok !

Jó ez a Raffaeles, van is egy rokon fiúcska akit így hívnak a családban , csak már nem nagyon tartjuk velük a kapcsolatot . Hát igen a malachit meg a smaragd .., a zöld és a rózsaszín a szívcsakra színei Smile

Cééli !
Na, a nagy pacsálás után betojtá a melótól , mi ??? Very Happy... El is hiszem ! Very HappyD...Tegnap készülődtem hozzád , de fejfájósan ébredtem , gondoltam tán majd ma , de ha beteg vagy .., hát akkor majd valamikor , mert akkor ne kötögessél , pihizgessél ..., gyógyul , gyógyul , remélem az a vírus ami nekem is volt ..., az nagyon ijesztő két napig , de harmadnaptól mintha elvágták volna ...Nálunk a családban így volt ...

Márgi !
Mizu a fiad kezével ? Meggyógyult szépen ?

Orika !
Már akartam írni , hoogy meglepődtem azon amit írtál , de úgy olvasom , hogy boldogabb vagy , mint annakelőtte , gondolom a gyerekeknek is jobb így ... , vannak a Gáborodnak jó tulajdonságai is bőven .., tulajdonképpen örülök , ha jól megvagytok ! Hibátlan ember nincs , össze kell csiszolódni ez a titka , és leadni az önzésből ...Drukkolok nektek .

Nagy kötögetésben vagyok .. , a kezem még zsiborog bizonyos mozdulatokra .., de eszem a polibét , magnéziumot , Cinket , Tovitát , C - vitamint , csak elmúlik már ez a hülye tünet is eccer . Ma hívtam tannéninket , hát küzdenek a cm-erekért a karjával , hogy jobban tudja -e vajon emelni stb.. a gyógytornász dícséri , de ő nincs megelégedve ... Remélem jövő héten már majd el tudok menni hozzá is Reikizni . ...

Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szélvész kisasszony írta:

Ó, Őt én is nagyon szeretem. Cool Cool

Cijja Céli !

Itt vagy ???Jobban vagyol már ??? :-*)))

Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena, Babatakarót ne nagyon cifrázd. Cool a hasznossága a lényeg.

Hosszú rizskötés is megteszi. Tudod, egy sima-egy fordított, de a visszáján lekötöd ugyan azt. Mindig a színén váltasz mintát simát fordítottra és fordítottat simára.

vagy
mackókötés 1 sima 3 fordított. MÁsik oldalon két fordítottal kezdesz és egy sima, majd 3 fordított. Magyarul mindkét oldalon lesz egy-egy sima szem, ami folyamatos, mint egy gerinc fut végig a kötésen. Igy mindkét oldala használható ennek a mintának is.
csincsilla
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvasak Titeket és jelentkezem! Lizzinek elküldtem az utolsó képem egy 8o as barátnöm szülinapjáról,azért nem ide tettem mert persze nem értek hozzá!!!! Embarassed Hallom és Tv-n látom mi van Európában, a sok hó meg jég mindenfelé.Mi meg megveszünk a 35 fokos melegben! Rolling Eyes Kár hogy nem lehet kicsit keverni a tulzásokat!!!Mi a teázás helyett jéghideg gyümölcslevezünk,viszont alig eszünk meleg kaját .A képen azok vannak akikkel legelöször találkoztunk itt össze 49-ben és kb 1 idösek vagyunk.Megmaradt a barátság,sokan közülük járnak a Bibliakörbe is ami kb 28 éve müködik(minden vallás képviselve van) Csak egy papunk van az is ex és megnösült Exclamation Sok ölelés! Csillus
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
brrr ma valahogy nagyon fázom....pedig megy a fűtés ezerrel.
Azt hiszem ténylegesen főzök egy jóóóó teát. Smile
Aztán bébújok az ágyba és kötök.

Nem vagy egyedül. Már mint a fázást illetően. A doki szerint izzadnom kéne, de nem megy, pedig már úgy be vagyok öltözve, mintha az északi sarkra készülnék itt a 20 fokos szobában.

bopdzavirág tea?
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:
Hello Lányok !

Jó ez a Raffaeles, van is egy rokon fiúcska akit így hívnak a családban , csak már nem nagyon tartjuk velük a kapcsolatot . Hát igen a malachit meg a smaragd .., a zöld és a rózsaszín a szívcsakra színei Smile

..

Képzeld van itt a tejázóban egy baba,annak még a haja is zöööööd!Very HappyVery HappyVery Happy
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena, Babatakarót ne nagyon cifrázd. Cool a hasznossága a lényeg.

Hosszú rizskötés is megteszi. Tudod, egy sima-egy fordított, de a visszáján lekötöd ugyan azt. Mindig a színén váltasz mintát simát fordítottra és fordítottat simára.

vagy
mackókötés 1 sima 3 fordított. MÁsik oldalon két fordítottal kezdesz és egy sima, majd 3 fordított. Magyarul mindkét oldalon lesz egy-egy sima szem, ami folyamatos, mint egy gerinc fut végig a kötésen. Igy mindkét oldala használható ennek a mintának is.

Még nem a babatakarót kötöm.Befejeztem egy mellényt.A takaróhoz nincsen fonalam,mert ami itthon van az vagy műszálas vagy bök vagy ráz.most pedig nem tudok elmenni venni sem. Sad
A mackókötést én másképp ismerem azt a ráhajtásos fajtát.
Köszi a minta ötletelést,ha van még tipp jöhet!Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csincsilla írta:
Olvasak Titeket és jelentkezem! Lizzinek elküldtem az utolsó képem egy 8o as barátnöm szülinapjáról,azért nem ide tettem mert persze nem értek hozzá!!!! Embarassed Hallom és Tv-n látom mi van Európában, a sok hó meg jég mindenfelé.Mi meg megveszünk a 35 fokos melegben! Rolling Eyes Kár hogy nem lehet kicsit keverni a tulzásokat!!!Mi a teázás helyett jéghideg gyümölcslevezünk,viszont alig eszünk meleg kaját .A képen azok vannak akikkel legelöször találkoztunk itt össze 49-ben és kb 1 idösek vagyunk.Megmaradt a barátság,sokan közülük járnak a Bibliakörbe is ami kb 28 éve müködik(minden vallás képviselve van) Csak egy papunk van az is ex és megnösült Exclamation Sok ölelés! Csillus

Jaja,karácsony helyett húsvétra kapunk itten a végén még havat! Sad
Én ki se dugom az orromat,még a lépcsőházba se.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A harmadik szféra Angyali csoportjai. Mihály Arkangyal

Ide tartoznak a Fejedelemségek, Arkangyalok, Angyalok.

Fejedelemségek vagy Hercegségek a hetedikek az angyali rangsorban és a nagyobb szervezetekre, csoportokra vigyáznak. Nemzetek, városok, sőt egyes vezetők felett is őrködnek. A hit szerint ebből a rendből származott az az Angyal is, aki Dávidnak segített legyőzni Góliátot.

Az Arkangyalok az Angyalok hierarchiájában a nyolcadik helyen vannak, és általában ők a legismertebbek: Mihály, Gágriel, Rafael, Uriel, Metatron, Sandalfon Arkangyalok, jellemzésük után bemutatjuk a többieket is.

Az Arkangyalok "megvilágító Angyalok is", mert vigyázzák, megvilágítják és irányítják az Angyalok csoportjait, és az emberiség minden részletét. Mivel minden Arkangyalnak és Angyalnak az a feladata, hogy segítsenek nekünk Embereknek, így bármikor és bármilyen problémával kapcsolatban hívhatjuk őket, készséggel segítenek. Mások megsegítése céljából is hívhatjuk őket, ezért is jó ha ismerjük nevükhöz tartozó feladatkörüket, mert így célirányos a cselekedet.

Aki mindennapi élete részévé teszi e csodás lények segítő szolgálatait (akárcsak: védelem, erő és tisztulás szempontjából) az sokkal könnyebben megbírkózik az élet feladatokkal. Először is döntsük el tehát - illetékessége szerint - melyik Angyalra van éppen szükségünk, és reggel és este (de aznap legalább egyszer kérjük, azaz) mondjuk a nevét, és pontossan, részletesen fogalmazzuk meg, hogy miben segítsen nekünk. Kivételes esetekben amikor gyors segítség kell, pl veszély helyzetben védelem, akkor háromszor egymás után mondjuk: "Mihály Arkangyal kérlek védj, Mihály Arkangyal kérlek védj, Mihály Arkangyal kérlek védj". Ha erre se nincs idő akkor: "Mihály védj, Mihály védj, Mihály védj". És mivel az Arkangyalra gondolok e közben, így Ő is tudja, hogy róla van szó, és azonnal segít. De lehet gyertyát gyújtani egyet, vagy hármat, rájuk hangolódni, szeretetet belélegezve, feszültséget kifújva, befelé figyelni, hogy az önvalón keresztül, az elcsendesedett gondolatok útján mit üzennek. De ha mégjobban szeretnénk elmélyülni, s töltődni energiájukkal, akkor különbőző fohászokat is mondogathatunk, minél többször annál jobban erősödik a kapcsolat az Őrangyalunkkal és a különböző Arkangyalokkal is.

A Mi Atyánknak nagyon erős az energiája, előszeretettel ajánlom mindenkinek, de saját magának is alkothat mindenki fohászt, ahogy a szívéből, lelkéből érzi. További fohászokat az Angyalok bemutatása után sorolunk fel, mivel illetékességüktől függően mindegyikhez más-más illik. De dolgozhatunk egyszerre több angyallal is, pl ha gyógyítok Rafaelt kérem, de hogy közben a negatív energiát távol tartsa, hívom Mihály Arkangyalt is.

Mihály Arkangyal

Mihály Arkangyal jelentése: "ki olyan mint Isten", "Istenhez hasonló", " aki Istenre hasonlít". Színei: kék és arany, gyakran ábrázolják karddal, az igazság mérlegével, vagy a védelem kék lángjával a kezében. Ő a harcos aki a földért felel és az elhunytak lelkét is ő fogadja, de Ő az égi seregek vezére is, a gonosz erőivel vívott, végső harcban a győzelmet biztosítja. Kulcsszavak: "Mihály", "bátorság és erő", "igazság és tisztesség".
Aki előtt megjelenik, felismerheti kardjáról mellyel elvágja félelmeink csapdáinak köteleit, szokatlanul magas, jóképű, körülötte lilás kékes fényszikrák láthatóak és melegség érzékelhető. Legfőbb célja: megszabadítani a földet és lakóit a félelmekből eredő mérgektől. A fényhozókat és az ezen munkálkódó embereket arra kéri és biztatja, hogy mutassák meg a többieknek a komoly szakmai alapokon nyugvó és az alkalom szülte lehetőségből adódó spiritualitás és gyógyító tevékenység lényegét. Tud segíteni elektromos eszközök, vízcső elromlásánál, ha bízunk segítő erejében. Mihály útba igazítja, és vezeti a veszteséggel küszködőket, és azokat akik szem elől tévesztették életcéljukat, vagy elakadtak tervezett karrierjük építésében.
Képes jó cselekedetekre váltani a közömbösséget, és a félelemből elfogadott tetteket, szólítsd nyugodtan valahányszor félsz, vagy bajban vagy, azonnal ott terem és bátorságot önt beléd és gongoskodik fizikai, érzelmi biztonságodról. Akárki fenekedik ellened, Mihály Arkangyal jelenlétében meghunyászkodik, mert kioltja az illető elmélyében, vagy szívében lévő rossz szándékot. Miben segíthet általában: állásfoglalás és hitünk felvállalása, energia és életerő, érdemesség és önbecsülés, bátorság fokozása, irányítás, motivációk, szelleműzés, tértisztítás, védelem.
Különbőző helyzetekben kérhetjük a segítségét pl: nem csak testi, lelki, vagy szexuális zaklatásnál, hanem: ha késő éjszaka lerobban az autónk az országút mentén. Ha egyedül vagyunk egy házban és félünk a betörőktől. Ha hosszú autó útra indulunk, védjük le az utat az indulás címétől a végcélig. Ha véget vetettünk egy kapcsolatnak, de a másik fél nem akar elengedni minket, akkor megkérhetjük Mihály Arkangyalt, hogy vágja el az éteri kötelékeket, melyek összekötnek minket a másik féllel. Segít ha rémálmok gyötörnek minket, ha betegek vagyunk (Rafaellel együtt hívjuk), ha bármilyen függőségben szenvedünk. Ha úgy érezzük, nem érdemes élni, azaz világfájdalom esetén. Ha érzelmi zsarolásnak vagyunk kitéve egy kapcsolaton belül. Ha komoly mentális terhelésnek vagyunk kitéve, pl ha munkánk túl sok energiát követel tőlünk, a határidők tarthatatlanok, ekkor az Angyal bátorságot ad, hogy változtatásokat követeljünk. Nagy hatékonysággal segít abban is, hogy a saját igazságunkat kövessük, de tisztességünkön ne essen csorba. Segít, hogy megtaláljuk a valódi énünket, és hűségesek maradhassunk hozzá, ha félünk, vagy nehéznek találjuk kimondani az igazságot, ha színleljük, hogy szeretjük a munkánkat. Ha képtelenek vagyunk megtenni amit mondunk, vagy mindig csak azt tesszük, amit mások elvárnak tőlünk. Ha mindent tagadni akarunk, és nem vagyunk képesek szembe nézni az igazsággal. Ha becsaptunk valakit azzal, hogy nem mondtuk el neki az igazságot. Szorongás ellen is segít.

Fohászok Mihály Arkangyalhoz:

"Mihály Arkangyal óvj meg minden bajtól."
"Mihály Arkangyal adj erőt, hogy szembe nézzek ezzel a helyzettel."
"Mihály Arkangyal, segíts felfedeznem az igazságot."
"Mihály Arkangyal, segíts, hogy hű lehessek magamhoz.

Üzenet Mihály Arkangyaltól:

"Engedd el aggodalmadat, hiszen a szeretet mindent elsöprő fényével védelmezlek téged (ha kéred), szeretteidet, az otthonodat és a javaidat. Ez a fény taszítja a negatív energiákat és vonzza a pozitívakat. A félelem helyett e fényre és szeretetre összpontosíts, mert azt vonzod magadhoz ami a szemed előtt lebeg. Ha az elmédből kiűzöd a félelmet, a felszabadult időt és energiát annak szentelheted amire születtél. Szabad vagy, ha nincs benned félelem. Tudd, hogy mindig tökéletes biztonságban vagy a védőszárnyaim alatt."

Ez az üzenet megtalálható az Arkangyal jóskártyáb
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[img][/img]
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszereztem egy különleges készletet is,gondolva arra hogy különböző vendégeknek,különböző az ízlésük:

[img][/img]

[img][/img]

A hozzászólás legutóbb Tidena által 2012. 02. 08. 06:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 06:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg egy kicsit újítottam a választékon is:

[/img]
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Lizabeth"][color=indigo]Hello Lányok !

Márgi !
Mizu a fiad kezével ? Meggyógyult szépen ?

Köszönöm. Jól van a fiam, bár a sebe nagyon lassan gyógyul.
Csepegtetjük, meg eszi az algát, és még így is lassú. Sad
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Meg egy kicsit újítottam a választékon is:

[/img]

Multkor hozott a lányom át többfajta teát, mert nagyon sokfélét bevásárolt.
Egy egyszerű és óccsó narancs ízű teja lett a sláger!
Nagggyon jó az íze. Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Következő
62 / 63 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.