Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tidena teázója 7.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 61, 62, 63

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Márgi
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Tidena"]
Szélvész kisasszony írta:
Tidena, Babatakarót ne nagyon cifrázd. Cool a hasznossága a lényeg.

Még nem a babatakarót kötöm.Befejeztem egy mellényt.A takaróhoz nincsen fonalam,mert ami itthon van az vagy műszálas vagy bök vagy ráz.most pedig nem tudok elmenni venni sem. Sad
A mackókötést én másképp ismerem azt a ráhajtásos fajtát.
Köszi a minta ötletelést,ha van még tipp jöhet!Smile

Ha addig lesz időm amíg nem találkozunk, keressek maradék fonalat???
Ha megtalálom, szívesen adok.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Márgi"]
Lizabeth írta:
[color=indigo]Hello Lányok !

Márgi !
Mizu a fiad kezével ? Meggyógyult szépen ?

Köszönöm. Jól van a fiam, bár a sebe nagyon lassan gyógyul.
Csepegtetjük, meg eszi az algát, és még így is lassú. Sad

Sajnos a cukrosoknak nehezebben gyógyul a sebük... Sad
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 08. 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Márgi"]
Tidena írta:
Tidena, Babatakarót ne nagyon cifrázd. Cool a hasznossága a lényeg.

Még nem a babatakarót kötöm.Befejeztem egy mellényt.A takaróhoz nincsen fonalam,mert ami itthon van az vagy műszálas vagy bök vagy ráz.most pedig nem tudok elmenni venni sem. Sad
A mackókötést én másképp ismerem azt a ráhajtásos fajtát.
Köszi a minta ötletelést,ha van még tipp jöhet!Smile

Idő közben kiderült hogy mégis jó az én fonalam is.De ha van neked olyan ami nem kell ,elhozhatod mert a Liza meg a Széli is köt.(Picike sapit,képzeld akkorát kell csinálni hogy a csaj aki megmutatta egy narancsra téve fotózta le.Olyan pirinyóak a babák. )
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 09. 07:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Márgi írta:

Idő közben kiderült hogy mégis jó az én fonalam is.De ha van neked olyan ami nem kell ,elhozhatod mert a Liza meg a Széli is köt.(Picike sapit,képzeld akkorát kell csinálni hogy a csaj aki megmutatta egy narancsra téve fotózta le.Olyan pirinyóak a babák. )

Hozzad Márgikám! Ha lesz fonal azt is megkötöm! Túlzottan sok nem lehet belőle mert lesz helye, mert ha már ennek a Klinikának elég lenne, átadják másiknak. Elsőre akkorát kötöttem, hogy tudjátok van az a burás teamécsestartó, éppen csak kilógott mikor ráhúztam. Mégis nagy. Most készült még kisebb. Nézd meg a blogomon. Szerintem kicsit vastag a fonal, de egynek jó. Más nem volt itthon, csak a barka-féle gyapjú, az viszont nem jó. Elsősorban pamut-os fonal kéne, de ha müszálas de nem szúrós, az se baj, mert abból takarót lehet késziteni a csöppségeknek.
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 09. 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Sajnos a cukrosoknak nehezebben gyógyul a sebük... Sad

Ez igy igaz, de ha a cukrát lent lehetne tartani vagy legalábbis a nagy ingadozásoktól mentesen, akkor gyorsabb a folyamat.

Dolgozni tud már a fiad?

Lizikém, ma már megyek dolgozni. Gyenge vagyok, mint a libafos, de pénzt kell keresni. Pénteken beviszem magammal a sapikat és 2-ig vagyok ott.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 09. 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Márgi írta:

Hozzad Márgikám! Ha lesz fonal azt is megkötöm! Túlzottan sok nem lehet belőle mert lesz helye, mert ha már ennek a Klinikának elég lenne, átadják másiknak. Elsőre akkorát kötöttem, hogy tudjátok van az a burás teamécsestartó, éppen csak kilógott mikor ráhúztam. Mégis nagy. Most készült még kisebb. Nézd meg a blogomon. Szerintem kicsit vastag a fonal, de egynek jó. Más nem volt itthon, csak a barka-féle gyapjú, az viszont nem jó. Elsősorban pamut-os fonal kéne, de ha müszálas de nem szúrós, az se baj, mert abból takarót lehet késziteni a csöppségeknek.

Én is elkezdtem a takarót,kicsit nehezen meg mert az izületi gyulladásom megint tudatosította velem hogy van. Sad Főleg a jobb kézizületeim fájnak ,meg a vállaim.Ha kimozgatom akkor nap közben valamivel könnyebb.A hidegre reagálok így szerintem.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 09. 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Szélvész kisasszony"]
Tidena írta:

Lizikém, ma már megyek dolgozni. Gyenge vagyok, mint a libafos, de pénzt kell keresni. Pénteken beviszem magammal a sapikat és 2-ig vagyok ott.

Nem biztos hogy jó döntés ez.Inkább maradj otthon még 2 napot,mint kiájulj a pultból!
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 09. 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SőT:

Márgi ha az ismerőseid körében van olyan emberke aki tud adni maradék fonalat ,azt is szívesen vesszük!
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 09. 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[img][/img]
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 10. 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1719

a folytatás.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 61, 62, 63
63 / 63 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.