Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kártyavetés-- fejtés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 12. 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a fekete madárnak sárga volt a csőre,akkor az rigó volt. Ha viszonylag vastag és fekete csőre volt lehetett seregély de csóka is. Smile
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 13. 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne egy kérdésem,miből gondolod hogy hűtlen voltam annó?

A kelyhek lovagja nem erre utal.
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én bevallom egy szót szem értek az egészből!Úgy értem abból, amikor a lapokat nevezitek meg. Szerintetek tudnátok nekem jósolni? Kíváncsi lennék, mit mond a kártya a mögöttem és az előttem álló életről.
Köszönöm! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akiron írta:
Én bevallom egy szót szem értek az egészből!Úgy értem abból, amikor a lapokat nevezitek meg. Szerintetek tudnátok nekem jósolni? Kíváncsi lennék, mit mond a kártya a mögöttem és az előttem álló életről.
Köszönöm! Very Happy

Először is az kellene tudnom hogy mire vagy kíváncsi? Általában érdekel mit mutatnak a lapok,vagy van valami helyzet ami végett segítségre lenne szükséged?
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
akiron írta:
Köszönöm! Very Happy

Először is az kellene tudnom hogy mire vagy kíváncsi? Általában érdekel mit mutatnak a lapok,vagy van valami helyzet ami végett segítségre lenne szükséged?

Köszönöm Tidena! Smile Igen általánosságban lennék kíváncsi . De ha valami még különösebben érdekelne az a karrier és a párkapcsolati kérdés is . Very Happy Köszönöm szépen Smile !
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 15. 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyszerre csak 1-et Smile

általánosságban:

Sikeresen megvéded az álláspontodat,és egy támadást bravúrosan hárítasz.Úgy tűnik az anyagi biztonságodat a stabilításodat félted.Fásultság vesz erőt rajtad,és nincs meg benned a lelkesedés.Félelem van benned a jövővel kapcsolatban,amit valami rossz hír válthatott ki nálad.

Habár sikeresen megvéded magad el leszel keseredve,és talán nem látod meg az új adódó lehetőségeket amik körülötted vannak.Ne lefelé nézz ,ott nincs semmi!Vigyázz ne kergess anyagiak terén elérhetetlen álmokat.A fásult helyzetből ki fog lendíteni egy vonzó lehetőség egy értékes segítség.
az álmatlanságot fel fogja váltani a tettrekészség és a kockázatvállalás.Kedvező lehetőségeid lesznek.

A dolgok nagyon jól végződnek,annyira jól ,amire most még gondolni sem mersz. Új napok jönnek,a válsághelyzet ami végett nem aludtál megoldódik,békét kötsz,és rájössz mi is az életfeladatod.Észre fogod venni milyen dolgok mellett mentél el eddig ,és meg fogod találni azokat a dolgokat amik igazán fontosak neked.
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 15. 07:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Egyszerre csak 1-et Smile

általánosságban:

Sikeresen megvéded az álláspontodat,és egy támadást bravúrosan hárítasz.Úgy tűnik az anyagi biztonságodat a stabilításodat félted.Fásultság vesz erőt rajtad,és nincs meg benned a lelkesedés.Félelem van benned a jövővel kapcsolatban,amit valami rossz hír válthatott ki nálad.

Habár sikeresen megvéded magad el leszel keseredve,és talán nem látod meg az új adódó lehetőségeket amik körülötted vannak.Ne lefelé nézz ,ott nincs semmi!Vigyázz ne kergess anyagiak terén elérhetetlen álmokat.A fásult helyzetből ki fog lendíteni egy vonzó lehetőség egy értékes segítség.
az álmatlanságot fel fogja váltani a tettrekészség és a kockázatvállalás.Kedvező lehetőségeid lesznek.

A dolgok nagyon jól végződnek,annyira jól ,amire most még gondolni sem mersz. Új napok jönnek,a válsághelyzet ami végett nem aludtál megoldódik,békét kötsz,és rájössz mi is az életfeladatod.Észre fogod venni milyen dolgok mellett mentél el eddig ,és meg fogod találni azokat a dolgokat amik igazán fontosak neked.

Nagyon szépen köszönöm Smile ! Ez igazán reménykeltő és ami az érdekes, ami a jelenemre vonatkozik.... rendkívül találó. Köszönöm ! Remélem a jövő valóban minden "sebet" begyógyít. Very Happy ... és kérhetem még a két másik konkrétra is a jóslatot Very Happy ? Még egyszer köszönöm Smile
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 15. 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Na most már legalább tudom, hogy figyelmesen elolvasod, amit írok Wink Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 16. 06:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
Tidena írta:

Na most már legalább tudom, hogy figyelmesen elolvasod, amit írok Wink Laughing Laughing Laughing

Na persze,de a kérdésemre nem válaszoltál! Wink
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 16. 07:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Karrier

Meg kell találnod a munka és pihenés megfelelő arányát.Egyik sem mehet a másik rovására.Az elvárások jelenleg nem valósulnak meg,sőt most elérhetetlennek tűnhetnek.Először bele kell szoknod az újba utána lehet továbblépni.Lassan,de folyamatosan fogsz előre haladni,de nagyon hangsúlyos hogy legyél türelmes.Amivel most számolsz nem fog összejönni,sőt az is várható hogy te magad vetsz véget a dolgoknak.
ami most nem valósulhat meg nagyon fog bántani,de később ez a dolog értelmet fog nyerni számodra.mintha később örülnél annak hogy a dolog nem úgy alakult ahogy vártad.A helyzetből ki tudsz majd jönni és találni fogsz segítőt is.sikeres leszel.Áskálódásokra számíthatsz,legyél résen.A szorgalmad a gyakorlati érzéked a segítségedre fog sietni.
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 16. 07:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Karrier

Meg kell találnod a munka és pihenés megfelelő arányát.Egyik sem mehet a másik rovására.Az elvárások jelenleg nem valósulnak meg,sőt most elérhetetlennek tűnhetnek.Először bele kell szoknod az újba utána lehet továbblépni.Lassan,de folyamatosan fogsz előre haladni,de nagyon hangsúlyos hogy legyél türelmes.Amivel most számolsz nem fog összejönni,sőt az is várható hogy te magad vetsz véget a dolgoknak.
ami most nem valósulhat meg nagyon fog bántani,de később ez a dolog értelmet fog nyerni számodra.mintha később örülnél annak hogy a dolog nem úgy alakult ahogy vártad.A helyzetből ki tudsz majd jönni és találni fogsz segítőt is.sikeres leszel.Áskálódásokra számíthatsz,legyél résen.A szorgalmad a gyakorlati érzéked a segítségedre fog sietni.

Nagyon köszönöm Smile ! Érdekes. Elgondolkodtató. Érdekes az áskálódás. Fonoman, de a napokban volt benne részem, illetve elszenvedője voltam. Utána bocsánatot is kért tőlem az illető.Őt nem hagyta nyugodni a lelkiismerete, pedig én egy szót sem szóltam. Köszönöm. Megkérdezhetem a szerelmet is ? Very Happy
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 16. 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

párkapcsolat

Valakivel lassan közeledtek egymás felé,ugyanakkor gátat vet a bizalmatlanság,és ez tönkre is teheti a dolgok alakulását.

Le kell venned a rózsaszín szemüveget,mert nem látsz reálisan.Szükség lenne nagyvonalúságra és arra hogy a függetlenséged határait megszabd.Jelenleg nagyon korlátozva vagy.
Sajnos most kevés fog jutni szeretetből és számíthatsz érzelmi nélkülözésre.
Mikor azt gondolod hogy ennél rosszabb már nem lehet,akkor fogsz kapni egy megfelelő embert,aki megzavarhatja az állóvizet de rendesen.(Akár egy meglévő kapcsolatodba zavarhat bele.)Az érzelmi nélkülözést kiválthatja egy vetélytárs megjelenése akár.)

Hozzá kell tennem hogy miközben raktam neked a lapot ,az volt az érzésem mintha 2 különböző esetről beszélnék.Mivel a tényeket te ismered,neked kell tudnod besorolni a dolgokat.Én csak közvetítettem a kártya üzenetét,értelmezni akkor tudnám igazán ha ismerném a konkrét helyzetet.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 16. 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akiron írta:
Tidena írta:
Karrier

Nagyon köszönöm Smile ! Érdekes. Elgondolkodtató. Érdekes az áskálódás. Fonoman, de a napokban volt benne részem, illetve elszenvedője voltam. Utána bocsánatot is kért tőlem az illető.Őt nem hagyta nyugodni a lelkiismerete, pedig én egy szót sem szóltam. Köszönöm. Megkérdezhetem a szerelmet is ? Very Happy

Kis türelmetlen!most raktam ,még melegek a lapok,drága! Smile
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 16. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
akiron írta:
Tidena írta:
Karrier

Kis türelmetlen!most raktam ,még melegek a lapok,drága! Smile

Very Happy Köszönöm! Very Happy
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 16. 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
shuriken írta:
Tidena írta:

Na persze,de a kérdésemre nem válaszoltál! Wink

Egyrészt a Kelyhek Lovag értelmezésének holdudvarába
belefér a hűtlenség a csábítás / csábulás árnyoldalaként.
Másrészt a Lapok húzásának sorrendje alapján
Tidena írta:
...
2.Torony XVI
3.Kelyhek lovag
...

a szomszédos XVI. A Torony Lap a negativitást fokozhatja;
mintegy dörgedelmesebbé teheti.

Ez az, amiről már beszéltem:
1 kirakásban nem lehet a Lapokat lineárisan összeolvasni,
mert egymással kölcsönhatásban vannak stb.

Különösen vonatkozik ez a karmikus kapcsolatokról szóló kirakásokra.
A karmikus kapcsolatokat ugyanis paradoxon működteti.

Azért születünk le újra és újra, hogy fejlődjünk.
Ezért a karmikus kapcsolat eleve nem lehet holmi langyos állóvíz,
amelyben a felek tapicskolnak.
Feszültség, polaritás, potenciál kell legyen benne,
hogy túlszárnyalhassuk önmagunkat:
egyre többet adva a másiknak,
aki viszont ugyanígy viszonyul hozzánk
és így kölcsönösen egyre magasabbra emelhetjük fel egymást.

Mennyiben lehet mostanság 1 olyan karmikus kapcsolatban fejlődni,
amelyben pl. az urad Téged őrizget,
mert 1 előző életetekben madarászként verembe ejtett...? Smile

Szerintem olyan karma-forgatókönyvek készülnek a számunkra,
amelyek több legyet ütnek 1 csapásra.
Éppen ezért akár 2 -3 előző élet motívumai is szerepelhetnek a mostani életünkben.

Nem tartom valószínűnek, hogy egyetlen és főleg olyan kirakás,
amelyben nem domborodik ki
a vonzás, a taszítás, az akaratlagos szándék és a tudatalatti erők összjátéka:
fel tudná tárni teljes mélységében a karma sajátságos működését.

Mindazonáltal a karmája mindenkinek a magánügye:
1 ponton tehát mindenképpen szét kell válnia
a nyilvános jóslásnak és a személyes szférába tartozó önismeretnek.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő
15 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.