Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Segítség!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 19. 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Tidena, ti nem a fórumra jöttetek, nem közénk jöttetek. Nektek kellett egy hely, ahol magatok közt beszélgettek.
Aki a fórumra jön, beköszön, bemutatkozik, vagy legalábbis meglevő topikokban hozzászól. Ti teljesen figyelmen kívül hagytátok az itt levő embereket, beszélgetéseket. Csináltatok magatoknak egy topikot, ahonnan az orrotokat sem dugtátok ki, ami eléggé rossz benyomást keltett. Ne kelljen nekem örömmel fogadni valakit, aki engem le se..., csak a helyre tart igényt, ahol a saját barátaival folytatja az összeszokott csevegést.
Szerencsére ezek a viták elmúltak, bár a jelek szerint a tüskék kölcsönösen megmaradtak.

Az, hogy ki mit mond magáról, hogy nyilvánul meg, az ő dolga. Ha neki kell egy olyan azonosság, amivel kiéli a máshol kiélni nem tudott vonásait, tegye. Hosszabb idő alatt az ember úgyis kihallja a hamis felhangokat. Voltak ilyenek régen is, sőt lesznek is. Ez a netes fórumok lehetősége.

Az, hogy ez a fórum miért ürült ki, a régiek közt köztudott. Semmi olyasmi nem játszott szerepet benne, amire te gondolsz. Amikor ti jöttetek, az már a végnek előrehaladott stádiuma volt. Ugye nem baj, ha nem osztom meg az ismereteimet?

Ebben a pillanatban arról a törekvésről van szó, hogy próbáljunk életet lehelni a harmóba. Nagyon jó lenne, ha régiek közül azok, akik rendszeresen idenéznek, aktivizálódnának. Olyan újakat is szívesen látunk, akik közénk jönnek, velünk akarnak beszélgetni. Ugye nem baj, ha az ember szíve jobban megdobban egy ismerős név láttán, mint ha ismeretlennel találkozik?

Teljesen egyet értek veled Hangya!
Itt sem irkálta le minden nyűgét igazán mindenki aki itt és akkor "réginek" számított, amikor én ide jöttem!
Másokról nem igazán szeretnék nyilatkozni, csak a saját élményeimet szeretném elmondani. Én ilyen vagyok és már azt hiszem nem is fogok megváltozni teljesen soha sem...
Mégis ez a fórum eléggé megváltoztatott!
Amikor ide jöttem ... egy összeszokott (némelyike személyesen is ismerte egymást) társaságba csöppentem...
Volt itt olyan aki komoly betegséggel küszködött...magányos, nő, férfi, fiatal és már kevésbé fiatal...
Volt olyan, hogy jó reggelt! Jó estét! Jó étvágyat....néhány szó bemutatkozás...

Amikor beléptem beköszöntem...mikor mennem kellett elköszöntem és aki jelen volt éppen visszaköszönt!
Mintha egy élő virtuális klubba kopogtattam volna be!
Abban az időben nagyon egyedül voltam és ezzel pótoltam...
Sokkal jobb volt nekem akkor ez így, mint azok a barátok akik arra voltak rászokva, hogy eljönnek...felzabálnak mindent ami ehető...kipanaszkodják magukat és akkor mennek el amikor ők akarnak...
Itt én mondtam meg mikor van a beszélgetésnek az eleje és mikor "szállok ki"!
Embarassed Jó kis függőség is kialakult bennem Laughing de úgy tudom nem csak bennem Laughing

Ha új jött közénk... mint ahogy mikor én is megérkeztem... a legtöbb felhasználó megnézte a bemutatkozását, köszöntötte vagy kérdezett valamit (persze vérmérséklete szerint) és vagy be lett fogadva, vagy ki lett útálva...néha kitiltva!

De aki a normális keretek között maradt...az nyugodtan maradhatott és beírhatta ide ami csak benne volt...vagy idézhetett másoktól, ha rátalált valamire amit úgy gondolta, hogy érdekes lehet egy beszélgetés megkezdéséhez.

Tudom, hogy ezt mind tudjátok akik ide jártatok már régen, de ezt most az újak kedvéért írtam ide, hogy talán megint kialakíthatnánk egy ilyen jó kis csapatot...

Azóta már tudom az Univerzum elsődleges törvénye a rezonancia! A vonzás törvénye!

Ez itt is működik! Mindenkire szükség van itt, még arra is aki úgymond negatívan nyilvánul meg...

Hiszem és tudom is...ők is ÉRTEM értek ide!

Laughing
Kicsit se egoista megnyilvánulás ez Wink Laughing hiszen kigyógyítottak a függőségemből...és most ha ide bejelentkezem az újra a szabad akaratomból történik wav love1
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 19. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na látod Hangya ezt tartom nagy dolognak hogy nem vagdalkozunk hanem kommunikálunk.Te is elmondod szerinted mi volt a hiba és én is elmondom .
így nincs is ezzel semmi gond.Az hogy akkor a fórum miért kezdte el a végnapjait élni,nem tudom de biztos hogy ez kihatással volt valamennyiünkre.Én próbálkoztam más topikokba is beszélgetni,de jó párszor nem felelt nekem senki.Tehát ebben a dologba akár kvittek is lehetünk.A másik az hogy az sem tetszett volna nektek ha hopp itt vagyok ,megjöttem és nesztek most akkor kéretlenül osztom mindenütt az észt-stílusban minden helyre letettem volna a névjegyem.Én akkor arra gondoltam hogy ha bejöttök hozzánk is,megismerjük egymást és majd beszélgetünk . A topik címe is egy teázóról szólt ahová bárki bejöhet.Na persze a teázónak vannak törzstagjai.Én nagyon sok olyan témát felvetettem ami bárkihez szólt.Ha utána nézel mi senkit nem bántottunk és aki benézett hozzánk jó szívvel fogadtuk.Tudom hogy egy kialakult társaságba sokkal nehezebb a beilleszkedés,és talán ettől sok ember megijed.Én személy szerint szeretek ismerkedni és szívesen ismerek meg új embereket.Itt pl megszerettem Szürkét,Hana japános topikját is szívesen olvastam,Veled is már többször jókat beszélgettünk.
Egy másik dolgot szeretnék még tisztázni.Bennem már nincs tüske.Ti az okokat kerestétek miért nincs itt élet. Én segíteni szeretnék hogy legyen.Ezért írtam le mi lehetett hiba,és nem azért hogy ezer éves sérelmeket pátyolgassak.Szóval megegyezhetünk abban hogy minden múltra fátylat.Lenne tippem hogy mivel lehetne felébreszteni a fórumot...csak még gondolkodom,hogy képes vagyok e energiát belefektetni?
Szerintem neked is tetszene az ötlet,de nem akarok felelőtlenül belefogni bármibe is.
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 19. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Na látod Hangya ezt tartom nagy dolognak hogy nem vagdalkozunk hanem kommunikálunk.Te is elmondod szerinted mi volt a hiba és én is elmondom .
így nincs is ezzel semmi gond.Az hogy akkor a fórum miért kezdte el a végnapjait élni,nem tudom de biztos hogy ez kihatással volt valamennyiünkre.Én próbálkoztam más topikokba is beszélgetni,de jó párszor nem felelt nekem senki.Tehát ebben a dologba akár kvittek is lehetünk.A másik az hogy az sem tetszett volna nektek ha hopp itt vagyok ,megjöttem és nesztek most akkor kéretlenül osztom mindenütt az észt-stílusban minden helyre letettem volna a névjegyem.Én akkor arra gondoltam hogy ha bejöttök hozzánk is,megismerjük egymást és majd beszélgetünk . A topik címe is egy teázóról szólt ahová bárki bejöhet.Na persze a teázónak vannak törzstagjai.Én nagyon sok olyan témát felvetettem ami bárkihez szólt.Ha utána nézel mi senkit nem bántottunk és aki benézett hozzánk jó szívvel fogadtuk.Tudom hogy egy kialakult társaságba sokkal nehezebb a beilleszkedés,és talán ettől sok ember megijed.Én személy szerint szeretek ismerkedni és szívesen ismerek meg új embereket.Itt pl megszerettem Szürkét,Hana japános topikját is szívesen olvastam,Veled is már többször jókat beszélgettünk.
Egy másik dolgot szeretnék még tisztázni.Bennem már nincs tüske.Ti az okokat kerestétek miért nincs itt élet. Én segíteni szeretnék hogy legyen.Ezért írtam le mi lehetett hiba,és nem azért hogy ezer éves sérelmeket pátyolgassak.Szóval megegyezhetünk abban hogy minden múltra fátylat.Lenne tippem hogy mivel lehetne felébreszteni a fórumot...csak még gondolkodom,hogy képes vagyok e energiát belefektetni?
Szerintem neked is tetszene az ötlet,de nem akarok felelőtlenül belefogni bármibe is.

Valójában én nem igazán tudom milyen tüskékről beszélsz... mert valószínűleg ez már nekem nem számít... Embarassed
Amikor úgy éreztem ez már nem az a hely ahol jól érzem magam...akkor egyszerűen nem jöttem és kész! Ennyi...
Most megint úgy látszik van egy kis időm és nosztalgiázom...itt addig maradok amíg jó...ahogy nem tetszik, újra ritkán jövök
Rolling Eyes de azért jövök-benézek lehet, hogy nem írok semmit, be se jelentkezek, de azért benézek... ezt Szürke fogalmazta meg... aki egyszer ide tartozott...
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 19. 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerencsére ezek a viták elmúltak, bár a jelek szerint a tüskék kölcsönösen megmaradtak.

Ezt írta a Hangya ,erre írtam én hogy bennem már nincs tüske.

Az érthető ha valahol nem érzi jól magát valaki akkor oda nincs kedve menni.

Szürke mostanság is megfordul erre csak ritkán.Pedig szeretem olvasni az írásait,olyan szépen ír....
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 20. 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Szürke mostanság is megfordul erre csak ritkán.Pedig szeretem olvasni az írásait,olyan szépen ír....
love7
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 20. 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Crying or Very sad Elkiabáltuk? protest
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 20. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Olyan vagy, mint a barátnőm! Laughing Ő is csak mondja, de távolról sem AZÉRT, csak éppen mondja. Laughing Laughing Laughing A legjobb taktika ilyenkor, ha az ember úgy tesz, mintha nem hallaná. Laughing De az ember nem azért ember, hogy ez mindig sikerüljön.

Jókat beszélgettünk már a nehéz kezdetek óta, rád nem lehet mondani még rosszindulattal sem, hogy le se fütyülnél bennünket. Most is azonnal beszálltál az élesztési kísérletbe, amiért hálás vagyok.

Valamilyen rejtélyes okból ebben az emo kavalkádban nincs puszi emo, pedig legszívesebben azt raknék ide. Így csak az ősi puszit küldöm: :-*
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 20. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:

Remélem, nem. A többség munkahelyről olvas, meg ír. A hétvégén törvényes a forgalom csökkenése.
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 20. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
hiaklo írta:

Remélem, nem. A többség munkahelyről olvas, meg ír. A hétvégén törvényes a forgalom csökkenése.

Azért konstans számot nem várhatunk. De alakulni fog még.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 20. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Tidena írta:

love7

nagy-nagy szívecske nektek Smile én is nagyon szeretem olvasni a Ti írásaitokat!
valóban engem is idehúz a szívem... csak... csak mostanában jobb ha én nem írok.... ha nem írok semmit.... vagy csak keveset...
sok puszi nektek Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 20. 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
hangya írta:
hiaklo írta:

Azért haladás, hogy 10 köré emelkedett a látogatók száma. Bejelentkezés nélkül is mindig olvasgatnak.
cheers
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 21. 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Jadis írta:
hangya írta:
hiaklo írta:

Azért haladás, hogy 10 köré emelkedett a látogatók száma. Bejelentkezés nélkül is mindig olvasgatnak.
cheers

Ha van mit... Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 21. 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
hangya írta:
Jadis írta:
hangya írta:
hiaklo írta:

cheers

Ha van mit... Wink

Mr. Green Ha csinálunk mit...
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 21. 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Jadis írta:
hangya írta:
Jadis írta:
hangya írta:
hiaklo írta:

cheers

Ha van mit... Wink

Úgy-úgy. Wink
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 22. 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
hangya írta:
Jadis írta:
hangya írta:
Jadis írta:
hangya írta:
hiaklo írta:

cheers

Ha van mit... Wink

Úgy-úgy. Wink

Crying or Very sad most megint egyedül vagyok.... Crying or Very sad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.