Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Segítség!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 13. 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Segítsetek feléleszteni ezt a fórumot! love7 love5 love4 love3 love10 wav
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 13. 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Laughing Segítsetek feléleszteni ezt a fórumot! love7 love5 love4 love3 love10 wav

Ha örültél, hogy a szokásosnál sokkal több olvasnivalót találtál, tedd meg, hogy néhány dologban leírod a gondolataidat, akkor más is sok olvasnivalót talál! Laughing
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 13. 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
hiaklo írta:

Ha örültél, hogy a szokásosnál sokkal több olvasnivalót találtál, tedd meg, hogy néhány dologban leírod a gondolataidat, akkor más is sok olvasnivalót talál! Laughing

Végignéztem a saját magam által nyitott témák állapotához...
Irulok-pirulok!
Hagytam, hogy szétoffolják...vagy ami még rosszabb, nem válaszoltam azoknak akik segítséget kértek...
De abban az időben ha egy hangulatjelet tettem fel, azt is :ogre: dontknow én meg fart
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 13. 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Crying or Very sad Emlékszem. Egy smirglijellegú a Smile szmájlit is ledorongolta, ha te raktad be. És nem lehetett leállítani.
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 13. 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Crying or Very sad Emlékszem. Egy smirglijellegú a Smile szmájlit is ledorongolta, ha te raktad be. És nem lehetett leállítani.
igen, én meg hagytam magam...
De néha a "nemharcolok" a legjobb megoldás Rolling Eyes
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 17. 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
hangya írta:
igen, én meg hagytam magam...
De néha a "nemharcolok" a legjobb megoldás Rolling Eyes

Karmikus feladat!
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 17. 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

55 vendég! wav
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 17. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
55 vendég! wav

Embarassed Az jó?
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 18. 05:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
hiaklo írta:
55 vendég! wav

Embarassed Az jó?
Biztos, hogy a régiek közül olvasgatnak...majd bejelentkeznek, ha lesz mondanivalójuk...
Most reggel korán van...és 0 vendég, 1 felhasználó, tehát működik a számláló! wav
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 18. 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvasom a fő címet Smile SEGÍTSÉG ! No miben segíthetek? Smile aztán rájöttem, ha lassan is. Mentsük meg ezt az oldalt Rajtam nem múlik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 18. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Olvasom a fő címet Smile SEGÍTSÉG ! No miben segíthetek? Smile aztán rájöttem, ha lassan is. Mentsük meg ezt az oldalt Rajtam nem múlik!

Laughing kinyitottam ezt a témát, aztán "elhalt" mint szinte minden itt... wav
felélesszük!

Azelőtt itt lehetett segítséget kérni...és valami módon meg is kaptuk...
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 18. 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
hangya írta:
hiaklo írta:
55 vendég! wav

Embarassed Az jó?
Biztos, hogy a régiek közül olvasgatnak...majd bejelentkeznek, ha lesz mondanivalójuk...
Most reggel korán van...és 0 vendég, 1 felhasználó, tehát működik a számláló! wav

Nem biztos hogy a régiek után kell sóvárogni,mert ha ezt teszed hogy adsz helyet az újnak? Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 18. 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
hiaklo írta:
hangya írta:
hiaklo írta:
55 vendég! wav

Embarassed Az jó?

Nem biztos hogy a régiek után kell sóvárogni,mert ha ezt teszed hogy adsz helyet az újnak? Wink

Shocked Jól. Gondolod, hogy nem fér el ezen a fórumon 100 ember? Volt, hogy egyszerre voltunk bent ilyen nagyságrendben.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 18. 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor kifejtem bővebben.

A "régiek" már valszeg új utakon járnak ezért nincsenek itt.Ha erre téved egy új emberke és olvassa ezt a topikot arra gondol hogy itt egy régi megszokott csapatot várnak,és így megszólalni sem fog.
Ellenben ha bejön valaki új ,az talán felébreszti a régieket.Mert bizony akik annó 100-an itt voltatok már kiismertétek egymást,nem tudtatok már újat mondani a másiknak ezért kopott el a létszám.

Amikor mi idejöttünk azt hittem valami inkvizíció kellős közepébe csöppentem,és majdnem megköveztetek amiért ismeretlenül mertem egy topikot nyitni.Rám ugrottatok vagy 6-an,hogy ki vagyok, mi vagyok, mit akarok, miért vagyok itt, anyám neve, hol lakom stb stb.Mikor le mertem írni hogy ez egy nyilvános fórum és nem vagyok köteles a személyi számomat is megadni ,majd be lettem kapva.

Akkor akik olvashatták ismeretlenül ezeket a "beszélgetéseket" biztos hogy nem kívántak itt tovább maradni.

A másik az ha valaki erre a helyre jön,valahol el kell kezdenie a dolgokat.Én pl rögtön belecsaptam a dolgok közepébe. Nem tudom mitől lett volna jobb ha összeállítok egy fasza kis mesét arról hogy ki vagyok.
Honnét tudtátok volna hogy igaz?Ülhetek egy putriban is és írhatom hogy palotában lakom...ezeket a dolgokat azért írom le mert az egyik beszélgetésben olvastam ,hogy azon tanakodsz mi romolhatott el.Hát ez is egy ilyen "romlás" volt.

Persze most már "ismerjük" egymást,de ehhez beszélgetnünk kellett.Tehát ha valaki jön beszélgetni kell vele kedvesen fogadni és megismerni.Aki nem ide való az úgyis tovább fog állni,de más ne álljon tovább a fogadtatás végett.

Na most akkor megint várhatom a kőzáport?
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 18. 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena, ti nem a fórumra jöttetek, nem közénk jöttetek. Nektek kellett egy hely, ahol magatok közt beszélgettek.
Aki a fórumra jön, beköszön, bemutatkozik, vagy legalábbis meglevő topikokban hozzászól. Ti teljesen figyelmen kívül hagytátok az itt levő embereket, beszélgetéseket. Csináltatok magatoknak egy topikot, ahonnan az orrotokat sem dugtátok ki, ami eléggé rossz benyomást keltett. Ne kelljen nekem örömmel fogadni valakit, aki engem le se..., csak a helyre tart igényt, ahol a saját barátaival folytatja az összeszokott csevegést.
Szerencsére ezek a viták elmúltak, bár a jelek szerint a tüskék kölcsönösen megmaradtak.

Az, hogy ki mit mond magáról, hogy nyilvánul meg, az ő dolga. Ha neki kell egy olyan azonosság, amivel kiéli a máshol kiélni nem tudott vonásait, tegye. Hosszabb idő alatt az ember úgyis kihallja a hamis felhangokat. Voltak ilyenek régen is, sőt lesznek is. Ez a netes fórumok lehetősége.

Az, hogy ez a fórum miért ürült ki, a régiek közt köztudott. Semmi olyasmi nem játszott szerepet benne, amire te gondolsz. Amikor ti jöttetek, az már a végnek előrehaladott stádiuma volt. Ugye nem baj, ha nem osztom meg az ismereteimet?

Ebben a pillanatban arról a törekvésről van szó, hogy próbáljunk életet lehelni a harmóba. Nagyon jó lenne, ha régiek közül azok, akik rendszeresen idenéznek, aktivizálódnának. Olyan újakat is szívesen látunk, akik közénk jönnek, velünk akarnak beszélgetni. Ugye nem baj, ha az ember szíve jobban megdobban egy ismerős név láttán, mint ha ismeretlennel találkozik?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.