Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Elmélkedések a világ dolgairól
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 15. 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval én ilyen szemellenzős, mocsok patkány újságírók helyében időnként elgondolkoznék bizonyos dolgokon,"kárörvendezés" helyett...Pl azon,hogy UGYAN MI LEHET AZ OKA ANNAK, hogy a "nyugat" sok évtizedes FELFORGATÓ PROPAGANDÁJA,GAZDASÁGI SZANKCIÓI ELLENÉRE a kubaiak " köszönik szépen" de el vannak jól az "elnyomó" szocializmusukban a mai napig is,meg a "fokozódó" jegyrendszerükben...Nagyon nem hallani arrol,hogy annyira akarnának változtatni ezen a dolgon,és igazuk is van szerintem...A helyükben énis távol tartanék magamtol mindenféle "nyugati értékrendet",és nyugati típusu vadkapitalizmust, ha jót akarnék magamnak...Igaz,most is azt teszem nagyrészt, úgyhogy nemis csoda az akkor,hogy a mai napig is tulajdonképpen gondtalanul, nyugodtan élem az életemet,egyedül a világ elmebajain szoktam csak bosszankodni...De azon mondjuk rengeteget...Ez mondjuk igaz,dehát ahogy mondani szokás, másnak is csak ennyi bosszankodnivalója legyen az életében...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
31 / 31 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.