Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Elmélkedések a világ dolgairól
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 09. 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvastam nemrég a hírkeresőn, hogy az "Állami nyomda" vállalat az EGÉSZ elmúlt évi nyereségét ki akarja fizetni osztalékként a részvényeseknek...Na...Ez aztán tényleg egy gáláns,és tisztességes lépés lenne akkor...Meg is látszik az akkor, hogy az Á.NY. egy hazai,még többségileg úgy-ahogy magyar kézben lévő, és ami a legfőbb,MAGYAR HAZAI IRÁNYÍTÁS ALATT LÉVŐ(!!) vállalat...(Még akkoris, ha a konkrét állami tulajdon csak meglehetősen kis részarányt képvisel a részvényesek között...)Nemúgy mint az a rohadt Telekom...(Újracsak megismétlem a múltkorit:Egy NORMÁLIS országban már réges-régen lámpavason lógna az a rohadt-gané-korrupt politikus, aki eladta a MAGYAR Telekom többségi tulajdonrészét azoknak a mocskos-aljas németeknek...Dehát mióta normális ez a mai Magyarország???) Szóval én továbbra is úgy vélem a dolgok lényegét,hogy ha rajtam múlna a dolog,hát én bizony MINDEN külföldi (Vagy inkább fogalmazzunk úgy,hogy " nyugati"...)"befektetőt",vállalat tulajdonost kivágnék AZONNALI HATÁLLYAL az országbol, mint a macskát trágyázni...Mivel ugye a Telekom, és rengeteg más vállalat példája is mutatja azt örökösen,hogy ezekböl a "nyugati befektetőkböl" igazábol semmi haszna sincs soha sem az országnak...Csak a pénzünket,a vérünket,a piacainkat,a jövőnket szívják örökösen ezek a tetvek!Más haszon nincs belőlük! Jaj...De jó volna egy új "Rákosi" ebbe az országba...Aki ugye egy tollvonással VISSZAÁLLAMOSÍTANÁ megint azt a rengeteg szétherdált nemzeti vagyont,meg vállalatot...Mert megintcsak a Telekomot tudom felhozni példaként:ÍGY, ilyen lagymatagon, elműködnének a dolgok hazai tulajdonban is...Sőt...Mint ahogy ugye az "ÁLLAMI NYOMDA" esete is mutatja akkor ékesen, MÉG SOKKAL JOBBAN IS elműködnének!!! Az elmúlt 30 év aljas-hazug globalista propagandája meg elmehet a p.ba! Ahova való! Ha meg még ugye az összes harmadik világbeli emberszemetet is hazazavarnánk kíméletlen szigorral ebböl a jobb sorsra érdemes országbol ráadásnak,hát...Akkor még milyen szép, élhető világ lenne itt egyik naprol a másikra! Hm...(Nade ne álmodozzunk...Ne álmodozzunk...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 11. 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Benéztem nemrég a hírkeresőre szétnézni egy kicsit, de amit ott láttam és olvastam, csak tovább fokozta jó szokás szerint a már amúgyis meglévő végtelen megvetésemet meg gyűlöletemet ezen "emberi" faj iránt, ami faj közzé kellett születnem nekem is sajnos...Ezeket a lényeket ugyanis jórészt még állatnak se lehet nevezni szerintem...(Igaz,erre a nagy okosságra amúgyis rájöttem már réges-régen...)Hát...Amit művelnek továbbra is ezen "koronavírus" hisztéria kapcsán immár világszerte ezek az elmebeteg barmok,(Minden tisztelet a kevés számu kivételnek, akik ugye nem dőlnek be a minden képzeletet felűlmúló hisztériának...) hát az már tényleg valami borzasztó...Ez a már minden emberiböl kivetkőzött eszeveszett rettegés meg hisztéria már tényleg valahol nagyon félelmetes dolog...Aztánmeg amit ennek okán a világ tőzsdéin művel a sok elmebeteg baromállat,hát...Arra meg aztán már tényleg szavakat sem lehet találni...Csak öntik meg öntik a részvényeket válogatás nélkül MINDEN MINDEGY MENNYIÉRT(!!) alapon már hetek óta az egész világon az elmebetegek...Mert az ilyenek azok...ELMEBETEGEK...A szó szoros értelmében...Dehát ahogy mondani szokás,hadd csinálják csak...Adjanak csak el mindent az állatok, trágyáért-vizeletért...Lelki szemeimmel meg már látom is ilyenkor a másik oldalt, a sok okos-dörzsölt ravasz csókát, akiknek az ilyen degenerált hisztéria meg ugye egy gazdagon "terített asztal"... Mivel ilyenkor aztán jól bevásárolnak az irreálisan alacsony árakon a piacra öntött részvényekböl...És igazuk is van az ilyeneknek...Jól csinálják a dolgot...Az idiótáknak meg csak hadd menjen rá a degeneráltságukra még az alsónadrágjuk is...Ahogy mondani szokás:Aki hülye,haljon meg... Mást az ilyen állatokra nem lehet mondani...(És akkor ezúton kérek elnézést a jámbor és derék állatoktol,hogy ezeket a valamiket jobb szó híján állatoknak neveztem az előbb...De ennek oka csakis az volt kizárólagosan,hogy nem akartam túlságba is durva, trágár szavakkal illetni ezeket a visszataszító lényeket,akiket hivatalos szóval " embereknek" szokás nevezni...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 12. 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://www.portfolio.hu/uzlet/20200312/ez-mar-reszvenyundor-szabadeses-a-tozsdeken-419027?utm_source=hirkereso_es_kapu&utm_medium=portfolio_linkek&utm_campaign=hiraggregator Jaj...Ezen a netcikken olyan jót nevettem az előbb...Még a könnyeim is folytak a nevetéstöl...Nemis annyira a cikk szöveges részétöl, mivel az egy cseppet sem volt nevetséges, az inkább szomorú olvasmány volt...Viszont az illusztrácónak szánt kép az egyenesen frenetikus hatással volt rám...Ahogy mondani szokás, ABBAN A KÉPBEN BENNE VAN MINDEN,AMIRÖL ITT ÉRTEKEZTEM TEGNAP...Az a pofa...Meg az a fej...Édes Istenem...Hát kell ehhez bármi kommentár még? Ahhoz a totál debil csókához...Az egész értelmi színvonala tökéletesen ki van ülve az ábrázatára,meg az egész testtartására...És akkor ugye ILYEN figurák dobálóznak milliárd,meg milliárd dollárokkal a világ tőzsdéin mint "brókerek"...Szánalmas ez az egész degenerált világ...Meg ezek a nyomorult,debil p.csök...De csak hadd baromkodjanak tovább,csak hadd baromkodjanak...Ennyi az összes tudományuk,meg tehetségük...Amennyi látszik a képen...(Jaj...Attol a képtöl már jön is rám újracsak a kacagás...Eszméletlen az a fotó! Van ám humorérzéke a cikk írójának ahogy elnézem...Már az oldalam is fáj a kacagástol...Hát igen...Ezt az egész elmebajt már tényleg csak a humor oldalárol lehet megközelíteni...Meg érdemes...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 17. 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj de unom már ezt a rohadt koronavírushisztit mindenfelé,meg ezt a nevetséges szűkölést az egész világban...Dehát ahogy mondani szokás, ILYENKOR látszik meg ugye az , hogy milyenek is igazábol ezek az "emberek"...Képesek eszelősen reszketve bedönteni az egész gazdaságot,a tőzsdét,meg MINDEN EGYEBET amit csak lehet, egy ilyen nevetséges vírus miatt...Merthát "mi lesz a 80 éven felüli,(!!!) már addigis(!!) súlyosan beteg(!!) emberekkel,ha elkapják a vírust??? És belehalnak esetleg"?? Emberek!!!! Ez most komoly??? Ne mán... (Gyakorlatilag a fentebb említett halmaz tagjai csak az igazán veszélyeztetett csoport...) Az eddigi 54 éves földi pályafutásom alatt mindvégig éreztem ugye azt,hogy ELMEBETEGEK bolygójára hajintott engem annak idején valami felsőbb hatalom, amikor IDE kellett megszületnem,meg ezek közzé a " valamik" közzé, de mostanában különösen erős bennem ez az érzés...Látván,és olvasván a világban történő dolgokat...Édes Istenem...Ezt a nevetséges hisztit...Borzalom még nézni is...(Most nemazért, de a 80 éven felüli(!!), amúgyis súlyosan,krónikusan beteg(!!) embereknek még koronavírus nélkül is MENNYI(!!) IDEJÜK LEHETNE HÁTRA AZ ÉLETBÖL, ELMEBETEGEK? Nos? Egy hét? Egy hónap? Vagy esetleg egy egész év is? Vagy mennyi? Hát megbolondult itt már mindenki? Vagy van itt valami másik vírus is,ami már régóta pusztítja kímélet nélkül az agysejteket? Vagy mi van itt már ebben az egész világban?Hát mi lenne... Agybaj a köbön...)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 20. 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://qubit.hu/2020/03/20/vedofelszereles-nelkul-adta-at-az-olimpiai-langot-gorogorszag-japannak Jaj...Az egész világgazdaság dől össze a vírushiszti okán,(Vagy legalábbis ennek ürügyén...) némelyeknek meg akkor ugye ez az olimpiabaromkodás még mindig a lényeg...Fantasztikusak tudnak ám lenni időnként ezek az emberek...(Valamelyik nap amúgy láttam mégegy fenomenális netcikket is a hírkeresőn, aminek az volt a címe,hogy: "Az elmúlt 100 év legjobb ötven labdarúgója"...De jó,hogy vannak olyan barmok, akiknek az agya még mindig ugye az "elmúlt száz év ötven labdarúgóján" jár...Miközben világgazdaság meg pont a szemünk láttára dől össze éppen...De tudom irigyelni az ilyesmi barmokat,jaj de tudom...Hogy ennyin kell csak fájni a fejüknek..."Az elmúlt száz év ötven legjobb labdarúgóján"...)
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 20. 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://qubit.hu/2020/03/20/vedofelszereles-nelkul-adta-at-az-olimpiai-langot-gorogorszag-japannak Jaj...Az egész világgazdaság dől össze a vírushiszti okán,(Vagy legalábbis ennek ürügyén...) némelyeknek meg akkor ugye ez az olimpiabaromkodás még mindig a lényeg...Fantasztikusak tudnak ám lenni időnként ezek az emberek...(Valamelyik nap amúgy láttam mégegy fenomenális netcikket is a hírkeresőn, aminek az volt a címe,hogy: "Az elmúlt 100 év legjobb ötven labdarúgója"...De jó,hogy vannak olyan barmok, akiknek az agya még mindig ugye az "elmúlt száz év ötven labdarúgóján" jár...Miközben világgazdaság meg pont a szemünk láttára dől össze éppen...De tudom irigyelni az ilyesmi barmokat,jaj de tudom...Hogy ennyin kell csak fájni a fejüknek..."Az elmúlt száz év ötven legjobb labdarúgóján"...)

Én is elgondolkoztam azon,amikor láttam, a tv-ben, hogy viszik az olimpiai lángot, hogy:"komolyan, ez most a legnagyobb problémánk?"
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 22. 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem még vírushiszti nélkül sem érdekelt sohasem ez az egész olimpiabaromság...Mivel ahogy mondani szokás, a sportot nem nézni kell,hanem CSINÁLNI...Meghát én amúgyis gyűlölök mindenféle VERSENYT...Így akkor a "versenysportot" is feneketlenül gyűlölöm...Főleg az olyan versenysportot, ahol is ugye már csak a doppingrol szól minden,nagyon régóta...Szerintem mind a dopping,mind pedig a versenysport, az az eredeti célok teljes megcsúfolása,meg kifordítása...Merthát mi lenne a sport EREDETI lényege,és haszna? (Legalábbis szerintem...)Hát az,hogy JAVÍTSA a delikvens fizikai,egészségi,esztétikai állapotát...Dehát ilyen célok esetén minek kéne doppingolni,versenyezni? Mire jó egy sportverseny például?(Leszámítva persze a "cirkuszt a népnek" nevű visszataszító okot...)Semmire sem...A győztes kap egy érmet,amit betehet otthon a fiókba...És? Akkor mi lesz? ATTOL jobb kondija lesz,egészségesebb,fittebb,helyesebb külsejü lesz? Nem...Semmivel sem lesz több az illető,ha lesz egy vacak érme..."Én vagyok a legjobb diszkoszvető", mondjuk... És? Ki a francot kéne,hogy ez érdekeljen egy NORMÁLIS világban?Meg mi jelentősége volna ennek a tömegek szempontjábol? Volna valami? Eggyes-egyedül az illető személy szempontjábol van jelentősége a dolognak...Akkormeg? Minek ez az egész olimpiacirkusz? Főleg úgy,hogy manapság már dopping nélkül seholse lenne senki sem a versenysportban...Szóval ami megyen pl. "Olimpia" címén is a világban négyévente,,az szerintem mindannyiunk szégyene...Konkrétan az,hogy a SPORTOT(!!) "cirkusszá" változtattuk...Vagy változtatták egyes elmebeteg állatok...Dehát mi olyan van már ebben a világban,amit ne változtatott volna "cirkusszá" ez a hányingerkeltő, undorító,világszégyene "emberi faj"? Vagy legalábbis a vezetőik, hangadóik? Van ilyen dolog?
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 25. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvastam nemrég a hírkeresőn, hogy végül csak elhalasztották ezt a degenerált olimpiát...Hű...Már látom is lelki szemeimmel a sok nagy "sportimádót",(Azaz a sok sörpocakos, széthízott agyu barmot a sörösüvegeikkel a tévé előtt, amint őrjöngenek a gyönyörűségtöl, amikor egy hazai sportoló nyakába akasztanak valami trágyás érmet valami sportversenyen...)amint zokognak a bánattol napokon keresztül..." Elmarad az Olimpia! Mi lesz most velünk? Mire fogjuk majd a sört vedelni a tévé előtt? Hogy fogjuk majd, meg mire, törölgetni a szemünket a meghatottságtol,ha felhangzik majd a magyar himnusz az éremátadón? Hogy,és hol fogja majd megmutatni Magyarország,hogy micsoda hatalmas potenciál a világban?És hogy mekkora tényező! Igaz, az egész ország egy trágyadomb, pusztul-rohad minden ahogy csak bír, kontraszelektált elmebetegek vezetik az országot örökösen a szakadékba,de a SPORTBAN(!!) akkoris világelsők vagyunk! Ott láthatja mindenki mindig,hogy kicsodák is valójában a magyarok"!!!! Jaj...Amikor ilyet hallok valahol,szokás szerint marom ugye a fejemet...Hiába na...Vannak dolgok mindig,amit degeneráltak egyszerűen képtelenek felfogni...Előszöris:MI KISZERETKEZETT JELENTŐSÉGE VAN ANNAK,HOGY KI MIT GONDOL A VILÁGBAN RÓLUNK?Mi ez az örökös megfelelési,bizonyítási kényszer????? Mikor vetkőzzük már le valamikor ezt a viselkedést? A másik:Miböl gondolja azt bárki is, hogy ATTOL fognak bármely országot is nagyra tartani a világon, hogy egy trágyás olimpián hány érmet szerzett az adott ország??? Ami dolog IGAZÁBOL lényeges a világban: Gazdaság,hadsereg,tőzsde, demográfia,diplomácia, egyetemek, kutatás-fejlesztés színvonala...És ennyi...Olimpiai érmekkel max. néhány elvakult idióta proli foglalkozik mindig, de DÖNTÉSHOZÓK,és a világpolitika csinálói nem...A harmadik meg az,hogy ELŐSZÖRIS PRÓBÁLJUK MEG MAGUNKAT(!!) TARTANI VALAMIRE, aztán ha ez sikerült,majd ráérünk AKKOR(!!) foglalkozni azzal,hogy mire tart minket a világ...Amikor majd MAGYARORSZÁGROL nem a cigányok,meg nem a prostituáltak dömpingje,meg nem a nyugateurópában aljamunkákat végző egyedek fognak beugrani legelőszörre is a tetszőleges külföldinek...De amíg ez a helyzet nem változik, addig felesleges dolog azt hinnie bármely ökörnek is,hogy ATTOL fogja bárki is többre nézni ezt az országot,hogy HÁNY ÉRMET NYER EGY OLIMPIÁN...Ideje volna már egy kicsit felnőnie némely infantilis bolondnak...Mint mindig, úgy most is azt mondom...Vagy mondanám...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 25. 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egészen mostanáig azt hittem, hogy én vagyok az egyetlen ember a világon,aki nincs oda az Olimpiáért.
Én is hallottam a hírt, és megvallom, csak simán vállat vontam, nem érdekel...

Emlékszem már gyerekkoromban sem értettem, hogy miért kell a tv előtt ülve, izgatottan nézni az Olimpiát. Ráadásul nálunk senki sem sportolt. Téli, nyári, mindegy.S anyám nem értette, hogy én hogyhogy nem élvezem, hogyhogy nem érdekel.

Az iskolában annyira nem is volt ez hangsúlyos szerencsére.

Aztán volt két kolléganőm 20 éve...hogy én mennyit hallottam őket arról beszélgetni, hogy ilyen meg olyan sportverseny ment a tv-ben, s hogy ők azt nézték, meg kinek drukkolnak, meg kinek milyen esélyei vannak... szerencsére már nyugdíjban van jó ideje mindkettő, úgyhogy manapság már nem kell hallgatni őket.

Már akkor megmondtam, hogy nincs értelme az egésznek, mert már régen nem arról szól, hogy az emberek a saját teljesítőképességüket szárnyalják túl, hanem , hogy ki doppingol jobban.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 26. 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Ezt a "drukkolósdit" énse nagyon értettem soha...Mondjuk jó-jó...Ha magyar csapat játszott valami meccset vagy magyar versenyző, és AKKOR PONT A TÉVÉ ELŐTT ÜLTEM VÉLETLENÜL, akkor természetesen a hazai versenyzőknek "drukkoltam" énis,másokkal egyetemben... De KONKRÉTAN AZÉRT,hogy mondjuk " este lesz a mittudoménmilyen sportverseny döntője,ahol játszik a hazai csapat is Belgium ellenében", sohasem ültem le a tévé elé, és sohasem vártam izgatottan az "esti döntőt"...Mivel annyira azért már nem érdekelt a dolog...Viszont van (Vagy inkább csak volt,mivel már vagy 15 éve egyáltalán nem nézek tévét...) két kivétel ez alól:A női vízilabda,és a női jégtánc...De ezeket a közvetítéseket se a " sportérték" okán néztem egykoron, hanem KIZÁRÓLAG csakis amiatt,hogy nyaljam a számat a csinosabb hölgyek formáin...Az ugyanis nagyon tetszett nekem mindig,amikor pl.a női vízilabdamérkőzések során a kamera alulrol, a víz alól mutatta a meccset...Illetve amikor a jégtáncoló hölgyek emelgették jó magasra a kisszoknyás, harisnyás futóműveiket...De semmilyen más jellegű sportesemény nem érdekelt sohasem...Állítólag ezt sokan nem értik velem kapcsolatosan, ugyanis mindeközben meg ugye rendkívül nagy hangsúlyt helyezek mindig az igencsak intenzív, és kimerítő testedzésekre...De lehet,hogy itt, és ebben van akkor nálam a különbség...A "testedzés", és a "sport" szavak, illetve azok jelentésének a különbözőségén...Az utóbbi tevékenységet ugyanis mélységesen megvetem,és lenézem mindig...És semmire sem tartom...Az előbbit viszont mindenki életében kiemelten fontosnak tartom,vagy tartanám mások helyében...Az olyan embereket, akik nem végeznek sohasem intenzív testedzéseket, szintén lenézem,és megvetem...Szóval fura egy alak vagyok ilyen téren is...Jó szokás szerint...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 11. 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában,hogy olvasom a hírkereső híreit,újracsak eszembe jut mindig egy dolog...Mégpedig az,hogy miért nem lehet megcsinálni azt a csodás dolgot,hogy ebböl a szép országbol EGYARÁNT,egyszerre kihajintanánk mondjuk a fenébe mind a balos,mind pedig a jobbos elmebetegeket? Milyen szép is lenne ez esetben az élete a megmaradt NORMÁLIS EMBEREKNEK,nem? Meg elrendelni azt,hogy akinek a cigányok a szíve csücskei,azok kötelezően odamenjenek élni közzéjük, akiknek a négerek,azok szintén, akiknek meg a "határontúli testvéreink", azok meg őhozzájuk mennének élni a továbbiakban, aztán ennyi...A normális embereket meg akkor nem idegesítenék tovább,meg nem szipolyoznák,meg békén hagynák az ilyen jellegü elmebetegek...Ja...És ami a legfontosabb: Az lenne a legszebb,ha mind a jobbos,mind pedig a balos degeneráltak CSAKIS A SAJÁT(!!) javaikat, pénzüket,forrásaikat áldoznák kizárólagosan a nagy, avagy kis kedvenceikre, a többi ember javainak meg békén hagynának...Azért egy kicsit nekem már kezd nagyon elegem lenni abbol,hogy itt MINDEN és MINDENKI előbbrevalóbb, mint a határon belüli,fehér,és dolgozó ember...Akiknek az adóibol,a munkájábol, a véréböl,a verejtékéböl él a sok rohadt politikus,meg a hozzájuk hasonló megmondó figurák...Akik ugye MINDIG MINDENKIVEL nagyon gálánsak,lovagiasak,meg gavallérok szeretnek lenni, csak éppen a határon belüli, tisztességes,normális emberekkel nem...Azoknak valahogy mindig csak a terhek,az adók,a fizetnivalók,no meg a szép szavak jutnak csak...Hogy "ki mindenkin kell,meg kötelességünk segíteni"... Nekem igen nagyon kezd már elegem lenni ebböl...De igen nagyon...És azon csodálkozok mindig,hogy másnak a jelek szerint még nem...Dehát vannak ugye birkatürelmű emberek mindig...Ez az ország mindigis erröl volt híres...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 28. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában,hogy megyen a nagy sírás-rívás mindenfelé,de főleg úgye a japóknál,hogy elmarad az a hülye olimpia, sokszor eszembe jut egy dolog...Mégpedig az,hogy ugyan MIÉRT "HUN" a MAGYAR(!!) "nemzetjelzés mindig-mindenütt? A sportversenyeken is,meg MINDEN EGYÉBB HELYEN IS...Hát most akkor mik vagyunk mi? Hunok vagyunk,vagy MAGYAROK???Szóval sokat gondolkoztam én már ezen a dolgon...És arra jutottam,hogy valszeg nincs még egy ilyen ország meg nép szerintem a világon,amelyik a nemzetközi nemzetjelzésében NE A SAJÁT MEGNEVEZÉSÉT HASZNÁLNÁ...Rajtunk kívül...Ha egyszer MAGYAROK(!!) vagyunk,akkor nem a " Magy" vagy "Mgy" jelzésnek kéne lennie a kijelzőkön? Ki a fenét érdekel az,hogy KÜLFÖLDÖN hogy neveznek minket!! Mások se foglalkoznak azzal,hogy pl.MI hogy nevezzük őket...A németek jelzése talán "Ném"? Vagy az angoloké "Ang"? Vagy a görögöké "Gör"? Mindenki a SAJÁT nyelvű megnevezését használja a nemzetközi porondon...És ez így is van jól...Csak mi vagyunk örökké ilyen " megfelelési kényszeres" idióták,jó szokás szerint...Arrol meg már nemis beszélve,hogy a "HUN" szórol,meg a HUNOKROL mindenfelé csak a barbár,rabló,állati,gyilkos hordák jutnak mindenkinek az eszébe...AZ EGÉSZ VILÁGON! Akárcsak a "tatár" szórol...Jó dolog az akkor nekünk,hogy SAJÁT MAGUNKAT holmi "Hun" jelzéssel azonosítjuk mindig a nagyvilágban? Szerintem hagyon nem...De akkor ez is egy olyan dolog, ami fel se tűnik sose senkinek,meg nemis zavar senkit se...Jó szokás szerint...Érdekes ez az ország nagyon...Meg ez a nép...De tényleg...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 28. 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mostanában,hogy megyen a nagy sírás-rívás mindenfelé,de főleg úgye a japóknál,hogy elmarad az a hülye olimpia, sokszor eszembe jut egy dolog...Mégpedig az,hogy ugyan MIÉRT "HUN" a MAGYAR(!!) "nemzetjelzés mindig-mindenütt? A sportversenyeken is,meg MINDEN EGYÉBB HELYEN IS...Hát most akkor mik vagyunk mi? Hunok vagyunk,vagy MAGYAROK???Szóval sokat gondolkoztam én már ezen a dolgon...És arra jutottam,hogy valszeg nincs még egy ilyen ország meg nép szerintem a világon,amelyik a nemzetközi nemzetjelzésében NE A SAJÁT MEGNEVEZÉSÉT HASZNÁLNÁ...Rajtunk kívül...Ha egyszer MAGYAROK(!!) vagyunk,akkor nem a " Magy" vagy "Mgy" jelzésnek kéne lennie a kijelzőkön? Ki a fenét érdekel az,hogy KÜLFÖLDÖN hogy neveznek minket!! Mások se foglalkoznak azzal,hogy pl.MI hogy nevezzük őket...A németek jelzése talán "Ném"? Vagy az angoloké "Ang"? Vagy a görögöké "Gör"? Mindenki a SAJÁT nyelvű megnevezését használja a nemzetközi porondon...És ez így is van jól...Csak mi vagyunk örökké ilyen " megfelelési kényszeres" idióták,jó szokás szerint...Arrol meg már nemis beszélve,hogy a "HUN" szórol,meg a HUNOKROL mindenfelé csak a barbár,rabló,állati,gyilkos hordák jutnak mindenkinek az eszébe...AZ EGÉSZ VILÁGON! Akárcsak a "tatár" szórol...Jó dolog az akkor nekünk,hogy SAJÁT MAGUNKAT holmi "Hun" jelzéssel azonosítjuk mindig a nagyvilágban? Szerintem hagyon nem...De akkor ez is egy olyan dolog, ami fel se tűnik sose senkinek,meg nemis zavar senkit se...Jó szokás szerint...Érdekes ez az ország nagyon...Meg ez a nép...De tényleg...

Ezen én is sokszor gondolkoztam már.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 29. 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És? Mire jutottál a nagy fejtörésben? Amúgy én nemcsak ettöl a dologtol leszek időnként kicsit depressziós,( Reménytelen ez az ország és nép MINDEN TÉREN...De tényleg...MINDEN TÉREN...) hanem attol is, ha meglátom valahol az egykori királyi koronánk FERDE(!!)keresztjét a korona tetején...Az elmebeteg,kötélrevaló,degenerált politikusok ugye az egyszerű,jól mutató, ízléses,modernséget sugárzó "Kossuth címer" helyett ezt a mostani címert szavazták meg ezelőtt 30 évvel,ami ugye se nem szép,se nem sugároz modernitást, se nem ízléses,se nem egyszerű...(Legalábbis szerintem...) És akkor ugye a címer tetején ráadásul ott virít ugye a FERDE KERESZTÜ koronánk...Na...Hát ennek is van ám egy pozitív üzenete,hangulata,nem? Amit nézhet ország-világ örökösen...Itthon is,és külföldön is...Én nem tudom,hogy MIÉRT nem bírják már vagy 350 éve kiegyenesíteni azt a ferde keresztet szép egyenesre? Ahogy az eredetileg is volt egykoron...És még milyen büszkék is vagyunk mindig erre a dologra! Akárcsak a szintén depressziót sugalló himnuszunkra...Hiába na...A magyar az "magyar" marad mindig,ameddig végre valaki el nem kezdi majd valamikor rendbetenni ezt az országot...A LEGALAPJAITOL KEZDVE...És tűzzel-vassal,mint ahogy azt csinálta Musztafa Kemál annó a törököknél...Más módon nem lesz ebböl az országbol soha, semmi...Mint ahogy most sincs...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 28. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom mostanában megint a Hírkeresőn, hogy ez a mi csodás kis magyar államunk,hogy nézi továbbra is TELJESEN HÜLYÉNEK ezt a mi amúgy valóban totálisan agyszegény, örökbalfék népünket...Pl. ezeknek a mostanában már megint elszaporodó utcai késes gyilkosságoknak a kapcsán...Jaj...Hogy hogy megy már megint a manipulálás meg a sunyi terelés, hogy az ég szakadjon már rá erre az egész magyarországi "igazságszolgáltatásra" ott, ahol van... Meg ennek irányítóira...Megy a lelkes,büszke duma ugye újra és újra egy-egy újabb brutális gyilkosság után hogy:" Rekordidő alatt elfogták a tettest! Két órán belül elfogták az elkövetőt! Félóra múlva meglett a gyilkos"! Hát igen...Meglett...Csak aztán utána MIT KAP MAJD A ROHADÉK A TETTÉÉRT???? Na mit? Jóformán semmit...Éppencsakhogy egy barackot nem kap a fejére,hogy ejnye-bejnye...Azért valahol egy őrület az,hogy BRUTÁLIS,EMBERNEK NEMIS NEVEZHETŐ GYILKOSOK kapnak rendszeresen a bíróságokon 4-5-6-8 év "welnessbörtönt", ahonnan akár eltávra is járhatnak hétvégente, minden ingyenesen jár nekik,etetik-itatják,jól tartják őket,aztán a legtöbb esetben "harmadolással",meg "jó magaviseletért",2-3-4 év múlva már szabadon is engedik szép csendben ezeket az alakokat,sőt,ha szerencséjük van,még több milliós kártérítéseket is kapnak az államtol...Mert mondjuk nem volt melegvíz minden este a zuhanyzóban...Mint már annyiszor,úgy most is felteszem akkor a költői kérdést:MI AZ ISTEN FOLYIK MÁR EBBEN AZ ORSZÁGBAN????? Mi az Isten? Hát teljesen a fejetetején áll már minden???? Meg egy totális bolondokháza már teljesen ez az egész ország? Hát az...Egy szégyenteljes,felháborító bolondokháza már ez az egész ország...Úgy ahogy van...Dehát ha 9,4 millió embert nem zavar ez a helyzet továbbra sem? Meg lehet őket vég nélkül kábítani a semmitsemérő dumákkal,hogy:"Egy órán belül meglett a tettes"? (Azaz hátra lehet nagy elégedetten dűlni mindenkinek,hogy "meglett rekordidőn belül a gyilkos,úgyhogy hiába na...A hatóságok azért csak a helyzet magaslatán vannak továbbra is,szóval aggodalomra semmi oka senkinek, továbbra sem "...) Én nem tudom,hogy hogy nem tűnik fel ebben az országban sose a népnek,hogy ROHADT ITT MÁR MINDEN TELJESEN? A VELEJE LEGMÉLYÉIG? Eszméletlen ez az egész helyzet...Jó szokás szerint...Jaj de elkelne már ide egy mai Ráday Gedeon...Vagy egy mai Szent László király...Jaj de elkelne...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
34 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.