Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A nap kérdése 10.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 25. 19:24    Hozzászólás témája: A nap kérdése 10. Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt lehet a nap kérdéseit folytatni. Az előzmény:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1402
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 01. 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit jelent az a kifejezés, hogy valaki fantomasztrológus...?!
(Karmikus történeteket olvastam 1 asztrológustól, akit 1 másik lefantomozott Surprised).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 01. 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez izgi! Részleteket, légyszi! Twisted Evil

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 05. 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Miért ilyen nehéz minden? Van valami jó témátok amiről lehet beszélgetni? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 06. 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Sziasztok!

Miért ilyen nehéz minden?

Mi az ami szorít,Lujzi?
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 06. 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
méhecske2 írta:
metilujza írta:
Sziasztok!

Mi az ami szorít,Lujzi?

A párkapcsolatok az ami nagyon nehéz. Nem kell beleélnem semmibe sem magamat mert hiába hittem azt lehet belőle valami ha utána rá kell jönnöm még sem mert rájött a srác, erre vagy csak fél egyszerűen és nem tud vele mit kezdeni?

Szeretettel üdvözöllek: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 07. 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Szia!
méhecske2 írta:
metilujza írta:
Sziasztok!

Mi az ami szorít,Lujzi?

A párkapcsolatok az ami nagyon nehéz. Nem kell beleélnem semmibe sem magamat mert hiába hittem azt lehet belőle valami ha utána rá kell jönnöm még sem mert rájött a srác, erre vagy csak fél egyszerűen és nem tud vele mit kezdeni?

A párkapcsolatok mindig „nehezek”. Különösen, ha az ember szabadjára engedi a fantáziáját. Sztem a fantázia ez ügyben veszélyes, ha nem tudja kordában tartani az ember. Tehát, hogy milyen jó lenne, ha ez meg így és így lenne stb.. Ez veszélyes, a gyeplőt kézben tartani sokszor nagyon nehéz, különösen az ikreknek.

De nem értem, mire jött rá a srác?
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
Vissza az elejére
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 07. 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

méhecske2 írta:
metilujza írta:
Szia!
méhecske2 írta:
metilujza írta:
Sziasztok!

Mi az ami szorít,Lujzi?

A párkapcsolatok mindig „nehezek”. Különösen, ha az ember szabadjára engedi a fantáziáját. Sztem a fantázia ez ügyben veszélyes, ha nem tudja kordában tartani az ember. Tehát, hogy milyen jó lenne, ha ez meg így és így lenne stb.. Ez veszélyes, a gyeplőt kézben tartani sokszor nagyon nehéz, különösen az ikreknek.

Arra, hogy még sem vagyunk egymáshoz valók mert nem tudtam megérinteni a szívét és nem lobbant fel nála a szikra még második randin sem. Pedig én olyat éreztem amit azelőtt még sosem. Mert így elsőre nem szoktam azt érezni, hogy már ezer éve ismerem meg ehhez hasonló dolgok. Így rosszul esett amikor azt mondta még sem akar velem további kapcsolatot, de legalább tisztességes volt és elmondta bár nem értem amikor állítása szerint nem igen volt még kapcsolata. akkor honnan tudja mit kéne csinálni vagy esetleg érezni, persze azt mondta nem az én hibám. De ezt már ismerem. Amikor azt írtam egyszer, hogy happy happy happy az azért volt mert akkor volt az első randink s azt mondta próbáljuk meg de most meg amikor ezt írta nekem akkor meg megint össze lettem törve pedig a haverom mondta nekem nem kell ilyen drasztikusan felfogni a dolgokat. Tudom igaza van de nem tudok mit csinálni sokszor érzem azt elfáradtam, ebben. még ha fiatal is vagyok.

méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 08. 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
A párkapcsolatok mindig. Különösen, ha az ember szabadjára engedi a fantáziáját. Sztem a fantázia ez ügyben veszélyes, ha nem tudja kordában tartani az ember. Tehát, hogy milyen jó lenne, ha ez meg így és így lenne stb.. Ez veszélyes, a gyeplőt kézben tartani sokszor nagyon nehéz, különösen az ikreknek.

Arra, hogy még sem vagyunk egymáshoz valók mert nem tudtam megérinteni a szívét és nem lobbant fel nála a szikra még második randin sem. Pedig én olyat éreztem amit azelőtt még sosem. Mert így elsőre nem szoktam azt érezni, hogy már ezer éve ismerem meg ehhez hasonló dolgok. Így rosszul esett amikor azt mondta még sem akar velem további kapcsolatot, de legalább tisztességes volt és elmondta bár nem értem amikor állítása szerint nem igen volt még kapcsolata. akkor honnan tudja mit kéne csinálni vagy esetleg érezni, persze azt mondta nem az én hibám. De ezt már ismerem. Amikor azt írtam egyszer, hogy happy happy happy az azért volt mert akkor volt az első randink s azt mondta próbáljuk meg de most meg amikor ezt írta nekem akkor meg megint össze lettem törve pedig a haverom mondta nekem nem kell ilyen drasztikusan felfogni a dolgokat. Tudom igaza van de nem tudok mit csinálni sokszor érzem azt elfáradtam, ebben. még ha fiatal is vagyok.

Ó, ha tudnád, hogy még hányszor fogod ezt érezni: "olyat éreztem, amit azelőtt még sosem". Ami nem megy magától, természetesen, azt erőltetni nem érdemes…

Sztem. csak örülnöd kellene kétszeresen is, mert a kudarcok nem „vereséget” jelentenek, hanem a nagyobb bajtól való megkímélést. Igen, a nagy bukástól, mert képzeld mi lenne, ha összejönne, aztán pár év múlva esetlég egy-két gyerkőccel kellene újra kezdeni, mert akkor derülne ki, hogy mégsem ok.

Ti lányok állandóan mindig másoktól várjátok, hogy az életetek megoldódik, vagy hogy boldogok legyetek. Az eszetekbe sem jut, hogy ez sohasem másokon, vagy rajtatok kívüli dolgokon múlik.
Majd, ha eljön az igazi, majd akkor milyen boldog leszek, meg ilyesmi…
Sztem senki sem azért születet le a földre, hogy itt találja meg az igazit, hanem sokkal inkább azért, hogy itt váljon igazzá.
Tehát aki a gondolkodásán nem tud változtatni, az boldogtalan lesz akkor is, ha éppen van neki párja. Aki viszont tud változtatni gondolkodásán az boldog tud lenni akkor is, ha nincs egyáltalán párja, mert a boldogság soha sem rajtunk kívüli, hanem önmagunkon belüli dolgok.

Nem kellene valami komolyan venni ezt a: „amikor azt mondta még sem akar velem további kapcsolatot”, hanem hálát adni ezért is. Rolling Eyes Laughing Laughing
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 13. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Embarassed
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 20. 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Popper Péter A négylábú asztal
www.youtube.com/watch?v=3iuT3Z5CCTs
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 20. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Metilujzának írtam
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 20. 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az utolsó mondatért nyomtam rá egy mínuszt én is. Igaz, az emberek 90%-ánál így van, no de nem ők az etalon =)
A többi stimmel, kérdés, Lujzánk hanyadik hallgatásra érti meg, és ha meg is érti, képes lesz-e megszívlelni.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 21. 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gondoltam hátha segít túllépni a problémáján. De egy valamit azért meg kell jegyeznem, hogy tökéletes partnert csak a filmeken lehet látni Sad
Másik, hogy a tökéletes partner, minimum tökéletes partnerre vágyik.
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 21. 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De van itt még egy, hátha ez is segít
http://www.youtube.com/watch?v=wZPTeEB5A-A&feature=player_embedded
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő
1 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.