Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'70
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 29. 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó...Ha mégcsak "felületes" emberek,meg társalgások lennének az ilyenek...De ott a gond ahogy megfigyeltem már az idők folyamán,hogy ezeknek a népeknek ERRE VAN HANGOLVA AZ EGÉSZ LÉNYÜK,AZ EGÉSZ ÉLETÜK...Aztán meg ugye sokan értetlenül állnak olyan jelenség előtt pl. hogy "rohamosan csökken a születés szám,meg hogy egyre gyorsabban fogyik a lakosság"...Hát...Én ezen a dolgon egyáltalán nem csodálkozom,sőt,egyenesen TERMÉSZETES JELENSÉGNEK látom...Az volna a furcsa,ha nem így lenne a dolog...A régi bölcs emberek,és a vallások mindigis megmondták:Amennyiben az emberek gondolkodása elfordul az Istennek tetsző életviteltöl,és az ANYAGIASSÁG káprázatába merül,akkor annak csak pusztulás,és rothadás,züllés lehet a következménye kivétel nélkül hosszútávon...Hát...Ezt a folyamatot lehet látni manapság is...Úgyhogy számomra érthetetlen dolog az,hogy sokan még mindig értetlenkednek ezen a jelenségen is mondjuk...Amíg az emberek fejében nem fog gyökeres változás létrejönni,addig marad a pusztulás,meg a további népességfogyás...Ennyi...(Furcsa az,de létezhet olyan is,hogy valaki mondjuk nem vall hobó,hippi, csavargó meg anarchista nézeteket, ALAPJAIBAN VÉVE elfogadja a kapitalista gondolkodásmódot, kedveli az "anyagi jómód kényelmét" de mindezt úgy,hogy közben azért nem válik a "pénz rabjává"...Meg nem esik a kapzsiság,anyagiasság bűnébe...Én mondjuk ilyen embernek érzem magamat...És hiszem azt,hogy nemcsak a két véglet lehetséges...Miszerint megrögzött,gátlástalan,anyagias kapzsik az egyik oldalon, illetve hippik,csavargók meg koldusok a másik oldalon ..És sose értem,hogy miért mindig csak ebben a két végletben tud gondolkodni rengeteg ember...Dehát ugye a világban mindigis fölös számban voltak a hülyék,éshát a jelek szerint a mi mai világunk sem kivétel akkor...)
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 30. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade térjünk vissza azért a topik eredeti témájára is...Az 1970-es évek világába...Ha jól emlékszem,1977-ben adták az MTV-n a "Golgota" címü szovjet sorozatot...(Legalábbis először...)Mivel megvan nekem ez a sorozat pendrive-on, mostanában ezt a filmsorozatot is gyakran újra szoktam nézni...Igényes,minőségi filmsorozat volt ez, a mai "ámerikai" meg egyébb nációju primitív, celluloid szemetekkel össze sem hasonlítható...Éshát ugye a főszereplőnő?...Hű...A nevezett hölgybe,(Azaz Irina Alfjorova szovjet színésznőbe...) hosszú évekig bele voltam plátóian esve...Igaz,mostanra már kicsit leharcolt lett a hölgy a netes fotói alapján,de a fénykorában szerintem ELRAGADÓAN GYÖNYÖRŰ, és varázslatos kisugárzásu hölgyemény volt...Hm...(Később láttam még a nevezett hölgyet a "Tündér Lala" című hazai gyártású tévéjátékban is,éshát ott is igencsak elragadó külsőt,és kisugárzást produkált...Azt az eget...Nem semmi volt ez a hölgy abban a filmben sem...Én nemis értem,hogy minek is engedtük vissza a SZU-ba Irinát a "Tündér Lala" forgatása után...Hogy nem akadt egy olyan hazai pali sem,aki itt tartotta volna a továbbiakban is...Hát...Ha én akkoriban idősebb lettem volna jó néhány évvel,,meg a "Tündér Lala" stábjában dolgoztam volna,hát egész biztos,hogy tettem volna arrol, hogy a házastársam legyen,meg hogy végleg itt maradjon nálunk...Az hétszentség...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 30. 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nade térjünk vissza azért a topik eredeti témájára is...Az 1970-es évek világába...Ha jól emlékszem,1977-ben adták az MTV-n a "Golgota" címü szovjet sorozatot...(Legalábbis először...)Mivel megvan nekem ez a sorozat pendrive-on, mostanában ezt a filmsorozatot is gyakran újra szoktam nézni...Igényes,minőségi filmsorozat volt ez, a mai "ámerikai" meg egyébb nációju primitív, celluloid szemetekkel össze sem hasonlítható...Éshát ugye a főszereplőnő?...Hű...A nevezett hölgybe,(Azaz Irina Alfjorova szovjet színésznőbe...) hosszú évekig bele voltam plátóian esve...Igaz,mostanra már kicsit leharcolt lett a hölgy a netes fotói alapján,de a fénykorában szerintem ELRAGADÓAN GYÖNYÖRŰ, és varázslatos kisugárzásu hölgyemény volt...Hm...(Később láttam még a nevezett hölgyet a "Tündér Lala" című hazai gyártású tévéjátékban is,éshát ott is igencsak elragadó külsőt,és kisugárzást produkált...Azt az eget...Nem semmi volt ez a hölgy abban a filmben sem...Én nemis értem,hogy minek is engedtük vissza a SZU-ba Irinát a "Tündér Lala" forgatása után...Hogy nem akadt egy olyan hazai pali sem,aki itt tartotta volna a továbbiakban is...Hát...Ha én akkoriban idősebb lettem volna jó néhány évvel,,meg a "Tündér Lala" stábjában dolgoztam volna,hát egész biztos,hogy tettem volna arrol, hogy a házastársam legyen,meg hogy végleg itt maradjon nálunk...Az hétszentség...)

Mindig kettőn áll a vásár... Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 30. 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Hát igen...Kettőn áll a vásár tényleg,jó is hogy figyelmeztetel rá...De mivel én ezt az elvet a gyakorlatban sose tapasztaltam a hölgyek terén,hát bizony gyakran hajlamos vagyok megfeledkezni róla...Amúgy láttad annó a "Tündér Lalát"? Ha jól emlékszem rá,olyan 1981-ben adta a tévé...Igaz,már nem a hetvenes években...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 30. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Hát igen...Kettőn áll a vásár tényleg,jó is hogy figyelmeztetel rá...De mivel én ezt az elvet a gyakorlatban sose tapasztaltam a hölgyek terén,hát bizony gyakran hajlamos vagyok megfeledkezni róla...Amúgy láttad annó a "Tündér Lalát"? Ha jól emlékszem rá,olyan 1981-ben adta a tévé...Igaz,már nem a hetvenes években...

Mondjuk sejtettem, hogy úgyis ez lesz a válaszod...

Valamikor régebben írtam itt, hogy láttam, de nem szerettem.
Sem magát a kisfiút, sem a mesét...borsódzott tőle a hátam.
De a színésznőre emlékszem.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 30. 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Na...És hogy tetszett a filmbeli "Írisz királynő"? Ugye hogy elragadóan gyönyörű volt?Sose értettem,hogy MIÉRT nem tartottuk itt Irinát a forgatás után valahogyan...(Pl.egy helyes magyar pali álltal...) Mindenféle senkiházi trógert meg förtelmedvényt befogad,meg befogadott már hajdanában is ez az ország,hát akkor pont egy ilyen tehetséges,meg gyönyörű színésznő szúrta volna valakinek a szemét bármikor is? Csodálkozom azon,hogy nem merült fel a terv annak érdekében annó,hogy Irina a "Tündér Lala" forgatása után is ITT MARADJON NÁLUNK VÉGLEG...(Micsoda balfék palik élhettek már akkoriban is ebben az országban...)Hiába na...Csak "magyarok" voltunk már ezelőtt 40 évvel is...Nade most lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 01. 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Na...És hogy tetszett a filmbeli "Írisz királynő"? Ugye hogy elragadóan gyönyörű volt?Sose értettem,hogy MIÉRT nem tartottuk itt Irinát a forgatás után valahogyan...(Pl.egy helyes magyar pali álltal...) Mindenféle senkiházi trógert meg förtelmedvényt befogad,meg befogadott már hajdanában is ez az ország,hát akkor pont egy ilyen tehetséges,meg gyönyörű színésznő szúrta volna valakinek a szemét bármikor is? Csodálkozom azon,hogy nem merült fel a terv annak érdekében annó,hogy Irina a "Tündér Lala" forgatása után is ITT MARADJON NÁLUNK VÉGLEG...(Micsoda balfék palik élhettek már akkoriban is ebben az országban...)Hiába na...Csak "magyarok" voltunk már ezelőtt 40 évvel is...Nade most lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.

Jaj Titusz!!!
Egy nő sosem úgy ítél meg egy másik nőt, mint egy férfi, tehát...egy nő sosem mond olyat egy másik nőre, hogy gyönyörű, amikor tudja, hogy az valóban szebb nála Laughing

A "mindig kettőn áll a vásár" most két jelentéssel is bír.

1. Mert te magadból indulsz ki. Mert te azt állítod, hogy ha a férfiak anno olyanok lettek volna ott körülötte - mint amilyennek te tartod-gondolod magad, akkor itt lehetett volna tartani. Vagyis ha te...tudom, tudom.
MERT nem voltál ott, mert ha ott lehettél volna, ( nem lettél volna túl fiatal ehhez) akkor TE 100 % sikert aratsz. És ha már TE ezt nem tehetted meg, akkor legalább lett volna ott legalább egy valamirevaló férfi, aki pont úgy viselkedett volna, mint te tetted volna, és akkor 100%, hogy "ITT MARADT VOLNA NÁLUNK VÉGLEG".
Mert ugye az, hogy Irina mit gondolt, akart volna az nem számít hisz ugye fő a férfiú magabiztossága és vonzereje, és semmi más nem számít...

2. Csak éppen egy aprócska dolgot felejtesz el.
Ha jók az értesüléseim (bár Irináról 99%-ban orosz nyelvű oldalakat találok, elkelne Hangya segítsége egy tolmács személyében Smile ), Irina 1976-ban férjhez ment Alekszandr Abdulovhoz, akivel 1993-ig élt együtt - mellesleg igen jól néz ki a fazon szerintem most is, sőt, most még vonzóbb, mint fiatalon - eszerint 1981-ben amikor a film bemutatásra került, (feltételezem úgy egy évvel előbb készülhetett) már 5 éve házas volt, és volt egy 7 éves lánya. (Nem tudom, hogy az első férjétől-e vagy mástól ugye...kellő orosz nyelvtudás hianyában. )
Azért kíváncsi vagyok hogy ennek tudatában is szívesen tettél volna-e arról hogy a házastársad legyen, ha nem lettél volna annyira fiatal és ott dolgoztál volna a stábban?

Szóval lehet a 80-as évek teljes nemileg akkor érett magyar férfilakosságát szidni keményen, hogy egyik sem volt olyannyira tökös, mind hatalmas balfék pali volt (nemúgy, mint te lettél volna, ha épp idősebb lettél volna akkor, és ott vagy), hogy nem voltak képesek pusztán a megjelenésükkel, ottlétükkel arra, hogy nálunk tartsák őt, főképp annak ellenére hogy otthon férj és már gyermek is várta. S biztosan neki semmi ellenvetése sem lett volna emiatt...

Első férjével Alexandr Abdulovval

+ a lányával

Alekszandr Abdulov:

Második férjével, Szergej Martinovval

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...Tényleg igazad van...Az eddig meg sem fordult a fejemben,hogy AKKORIBAN,amikor nálunk járt a nevezett hölgy,már férjnél volt,meg már gyereke is volt...Egy ilyen variációra tényleg nem gondoltam,dehát ebböl is látszik,hogy néha,vagy elég gyakran,még nálam is előjön azért némi naívság,meg a dolgok végig nem gondolása...Szóval ebben az esetben, akkor NÁLAM max.csak néhány titkos, és kellemesen eltöltött "éjszaka" jöhetett volna szóba a nevezett hölggyel,ha mondjuk akkoriban énis együtt dolgoztam volna vele,(De EZT viszont nem hagytam volna ki semmi esetre sem,akár volt férje a hölgynek,akár nem,meg akár volt már gyereke, akár nem...) viszont ne feledd el,hogy NEM MINDEN PALI EGYFORMA...Vannak olyan palik is,akiket nemzavar az,ha mondjuk ők már a "sokadik" férjek egy adott hölgy esetében...Meg hogy az adott hölgynek már van mástol egy gyereke...Én már láttam olyat,hogy egy nő már a harmadik férjével élt együtt éveket,évtizedeket,ráadásul úgy,hogy a nőnek az előző férjeitöl voltak a gyerekei is...És mégis jól elvannak/elvoltak...Hát akkor ILYEN ELVEK mentén nem jöhetett volna össze a dolog szerinted? Szerintem összejöhetett volna könnyedén...Csak akkor kellett volna egy BELEVALÓ, HAZAI PALI a dologhoz...Engem viszont az bánt ebben a történetben,hogy látod,MÉGSEM AKADT...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...Tényleg igazad van...Az eddig meg sem fordult a fejemben,hogy AKKORIBAN,amikor nálunk járt a nevezett hölgy,már férjnél volt,meg már gyereke is volt...Egy ilyen variációra tényleg nem gondoltam,dehát ebböl is látszik,hogy néha,vagy elég gyakran,még nálam is előjön azért némi naívság,meg a dolgok végig nem gondolása...Szóval ebben az esetben, akkor NÁLAM max.csak néhány titkos, és kellemesen eltöltött "éjszaka" jöhetett volna szóba a nevezett hölggyel,ha mondjuk akkoriban énis együtt dolgoztam volna vele,(De EZT viszont nem hagytam volna ki semmi esetre sem,akár volt férje a hölgynek,akár nem,meg akár volt már gyereke, akár nem...) viszont ne feledd el,hogy NEM MINDEN PALI EGYFORMA...Vannak olyan palik is,akiket nemzavar az,ha mondjuk ők már a "sokadik" férjek egy adott hölgy esetében...Meg hogy az adott hölgynek már van mástol egy gyereke...Én már láttam olyat,hogy egy nő már a harmadik férjével élt együtt éveket,évtizedeket,ráadásul úgy,hogy a nőnek az előző férjeitöl voltak a gyerekei is...És mégis jól elvannak/elvoltak...Hát akkor ILYEN ELVEK mentén nem jöhetett volna össze a dolog szerinted? Szerintem összejöhetett volna könnyedén...Csak akkor kellett volna egy BELEVALÓ, HAZAI PALI a dologhoz...Engem viszont az bánt ebben a történetben,hogy látod,MÉGSEM AKADT...

Lassan azért akkor haladunk...
És ismét ott tartunk, hogy figyelembe sem veszed, hogy azért nem akadt, ha nem akadt (ezt nem tudhatjuk), mert esetleg IRINA NEM AKARTA? MERT Ő SZERETTE A FÉRJÉT ÉS HŰSÉGES AKART HOZZÁ LENNI?
Ezt a lehetőséget miért nem veszed figyelembe???

Azt hiszitek ti egyes kanok, hogy minden nő olyan, hogy nem bír, nem akar nektek ellenállni???
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ELVILEG egyetértek a gondolatmeneteddel Szami, csak tudod ott a gond,hogy ÉN MÉG SOSE LÁTTAM OLYAN HÖLGYET AZ EDDIGI PÁLYAFUTÁSOM ALATT, akit ne tudtam volna KÖNNYEDÉN "ELSZERETNI" A FÉRJÉTÖL,AMENNYIBEN AKARTAM VOLNA...(Sok esetben meg is tettem hajdanán...)Úgyhogy akkor most mit mondjak szerinted???Mondjam azt,hogy "Igen...Irina Alfjorova az pont olyan nő lett volna minden jel szerint,akit SEMMI MÓDON NEM TUDTAM VOLNA ELSZERETNI A FÉRJÉTÖL,mert annyira hűséges típus lett volna"...Mondjam ezt? Nade HONNAN TUDOD te azt olyan BIZOSAN,hogy valóban ez lett volna a helyzet?Mondom mégegyszer: AZ ÉN EDDIGI PÁLYAFUTÁSOM ALATT még sose találkoztam olyan hölggyel,akit ne tudtam volna "elszédíteni" amennyiben ilyen szándékom volt bármikoris...Pedig sokfajta hölggyel volt ám dolgom az idők folyamán...És nemegy olyannal is,aki ELŐTTE féltéglával döngette a mellkasát azzal,hogy Ő aztán egy hűséges típus,aki szereti a férjét...Szóval minden botnak két vége van...Ilyen erővel énis kérdezhetném,hogy TE HONNAN VAGY OLYAN BIZTOS BENNE, hogy nem tudtam volna elszeretni a nevezett hölgyet a férjétöl???? Nos?HONNAN VAGY OLYAN BIZTOS EBBEN?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
ELVILEG egyetértek a gondolatmeneteddel Szami, csak tudod ott a gond,hogy ÉN MÉG SOSE LÁTTAM OLYAN HÖLGYET AZ EDDIGI PÁLYAFUTÁSOM ALATT, akit ne tudtam volna KÖNNYEDÉN "ELSZERETNI" A FÉRJÉTÖL,AMENNYIBEN AKARTAM VOLNA...(Sok esetben meg is tettem hajdanán...)Úgyhogy akkor most mit mondjak szerinted???Mondjam azt,hogy "Igen...Irina Alfjorova az pont olyan nő lett volna minden jel szerint,akit SEMMI MÓDON NEM TUDTAM VOLNA ELSZERETNI A FÉRJÉTÖL,mert annyira hűséges típus lett volna"...Mondjam ezt? Nade HONNAN TUDOD te azt olyan BIZOSAN,hogy valóban ez lett volna a helyzet?Mondom mégegyszer: AZ ÉN EDDIGI PÁLYAFUTÁSOM ALATT még sose találkoztam olyan hölggyel,akit ne tudtam volna "elszédíteni" amennyiben ilyen szándékom volt bármikoris...Pedig sokfajta hölggyel volt ám dolgom az idők folyamán...És nemegy olyannal is,aki ELŐTTE féltéglával döngette a mellkasát azzal,hogy Ő aztán egy hűséges típus,aki szereti a férjét...Szóval minden botnak két vége van...Ilyen erővel énis kérdezhetném,hogy TE HONNAN VAGY OLYAN BIZTOS BENNE, hogy nem tudtam volna elszeretni a nevezett hölgyet a férjétöl???? Nos?HONNAN VAGY OLYAN BIZTOS EBBEN?

Nem mondtam, hogy kizárt lett volna, hogy nem lehetett (volna) elcsábítani. Írtam is, hogy nem tudhatjuk, hogy nem akadt-e esetleg valaki, aki meg is tette. Feltételezésekbe bocsájtkoztunk mindketten. Azért, mert Te még nem találkoztál olyan nővel, aki ellent tudott volna állni neked, az még nem jelenti azt, hogy nem is létezik olyan nő...
ezt el kell ismerned, hogy így van.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van na...Már írtam fentebb is,hogy ELVIEKBEN elismerem azt persze mindig,hogy "létezhet olyan hölgy a világon,akit nem lennék képes elszédíteni" ,de azt is írtam fentebb,hogy ILYENNEL EDDIG MÉG NEM TALÁLKOZTAM...De ha neked úgy jobban esik,akkor legyen az,hogy elismerem,hogy lehet hogy Irinát nem lettem volna képes semmi módon elszeretni a férjétöl,mivel a képek alapján is látszik,hogy rendkívül hűséges típus...Így akkor meg vagy elégedve maximálisan?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jól van na...Már írtam fentebb is,hogy ELVIEKBEN elismerem azt persze mindig,hogy "létezhet olyan hölgy a világon,akit nem lennék képes elszédíteni" ,de azt is írtam fentebb,hogy ILYENNEL EDDIG MÉG NEM TALÁLKOZTAM...De ha neked úgy jobban esik,akkor legyen az,hogy elismerem,hogy lehet hogy Irinát nem lettem volna képes semmi módon elszeretni a férjétöl,mivel a képek alapján is látszik,hogy rendkívül hűséges típus...Így akkor meg vagy elégedve maximálisan?

Titusz, Te direkt kitekergeted a szavaimat!!
Én azt mondtam, hogy azt ismerd el, hogy azért, mert Te még nem találkoztál olyan nővel, aki ellent tudott volna állni neked, az még nem jelenti azt, hogy nem is létezik olyan nő...
Nem azt mondom, hogy Irina lenne az...lehet, hogy más..
Mondjuk én, vagy Hangya vagy Jadis...annyi nő van a Földön...na, lányok, mit szóltok???
Laughing
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 02. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különben is Titusz!!!
Legalább azt tudnánk, hogy hogy nézel ki? Hogy valóban olyan ellenállhatatlan vagy-e, mint azt állítod...?
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 03. 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:

Titusz, Te direkt kitekergeted a szavaimat!!
Én azt mondtam, hogy azt ismerd el, hogy azért, mert Te még nem találkoztál olyan nővel, aki ellent tudott volna állni neked, az még nem jelenti azt, hogy nem is létezik olyan nő...
Nem azt mondom, hogy Irina lenne az...lehet, hogy más..
Mondjuk én, vagy Hangya vagy Jadis...annyi nő van a Földön...na, lányok, mit szóltok???
Laughing

Laughing Laughing Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Következő
13 / 15 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.