Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egy kicsi mozgás...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 08. 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Pedig sok férfi fut.
A minap is találkoztam a pályán egy férfi futóval...
De lényegtelen. Csak kérdeztelek...

Nos akkor összegzem: Egy hét alatt
1.-én vasárnap (bár ezt már írtam)
31:38 perc alatt, 3,17 km- tettem meg 6,0 km/h sebességgel.
Szerdán:
35:24 perc alatt, 3,58 km- tettem meg 6,1 km/h sebességgel.
Szombaton:
36:22 perc alatt, 3,77 km- tettem meg 6,2 km/h sebességgel.

Látszik, hogy közel azonos tempóban futok, most ez másfél kör kocogás és fél kör séta váltakozását jelenti... (a másfél kör kb. 500 méter, tegnap lemértem) a sebességemet , vagy a lépés hosszomat nem ártana növelni.
Tehát jövő héten vagy erre koncentrálok majd, vagy arra, hogy a másfél kör helyett kettőt fussak le...szerinted Titusz?

Csak érdekességként, mert a miértjéhez nem értek...Szerdán 18:00 percnél voltam a holtponton. Majdnem abbahagytam, csak azért nem tettem meg, mert csakazértis ki akartam húzni, hogy meglegyen a fél óra. Tegnap ezt a holtpontot konkrétan nem éreztem, viszont a diagrammon visszanézve látszik, hogy 19 percnél kissé belassultam.
Amennyiben férfiak is járnak oda futni ahova te, úgy ügyelj arra mindig,hogy lehetőség szerint még világosban menjél futni, meg minnél "forgalmasabb időben"... Írtam már neked ezerszer,hogy MINDIG LEGYÉL NAGYON KÖRÜLTEKINTŐ ilyen ügyekben...Ugye az vagy továbbra is? Az edzéstervedhez kapcsolódóan annyit mondanék, hogy szerintem csináld úgy a dolgot, hogy először a TÁVOT NÖVELD fokozatosan, aztán próbálj némileg faragni az időböl...Majd újra a távot növeld egy kicsivel, aztán újra az időböl faragj le valamennyit...De persze mindezeket csak ÉSSZERÜ HATÁROK KÖZÖTT...És így tovább,így továbbb...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 08. 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Pedig sok férfi fut.
A minap is találkoztam a pályán egy férfi futóval...
De lényegtelen. Csak kérdeztelek...

Nos akkor összegzem: Egy hét alatt
1.-én vasárnap (bár ezt már írtam)
31:38 perc alatt, 3,17 km- tettem meg 6,0 km/h sebességgel.
Szerdán:
35:24 perc alatt, 3,58 km- tettem meg 6,1 km/h sebességgel.
Szombaton:
36:22 perc alatt, 3,77 km- tettem meg 6,2 km/h sebességgel.

Látszik, hogy közel azonos tempóban futok, most ez másfél kör kocogás és fél kör séta váltakozását jelenti... (a másfél kör kb. 500 méter, tegnap lemértem) a sebességemet , vagy a lépés hosszomat nem ártana növelni.
Tehát jövő héten vagy erre koncentrálok majd, vagy arra, hogy a másfél kör helyett kettőt fussak le...szerinted Titusz?

Csak érdekességként, mert a miértjéhez nem értek...Szerdán 18:00 percnél voltam a holtponton. Majdnem abbahagytam, csak azért nem tettem meg, mert csakazértis ki akartam húzni, hogy meglegyen a fél óra. Tegnap ezt a holtpontot konkrétan nem éreztem, viszont a diagrammon visszanézve látszik, hogy 19 percnél kissé belassultam.
Amennyiben férfiak is járnak oda futni ahova te, úgy ügyelj arra mindig,hogy lehetőség szerint még világosban menjél futni, meg minnél "forgalmasabb időben"... Írtam már neked ezerszer,hogy MINDIG LEGYÉL NAGYON KÖRÜLTEKINTŐ ilyen ügyekben...Ugye az vagy továbbra is? Az edzéstervedhez kapcsolódóan annyit mondanék, hogy szerintem csináld úgy a dolgot, hogy először a TÁVOT NÖVELD fokozatosan, aztán próbálj némileg faragni az időböl...Majd újra a távot növeld egy kicsivel, aztán újra az időböl faragj le valamennyit...De persze mindezeket csak ÉSSZERÜ HATÁROK KÖZÖTT...És így tovább,így továbbb...

Tudod, nem is tudom, hogy a Földön élő emberek hány százaléka férfi, de azért elég sokan vannak. Smile
Szóval elég sanszos, hogy akár futás, akár másmilyen tevékenységek végzése közben - utazás, bevásárlás, munka - fogok találkozni férfiakkal.
Így a futópályán is van rá esély. Mondjuk 3 futó nő mellett találkozom 1 futó férfivel is. De megnyugtatlak: mindig világosban futok, délután.

Az edzéssel kapcsolatos tippet akkor köszi, megpróbálom így. Majd írom, hogy megy.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 12. 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, lássuk csak...ugye szombaton rendesen voltam futni. Lementem vasárnap is, de lehet kár volt. Valahogy nem az én napom volt. Lehet hogy igaz az is, hogy nem szabad futni minden nap mert a szervezetnek pihennie, regenerálódnia is kell. Tudjátok, tudod, hangya ez volt az a nap, mikor legszívesebben sarokba vágtam volna a futócipőmet, miután csak alig több, mint 10 percet tudtam futni. Nem volt sem kedvem, sem erőm...fújt a szél, fáztam, pedig ugyanolyan idő volt, mint előző nap és ugyanúgy voltam felöltözve. Mindegy, a futás nem ment, azzal vígasztaltam magam, hogy bemelegítéssel nyújtással, letörten való hazasétálással együtt voltam fél órát a friss levegőn. Próbáltam bebeszélni magamnak, hogy azért nem megy, mert nem tartottam egy nap pihenőt. És legalább bánatomban nem faltam fel a hűtő tartalmát amikor hazaértem.
Hétfőn újult erővel indultam. Lefutottam két és fél kört (kb.700m). Gondolkoztam, hogy menne tovább is, de átváltottam sétára, mert féltem, hogy túlzottan kifáradok, hisz az eredeti terv szerint is felváltva van séta és futás kombinálva... Egy kör séta után viszont már nem tudtam újabb 2 kört lefutni aztán bele is zavarodtam, hol tartok. (Ennek ellenére a mérőkém méri az időt,a megtett távot, és sebességet). Csak vitt a lábam előre. Na, ekkor határoztam el, hogy nem figyelek legközelebb arra, hogy mennyi futás, meg mennyi séta legyen, lefutok amennyit tudok, aztán sétálok, amíg újra kényelmesen tudok futni majd. A "legközelebb" tegnap du. lett volna, de mivel engedélyeztem magamnak mára egy szabadnapot és kivettem egy nap szabadságot, így át tettem a futást ma délelőttre. Épülőfélben van itt a közelben egy gumiszőnyeges futópálya. Még úgy egy-kb. 50-70 m-es szakasza el van kerítve, ott ki kell kerülni a betonon, de a többi része már használható. Na, ide mentem ma, ugye úgy indítva, hogy első körben kocogok ameddig tudok. Méréseim alapján egy kör úgy 450 m lehet, de pontosan akkor tudom majd lemérni, ha nem lesz kerülő útja, hanem kész lesz teljesen.
Nos akkor: örömmel jelentem hogy valamivel több, mint két kört, pontosan 1 km-t lekocogtam egy huzamban 6,6 km átlagsebességgel kb.9,5 perc alatt. Nem is olyan rossz, múlt héten még csak 5 perc ment egyszerrre. És 7 km/óra felett, már "hivatalosan" is elérem majd a kocogási tempót. (Más források szerint ez 8 km/h de én most megelégszem majd azzal, ha elérem a 7-t.)
Ezután úgy csináltam, hogy a gimumipályán futottam, a kis még kész nem lévő részen meg sétáltam...így NAGYON HASZNOSAN nem is futottam betonon.
Jaj, nem untatlak ezzel titeket nagyon???

Összegezve:
Vasárnap:
12:09 perc alatt, 1,27 km- tettem meg 6,3 km/h sebességgel.
Hétfőn:
39:00perc alatt, 4,05 km- tettem meg 6,2 km/h sebességgel.

Ma, csütörtökön:
32:39 perc alatt, 3,68 km- tettem meg 6,8 km/h sebességgel.

A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 12. 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Na, lássuk csak...ugye szombaton rendesen voltam futni. Lementem vasárnap is, de lehet kár volt. Valahogy nem az én napom volt. Lehet hogy igaz az is, hogy nem szabad futni minden nap mert a szervezetnek pihennie, regenerálódnia is kell. Tudjátok, tudod, hangya ez volt az a nap, mikor legszívesebben sarokba vágtam volna a futócipőmet, miután csak alig több, mint 10 percet tudtam futni. Nem volt sem kedvem, sem erőm...fújt a szél, fáztam, pedig ugyanolyan idő volt, mint előző nap és ugyanúgy voltam felöltözve. Mindegy, a futás nem ment, azzal vígasztaltam magam, hogy bemelegítéssel nyújtással, letörten való hazasétálással együtt voltam fél órát a friss levegőn. Próbáltam bebeszélni magamnak, hogy azért nem megy, mert nem tartottam egy nap pihenőt. És legalább bánatomban nem faltam fel a hűtő tartalmát amikor hazaértem.
Hétfőn újult erővel indultam. Lefutottam két és fél kört (kb.700m). Gondolkoztam, hogy menne tovább is, de átváltottam sétára, mert féltem, hogy túlzottan kifáradok, hisz az eredeti terv szerint is felváltva van séta és futás kombinálva... Egy kör séta után viszont már nem tudtam újabb 2 kört lefutni aztán bele is zavarodtam, hol tartok. (Ennek ellenére a mérőkém méri az időt,a megtett távot, és sebességet). Csak vitt a lábam előre. Na, ekkor határoztam el, hogy nem figyelek legközelebb arra, hogy mennyi futás, meg mennyi séta legyen, lefutok amennyit tudok, aztán sétálok, amíg újra kényelmesen tudok futni majd. A "legközelebb" tegnap du. lett volna, de mivel engedélyeztem magamnak mára egy szabadnapot és kivettem egy nap szabadságot, így át tettem a futást ma délelőttre. Épülőfélben van itt a közelben egy gumiszőnyeges futópálya. Még úgy egy-kb. 50-70 m-es szakasza el van kerítve, ott ki kell kerülni a betonon, de a többi része már használható. Na, ide mentem ma, ugye úgy indítva, hogy első körben kocogok ameddig tudok. Méréseim alapján egy kör úgy 450 m lehet, de pontosan akkor tudom majd lemérni, ha nem lesz kerülő útja, hanem kész lesz teljesen.
Nos akkor: örömmel jelentem hogy valamivel több, mint két kört, pontosan 1 km-t lekocogtam egy huzamban 6,6 km átlagsebességgel kb.9,5 perc alatt. Nem is olyan rossz, múlt héten még csak 5 perc ment egyszerrre. És 7 km/óra felett, már "hivatalosan" is elérem majd a kocogási tempót. (Más források szerint ez 8 km/h de én most megelégszem majd azzal, ha elérem a 7-t.)
Ezután úgy csináltam, hogy a gimumipályán futottam, a kis még kész nem lévő részen meg sétáltam...így NAGYON HASZNOSAN nem is futottam betonon.
Jaj, nem untatlak ezzel titeket nagyon???

Összegezve:
Vasárnap:
12:09 perc alatt, 1,27 km- tettem meg 6,3 km/h sebességgel.
Hétfőn:
39:00perc alatt, 4,05 km- tettem meg 6,2 km/h sebességgel.

Ma, csütörtökön:
32:39 perc alatt, 3,68 km- tettem meg 6,8 km/h sebességgel.
Két megjegyzésem volna a most olvasott dolgokhoz,ha nem haragszol...Az első tanácsom az volna,hogy a mindennapi futást inkább hanyagold...Elég ebböl a tevékenységbol HETENTE KÉT NAP IS...És két futónap között azért tartsál legalább 1-2 nap pihenőt, vagy ha van hozzá hangulatod és energiád, akkor némi, szobában végzett tornázást csinálj inkább...A másik tanácsom az az lenne, hogy CSAK NAGYON ÓVATOSAN emeld a terhelés intenzitását továbbra is...És csak addig emeld, ameddig még különösebb megerőltetést még nem okoz a többletterhelés...De ha úgy érzed,hogy egy új tempó már erősen fárasztó és kimerítő a számodra, akkor abbol a tempóbol vegyél kicsit vissza, és sokáig ne emeld tovább a terhelést...Ha az szükséges, akár 2 hónapig se...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 12. 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Heti 3*30 perc 3-4 km futást soknak tartasz?
Legközelebb szombaton mennék.
Vagyis a továbbiakban elvben hétfőnként, szerdánként és szombatonként mennék.
(Ha a múlt vasárnapi 12 percemet nem számoljuk, akkor láthatod, hogy eddig is heti 3*-i alkalom volt.)
De az erősítő tornára én is gondoltam...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 12. 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
(Ha a múlt vasárnapi 12 percemet nem számoljuk, akkor láthatod, hogy eddig is heti 3*-i alkalom volt.)
Szerintem a futásbol elég volna csak heti két nap is...Közben meg mondjuk még 1 nap erősítőtorna...A sok edzés nehogy azt hidd hogy használ...Időnként pihenni is kell azért...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 12. 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Szerintem a futásbol elég volna csak heti két nap is...Közben meg mondjuk még 1 nap erősítőtorna...A sok edzés nehogy azt hidd hogy használ...Időnként pihenni is kell azért...

Meggondolom.
Viszont az is közrejátszik most nálam, hogy még szép az idő...két hét-egy hónap múlva, már biztos hidegebb lesz, és akkor kevésbé fogom bánni, ha nem megyek le, mint most azt, hogy hagyjam elveszni kárba ezt a szép időt.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 12. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Samantha írta:

Meggondolom.
Viszont az is közrejátszik most nálam, hogy még szép az idő...két hét-egy hónap múlva, már biztos hidegebb lesz, és akkor kevésbé fogom bánni, ha nem megyek le, mint most azt, hogy hagyjam elveszni kárba ezt a szép időt.
De elsősorban az EGÉSZSÉGED legyen mindig az eszedben, ne pedig a "szép idő"...A futás az egy NAGYON MEGERÖLTETŐ DOLOG a szervezet számára, főleg az izületek számára...Ezért nagyon fontos az,hogy két futónap között LEGALÁBB 1-2-3 nap pihenést iktass be...Hogy tudjon regenerálódni és pihenni a szervezet...Legalábbis a futás fáradalmaitol...Más jellegü edzést csinálhatol két futónap között gond nélkül is...Pl. erősítő tornát,lépcsőmászást,szobabicózást,meg stb,stb-t...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 14. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy sikerült a mai futásod? Olyan szépen sütött a nap! Kifejezetten sportolós idő volt.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 14. 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Hogy sikerült a mai futásod? Olyan szépen sütött a nap! Kifejezetten sportolós idő volt.

Holnap megyek futni, mert valaki azt mondta, ne vigyem túlzásba, hogy minden másnap megyek...olvashatod lentebb.
Ma DVD-re tornáztam.
Rubint Réka 20 perc has, 20 perc csípő.
És ha azt vesszük, hogy elgyalogoltam a kerület másik végében lévő "bótba", mert szép idő volt és nem busszal mentem, akkor még akár hozzáadhatom azt a 30 perc sétát is. Tényleg nagyon szép idő volt.

Te sportoltál valamikor?
Akár csak amatőr szinten?
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 14. 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
hangya írta:

Holnap megyek futni, mert valaki azt mondta, ne vigyem túlzásba, hogy minden másnap megyek...olvashatod lentebb.
Ma DVD-re tornáztam.
Rubint Réka 20 perc has, 20 perc csípő.
És ha azt vesszük, hogy elgyalogoltam a kerület másik végében lévő "bótba", mert szép idő volt és nem busszal mentem, akkor még akár hozzáadhatom azt a 30 perc sétát is. Tényleg nagyon szép idő volt.

Te sportoltál valamikor?
Akár csak amatőr szinten?

Bocsánat, az volt az emlékeimben, hogy szombat az futó nap. Embarassed

Én mostanában a youtube ra szoktam tornászni, ha nem lógom el. Olyan pacuha háziasszonyoknak való kar és láblengetések, ami még nekem is megy.

Régen úsztam és túráztam. Csak kedvteléses alapon. Nomeg kerékpároztam, de annak inkább közlekedés és árúszállítás jellege volt, sport egy sem. Very Happy
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 14. 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Bocsánat, az volt az emlékeimben, hogy szombat az futó nap. Embarassed

Jól rémlik neked, eredetileg a tervben Hétfő, Szerda, Szombat volt.
De most a szerda átcsúszott csütörtökre, így a szombat helyett vasárnap megyek. Titusz még így is azt tanácsolja, hogy hetente elég lenne kétszer is futni és iktassak be más mozgást is...

hangya írta:

Én mostanában a youtube ra szoktam tornászni, ha nem lógom el. Olyan pacuha háziasszonyoknak való kar és láblengetések, ami még nekem is megy.

thumbleft hello1
(pacuha???)
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 14. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként - hogy ne a zenei topicot offoljuk teljesen szét azzal is, hogy milyen Svarci és milyen Dolfi teste, áthozom ide a témát. A saját topicom úgy offolom, ahogy akarom. Laughing

Titusz, úgy érzem, kicsit meg kell, hogy védjem Dolfit. Smile

Nyilván nem "összehasonlítható" a két testalkat, hisz Svarci testépített, Dolfi karatézott, és kick boxolt.
Svarciról azt írják ITT, hogy 188 cm magas, a testsúlya 118 kg, versenysúlya 107 kg. (Azt sajnos nem tudom, hogy ezek "mikori" értékek voltak nála, és hogy mikor merre, mennyit változott. Túl sok kutatómunka lenne az most, nem vágok bele.)

Dolphi, a "kiscica" - ez tetszik - 198 cm magas, egyes források szerint ITT 2005-ben vagy 2009-ben 108 kg...nyilván nem vehetőek egy kalap alá, de Dolphi is magas, izmos és kisportolt Még ha nincsenek annyira kigyúrt, jól kidolgozott izmai mint Svarcinak.(hisz nem testépítő)
Így akkor már érthető a dolog, hogy miért tetszik nekem?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 15. 07:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Régen úsztam és túráztam. Csak kedvteléses alapon. Nomeg kerékpároztam, de annak inkább közlekedés és árúszállítás jellege volt, sport egy sem. Very Happy
Zeneszóra való kar és láblengetések? Ez jó volt...Olyan jót kacagtam az előbb,amikor olvastam ezt a hsz-edet,Hangya...Ahogy elnézem,vidáman indult akkor ez a mai napom...(A humor ezek szerint nemcsak Szaminak,de neked is erősséged minden jel szerint...)
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 15. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Egyébként - hogy ne a zenei topicot offoljuk teljesen szét azzal is, hogy milyen Svarci és milyen Dolfi teste, áthozom ide a témát. A saját topicom úgy offolom, ahogy akarom. Laughing

Titusz, úgy érzem, kicsit meg kell, hogy védjem Dolfit. Smile

Nyilván nem "összehasonlítható" a két testalkat, hisz Svarci testépített, Dolfi karatézott, és kick boxolt.
Svarciról azt írják ITT, hogy 188 cm magas, a testsúlya 118 kg, versenysúlya 107 kg. (Azt sajnos nem tudom, hogy ezek "mikori" értékek voltak nála, és hogy mikor merre, mennyit változott. Túl sok kutatómunka lenne az most, nem vágok bele.)

Dolphi, a "kiscica" - ez tetszik - 198 cm magas, egyes források szerint ITT 2005-ben vagy 2009-ben 108 kg...nyilván nem vehetőek egy kalap alá, de Dolphi is magas, izmos és kisportolt Még ha nincsenek annyira kigyúrt, jól kidolgozott izmai mint Svarcinak.(hisz nem testépítő)
Így akkor már érthető a dolog, hogy miért tetszik nekem?
Igen...Amit írtál a két fazonrol,az tényleg igaz, de ettöl függetlenül azért ha egymás mellé teszed mondjuk a Swarci fénykori fotóját mondjuk testépítő pózban állva, meg a Lundgren fénykori fotóját mondjuk félmeztelenül, "karatés pózban" állva, azért szerintem te is látnál némi különbséget a két fickó között márcsak KINÉZETRE is...Persze lehet hogy én elfogult vagyok a téma kapcsán, mivel én világéletemben rajongtam a testépítésért, a karatéért,küzdősportokért viszont már nem annyira, bár annak idején kipróbáltam azt a sportágat is, de az valahogy nem tudott annyira lelkesíteni, ellentétben a testépítéssel...Szóval nézd el nekem akkor,hogy a Swarcit meg az ő egykori, hatalmasan duzzadó izomzatát azért többre nézem mindig,mint a Lundgren karatetudását, meg filmbeli akcióit...De persze ez az én meglátásom,te csak nyugodtan gondolj azt amit akarsz a két fickórol...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Következő
3 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.