Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egy kicsi mozgás...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 07. 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Amennyiben csak kötözködni akartál,akkor pont az ellenkező hatást váltottad ki...Ugyanis könnyesre röhögtem magamat a két képen...Különösen az alsón...Most így elképzelem magamat OLYASMI kinézettel,kopasz fejjel,meg stb,stb... Szakadok meg a kacagástol...Még csak az kéne,hogy ÍGY nézzek ki bármikoris...Bele is halnék rögtön a dologba...

Ha visszaolvasnád az eredeti hsz emet: Hol írtam, hogy az gondolom, hogy így néznél ki? Mutasd már meg!!!

Beszéltem két hastípusról, amitől rosszul vagyok, ha egy férfinek olyan hasa van...messze nem azt taglaltam, hogy neked ilyen lenne...de ez is jó, mert így majd legközelebb azt fogod mondani, hogy én azt hiszem rólad, hogy olyan hasad van. Evil or Very Mad
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 07. 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
Ezt a két képet amúgy honnan szedted? Az ember szakad meg a nevetéstöl...Nehogy valami ilyesmi fazonnak képzelj már el, a jó ég álldja már meg...Még csak az kéne...Ilyesmi kinézetü lehetnék edzés nélkül is,nem? Mára is sikerült akkor jól megnevettetned...Szami-Szami...

A netről...honnan máshonnan?

Örülök hogy te örülsz, miközben engem meg bosszantasz a képzelgéseiddel!!! Confused

Különben edzés nélkül is lehet kockahasat csinálni...
Na igen...Valóban lehet...Csak nehogy ez legyen majd az új divat...Csak gondolj az emberi találékonyságra...Régen ugye a nőknek ott volt a fűző,idővel meg a pasiknak majd lesz ilyesmi,de hordozható,felcsatolható "kockahaskeret"... Ki tudja hogy mit hoz még a jövő? Meg az emberi elmebaj...

Vagy a photoshop...úgyis a virtuális ismerkedés/randevú a divat már manapság is... később meg majd csak az egyik fél az egyik gép előtt, a másik a másik előtt lesz az otthonában...látszólag vonzóak, tetszenek egymásnak... személyes találkozó úgysem lesz...minek?
Aztán majd szép lassan kipusztult a világ...mint mondani szoktad, úgyis megérett már a pusztulásra!!!
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 07. 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennek a mai világnak már amúgyis minden mindegy már...Ígyis-úgyis a pokolba vezető úton van...Amúgy ne mérgelődjél már annyit...A két felső képpel könnyesre nevettettél...Már csak ezért is megérte benézni ide ma...Hogy elképzeljem magamat olyasmi kinézettel,mint az a felső has,meg az az alsó fazon...Nem lennék semmi látvány ilyesmi kinézettel,mi? Azt az eget...Na mindegy...Most nekem lépnem kell mára...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 07. 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ennek a mai világnak már amúgyis minden mindegy már...Ígyis-úgyis a pokolba vezető úton van...Amúgy ne mérgelődjél már annyit...A két felső képpel könnyesre nevettettél...Már csak ezért is megérte benézni ide ma...Hogy elképzeljem magamat olyasmi kinézettel,mint az a felső has,meg az az alsó fazon...Nem lennék semmi látvány ilyesmi kinézettel,mi? Azt az eget...Na mindegy...Most nekem lépnem kell mára...Szia.

Jó.
Majd ha lesz összehasonlítási alapom, akkor én is tudni fogom.
Addig meg csak hidd magad valami "Csodalénynek"!!!
Fog az menni...

Jó, hogy legalább Te nevettél ma!!!
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 08. 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amennyiben egykoron egy kicsit bátrabb lettél volna,akkor valszeg az elmúlt 30 évben akár minden egyes nap lett volna összehasonlítási alapod...De mivel nem voltál elég bátor annó,hát akkor sajnos manapság már nincs mód az összehasonlításra...Ez van akkor...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 08. 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amennyiben egykoron egy kicsit bátrabb lettél volna,akkor valszeg az elmúlt 30 évben akár minden egyes nap lett volna összehasonlítási alapod...De mivel nem voltál elég bátor annó,hát akkor sajnos manapság már nincs mód az összehasonlításra...Ez van akkor...

Tudod, fifti-fifti...nem csak rajtam múlt a dolog.

De visszatérve az eredeti témához:
Folytattam a hasprés kihívást:

3. nap: (09.07. szombat) 60 hasprés
4. nap: (09.08. vasárnap) 65 hasprés
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 15. 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:

Tudod, fifti-fifti...nem csak rajtam múlt a dolog.

De visszatérve az eredeti témához:
Folytattam a hasprés kihívást:

3. nap: (09.07. szombat) 60 hasprés
4. nap: (09.08. vasárnap) 65 hasprés

Ez így nem nekem való...felejtős ilyen formában!
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 15. 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na...Hát mi történt? Miért tettél le ilyen gyorsan erröl az edzésformárol?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 15. 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na...Hát mi történt? Miért tettél le ilyen gyorsan erröl az edzésformárol?

Az egyik, hogy mindig elfelejtettem, hogy hol tartok...

A másik, hogy elkövettem azt a hibát, hogy olyankor is csináltam, amikor nem kellett volna...hogy is mondjam finoman és érthetően.

Nos, minthogy nőből vagyok, lehetett volna annyi eszem, hogy bizonyos napokon nem állok neki...az alapból görcsölő hasamnak nem tett igazán jót, olyannyira nem, hogy míg máskor max. egy napig görcsöl a hasam elviselhető intenzitással, most sikerült úgy elintéznem, hogy erősebb görcseim voltak, mint a szokásos, majd két napig...
Szóval, hülye voltam, (akkor kellett volna 1-2 nap pihenőt tartanom) el is ment a kedvem a dologtól...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 15. 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindig ennyire könnyen feladol dolgokat? Ne csináld már...A ROSSZ IDŐZÍTÉS az nem a gyakorlatok hibája...Dehát végülis te tudod a dolgot...Ha egyszer elment a kedved a gyakorlatoktol,akkor elment...Ez van akkor...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 15. 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mindig ennyire könnyen feladol dolgokat? Ne csináld már...A ROSSZ IDŐZÍTÉS az nem a gyakorlatok hibája...Dehát végülis te tudod a dolgot...Ha egyszer elment a kedved a gyakorlatoktol,akkor elment...Ez van akkor...

Csak azt mondtam, hogy "ilyen formában" felejtős...azokon a kényes napokon nem szabad ilyen intenzív hasizomgyakorlatokat végeznem.

Holnap v. holnapután elkezdem újra, de figyelek ezentúl, hogy amikor görcsöl a hasam, akkor tartsak majd pár nap pihenőt.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 15. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:

Csak azt mondtam, hogy "ilyen formában" felejtős...azokon a kényes napokon nem szabad ilyen intenzív hasizomgyakorlatokat végeznem.

Holnap v. holnapután elkezdem újra, de figyelek ezentúl, hogy amikor görcsöl a hasam, akkor tartsak majd pár nap pihenőt.
A "kényes napokon" amúgyis kerülj mindig mindenféle tornázást...Ez alapszabály...El ne feledd sose...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
25 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.