Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 14. 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen...Máskor nem okozott problémát valóban...Csak ahhoz azért az is kellett,hogy egyrészt az illető kishölgy ELŐSZÖRIS MEGSZÓLÍTSON,másrészt meg ne kapja el állandóan szégyellősen,meg félénken a tekintetét,ha ránéztem...A bátortalan,félénk lányokkal én nem tudtam sohasem mit kezdeni...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 14. 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na igen...Máskor nem okozott problémát valóban...Csak ahhoz azért az is kellett,hogy egyrészt az illető kishölgy ELŐSZÖRIS MEGSZÓLÍTSON,másrészt meg ne kapja el állandóan szégyellősen,meg félénken a tekintetét,ha ránéztem...A bátortalan,félénk lányokkal én nem tudtam sohasem mit kezdeni...

Ezt pedig köszönd annak a többi magát oly nagyra tartó első ránézésre hozzád hasonlító, bunkó "alfa" férfitársaidnak, akik ilyenné tettek a lekezelő, "mit képzelsz kisanyám majd pont te kellesz nekem" jellegű beszólásaikkal. Mikor ugye első ránézésre ők is olyannak tűntek, hogy érdeklem őket. Egészen addig, míg hozzájuk nem szóltam. Akkor aztán kimutatták a foguk fehérjét...

Egyébként meg ringasd csak magad abban a hitben, hogy csakis én vagyok a hibás, hisz ezáltal neked biztosan könnyebb.
puszi
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 14. 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dehát ha egyszer TE VOLTÁL AZ,AKI FÉLT TŐLEM ott és akkor,nem pedig fordítva,akkor hogyan MÚLHATOTT RAJTAM(!!)a dolog szerinted? Vagy akár rajtam IS? Egy ilyen helyzetben szerinted mit tudtam volna tenni? Semmit...Ha meg is szólítottalak volna,EGYBÖL MENEKÜLŐRE VETTED VOLNA A DOLGOT...(Ha megfigyeled,ezt az előző hsz-edben burkoltan,tudat alatt,de te is elismerted...)Vagy legalábbis abban voltam...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 14. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Dehát ha egyszer TE VOLTÁL AZ,AKI FÉLT TŐLEM ott és akkor,nem pedig fordítva,akkor hogyan MÚLHATOTT RAJTAM(!!)a dolog szerinted? Vagy akár rajtam IS? Egy ilyen helyzetben szerinted mit tudtam volna tenni? Semmit...Ha meg is szólítottalak volna,EGYBÖL MENEKÜLŐRE VETTED VOLNA A DOLGOT...(Ha megfigyeled,ezt az előző hsz-edben burkoltan,tudat alatt,de te is elismerted...)Vagy legalábbis abban voltam...

Addigra már kezdeményezni nem mertem csak a "szépfiúknál".
Ha te szólítottál volna meg, akkor nem futottam volna el, akkor már nem veszem menekülőre a dolgot.
Ezzel kezdtem.
Megkérdezhetted volna, hogy hova megyek, vagy mennyi az idő?
Mert azért nem szólítottalak én meg, mert a többiekkel így jártam, mert azok nem is akartak megismerkedni velem, csak szórakoztak.
Néhány hasonló kaliberűvel jártam már így, többet nem akartam hülyét csinálni magamból.
Erről se te, sem én nem tehetek...
(Csak tudnám, akkor minek bámultak? )
De ha valaki megszólított, akkor már tudtam, hogy nem csak szórakozni, meg lekezelni akar, meg játszani az agyát a haverjai előtt, hogy de jó, megszívatott egy kiscsajt, akinek bejönne, de egyébként meg csak belém rúgott...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 15. 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most akkor a fentieket értsem úgy,hogy NEM TARTOTTÁL ANNÓ "SZÉPFIÚNAK"? Hiába olvasom újra és újra a fenti hsz-t, mindigcsak arra tudok jutni..." Addigra már csak a "SZÉPFIÚKNÁL" mertem kezdeményezni"...Viszont mivel NÁLAM akkoriban nem mertél kezdeményezni,hát másra nem tudok gondolni a fentiekböl kiindulva mint arra,hogy nem tartottál annó "szépfiúnak"... Ez akkor remek...Ilyet se hallottam még az 52 évem alatt...Eddig mindig-mindenki az ellenkezőjéröl biztosított,(Mármint a nők...),és biztosít a mai napig is...Nade ha te nem láttál a pesti koromban " szépfiúnak",akkor nem láttál annak...Valahogy majd csak túlélem a dolgot...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 15. 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Most akkor a fentieket értsem úgy,hogy NEM TARTOTTÁL ANNÓ "SZÉPFIÚNAK"? Hiába olvasom újra és újra a fenti hsz-t, mindigcsak arra tudok jutni..." Addigra már csak a "SZÉPFIÚKNÁL" mertem kezdeményezni"...Viszont mivel NÁLAM akkoriban nem mertél kezdeményezni,hát másra nem tudok gondolni a fentiekböl kiindulva mint arra,hogy nem tartottál annó "szépfiúnak"... Ez akkor remek...Ilyet se hallottam még az 52 évem alatt...Eddig mindig-mindenki az ellenkezőjéröl biztosított,(Mármint a nők...),és biztosít a mai napig is...Nade ha te nem láttál a pesti koromban " szépfiúnak",akkor nem láttál annak...Valahogy majd csak túlélem a dolgot...

Félreérted...félreérthető voltam.
Valóban, nyelvtanilag helytelen volt, ahogy fogalmaztam. Helyes, és kevésbé félreérthető lett volna így fogalmaznom:
Addigra annyi negatív tapasztalatom volt már, hogy eljutottam arra a szintre, ha megszólítottak, nem menekültem el, CSAK KEZDEMÉNYEZNI NEM MERTEM a "szépfiúknál".

Tehát, ha megkérdezted volna, hogy: "Szia kislány, hová mész?", AKKOR MÁR nem futamodtam volna meg. Ellentétben azzal, ahogy véled.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 16. 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek után te csodálkozol azon,hogy SEMMI ESÉLY nem volt arra annó, hogy Pesten összeismerkedjünk? Te nem mertél megszólítani "szépfiúkat", mert attol tartottál,hogy elhajtanak a csudába,én meg addig nem léptem sohasem,ameddig meg nem szólított egy-egy adott hölgyemény...Ez nálam elvi dolog volt mindigis,sokszor leírtam már...Láttad akkor a " Nő kétszer" című filmben azt az idegesítő,erőszakos,pofátlan,gátlástalan,lelőhetetlen dumagép jellegű fazont a metrójelenetben, ugye? Nos, én mindig-mindenkor igyekeztem elkerülni azt,hogy bármikoris az ILYEN ALAKOKHOZ hasonlítsak bármilyen helyzetben is...Az ERŐSZAKOSSÁGNAK,A GÁTLÁSTALANSÁGNAK,A POFÁTLANSÁGNAK,A TOLAKODÁSNAK még a látszatját is kerülni szoktam mindig...A mai napig is...Úgyhogy EZÉRT nem szólítottalak meg sehol sem Pesten,hiába futottunk össze többször is hol itt,hol ott...Te meg akkor arra vártál volna hogy megszólítsalak? Hát...Így jártunk akkor...Van ilyen...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 16. 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ezek után te csodálkozol azon,hogy SEMMI ESÉLY nem volt arra annó, hogy Pesten összeismerkedjünk? Te nem mertél megszólítani "szépfiúkat", mert attol tartottál,hogy elhajtanak a csudába,én meg addig nem léptem sohasem,ameddig meg nem szólított egy-egy adott hölgyemény...Ez nálam elvi dolog volt mindigis,sokszor leírtam már...Láttad akkor a " Nő kétszer" című filmben azt az idegesítő,erőszakos,pofátlan,gátlástalan,lelőhetetlen dumagép jellegű fazont a metrójelenetben, ugye? Nos, én mindig-mindenkor igyekeztem elkerülni azt,hogy bármikoris az ILYEN ALAKOKHOZ hasonlítsak bármilyen helyzetben is...Az ERŐSZAKOSSÁGNAK,A GÁTLÁSTALANSÁGNAK,A POFÁTLANSÁGNAK,A TOLAKODÁSNAK még a látszatját is kerülni szoktam mindig...A mai napig is...Úgyhogy EZÉRT nem szólítottalak meg sehol sem Pesten,hiába futottunk össze többször is hol itt,hol ott...Te meg akkor arra vártál volna hogy megszólítsalak? Hát...Így jártunk akkor...Van ilyen...

Azért, bocs, hogy ennek ellenére, hogy ilyen vagyok, voltam, egy levegőt mertem szívni veled!
Egy országban, netán még egy ugyanazon városban is...

Tudod, mit? Inkább hagyjuk, mert látom ebből megint csak vita lenne. Gondolj, amit akarsz...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 16. 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi volt olyan sértő az előző hsz-emben? Nem akartam semmi sértőt írni,csak arra akartam utalni,hogy SEMMI ESÉLYE nem volt annak a jelek szerint,hogy a hajdani pesti koromban bármikoris együtt sétáljunk a várban,vagy akárhol...Hiába volt meg a közös szimpátia...Mi ebben szerinted a sértő dolog? Amúgy a te eseted messze nem volt egyedi...A leghírhedtebb ilyen kalandom egy iskolatárs lánnyal esett meg, akivel az állt. iskola 5. osztályátol kezdve, egészen a gimi végéig, azaz kb. 8(!!) éven keresztül jártam egy osztályba,és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak...Ezt onnan tudom,hogy 8(!!!) éven keresztül szemezgettünk nap mint nap az iskolában, mosolyogtunk bíztatóan egymásra,aztán meg úgy elteltek az évek egész az érettségiig, hogy gyakorlatilag EGYETLEN SZÓT SEM VÁLTOTTUNK EGYMÁSSAL...Mivel mindketten arra vártunk 8 éven keresztül,hogy a MÁSIK KEZDEMÉNYEZZEN...Aztán mivel egyikünk sem kezdeményezett,hát nemis jöttünk össze azóta sem...Meg már nemis fogunk akkor soha...Na, EBBE az esetbe gondolj még csak bele...Szóval nem tudom,hogy min sértődtél meg már megint, de ha azon,hogy NEM SZÓLÍTOTTALAK MEG ANNÓ, akkor megnyugtatlak,hogy a te eseted messze nem volt egyedi dolog...Volt annál sokkal cifrább kalandom is más hölgyekkel...Mint pl.a fentebb említett iskolai kaland...Úgyhogy felesleges ilyesmi dolgokon megsértődnöd...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 16. 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mi volt olyan sértő az előző hsz-emben? Nem akartam semmi sértőt írni,csak arra akartam utalni,hogy SEMMI ESÉLYE nem volt annak a jelek szerint,hogy a hajdani pesti koromban bármikoris együtt sétáljunk a várban,vagy akárhol...Hiába volt meg a közös szimpátia...Mi ebben szerinted a sértő dolog? Amúgy a te eseted messze nem volt egyedi...A leghírhedtebb ilyen kalandom egy iskolatárs lánnyal esett meg, akivel az állt. iskola 5. osztályátol kezdve, egészen a gimi végéig, azaz kb. 8(!!) éven keresztül jártam egy osztályba,és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak...Ezt onnan tudom,hogy 8(!!!) éven keresztül szemezgettünk nap mint nap az iskolában, mosolyogtunk bíztatóan egymásra,aztán meg úgy elteltek az évek egész az érettségiig, hogy gyakorlatilag EGYETLEN SZÓT SEM VÁLTOTTUNK EGYMÁSSAL...Mivel mindketten arra vártunk 8 éven keresztül,hogy a MÁSIK KEZDEMÉNYEZZEN...Aztán mivel egyikünk sem kezdeményezett,hát nemis jöttünk össze azóta sem...Meg már nemis fogunk akkor soha...Na, EBBE az esetbe gondolj még csak bele...Szóval nem tudom,hogy min sértődtél meg már megint, de ha azon,hogy NEM SZÓLÍTOTTALAK MEG ANNÓ, akkor megnyugtatlak,hogy a te eseted messze nem volt egyedi dolog...Volt annál sokkal cifrább kalandom is más hölgyekkel...Mint pl.a fentebb említett iskolai kaland...Úgyhogy felesleges ilyesmi dolgokon megsértődnöd...

Elhiszem, hogy nem tehetsz róla, mert ilyen vagy, de tudod jól azt is, hogy én meg - bármennyire is kedvellek - nem szeretem, amikor kibújik belőled irányomban is a felsőbbrendűséged és nem veszed észre.
Miért érzem így?
Mert FOLYAMATOSAN azt sugallod, hogy én vagyok a hibás, hogy ne csodálkozzak, hogy így alakult, mert te sosem ereszkedtél le egy olyan szintre, hogy megszólíts egy lányt. Ez van akkor. Nem kell hozzám leereszkedni...
Lehet jobb is, mert lehet, nem csak itt, hanem a való életben is gondok lennének köztünk emiatt. Mindig is sokkal büszkébb voltam annál, hogy hagyjam hogy magas lóról beszéljenek velem.

És ne told már rám örökké az egészet, hogy minden az én hibám, amikor 50-50 %-ban múlik egy ismerkedés mindkét félen. Mintahogy az a példádban is kitűnik. Csakhogy annyi idősen úgy tűnik képes voltál még magadat is hibáztatni, nem csak a másikat.
Tudom, hogy nehéz, de gondolj, már bele légy szíves, hogy vajjon én mit érezhetek, hogy örökké CSAK ENGEM hibáztatsz ezért? Mióta is?

Azt a példádat meg nem is értem, hogy eshetett meg. Még akit utálok, 8 év alatt azzal is váltok pár szót, nemhogy egy olyannal aki még szimpatikus is. Mellesleg nagyon nem lehet összehasonlítani 8 év kölcsönös mulyaságot mindkét fél részéről egy pár perces találkozással.

Milyen suliba jártál te anno. ahol általános iskola 5-től gimi végéig együtt vannak a diákok? Tudtommal a mi időnkben csak 8 általános + 4 év szakközép, vagy gimi felállás volt.
(Nem azt mondom, hogy nem hiszem el, csak csodálkozom, hogy akkor is volt ilyen jellegű iskola?)
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 17. 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtudom,hogy miböl gondolod azt,hogy CSAK téged hibáztatlak a hajdani fiaskókért...Hol írtam én ilyet? Idézzél már tőlem ilyen tartalmu mondatokat...Egész végig arrol beszéltem fentebb,hogy ESÉLY SEM VOLT ARRA ANNÓ, hogy összemelegedjünk Pesten...Ezt írtam mindig,nem? De nem véletlenül írtam mindig ezt az "esély sem volt" megállapítást...Mivel ahogy mondani szokás,nem volt elég az, hogy te olyan voltál természetre amilyen,de ráadásnak még ÉNIS OLYAN VOLTAM TERMÉSZETRE,AMILYEN...Hogy még véletlenül se tudjon összejönni a dolog...Nem erröl írtam mindig? Hát akkor meg hol van az,hogy KIZÁRÓLAG TÉGED okoltalak volna bármiért is? Szerintem sehol...Egyikünk sem viselkedett úgy,hogy abbol bármi köszönet legyen...Hm...Pedig mennyit tudtunk volna sétálni kettesben a várban,vagy akárhol másutt is...Szerettél régen elegánsan kiöltözni,ugye? Na...Mellettem aztán egyenesen elvárás is lett volna a csinos öltözet...Ugyanis holmi farmeres-pólós,tornacipős lányokkal én sose mutatkoztam nyilvános helyen kettesben...Attol azért én mindig igényesebb voltam magamra is,meg a velem lévő hölgyre is...Szóval amennyiben összejöttünk volna annó Pesten, akkor úgy mentünk volna fel pl.a várba sétálni,hogy rajtad mondjuk valami feszes miniszoknya lett volna csinos,áttetsző harisnyával,meg kopogós magassarkuval...A frizurád meg magasan feltupírozott lett volna...Na? Mit szóltál volna egy ilyen öltözetü városi barangoláshoz szerény személyemmel? Nekem módfelett tetszett volna a dolog...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 17. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade akkor néhány gondolat a hajdani iskolai dolgaimhoz is...Nem tudom,hogy mit nem lehet érteni azon,hogy mondjuk állt.iskola 5. osztályában hozzánk kerül egy új lány,aztánmeg ugyanabba a középiskolába kerülünk mindketten,ráadásul ugyanabba az osztályba is újracsak...Ilyenröl nemis hallottál még? Amúgy volt egy srác, akivel együtt kezdtem először az óvódát,aztán együtt jártuk ki ugyanabban az osztályban az állt.iskolát,majd újracsak ugyanabban az osztályban a középiskolát is...Azzal a sráccal hány évig is jártam közös intézménybe,egy osztályba? 3 év óvoda,8 év állt.iskola,és 4 év középiskola...Ez összesen 15 év, ha jól számolom...Na? Ez se lehetett semmi ugye? Ehhez képest mi az a 8 év egy osztályba járás a fentebb említett hölgyeménnyel?Szinte semmi...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 17. 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A sokszor kissé furcsa természetemet úgy látom,hogy még mindig nem ismered teljesen...Írtam már sokszor,hogy meglehetősen flúgos voltam mindigis, akárcsak a filmbeli "Monk"... Csak nálam Monkkal ellentétben az volt a szokatlan viselkedés egyik lényege,hogy AKIT NEM TALÁLTAM MÉLTÓNAK ARRA,HOGY SZÓBA ÁLLJAK VELE,AZZAL EGÉSZEN EGYSZERŰEN NEM BESZÉLTEM SOHASEM...Egy ilyesmi emberrel aztán lehettem összezárva akár évekig is minden nap, ez sem változtatott a lényegen...Aztánmeg hogy mi alapján döntöttem el azt,hogy " ki méltó arra,hogy szóbaálljak vele"? Ezt nem volt nehéz eldöntenem...Mindig csak az olyan illetőket találtam méltónak arra,hogy szóba elegyedjek velük, AKIKKEL MEG VOLTAM ELÉGEDVE...Akiknek olyan volt a külsejük,az öltözködésük,a viselkedésük,az intelligenciájuk,meg a mindenkori egyébb jellemzőik, amikkel MEG VOLTAM ELÉGEDVE...Az ilyen illetőkkel MINDIG messzemenően kedves és barátságos voltam,de aki nem ilyen volt,nos,az olyan illetőkkel egészen egyszerűen nem beszéltem...Vagy legalábbis "kapcsolatot" nem építettem ki...A fentebb említett iskolai kishölgy okos volt nagyon,csinosan is nézett ki,tetszettünk is egymásnak,viszont volt vele három nagy problémám...Az első és egyben legnagyobb problémám az volt vele, hogy AZT VÁRTA Ő IS,HOGY ÉN UDVAROLJAK NEKI, mivel úgymond "én voltam a " férfi" és nem pedig ő"...Hát...Ilyen téren engemet meg ugye sose érdekelt az,hogy ki a "férfi" meg ki nem...Én elvböl sohase udvaroltam nőknek,akár férfi voltam,akár nem,aztán ennyi...A másik nagy gondom az volt a kishölggyel,hogy nemszeretett szoknyában járni...A harmadik nagy gondom meg az volt vele,hogy NEM KIZÁRÓLAGOSAN CSAK RÁM KONCENTRÁLTA A FIGYELMÉT... Az ilyesmi viselkedésre meg aztán az én szememben nincs mentség...Szóval hiába volt meg a kölcsönös szimpátia a lánnyal,hiába nézett ki nagyon csinosan,hiába volt nagyon intelligens, a fenti okok miatt gyakorlatilag SOHASEM VÁLTOTTAM VELE SZÓT a 8 év alatt...Max.csak arra próbálam finoman rávezetni időnként,hogy próbáljon meg máshogy viselkedni,és akkor nem lesz vele semmi gondom...De mivel erre nem volt sohasem hajlandó,hát akkor 8 éven keresztül csak a kölcsönös szemezgetésig,meg az egymásra mosolygásig,meg a kölcsönös szimpátiáig jutottunk...Semmibe sem volt ott se a "mulyaság", se a "bambaság"...Egész más dologrol szólt ez a történet...Ha hiszed,ha nem...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 07:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
.Pedig mennyit tudtunk volna sétálni kettesben a várban,vagy akárhol másutt is...Szerettél régen elegánsan kiöltözni,ugye? Na...Mellettem aztán egyenesen elvárás is lett volna a csinos öltözet...Ugyanis holmi farmeres-pólós,tornacipős lányokkal én sose mutatkoztam nyilvános helyen kettesben...Attol azért én mindig igényesebb voltam magamra is,meg a velem lévő hölgyre is...Szóval amennyiben összejöttünk volna annó Pesten, akkor úgy mentünk volna fel pl.a várba sétálni,hogy rajtad mondjuk valami feszes miniszoknya lett volna csinos,áttetsző harisnyával,meg kopogós magassarkuval...A frizurád meg magasan feltupírozott lett volna...Na? Mit szóltál volna egy ilyen öltözetü városi barangoláshoz szerény személyemmel? Nekem módfelett tetszett volna a dolog...

Na jó.
Ha lúd, legyen kövér...

Mindig előadod, hogy milyen számodra egy csinos nő. Rendben. Mondjuk asszem beleférek a skatulyádba, de azért ugye egy sétára a Budai Várban elég egy nem túl magas sarkú cipő is, és nem vágysz 15cm-s tűsarkúra? Úgyis jóval magasabb vagy nálam.

Volt egy sötétkék kord miniszoknyám, az tetszett volna neked. Ezeket a neon zöld, sárga, rózsaszínű sztreccs szoknyákat szerintem a prostik hordták. Ha te nem így gondolod, ez akkor is így volt, ízléses, valamirevaló hölgyek olyat fel sem vettek.
Volt egy fehér színű rövid ujjú, denevérújjú felsőm, valami kevés aranyszínű mintával, alján vastag passzéval, hátul mélyen kivágott. Megfelel? Ha ennél lazább stílus kell, akkor divat volt azidőtájt a lányoknak, Pesten biztosan, hogy - topok még nem nagyon voltak - felvettünk egy szűk, nagyon testresimuló pólót, (egy-két számmal kisebbet, mint ami kellett volna, így olyan volt, mint a mai topok, vagy haspólók) vagy egy színes bikini felsőt (melltartó helyett) lazán egy fehér inget/blúzt rá, s az ing alját mell alatt megcsomóztuk...el tudod képzelni? Ez farmerszoknyával is jó volt.
Tény, hogy ez nem annyira csinos, nálam ez volt a laza, (másoknak ez a kényelmes, de még csinos), amikor mások farmernadrágot, nagyméretű pólót, meg tornacipőt vettek fel. Így is túlöltöztem a többieket. Na én farmerben mentem kirándulni, meg pulcsiban, sportcipőben, mások a susogós melegítőben...tényleg mindig kilógtam a sorból öltözködés terén.

Szóval ezért a veled való sétához inkább a mini kordszoknyát választottam volna.

De szerinted melyik verzió legyen?

Nade ha már játszunk... arról nem igazán esett szó sosem, hogy te hogy jártál, hogy lennél felöltözve?
Vajjon nekem az tetszett volna? Milyen frizurád volt? Hosszú, rocker haj, szakáll, bajusz megléte nálam kizáró ok. Koszos cipő, ápolatlan kezek, koszos és/vagy hosszú körmök egyből feltűnnek, szem arc után a keze az a férfinek, amit megnézek.
Határozott fellépés, férfiassag, általános ápoltság, hosszú szárú (!) nadrág, öv - az fontos(!) bizonyos esetekben kifejezetten az( !) zárt félcipő, farmerhez esetleg sportcipő, szandál kizárt, pláne zoknival!!! Nyáron rövid újjú ing, esetleg voltak akkor is normálisabb pólók.
Öltöny, nyakkendő nem elvárás egy Budai vári sétához, max színházba. Persze oda én sem úgy ölöznék ahogy az előbb leírtam. Az előző a csinos, szexi, de nem prosti stílus...

Ja igen, haj.
Mit jelent nálad a "feltupírozott" haj? Nálam max. annyit, amilyen Zoltán Erikának volt, vagy Samantha Fox-nak, sokszor hordtam is hasonlóan, max a C.C. Catch féle haj lett volna még nálam elmegy kategória. Tupír nélkül lazán, esetleg még olyan, amilyen Sandrának volt, csak kicsit összeborzolva...de az a természetes hullámok miatt volt olyan...esetleg feltűzve, vagy lófarokban. Tudod hogy néztek ki, nem rakok fel képeket. Lényeg, hogy fejtetőn mindig rövidebb hajam volt, akárcsak nekik, s a hullámok miatt mindig kissé rakoncátlanok.
Ahogy nézem manapság ők már mind vasaltatják, törekszenek az egyenes szálakra. Nekem jók a hullámok, sima hajjal olyan lennék, mint egy szopott gombóc, vagy mint akit fejen nyalt egy boci!

De a 60- 70-es évek beli tupírozás, amit anyám is hordott, hogy a konty alá tupíroztak, na ilyenre nem vettél volna rá, de említhetném Brigitte Bardot vagy Claudia Cardinale-t is, pedig azt hiszem, azok neked bejöttek volna.

Másik véglet a Cindy Lauper féle asszimetrikus, kócosan agyontupírozott haj - az sem én vagyok.

Szóval ha arra vagy kivancsi milyen hajam volt, inkább Zoltán Erika, Sandra, Samantha Fox stílusa közt keresgélj!
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...A göndör,hullámos haju nőket én személy szerint nemnagyon kedveltem sohasem...De ha visszaemlékszem rád,neked annyira azért nem volt hullámos,göndör hajad...Amennyire meg volt,az meg még belefért szerintem...A hajdani pesti időmben amúgy énis pont olyan öltözékekben mászkáltam mindig, mint ami akkoriban megszokott dolog volt egy 20 év körüli fazonnál...Bőszáru koptatott farmernadrág,meg mellé egy vékony anyagu, rövidujjú póló,sportcipővel...A frizurám az mindig 1-2 centisre volt nyírva egyenletesen...Szóval nagyjábol úgy néztem ki mindig,mint amilyennek láttál olyankor,amikor itt-ott egymásba botlottunk...A feltupírozott,felfogott női frizurákrol majd tegyél már be ide néhány képet,és majd megmutatom,hogy melyik tetszik,vagy tetszett volna leginkább...Ez lesz a legbizosabb akkor...A magassarku esetében persze nem 15 centis tűsarkura gondoltam,az nyilvánvaló dolog,hogy olyanban sétálni nem lehet,viszont olyan 4-5 centis magassarok még elment volna,nem? A sztreccsszoknyákat miért nem szeretted? Szerintem jól néznek ki azok mindig...Mondjuk nem azt mondom,hogy rikító narancssárga színben, hanem mondjuk feketében, vagy mondjuk fehérben...Egy normál színű, sárgásbarna harisnyával jól mutatnak mindig...Legalábbis szerintem...Téli csizmád volt annó? Télen különösen jól tudnak kinézni a magukra igényes hölgyek mindig...Mondjuk feszes miniszoknyában,sárgásbarna,vastag harisnyában,meg mellé egy magasszáru, szintén feszes csizmában...Hm...Télen miben jártál annó?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Következő
19 / 29 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.