Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 42, 43, 44  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...A göndör,hullámos haju nőket én személy szerint nemnagyon kedveltem sohasem...De ha visszaemlékszem rád,neked annyira azért nem volt hullámos,göndör hajad...Amennyire meg volt,az meg még belefért szerintem...A hajdani pesti időmben amúgy énis pont olyan öltözékekben mászkáltam mindig, mint ami akkoriban megszokott dolog volt egy 20 év körüli fazonnál...Bőszáru koptatott farmernadrág,meg mellé egy vékony anyagu, rövidujjú póló,sportcipővel...A frizurám az mindig 1-2 centisre volt nyírva egyenletesen...Szóval nagyjábol úgy néztem ki mindig,mint amilyennek láttál olyankor,amikor itt-ott egymásba botlottunk...A feltupírozott,felfogott női frizurákrol majd tegyél már be ide néhány képet,és majd megmutatom,hogy melyik tetszik,vagy tetszett volna leginkább...Ez lesz a legbizosabb akkor...A magassarku esetében persze nem 15 centis tűsarkura gondoltam,az nyilvánvaló dolog,hogy olyanban sétálni nem lehet,viszont olyan 4-5 centis magassarok még elment volna,nem? A sztreccsszoknyákat miért nem szeretted? Szerintem jól néznek ki azok mindig...Mondjuk nem azt mondom,hogy rikító narancssárga színben, hanem mondjuk feketében, vagy mondjuk fehérben...Egy normál színű, sárgásbarna harisnyával jól mutatnak mindig...Legalábbis szerintem...Téli csizmád volt annó? Télen különösen jól tudnak kinézni a magukra igényes hölgyek mindig...Mondjuk feszes miniszoknyában,sárgásbarna,vastag harisnyában,meg mellé egy magasszáru, szintén feszes csizmában...Hm...Télen miben jártál annó?

Igen nagy különbség van göndör és hullámos haj között.
Zoltán Erika haja pl enyhén hullámos, ahogy az enyém is, egy néger nőé pl Whoopi Gooldbergé göndör. Nem mindegy azért.
Sosem volt annyira tökéletes alkalom, hogy felvettem volna egy sztreccsszoknyát, de feketében elment volna, ha jó alakom van hozzá. A fehér ruhákat - valami fura személyes frusztráció miatt Smile - nem szeretem igazából.
Térdig érő csizmám mindig is volt.
Meg hosszú fekete, karcsúsított fazonú szövetkabátom.

Jó,majd teszek fel képeket.
Miért, milyen az a tupírozott frizura, ami neked tetszett?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokfajta magasított frizura van a világon,és nekem sokfajta is tetszik...Linkelj fel majd néhány ilyet, aztán majd megírom,hogy melyik tetszik...Amúgy kicsit mulatságosan hangzik,hogy "nem kedvelted a fehér ruhákat", amikor pedig pl. a HÉV-en is amikor láttalak, patyolattiszta,elegáns fehér blúz volt rajtad...Nagyon jól néztél ki benne,meg nagyon ünnepélyesen...Nemis csoda,hogy megjegyeztem magamnak évtizedekre...A blúzt is, meg a gazdáját is...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Sokfajta magasított frizura van a világon,és nekem sokfajta is tetszik...Linkelj fel majd néhány ilyet, aztán majd megírom,hogy melyik tetszik...Amúgy kicsit mulatságosan hangzik,hogy "nem kedvelted a fehér ruhákat", amikor pedig pl. a HÉV-en is amikor láttalak, patyolattiszta,elegáns fehér blúz volt rajtad...Nagyon jól néztél ki benne,meg nagyon ünnepélyesen...Nemis csoda,hogy megjegyeztem magamnak évtizedekre...A blúzt is, meg a gazdáját is...

A titok kedves Tituszom, a részletekben van!
A fehér blúzokkal, felsőkkel a mai napig nincs semmi gondom, de fehér szoknyát, meg fehér egyberuhát nem - szívesen- hordok.
Gondolom tudod mi a különbség.
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

Jah, és ugye persze te nem tudsz, meg nem szoktál bókolni, meg udvarolni? Akkor ez most mi?

Ne, ne, nehogy megszólalj, el ne rontsd ezt most, nagyon szépen kérlek!
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem értem azt,hogy mi bajod van a fehér ruhákkal,meg szoknyákkal...Nemszeretel "ünnepélyes" összhatást kelteni,vagy mi? Nyári ruházatnak pedig jól áll szerintem mindig a fehér színű öltözet...Persze télinek már nem annyira...Én a hölgyeket télen valahogy mindig csak sötétbarna öltözékben szoktam elképzelni...Nemtudom,hogy miért van ez pont így,de valamiért így van...Nyáron fehér öltözet,télen meg sötétbarna...Nade mindegy...Most lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 07. 28. 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem értem azt,hogy ma bajod van a fehér ruhákkal,meg szoknyákkal...Nemszeretel "ünnepélyes" összhatást kelteni,vagy mi? Nyári ruházatnak pedig jól áll szerintem mindig a fehér színű öltözet...Persze télinek már nem annyira...Én a hölgyeket télen valahogy mindig csak sötétbarna öltözékben szoktam elképzelni...Nemtudom,hogy miért van ez pont így,de valamiért így van...Nyáron fehér öltözet,télen meg sötétbarna...Nade mindegy...Most lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia

Majd egyszer elmondom, hogy miért nem szeretem.
Egyébként csodálkozom, hogy még nem találtad ki...Wink
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

1.

2.
3.
4.
5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem ezeket a magasított frizurákat,de valahogy nem tetszett nekem egyik sem...Viszont az a változat,ami a HÉV-en volt látható a fejeden, az viszont nagyon bejött nekem annó...Az nagyon jól állt neked...Szóval ha a várbeli sétáinkon olyan frizurával mászkáltál volna,az nem lett volna rossz dolog...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A "frufrus" frizurákat amúgy miért nem kedvelted? Sose láttalak olyan frizurával Pesten...Hű...Pedig de odavoltam akkoriban a frufrus lányokért-nőkért...(Sőt, még ma is nagy kedvencem ez a frizurafajta...A nejem is ilyen frizurát hord a mai napig is...)
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Megnéztem ezeket a magasított frizurákat,de valahogy nem tetszett nekem egyik sem...Viszont az a változat,ami a HÉV-en volt látható a fejeden, az viszont nagyon bejött nekem annó...Az nagyon jól állt neked...Szóval ha a várbeli sétáinkon olyan frizurával mászkáltál volna,az nem lett volna rossz dolog...

Egy szóval nem mondtam, hogy voltak ilyen tupírozott frizuráim.

De a 15. 16. nem is tupírozott, azok a kakukktojasok.
És volt is olyan frizurám.
És frufrus mindkettő.
Mi bajod van azokkal?
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különben meg azt mondtad, hogy tetszenek a tupírozott frizurák. Ezek majd mind azok, és mégsem tetszik egyik sem.

Ezek szerint akkor nem szereted a tupírozott frizurákat, de akkor miről beszéltél, amikor azt mondtad, hogy igen?

Valami nem stimmel, akkor szerintem fogalomzavarban szenvedsz, másra gondoltál.
Mondj egy színésznőt, vagy énekesnőt, hogy mire gondolsz?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy tényleg fogalomzavarban szenvedek akkor most is,ezen téma kapcsán is...Én eredetileg olyan frizurára gondoltam,amilyen frizurád a HÉV-en volt annó...Az is "tupírozott" haj volt nem,vagy rosszul tudom a dolgot? A 15-16-os kép szerintem nem "igazi" frufrus frizura...Majd mindjárt belinkelek egy zenei videót,amin az egyik kistyúknak pont olyan frizurája lesz,mint amilyen frizurás lányokat kedveltem módfelett, pesti koromban...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/Svki4Rp9tlU Holly Johnson:Americanos...Ez egy régi videóklipp, amin látható ugye egy kistyúk,pont olyan frufrus frizurával,amilyent én nagyon kedveltem annó a nőkön...(Meghát ugye kedvelek a mai napig is...) Azt a piros ruhás kistyúkot figyeld mindig...Gondolom hajdanában sok hölgyemény látta ezt a klippet a tévében, mert ezelőtt vagy 30 évvel,amikor nagy sláger volt ez a klipp meg zene, rengeteg nőci mászkált ilyesmi hajjal...Ami frizuraforma meg ugye nekem módfelett tetszett mindigis...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Lehet, hogy tényleg fogalomzavarban szenvedek akkor most is,ezen téma kapcsán is...Én eredetileg olyan frizurára gondoltam,amilyen frizurád a HÉV-en volt annó...Az is "tupírozott" haj volt nem,vagy rosszul tudom a dolgot? A 15-16-os kép szerintem nem "igazi" frufrus frizura...Majd mindjárt belinkelek egy zenei videót,amin az egyik kistyúknak pont olyan frizurája lesz,mint amilyen frizurás lányokat kedveltem módfelett, pesti koromban...

Vagy csak kócos volt, némi ide-oda álló frufruval? Laughing Laughing Laughing
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 04. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napig is emlékszem két egykori kishölgyre pesti korombol, élénken,és tisztán...Amikor volt Pesten 1992 októberében a magyar-török focimeccs,a meccs után estefelé, lezúdult ugye a sok nép a keleti metrójába...És a Déli pályaudvar felé tartó peronon álltam énis akkor pont véletlenül,éshát ugye ott állt meg mellettem szintén véletlenül két,kb.16-18 éves kishölgy,és az egyik pont olyan frizurát viselt mint a klippben az a piros ruhás kislány...Nemis csoda akkor az,hogy pl. ezt a lányt is megjegyeztem magamnak évtizedekre...(Gondolom ő is látta akkor hajdanán a fentebb fellinkelt klippet...)De amúgy nemcsak a frizurája okán jegyeztem meg ezt a lányt,hanem amiatt is,hogy amikor a nagy tömegben odaállt a két lány mellé egy züllödt kinézetü török fazon,és kezdett nekik makogni valamit törökül nagy nyálcsorgatva, a két lány AZON NYOMBAN szó nélkül arrébb ment vagy 15 métert a peronon,és ott várták be a metrót,jó távol a züllött kinézetü töröktöl...Szóval látszott a két lányon,hogy már "rutinosan" tudják kezelni az ilyesmi tolakodó trógereket...Úgy,hogy még csak a szemük se rebbent...Miután arrébbmentek a koszos töröktöl, ugyanolyan vígan kacarásztak tovább,mint annakelőtte...És még ugye mondja valaki,hogy én nem tisztelem a nőket...Meghogy lenézem őket...Nem-nem...Én valójában NAGYONIS TISZTELEM A NŐKET MINDIG,de csak olyankor,ha van miért tisztelni őket...Nos...Ezt a két lányt is tisztelem pl. a mai napig is...Ismeretlenül is...(Szóval nemcsak amiatt emlékszem rájuk még mostis,mert az egyiknek csinos,frufrus frizurája volt...)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 42, 43, 44  Következő
20 / 44 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.