Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 16. 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Most neked kell majd döntened, Szami...Mondom ezt most,és az "alternatív valóságban" is... Hogy döntöttél,merre menjünk a továbbiakban? Lefelé a Margit szigetre, avagy át Budára? Amennyiben az utóbbi variáció mellett döntöl, az azt jelenti,hogy a Duna korzón fogunk majd sétálni a továbbiakban a Batthyányi tér felé, déli irányba...Ez azzal az előnnyel járna a számodra ha már elfáradtál a sok gyaloglástol ,hogy ott metróra tudunk majd szállni,hogy elkezdjem a hazakísérésedet...Amennyiben viszont a Margit sziget mellett döntessz, akkor azzal azt is vállalod majd,hogy túl hamar nem fogol aznap hazakerülni...Mivel a Margit szigeti séta megint benne lesz vagy 2-3 órányi időbe... Nos? Melyik irányba folytassuk az utat? Mondjuk nekem van ötletem,de mivel sem a való életben,sem az alternatív valóságban nem vagyok egy erőszakos,tolakodó, semmire tekintettel nem lévő,önző ürge, hát akkor a dolgok további folyását határozd meg te...Úgy,ahogy a kedved tartja...Azon az 1992-es nyári estén...

Hát akkor lássuk, mi is történt volna azon a napon egy szép, napsütéses nyári délutánon '92-ben.

-"Azt hiszem, kicsit elszámoltad magad. Mondtam neked, hogy merre lakom. Azt mondtad, úgy-ahogy ismered a fővárost. Ha a Batthyányi tér felé megyünk, akkor pont, hogy ellenkező irányba megyek, mint kellene. Viszont, ha átsétálunk a Margitszigeten, akkor onnan hamarabb otthon lehetek, mintha innen indulok haza. És van még időm bőven."- mondom.
"Rendben, ezek szerint menjünk a szigetre?"-kérdezed Te.
Hallgatok, némán nézek magam elé. Gondolkozom. Hirtelen elmúlik a jókedvem, minden olyan zavarossá válik. Megkapaszkodom a hídkorlátban és a Duna felé fordulok. Majd rátámaszkodom a korlátra, állam a karjaimra fektetem.
Miután megbámulsz hátulról - amin már meg sem lepődöm, sőt egy kicsit el is mosolyodom, mert magállapítom, hogy eddig erre alkalmad sem igen volt - mellém könyökölsz:
-Valami baj van?- kérdezed.
- Legszívesebben itt maradnék és csak nézném a Dunát...olyan békés. Neki minden olyan egyszerű. Csak szép lassan csordogál.
-Komolyan, most 4 órán keresztül a Dunát akarod bámulni? Mi történt? Mi a baj?
Nem válaszolok. Arra gondolok: miért, te mit akarsz csinálni 4 órán keresztül?

Ekkor felállsz, háttal a korlátnak dőlsz.
-Gyere ide velem szembe...
Megfogod a két kezem, közelebb húzol magadhoz. Kissé terpeszben állsz, nekem úgy kényelmes veled szemben megállnom, hogy lábaim a te lábaid közé kerülnek, majdnem összeér a testünk.
Sóhajtasz egyet:
-"Nézz rám, kérlek! És mondd el mi a baj. Nem tetszem talán, vagy mi?"
-"Dehogynem tetszel. Nem ez a gond."

Szemezünk, állom a tekinteted. Erősen kalapál a szívem, teljesen zavarban vagyok. Lehajtom a fejem. Megfogod az állam, óvatosan felemeled, közben lábaidat összébb zárod, érzem combjaid két oldalról az enyémekhez érnek, az arcom csak milliméterekre van a tiédtől. Halkan, lágyan kérdezed:
- Mondd, mi a baj?
- Azt mondtad, hogy úgy-ahogy ismered a várost...
- Jó, hát nem tudtam, hogy merre is laksz, ez most akkora probléma?
- Nem, nem erről van szó...
-Hát akkor?
-Mennyire ismered a Margitszigetet?
-Hát azt nagyon. Voltam már itt párszor!
-Egyedül?
-Hát úgy is, de többnyire lányok...kal.
-Hát ez az...
-Mondtam már, hogy voltak barátnőim...
-Igen, és én azt mondtam ez nem gond.
-Mégis az?
-Nem. De ha ismered a Margitszigetet, akkor ismered azt a "városi legendát" is, miszerint a fiúk azért hozzák ide a lányokat, mert itt biztosra veszik, hogy a lányok az övéké lesznek. Ott és akkor.
Szeretnék veled sétálni a Margitszigeten, de nem emiatt. Nem azért, mert arra számítasz, hogy ez akkor azt jelenti, hogy ma minden megtörténik...

Mi lenne, ha innen te folytatnád kicsit a történetet?
Vagy legalább segítenél... Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 16. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó...Akkor segítek a továbbiakra egy kicsit..."Hirtelen csend lett...Csak álltunk némán,hallgatagon...Aztán lassan elfordultál megint,és a korlátra támaszkodva elkezdted újracsak nézni a méltóságteljesen hömpölygő Duna vizét a mélyben...Én egy kis ideig még tanácstalanul,elgondolkozva ácsorogtam melletted,aztán egy jókora sóhaj kíséretében odakönyököltem énis újracsak melléd a korlátra...1-2 percig mindketten szótlanul néztük a vizet...Aztán megszólaltam,lassan,tétován:"Szami...Nem vagyok egy vadbarom...Szerinted az vagyok? Vagy eddig olyannak néztem ki? Nos"? Nem felelsz...Hallgatsz...Erre folytatom:" Nézd...Én soha nem erőltetek semmit,senkire...Megértem azt,hogy az első randinkon azért még nem akarsz semmi közelebbi kapcsolatot,dehát végülis igazad van..Sétálást beszéltünk meg a mai napra,nem pedig szexet...Jó...Rendben van...Legyen ahogy akarod...Ha a szigeten átvágva hamarabb hazaérsz mint a budai oldalrol, akkor tényleg felesleges átmennünk a túloldalra...Szóval akkor irány a sziget"...Elmosolyodok..."Ne aggódj, nem lesz semmi problémád velem, szóval nem kell parázni...Átvágunk a szigeten, megnézzük a régi romokat meg a zenélőkutat,aztán hazakísérlek...Így jó lesz"? Nos? Így jó lesz? (Kérdem akkor most,a jelenben is...) Innen akkor újra a tied a pálya...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 08. 16. 16:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 16. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem tudtam segíteni a történetet illetően...De most sajnos lépnem kell mára...A folytatást majd idővel elolvasom...Szia...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 16. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Remélem tudtam segíteni a történetet illetően...De most sajnos lépnem kell mára...A folytatást majd idővel elolvasom...Szia...

Igen, köszi! Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 17. 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jó...Akkor segítek a továbbiakra egy kicsit..."Hirtelen csend lett...Csak álltunk némán,hallgatagon...Aztán lassan elfordultál megint,és a korlátra támaszkodva elkezdted újracsak nézni a méltóságteljesen hömpölygő Duna vizét a mélyben...Én egy kis ideig még tanácstalanul,elgondolkozva ácsorogtam melletted,aztán egy jókora sóhaj kíséretében odakönyököltem énis újracsak melléd a korlátra...1-2 percig mindketten szótlanul néztük a vizet...Aztán megszólaltam,lassan,tétován:"Szami...Nem vagyok egy vadbarom...Szerinted az vagyok? Vagy eddig olyannak néztem ki? Nos"? Nem felelsz...Hallgatsz...Erre folytatom:" Nézd...Én soha nem erőltetek semmit,senkire...Megértem azt,hogy az első randinkon azért még nem akarsz semmi közelebbi kapcsolatot,dehát végülis igazad van..Sétálást beszéltünk meg a mai napra,nem pedig szexet...Jó...Rendben van...Legyen ahogy akarod...Ha a szigeten átvágva hamarabb hazaérsz mint a budai oldalrol, akkor tényleg felesleges átmennünk a túloldalra...Szóval akkor irány a sziget"...Elmosolyodok..."Ne aggódj, nem lesz semmi problémád velem, szóval nem kell parázni...Átvágunk a szigeten, megnézzük a régi romokat meg a zenélőkutat,aztán hazakísérlek...Így jó lesz"? Nos? Így jó lesz? (Kérdem akkor most,a jelenben is...) Innen akkor újra a tied a pálya...

Beszélsz hozzám, de valahogy nagyon messziről jön a hangod.

"Nem akartam - gondolom. - Nem ezt akartam. Miért ilyenek a férfiak, hogy csak a szexre tudnak gondolni? Csak úgy érezheti jól magát az ember? Miért sürget? Nem sürget, azt mondja, nem sürget, de tudom, hogy mégis. Miért ilyen bonyolultak a férfiak? Pontosabban miért ilyen egyszerűek?"
Vadbarom...még ki is mondja...nem, nem vadbarom...tényleg nem az, hisz szinte hozzám sem ért...még...de miért érzem azt, hogy számára van itt a sziget bejáratánál valami korlát, ami felnyílik, ha igent mondok, ha oda betesszük a lábunkat?...ezt látom rajta, ezt érzem...miért nem vár? Nem két hónapot, nem két hetet kérnék...max néhány napot...hisz én még...én még szinte teljesen tapasztalatlan vagyok...persze ha tudná, lehet hogy...de hisz nem tudja...max sejtheti...bár mondtam, hogy nem volt még komoly kapcsolatom...akkor meg tudja...

Most azt mondja bízzak benne...a tegnapit leszámítva (negyed óra) 3 órája ismerem...hallom, hogy mond valamit...hallom is, értem is.

Mosolyog...ez a mosoly is...teljesen levesz a lábamról.

Válaszolnom kell...most már mondanom kell neki valamit...

Hajrá Szami, vágj bele!
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 17. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lassan feléd fordítom a fejem, alulról pillantok rád. A Nap pont a szemembe süt, alig látok valamit az arcodból.
-Tulajdonképpen most azt mondtad, hogy mivel NEM BESZÉLTÜNK MEG MÁRA szexet, EZÉRT belemész abba, hogy ne legyen?
-Hát, tulajdonképpen igen...így van...
-Értem.
Néma, kissé feszült csend, majd megszólalok:
- A Rózsák kertjét és az Állatkertet nem nézzük meg?
Sóhajtasz egyet, majd csodálkozva megkérded:
- Mióta van "Á.L.L.A.T.K.E.R.T is a Margitszigeten? Én még sohasem láttam, pedig jó párszor jártam ám arra...
- Na jó, lehet, hogy túlzás állatkertnek nevezni, mert leginkább libák, kacsák, tyúkok, kakasok meg kecskék vannak. De vannak pávák is, meg valami ragadozó madarak is.
-Hát én ezt nem nevezném állatkertnek!!!
-Jó, TE nem neveznéd állatkertnek! - de attól még az. Egy olyan rész, ami el van kerítve és állatok vannak benne...minek neveznéd?
Vállat vonsz: -Jól van akkor, ha neked úgy jobban tetszik akkor hívd állatkertnek szerintem nem az, és kész!!! - ezzel megfordulsz, ismét háttal a korlátnak támaszkodsz, és a melleden keresztbe fonod a karjaidat.

- És a tóban is megnézzük az aranyhalakat, meg a teknősöket? Imádom a teknősöket!!! - mondom lelkendezve. És ugye tudod, hogy a Lindának is volt egy része amit a Margitszigeten forgattak?

Nem szólsz semmit...kérdőn nézel rám, az ingerültség icipici szikráját látom a szemedben. Tudom, hogy jelen pillanatban a teknősöket és az aranyhalakat utálod legeslegjobban a világon...meg a kacsákat a pávákat, a libákat és az akármilyen ragadozó madarakat...meg a Lindát az egész stábbal együtt...

"-Titusz?" - kezdem óvatosan.
"-Igen???"
Szép lassan eléd állok, és mindkét mutatóujjammal el kezdem cirógatni a karodat. Pár másodpercig hagyod, majd összeszűkíted a szemed, mintha nem tetszene a dolog, karjaidat leengeded magad mellé. Lehet, nem ezt akartad, de ezzel lehetőséget adtál ahhoz, hogy közelebb tudjak kerülni hozzád. Szemből a vállaidra fektetem a kezem, egészen közel állok hozzád, hogy a testem a tiédhez érjen. Majd a kezeimet szép lassan végigcsúsztatom a mellkasodon, kétoldalt a derekad felé, végül átkarollak és a mellkasodra hajtom a fejem. Megfogod a vállamat, először azt hiszem eltolsz majd magadtól, de végül mégsem teszed. Némán tűröd, hogy hozzád bújjak, de át nem ölelsz, marad a kezed a vállamon, majd néhány másodperc múlva ismét leereszted magad mellé, ügyelve, nehogy közben hozzám érj.
Hallom, a szívverésed, és hallom, hogy a te légzésed is felgyorsul, annak ellenére, hogy próbálod még a levegőt is visszatartani, és olyan közömbösséget mutatni irántam, amilyet csak lehet. Illetve amilyenre képes vagy. Saját szívverésemet is hallom a fülemben, s érzem, alig kapok levegőt, hogy megszólaljak...pedig most kell megszólalnom.
"-Titusz...mit szólnál ahhoz, hogyha azért, mert ma nem lesz az, amire számítottál, azért a következő randinkon - ha lesz következő - úgy és az lesz majd pontosan, amit most majd az elkövetkező percekben megbeszélünk... pontosabban, amit most majd mondok neked, hogy szeretnék.."

Még mindig játszod a sértettet, de szemmel láthatóan felkeltettem az érdeklődésed...
Ekkor felemelem a mellkasodról a fejem, az arcom az arcodhoz érintem, és szép lassan, halkan a füledbe suttogom, hogy mire gondoltam. Látom, érzem, hogy nem hagy hidegen az ötlet. Hirtelen meg sem szólalsz, én pedig nem tudom eldönteni, hogy most miért nem. Oké, hogy most sem azt mondtam, hogy lefekszem veled a következő randin a Margitszigeten egy bokorban, de azt hittem...hogy...
Gondoltam, megtöröm a csendet:
-"Szóval ha lesz még valaha randink..."
-Holnap megfelel? - kérdezed ekkor
-Számomra tökéletes. Viszont csak később tudunk találkozni, mert holnap tovább dolgozom.
Elmosolyodtam, s visszahajtottam a fejem a mellkasodra. Te ráhajtottad a fejed a fejemre, egyik kezeddel átkaroltad a derekam, a másikkal elkezdted a hajam simogatni, s egy puszit nyomtál a fejem búbjára.

Boldog voltam.
Most már jöhetnek a kacsák, a tyúkok, a kakasok, a pávák, a kecskék, a teknősök és az aranyhalak...

Szóval így képzelem én el azt az első alternatív valóságbeli randevút anno. '92 nyarán...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 17. 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon hangulatosak voltak a mai leírásaid is,Szami...Hát igen...Szinte tökéletesen élethű képet vetítettél most is elő,mint "alternatív valóságot"... Látod mikröl maradtál/maradtunk le annó? Hát erröl akartam kezdetben beszélni...Hogy milyen érdekes ez a világ...Hogy EGYETLEN MÁSODPERCEN,EGYETLEN PILLANATON MÚLT EGY ILYEN FORGATÓKÖNYV A VALÓSÁGBAN IS...Csak annyi kellett volna annó,hogy megszólíts BÁRMI ÜRÜGGYEL, akár ott az Örsön,akár a HÉV-en, akár az Oktogonon,akár bárhol,ahol összefutottunk egykoron...Hát...Így alakult akkor a dolog az igazi valóságban,és így egy " alternatív valóságban"...Amúgy fentebb nem véletlenül nem említettem az "állatkertet" meg a "Japán kertet", mint megnézendő érdekességet...Az állatkertben ugyanis ha jól emlékszem, akkoriban valóban főleg madarak voltak...Viszont én nem szerettem oda menni sose...Előszöris azért nem,mert én nem szeretem a madarakat, másrészt meg azért nem,mert én mint eredetileg falusi gyerek, egész gyerekkoromat baromfik,kacsák,libák,pulykák meg egyébb háziállatok között töltöttem el...Hát NEKEM,szerinted mi újat tudott volna mutatni ez az állatkert? De ha TE szeretted volna azt, hogy arra menjünk,akkor rajtam nem múlott volna a dolog...Akkor arrafelé mentünk volna...A Japán kertet szintén szándékosan nem említettem...EREDETILEG arrafelé is terveztem volna pedig egy sétát,de MIUTÁN megígértem ugye neked azt, hogy NEM LESZ SEMMIFÉLE SZEX, hát nem akartam azt,hogy félreérthető irányokba és helyekre is ellátogassunk...A Japán kert környéke ugyanis akkoriban ugye nagyon bokros-növényes terület volt ahogy mondani szokás,pont ideális helyszín a szerelmespároknak...Én meg ugye attol tartottam,hogy félreérted a séta irányát és célját,és emiatt aggódni kezdel...Szóval nem véletlenül csak a régi romokhoz,meg a zenélőkúthoz terveztem a látogatást...Igaz,ha jól emlékszem a dolgokra, a zenélőkút is valahol a Japán kert környékén volt,de azért annyira mégse zegzugos,bozótos területen...Vagy rosszul emlékszem már? Ha igen,akkor javíts ki...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 17. 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nagyon hangulatosak voltak a mai leírásaid is,Szami...Hát igen...Szinte tökéletesen élethű képet vetítettél most is elő,mint "alternatív valóságot"... Látod mikröl maradtál/maradtunk le annó? Hát erröl akartam kezdetben beszélni...Hogy milyen érdekes ez a világ...Hogy EGYETLEN MÁSODPERCEN,EGYETLEN PILLANATON MÚLT EGY ILYEN FORGATÓKÖNYV A VALÓSÁGBAN IS...Csak annyi kellett volna annó,hogy megszólíts BÁRMI ÜRÜGGYEL, akár ott az Örsön,akár a HÉV-en, akár az Oktogonon,akár bárhol,ahol összefutottunk egykoron...Hát...Így alakult akkor a dolog az igazi valóságban,és így egy " alternatív valóságban"...Amúgy fentebb nem véletlenül nem említettem az "állatkertet" meg a "Japán kertet", mint megnézendő érdekességet...Az állatkertben ugyanis ha jól emlékszem, akkoriban valóban főleg madarak voltak...Viszont én nem szerettem oda menni sose...Előszöris azért nem,mert én nem szeretem a madarakat, másrészt meg azért nem,mert én mint eredetileg falusi gyerek, egész gyerekkoromat baromfik,kacsák,libák,pulykák meg egyébb háziállatok között töltöttem el...Hát NEKEM,szerinted mi újat tudott volna mutatni ez az állatkert? De ha TE szeretted volna azt, hogy arra menjünk,akkor rajtam nem múlott volna a dolog...Akkor arrafelé mentünk volna...A Japán kertet szintén szándékosan nem említettem...EREDETILEG arrafelé is terveztem volna pedig egy sétát,de MIUTÁN megígértem ugye neked azt, hogy NEM LESZ SEMMIFÉLE SZEX, hát nem akartam azt,hogy félreérthető irányokba és helyekre is ellátogassunk...A Japán kert környéke ugyanis akkoriban ugye nagyon bokros-növényes terület volt ahogy mondani szokás,pont ideális helyszín a szerelmespároknak...Én meg ugye attol tartottam,hogy félreérted a séta irányát és célját,és emiatt aggódni kezdel...Szóval nem véletlenül csak a régi romokhoz,meg a zenélőkúthoz terveztem a látogatást...Igaz,ha jól emlékszem a dolgokra, a zenélőkút is valahol a Japán kert környékén volt,de azért annyira mégse zegzugos,bozótos területen...Vagy rosszul emlékszem már? Ha igen,akkor javíts ki...

A szökőkútra gondolsz?
Az "elöl" van a Margit híd felé.
Hátul van ugyan "Zenélő kút"-nak nevezett kút, de én azt sosem hallottam zenélni. A szökőkutat mostanában viszont megcsinálták...zenél, világít nagyon hangulatos.

(Különben ez az elöl-hátul...
Igazából az általunk hátsónak nevezett rész az a "fenti", vagyis az északi rész az Árpád híd felöl, ehhez képest ugye a Margit híd a "lenti" déli oldalon van.)

És mi van a Rózsakerttel?
Az félúton van/volt régen is, a Nagyrét után valamivel, szép kis rózsalugas volt, padokkal. Nem emlékszel rá?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 17. 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dehogy a szökőkútra gondoltam...Azt tudom jól,hogy ott van rögtön a Margit híd lejáratánál...Oda nemis kellett volna elmenni,mivel ott mentünk volna el közvetlenül mellette amúgyis...A rózsák kertje rémlik hogy így mondod, de ha jól emlékszem,amellett is elmentünk volna amúgyis,ha hosszában átvágunk a szigeten, az Árpád híd irányába...De a különböző régi romokhoz le kellett volna térni oldalra ha minden igaz.. Meg a zenélő kúthoz is...Az ott volt ha nem tévedek,az Árpád hídi lejáró közelében, nem messze a Japán kerttöl...Vagy legalábbis én úgy emlékszem...Ha rosszul írtam valamit,majd javíts ki, végülis ne feledd el azt,hogy én már vagy 30 éve nem jártam arra...Na mindegy...Most lépnem kell mára...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Dehogy a szökőkútra gondoltam...Azt tudom jól,hogy ott van rögtön a Margit híd lejáratánál...Oda nemis kellett volna elmenni,mivel ott mentünk volna el közvetlenül mellette amúgyis...A rózsák kertje rémlik hogy így mondod, de ha jól emlékszem,amellett is elmentünk volna amúgyis,ha hosszában átvágunk a szigeten, az Árpád híd irányába...De a különböző régi romokhoz le kellett volna térni oldalra ha minden igaz.. Meg a zenélő kúthoz is...Az ott volt ha nem tévedek,az Árpád hídi lejáró közelében, nem messze a Japán kerttöl...Vagy legalábbis én úgy emlékszem...Ha rosszul írtam valamit,majd javíts ki, végülis ne feledd el azt,hogy én már vagy 30 éve nem jártam arra...Na mindegy...Most lépnem kell mára...Szia.

Igen, jól rémlik neked, csak nem voltam biztos benne hogy melyik kútról beszélsz, azért kérdeztem rá.

Az "ilyen volt ilyen lett" topicba egyébként a Margitszigetről nem tettem már fel képeket, videót?

A romok tetején (a falakon tulajdonképpen) is sétálgattál egyébként, vagy csak közte? Mi barátnőmmel jártunk arra sokat, a falakon egyensúlyozgatva, nevetgélve sétálgattunk, majd leginkább a Rózsalugasban ültünk le, vagy a Nagyréten a fűbe.
Ill egy időben jártunk az uszodába is. Szóval '89-'94 közt viszonylag sokat jártam arra, volt, hogy a sétáló fiúkat nézegettük...nem kizárt, hogy el is sétáltál mellettünk valamikor. Nade 2 lányra biztos nem figyeltél volna fel.
Bár az egyikük többnyire szűk farmer-, kord- vagy vászon szoknyában járt.
"Ez van akkor..." -ahogy mondani szoktad...

Mostanában nemrég ismét arra sétáltunk...de a falakra nem másztunk fel, azt mondta ebből ő már kinőtt, (én meg egyedül nem bohóckodtam fel oda magam) és lábfájdalmaira panaszkodva a Margitszigetnek is csak a közepéig jutottunk el.
Belegondoltam, hogy:"hajjaj, öregszünk!" bár én szinte semmivel nem érzem magam öregebbnek, mint 25-30 éve. Oké, némi súlytöbbletet felszedtem, de semmivel nem vagyok fáradékonyabb, és szerencsére nem fáj semmi porcikám.
Néha elgondolkozom, hogy vajjon tényleg én lógok ki a sorból már MEGINT, amikor velem egyidős, meg nálam 7-8 évvel fiatalabbak sírnak, hogy itt fáj, ott fáj, meg elfáradtak?
Nekem ez nem fér bele én ezt nem értem...ha majd 60 évesen nyavajgok, azt mondom oké, de velük mi lesz addigra?
Mi lesz barátnőmmel való azon tervünkkel, hogy - 16 évesen azt gondoltuk, hogy: "majd, ha mi is olyan öregasszonyok leszünk, mint azok, akik üldögéltek a termálvízben", - "ha mi is annyi idősek leszünk, akkor mi is ezt tesszük majd"...hát mi lesz vele így addigra? (Már ha megérjük ugye...)
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Margit szigetröl szerintem csak akartál feltenni képeket,meg videókat...Vagy tettél is fel? Majd megnézem akkor valamikor újra azt a topikot...A régi romokra én sohasem másztam fel,mert én annál jobban tiszteltem mindigis a régi műemlékeket..Tudod jól,hogy nekem mindig erős hajlamom van a múltbéli dolgokkal foglalkozni,meg bennük élni...Úgyhogy ha felkerestem a régi romokat, és pont nem nővel voltam akkor és ott, olyankor órákon keresztül bóklásztam,meg üldögéltem a régi helyek,meg kövek közelében...Sokszor még késő éjszaka is...Azt,hogy láttalak-e benneteket annó a szigeten sétálni,azt már meg nem tudom mondani...Viszont törtem a fejemet mostanában az álltalad leírt "alternatív valóságon"...Néhányszor újra is olvastam az egészet...És még most sem tudom eldönteni,hogy nem-e volt valóságban is egy ilyen kalandunk annó...Ne nevess...Annyira élethű volt a leírás, annyira pontos a szituk leírása,a viselkedésem,a szokásaim, meg minden egyébb is,hogy az ember még most is alig tudja elhinni,hogy amit olvastam, az VALÓBAN csak egy " alternatív" valóság volt...Nehogy átverd a fejemet Szami...Ha visszagondolok a régi időkre, kb.20-25 középiskoláskoru lánnyal jártam meg a "Nyugati-Margit sziget" útvonalat...És néhány eset kísértetiesen emlékeztet a leírásodra...Mondjuk az is igaz,hogy a legjobb szándékkal sem tudok feleleveníteni egy Oktogon környéki fagyizást egy lánnyal se,de ez nem jelent mondjuk semmit se...Mindenre már énsem emlékezhetek azért 25-30 év távlatábol...Meg az is igaz,hogy amennyivel randiztunk volna a valóságban,nem tudok arra semmi okot se mondani,hogy miért is maradt volna aztán abba a dolog?Szóval valahogy el kéne hinnem azt,hogy amit fentebb olvastam,az valóban csak egy "alternatív" valóság...Jó...Rendben...Akkor elhiszem...Vagy próbálom elhinni...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 08. 19. 16:49-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/r_GH6M7cUq4 Kim Wilde:"Kids in America"...Nézd már meg ezt a videót,meg a videón szereplő hölgyeményt, Szami...Ugye jól emlékszem arra,hogy szinte teljesen úgy néz ki ez a nőci,mint ahogy te néztél ki középiskolás korodban? Csak neked gesztenyebarna volt a hajszíned,meg jóval feltűnőbben kék a szemed...De amúgy szinte egy az egyben hasonlítottál erre a hölgyeményre...Ugye jól mondom a dolgot?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy már csak azt nem értem Szami,hogy ha egyszer olyan rengeteget mászkáltatok a barátnőddel annó a Margit szigeten,hogy nem jutott sose eszetekbe az,hogy be kéne nézni a Palatinusra is? Nem olyan nagy az a Margit sziget...Gondolom rengetegszer elmentetek a Palatinus bejárata előtt is...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 08. 19. 17:23-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na...Benéztem akkor az "Ilyen volt ilyen lett" topikba, és láttam ott, hogy tényleg tettél fel oda régebben Margit szigeti linkeket...Majd akkor idővel újra átnézem őket...Meg olvastam ott azt is, hogy írtad, hogy a Palatinus nektek azért egy kicsit "drága" hely volt úgymond...Viszont ha másnem EGYSZERI alkalomként azért csak elmehettetek volna oda is,nem? Ha másnem,csakúgy kíváncsiságbol...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 19. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A Margit szigetröl szerintem csak akartál feltenni képeket,meg videókat...Vagy tettél is fel? Majd megnézem akkor valamikor újra azt a topikot...A régi romokra én sohasem másztam fel,mert én annál jobban tiszteltem mindigis a régi műemlékeket..Tudod jól,hogy nekem mindig erős hajlamom van a múltbéli dolgokkal foglalkozni,meg bennük élni...Úgyhogy ha felkerestem a régi romokat, és pont nem nővel voltam akkor és ott, olyankor órákon keresztül bóklásztam,meg üldögéltem a régi helyek,meg kövek közelében...Sokszor még késő éjszaka is...Azt,hogy láttalak-e benneteket annó a szigeten sétálni,azt már meg nem tudom mondani...Viszont törtem a fejemet mostanában az álltalad leírt "alternatív valóságon"...Néhányszor újra is olvastam az egészet...És még most sem tudom eldönteni,hogy nem-e volt valóságban is egy ilyen kalandunk annó...Ne nevess...Annyira élethű volt a leírás, annyira pontos a szituk leírása,a viselkedésem,a szokásaim, meg minden egyébb is,hogy az ember még most is alig tudja elhinni,hogy amit olvastam, az VALÓBAN csak egy " alternatív" valóság volt...Nehogy átverd a fejemet Szami...Ha visszagondolok a régi időkre, kb.20-25 középiskoláskoru lánnyal jártam meg a "Nyugati-Margit sziget" útvonalat...És néhány eset kísértetiesen emlékeztet a leírásodra...Mondjuk az is igaz,hogy a legjobb szándékkal sem tudok feleleveníteni egy Oktogon környéki fagyizást egy lánnyal se,de ez nem jelent mondjuk semmit se...Mindenre már énsem emlékezhetek azért 25-30 év távlatábol...Meg az is igaz,hogy amennyivel randiztunk volna a valóságban,nem tudok arra semmi okot se mondani,hogy miért is maradt volna aztán abba a dolog?Szóval valahogy el kéne hinnem azt,hogy amit fentebb olvastam,az valóban csak egy "alternatív" valóság...Jó...Rendben...Akkor elhiszem...Vagy próbálom elhinni...

Tényleg csak most találtam ki.
Mióta is ismerjük egymást "virtuálisan"?
És ennek ellenére - hogy csak így ismerjük egymást - hányszor gondoltunk már kezdettől fogva is (!!!) ugyanarra, vagy mennyi mindenről gondolkodunk hasonlóan?
Hát csodának tartod, hogy kitaláltam minden gondolatodat, szinte minden mozdulatodat, a reakcióidat?
Hidd el, én lennék a legboldogabb, ha a valóságban is így lett volna...

Két sráccal randevúztam én a valóságban a Margitszigeten. Tuti, hogy egyik sem te voltál. És ott nagyon, de nagyon nem az volt a szitu, amit én itt leírtam.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  Következő
25 / 31 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.