Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 20. 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jó esetben,igen...De vannak pillanatok, amikor ahogy mondani szokás,"elborul az ember agya"...Ezen nincs szerintem mit szégyelnie sem egy egészséges férfinek,sem egy egészséges nőnek...Végülis ha "fábol van" valaki,pont az a nem normális dolog...Viszont okos,értelmes,intelligens ember az pont azért okos,értelmes,és intelligens,hogy azért a veszélyes szitukat igyekezzen elkerülni...Hogy ne essen az illető kísértésbe...Szerinted miért nem járok pl. már régóta strandokra? Nemcsak a sok kultúrálatlan baromállat okán nem járok...

Na látod, ennyi az egész.
Egy házas embernek a kísértéseknek ellen kell állni. Legyen az akár nő, akar férfi.
Te is olyan vagy, voltál, amilyen. Egyetlen adandó lehetőséget sem hagytál ki.
Most viszont a nejedhez hűséges vagy.
Akkor mégiscsak tudsz gondolkodni IS. TUDATOSAN figyelni, ellenállni a kísértéseknek, ill. nem teremteni olyan helyzetet, ami kísértésbe vihet.

Na, EMIATT nem tudom elfogadni az említett hölgy esetét.
Mert ha egy olyan férfi képes ezt így felfogni, átlátni, mint te, akkor egy feleségnek meg pláne kellene...értesz így már???
NINCS OLYAN, hogy van egy férjem, és lefekszem az első nekem tetsző pasival, mert GINDOLKODOM, ott van a tudat, akármennyire is tetszik az illető: "Basszus, nekem férjem van!!!"

DE:
Még ha hajadon vagyok és megtetszik egy pasi, akkor is van agyam is gondolkodni, ennyi! Én is voltam olyan helyzetben, hogy belemehettem volna olyan helyzetbe, hogy "egyből szex".
Miért is kell pluszban is gondolkodni?
MERT NEM LEHET MEGBÍZNI SENKIBEN!!!

-Óvszer elszakadhat...már nem véd semmitől
- Mi van, ha egy aberrált, szadista, őrült kéjgyilkossal futok össze?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 20. 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Csak megszokásbol...Hogy legyen valami opció is azért...Hogy ne az legyen,hogy kijelentem,hogy: "A Margit szigetre megyünk,aztán annyi...Ha tetszik,ha nem"...Nade most nekem lépnem kell mára...Szia.

Na jó, ez akkor kb. olyan, mintha azt kérdezted volna meg, hogy: "Drágám, holnap a Margitszigetre menjünk, vagy a Vágóhídra vagy a határban lévő kukoricaföldre?

Mivel te úgyis a Margitszigetre akartál volna menni, másik két opciónak olyat ajánlottál, ami nyilván kedvezőtlenebb. De ha azt kérdezted volna, hogy felmenjünk-e a Budai Várba, vagy a Városligetbe, esetleg moziba, akkor lehet, hogy más választ is kaptál volna.

Tényleg, hogy jutottál először Margitszigetre? És a Budai Várba?
(Azt mondtad, hogy "először" mindenhová mással mentél, más mutatott meg.)
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jó,de azért nem minden ember olyan erős akaratu mint te...Vagy én...Látod, gyerekként mindketten annyi minden rosszon keresztülmentünk,hogy ennyi minden rossztol már három másik gyerek felkötötte volna magát, vagy legjobb esetben is drogos,alkoholista lett volna...De mi nem lettünk se drogosok,se alkoholisták...(És fel se kötöttük magunkat...)Viszont rengeteg mások meg igen...Mert gyenge akaratuak és gyenge személyiségüek voltak...És rengeteg ilyen gyenge akaratu ember és nő van a világon...Hidd el nekem,én már csak tudom...Látnak egy helyes kinézetü fazont,aztán RÖGTÖN ELVESZTIK AZ ESZÜKET...Akár van férjük,akár van családjuk...Mivel egyszerűen nem tudnak a lábuk közén uralkodni...Az uralkodik rajtuk...Egy kis simogatás,cirógatás,avagy csak sokatmondó nézés egy HELYES PALI(!!) részéröl,aztán már elis van veszve a legtöbbjük...(De ha nem akarnék szerényen fogalmazni,akkor azt mondanám,hogy az ÖSSZES...) A helyes "Alfa" palik azok jól tudják szerintem mind,hogy mennyire esendőek is valójában a nők...Az csak egy mítosz,hogy a férfiakkal ellentétben a nők mindig jobban tudnak uralkodni magukon...Na igen...Egészen addig,amíg egy helyes alfahímet nem látnak meg valahol...Az meg hogy egy-egy kivételesen erős akaratu olyan nő is van a világon,aki IDEIG-ÓRÁIG(!!) meg tudja esetleg állni azt,hogy ne feküdjön be azonnal remegő testtel,nedvező ágyékkal,reszkető lábakkal a hirtelen felbukkant alfahím alá, az csak azt bizonyítja,hogy a kivétel erősíti a szabályt...Szerintem kicsit túlbecsülöd mindig a hölgyek minden körülmények között való elszántságát az erényességre...Én,mint ilyen téren sokat látott és sokat tapasztalt illető, nem lennék azért olyan szilárdan meggyőződve arrol,hogy egy nő az jobban tud bármikoris uralkodni magán,mint egy férfi...Sőt...Én azt mondanám mindig,hogy ilyen téren valójában sokkal,de sokkal esendőbbek mint a férfiak...Akár van férj,akár nincs...De nem kötelező hinned nekem...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Margit szigetre először osztálykirándulás során jutottam el, 1983-ban...A várba meg a szüleimmel, kisgyerekkoromban...Amúgy néha olyanokat tudol kérdezni meg feltételezni...Hát csak gondolj már bele néhány dologba...Adott ugye egy egészséges, 20 év körüli, tesztoszteronnal telített fazon,aki mellett ott tanakodik mondjuk egy miniszoknyás-harisnyás hölgyemény ugye,hogy HOVÁ IS KÉNE MENNI SÉTÁLNI KETTESBE? Most csakígy elképzelem magamnak ugye,hogy áll a pali lüktető férfitaggal a nadrágjában,aztán AZT AJÁNLJA a maga részéről,hogy menjenek mondjuk a Margit szigeti elhagyatott,bozótos helyek HELYETT inkább a BUDAI VÁRBA...Szerinted az ilyesmi normális palira vallana?Most mond már meg őszintén...Nyilván egy normális pali IGYEKSZIK ÚGY MANIPULÁLNI A HÖLGYET,hogy inkább a Margit sziget hűs bokrai felé vegyék mindig az irányt,mint mondjuk máshova...Néha olyanokat tudol mondani...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
rengeteg ilyen gyenge akaratu ember és nő van a világon...Hidd el nekem,én már csak tudom...Látnak egy helyes kinézetü fazont,aztán RÖGTÖN ELVESZTIK AZ ESZÜKET...Akár van férjük,akár van családjuk...Mivel egyszerűen nem tudnak a lábuk közén uralkodni...Az uralkodik rajtuk...Egy kis simogatás,cirógatás,avagy csak sokatmondó nézés egy HELYES PALI(!!) részéröl,aztán már elis van veszve a legtöbbjük...(De ha nem akarnék szerényen fogalmazni,akkor azt mondanám,hogy az ÖSSZES...) A helyes "Alfa" palik azok jól tudják szerintem mind,hogy mennyire esendőek is valójában a nők...Az csak egy mítosz,hogy a férfiakkal ellentétben a nők mindig jobban tudnak uralkodni magukon...Na igen...Egészen addig,amíg egy helyes alfahímet nem látnak meg valahol...Az meg hogy egy-egy kivételesen erős akaratu olyan nő is van a világon,aki IDEIG-ÓRÁIG(!!) meg tudja esetleg állni azt,hogy ne feküdjön be azonnal remegő testtel,nedvező ágyékkal,reszkető lábakkal a hirtelen felbukkant alfahím alá, az csak azt bizonyítja,hogy a kivétel erősíti a szabályt...Szerintem kicsit túlbecsülöd mindig a hölgyek minden körülmények között való elszántságát az erényességre...Én,mint ilyen téren sokat látott és sokat tapasztalt illető, nem lennék azért olyan szilárdan meggyőződve arrol,hogy egy nő az jobban tud bármikoris uralkodni magán,mint egy férfi...Sőt...Én azt mondanám mindig,hogy ilyen téren valójában sokkal,de sokkal esendőbbek mint a férfiak...Akár van férj,akár nincs...De nem kötelező hinned nekem...

Ezek szerint akkor az az én szerencsém, hogy a jelek szerint soha nem találkoztam alfa-hímmel, mert ugye akkor "azonnal remegő testtel,nedvező ágyékkal,reszkető lábakkal a hirtelen felbukkant alfahím alá, vetettem volna magam."
:-/
Tehát maga az a feltételezés is teljesen abszurd ugye ebből következően, hogy mi valaha is találkoztunk volna személyesen élőben. Ennyi akkor. Tehát nem engem láttál a HÉV-en sem.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A Margit szigetre először osztálykirándulás során jutottam el, 1983-ban...A várba meg a szüleimmel, kisgyerekkoromban...Amúgy néha olyanokat tudol kérdezni meg feltételezni...Hát csak gondolj már bele néhány dologba...Adott ugye egy egészséges, 20 év körüli, tesztoszteronnal telített fazon,aki mellett ott tanakodik mondjuk egy miniszoknyás-harisnyás hölgyemény ugye,hogy HOVÁ IS KÉNE MENNI SÉTÁLNI KETTESBE? Most csakígy elképzelem magamnak ugye,hogy áll a pali lüktető férfitaggal a nadrágjában,aztán AZT AJÁNLJA a maga részéről,hogy menjenek mondjuk a Margit szigeti elhagyatott,bozótos helyek HELYETT inkább a BUDAI VÁRBA...Szerinted az ilyesmi normális palira vallana?Most mond már meg őszintén...Nyilván egy normális pali IGYEKSZIK ÚGY MANIPULÁLNI A HÖLGYET,hogy inkább a Margit sziget hűs bokrai felé vegyék mindig az irányt,mint mondjuk máshova...Néha olyanokat tudol mondani...

Én tudok olyanokat mondani?
Miért, te csak a Margitsziget elhagyatott bozótos helyein tudtál szexelni? Annyi más helyen is lehetne...itt-ott...meg gondolom laktál is valahol...meg a hölgyemény is.

Még jó is akkor, hogy nem folytattam tovább az egy másik dimenzióbeli randinkat, mert már a második randin elbuktam volna a helyszínen. Én ugyanis minden alkalommal más-más helyszínt választottam volna. Akár egy másik kitalált valóságban, akár a mostaniban még 1992-ben. De hát ha nem, hát nem...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Volt egyszer egy randim.
A sráccal egy buszon ismerkedtem meg. Ahogy anno, ugye se telefon se semmi, megbeszéltük találkoztunk legközelebb itt és itt...

Első randi:
Hova menjünk, menjünk moziba?
Nekem nyolc.
Már mire odaértünk a mozihoz (kb negyed óra) semmi kedvem nem volt az egészhez. Mondtam is, hogy inkább sétáljunk vagy hagyjuk az egészet, nincs kedvem semmihez.

Beültünk a moziba, negyedórája ment a film.
Megfogta a kezem, elhúztam.
Tíz perc múlva megfogta a kezem, és a nadrágján keresztül ágaskodó férfiasságára tette.
Na ebben a percben álltam fel, közöltem vele, hogy egy "Barom állat"...vagy valami ilyesmit, és otthagytam a francba. Mégis, mi a bánatot képzelt? Na ez volt életem egyik legrosszabb randija.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Nekem azért van egy olyan bizonytalan feltételezésem,de persze lehet,hogy tévedek,miszerint annó találkoztál azért itt-ott Pesten "Alfahímekkel"...Eggyel valszeg egész biztosan...Nem tudod,hogy ki írta fentebb valamikor,hogy láttál néhányszor akkoriban egy fazont, aki ANNYIRA TETSZETT NEKED, hogy ha már csak rádnézett véletlenül,rögtön elakadt a lélegzeted, remegni kezdtél,elgyengültél,zavarba jöttél,megijedtél?Az persze már más téma,hogy sajnos az az illető fazon méltó párja volt ugye Monknak,a flúgos nyomozónak...Azaz voltak érthetetlen mániái...Pl.az,hogy AZ VÁRTA MINDIG,hogy a nő szólítsa meg/le először,mert szerinte ez így a normális dolog...Na...Hát csak képzeld el azt akkor magadnak,ha az a lökött fazon nem így gondolkodott volna...Meddig bírtál volna ellenállni neki? Az idők végezetéig? Azt mondod?Jó...Rendben...Elhiszem akkor a dolgot...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amennyiben a második randin találtál volna olyan helyszínt,ahol "simán tudtak volna menni a dolgok" ahogy mondani szokás,akkor arra nem szóltam volna semmit...De pl.a várban,vagy egy moziban, egy múzeumban hogy ment volna a dolog? Lett volna realitása szerinted némi élvezeteknek? Ha igen,akkor rendben, semmi gond nem lett volna...Ez esetben akkor lemondtam volna a Margit szigetröl...Könnyedén...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Nekem azért van egy olyan bizonytalan feltételezésem,de persze lehet,hogy tévedek,miszerint annó találkoztál azért itt-ott Pesten "Alfahímekkel"...Eggyel valszeg egész biztosan...Nem tudod,hogy ki írta fentebb valamikor,hogy láttál néhányszor akkoriban egy fazont, aki ANNYIRA TETSZETT NEKED, hogy ha már csak rádnézett véletlenül,rögtön elakadt a lélegzeted, remegni kezdtél,elgyengültél,zavarba jöttél,megijedtél?Az persze már más téma,hogy sajnos az az illető fazon méltó párja volt ugye Monknak,a flúgos nyomozónak...Azaz voltak érthetetlen mániái...Pl.az,hogy AZ VÁRTA MINDIG,hogy a nő szólítsa meg/le először,mert szerinte ez így a normális dolog...Na...Hát csak képzeld el azt akkor magadnak,ha az a lökött fazon nem így gondolkodott volna...Meddig bírtál volna ellenállni neki? Az idők végezetéig? Azt mondod?Jó...Rendben...Elhiszem akkor a dolgot...

Egy szóval nem mondtam, hogy az idők végezetéig ellent akartam és ellent tudtam volna állni. Konkrét időpontot nyilván nem tudok mondani, de tuti nem vetettem volna "azonnal" vagy fél órán belül "remegő testtel,nedvező ágyékkal,reszkető lábakkal a hirtelen felbukkant alfahím alá..." magam.
Néha úgy tudsz a világ legkultúráltabb módján is fogalmazni, hogy az már abszurd!
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Volt egyszer egy randim.
A sráccal egy buszon ismerkedtem meg. Ahogy anno, ugye se telefon se semmi, megbeszéltük találkoztunk legközelebb itt és itt...

Első randi:
Nekem nyolc.
Már mire odaértünk a mozihoz (kb negyed óra) semmi kedvem nem volt az egészhez. Mondtam is, hogy inkább sétáljunk vagy hagyjuk az egészet, nincs kedvem semmihez.

Tíz perc múlva megfogta a kezem, és a nadrágján keresztül ágaskodó férfiasságára tette.
Na ebben a percben álltam fel, közöltem vele, hogy egy "Barom állat"...vagy valami ilyesmit, és otthagytam a francba. Mégis, mi a bánatot képzelt? Na ez volt életem egyik legrosszabb randija.
Na...Hát akkor EZT A TÖRTÉNETET tedd oda a " virtuális randink" mellé...Aztán gondolkozz el a látottak,olvasottak alapján,hogy MEKKORA KÜLÖNBSÉG IS TUD LENNI férfi és férfi,fiú és fiú között...Én mindig is mondtam neked hogy ÓRIÁSI,dehát te sose hiszel nekem...(Úristen...Micsoda nyomorult balfék állat lehetett az a fazon...Édes Istenem...Az ember nem tudja,hogy sírjon vagy nevessen egy ekkora nyomorult,tehetségtelen,a nőzéshez semmit se értő állat láttán...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amennyiben a második randin találtál volna olyan helyszínt,ahol "simán tudtak volna menni a dolgok" ahogy mondani szokás,akkor arra nem szóltam volna semmit...De pl.a várban,vagy egy moziban, egy múzeumban hogy ment volna a dolog? Lett volna realitása szerinted némi élvezeteknek? Ha igen,akkor rendben, semmi gond nem lett volna...Ez esetben akkor lemondtam volna a Margit szigetröl...Könnyedén...

A mozit ugye már az előbb én is kizártam. Laughing
Azok után még csak csókolózni sem akartam senkivel moziban.

De pl. Ott van a Városliget, a Vajdahunyad vára körüi rész olykor egész hangulatos és elhagyatott tud lenni, el tudtalak volna vinni a Dagályba, azon belül olyan helyekre is, ahová mások be sem jutottak, vagy épp számtalan olyan kiránduló hely van pl. a Budai hegyekben is, ahol le lehet térni kis rejtett ösvényekre...és anyám is sokszor napokig nem tartózkodott otthon. És tuti nem ért haza előbb, mint ahogy ígérte.

Na, el tudod így már képzelni?
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Volt egyszer egy randim.

Első randi:
Nekem nyolc.

Na...Hát akkor EZT A TÖRTÉNETET tedd oda a " virtuális randink" mellé...Aztán gondolkozz el a látottak,olvasottak alapján,hogy MEKKORA KÜLÖNBSÉG IS TUD LENNI férfi és férfi,fiú és fiú között...Én mindig is mondtam neked hogy ÓRIÁSI,dehát te sose hiszel nekem...(Úristen...Micsoda nyomorult balfék állat lehetett az a fazon...Édes Istenem...Az ember nem tudja,hogy sírjon vagy nevessen egy ekkora nyomorult,tehetségtelen,a nőzéshez semmit se értő állat láttán...)

Minek tegyem oda?
Tudom én ezt anélkül is.
Mi az, hogy sose hiszek neked? Tudtam én ezt anélkül is, hogy mondanád.
Nem akarom az összes rossz randimat felsorolni... szerencsére jó több volt.

Tudod, az ember lánya egy ilyen után bosszankodik, hogy hova tettem én a szemem, amikor szóba álltam vele? De nyilván nem véletlen volt az sem, hogy már a randi első néhány percében sem éreztem jól magam...később, mikor eszébe jut, bosszankodik, aztán meg már csak nevet rajta.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha...Már kezdelek akkor érteni...Szóval akkor azt te se tagadod,hogy a nők között "rengeteg" (Hogy akkor ne mondjuk azt,hogy az ÖSSZES...)az olyan hölgy, akik a szó szoros értelmében "megvesznek és az eszüket vesztik" egy-egy helyes alfahím láttán, te akkor csak azt tagadod,hogy " AZONNAL" aláájulna a MINDEN hölgy az adott alfa fazonnak...Jó...Rendben...Velem lehet beszélni...Szóval akkor elismerem azt,hogy akadnak azért olyan hölgyek is,akik ki tudnak tartani ilyen téren egész sokáig is...Napokig is,hetekig is,hónapokig is...(De tovább már nem hiszem...)Ez akkor az én álláspontom...Így akkor már rendben van a dolog? Remélem igen,mivel most nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 21. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Aha...Már kezdelek akkor érteni...Szóval akkor azt te se tagadod,hogy a nők között "rengeteg" (Hogy akkor ne mondjuk azt,hogy az ÖSSZES...)az olyan hölgy, akik a szó szoros értelmében "megvesznek és az eszüket vesztik" egy-egy helyes alfahím láttán, te akkor csak azt tagadod,hogy " AZONNAL" aláájulna a MINDEN hölgy az adott alfa fazonnak...Jó...Rendben...Velem lehet beszélni...Szóval akkor elismerem azt,hogy akadnak azért olyan hölgyek is,akik ki tudnak tartani ilyen téren egész sokáig is...Napokig is,hetekig is,hónapokig is...(De tovább már nem hiszem...)Ez akkor az én álláspontom...Így akkor már rendben van a dolog? Remélem igen,mivel most nekem lépnem kell mára...Majd jövök még valamikor...Szia.

Na, közelítünk azért...még a végén lesz belőlünk valami...

Majd én is kifejtem ezt még bővebben,most nekem is mennem kell.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31  Következő
28 / 31 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.