Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 10. 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A zenei topicot ne off-oljuk, így ezt áttelepítem ide.
Titusz írta:
Valszeg akkor inkább ITT,ÉS EBBEN lehetett a lényeg,nem? Hogy látta rajtad a sok szemétláda,hogy CSENDES,VISSZAHÚZÓDÓ VAGY, úgyhogy akkor gyorsan rád is szálltak...Az emberek többsége nagyon szereti a saját torz,semmirevaló,visszataszító személyiségét és lényét mások pocskondiázásában kiélni...És olyankor ugye meg van akkor magával elégedve az adott illető...Hű...Ha tudnád,hogy én mennyi,de mennyi ilyen "élményben" részesültem mindigis! (Még a saját szüleim kapcsán is...)Nade mindegy...Elvették akkor a kedvedet az aljasok a diszkótánctol, ahogy mondani szokás,legyenek akkor boldogok vele...Sose legyen nagyobb sikerélményük az életben...Ugye jól mondom a dolgot?

Persze, nyilván én is másképp látom már. De akkor még 14 sem voltam.
Ma már tudom, hogy azért szálltak rám, mert irigykedtek, mert valamiben jobb voltam náluk.
Ne feledjük el, hogy ez elsősorban egy kéthetes "iskola" volt, még ha jutalomtábor név alá volt is bújtatva. Jó voltam a kémiában, emlékszem, azt én tudtam a legjobban...sokan beszélgettek velem, - fiúk is - mert kedves voltam. Ennyi már nyilván elég volt. De igen, a hangadók akik itt is előkerültek, látták, hogy én visszahúzódóbb vagyok, nem vagyok benne a hülyeségeikben, akik túl nagyra voltak magukkal, játszották az agyukat a semmire. Vagy épp arra, hogy nekik szebb ruhájuk, több pénzük van. Az ilyenek sosem érdekeltek, kerültem őket, visszavonultam, más társaságot kerestem helyettük, s ez - meg az, hogy nem hódoltam be nekik, nem néztem rájuk csodalattal, hogy ők milyen nagylányok már, - nyilván piszkálta a csőrüket. S akik bizonytalanok voltak, azokat is maguk mellé állították ellenem. Inkább ez fájt. Mert bár nem akartam az ő klikkjük tagja lenni, de (akkor még) zavart, hogy kilógok a sorból.
Persze, ezt csak a mai fejemmel-eszemmel látom így át.

Ma már nyilván máshogy fognám fel a dolgokat, mint akkor. Viszont mindig is hibám volt a mindenkinek megfelelni akarás. Mindig. Ma már tudom pedig, hogy nem lehet mindig mindenkinek megfelelni, mégis örökösen dolgozok azon, kényszerítenem kell magam arra, hogy ne akarjak megfelelni mindenkinek, mert lehetetlen.
Veled ellentétben én sosem tudtam könnyedén vállat vonni, ha valaki megsértett, vagy megbántott, hanem magamban kerestem a hibát...hiába tudom, hogy az a reakció jobb lenne, mert önmagamnak nem fájna.
Itt sem az jutott az eszembe, hogy azért piszkáltak, mert valami miatt belém akartak kötni, és ha ezt nem veszem fel, akkor előbb-utóbb találtak volna valami mást, ami miatt belém köthetnek, mert belém akartak kötni, hanem szent meggyőződésem volt, hogy valóban, biztos, nagyon rosszul táncolok ...érted, ugye?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 10. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát az egy kicsit túlzás azért, hogy én "könnyedén vállat vonok csak, ha bántanak"...Nem-nem...Ez nagyon nem így van...De gondolom azzal kevered a dolgot, hogy amíg te bántás esetén MEGPRÓBÁLSZ MEGFELELNI AKKOR A BÁNTÓ SZEMÉLYÉNEK, én meg addig nem így viselkedek...Hanem úgy,hogy ONNANTOL KEZDVE " nincs többé kegyelem és megbocsájtás" az engem bántónak...És onnantol mindent megteszek azért,hogy az adott illetőt "beledöngöljem az agyagba", és megalázzam minden lehetséges módon...Kegyetlenül,féktelen gyűlölettöl vezérelve...Gondolom EZÉRT is van az,hogy én " örökösen összeveszek mindenkivel" pillanatok alatt...Meghogy "antiszociális" vagyok...Meghogy nem bírok magam fölött sose "főnököt" elviselni...Pedig valójában csak azt nem tudom elviselni,ha indok és ok nélkül BÁNTANAK...Amikor pedig én jóindulatuan szoktam kezdetben mindenkihez állni...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 10. 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát az egy kicsit túlzás azért, hogy én "könnyedén vállat vonok csak, ha bántanak"...Nem-nem...Ez nagyon nem így van...De gondolom azzal kevered a dolgot, hogy amíg te bántás esetén MEGPRÓBÁLSZ MEGFELELNI AKKOR A BÁNTÓ SZEMÉLYÉNEK, én meg addig nem így viselkedek...Hanem úgy,hogy ONNANTOL KEZDVE " nincs többé kegyelem és megbocsájtás" az engem bántónak...És onnantol mindent megteszek azért,hogy az adott illetőt "beledöngöljem az agyagba", és megalázzam minden lehetséges módon...Kegyetlenül,féktelen gyűlölettöl vezérelve...Gondolom EZÉRT is van az,hogy én " örökösen összeveszek mindenkivel" pillanatok alatt...Meghogy "antiszociális" vagyok...Meghogy nem bírok magam fölött sose "főnököt" elviselni...Pedig valójában csak azt nem tudom elviselni,ha indok és ok nélkül BÁNTANAK...Amikor pedig én jóindulatuan szoktam kezdetben mindenkihez állni...

Inkább úgy vélem, hogy téged sosem érdekel az, hogy ki mit mond, vagy mi a véleménye rólad. (Igen azt írtam, hogy te vállat vonsz, ha bántanak, ezt nem jól fogalmaztam meg, te olyan vagy amilyen, S akinek ez nem tetszik annak nem tetszik, az téged nem érdekel.)
Viszont én sem akarok már azoknak megfelelni, akik egyszer megbántottak.
Én ALAPJÁRATON akarok mindig mindenkinek megfelelni...amíg nem lesz ebből gond...
Lehet, hogy pont ezért jövök ugye én ki az összes főnökömmel.
Ha valaki megbántott, és főleg szándékosan, én akkor menekülök el, végképp visszahúzódom, s soha többet nem szólok az illetőhöz. Hogy ne tudjon többet bántani. Menekülök, nem támadok, s nem vagyok bosszúálló sem.
(Elég ha csak visszaemlékszel, hogy viselkedtem anno. egy másik portálon. Mindenkihez kedves voltam, egészen addig míg nem kezdtek el engem támadni...aztán meg ugye tudod, mi lett a vége...)
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 10. 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De mondom,hogy az én esetemben az kevés nagyon, hogy"nem érdekel a bántás"...Már hogyne érdekelne...Nagyon is érdekel...És az ilyesmi dolgokat MINDIG megjegyzem magamnak egy életre...És MINDIG igyekszek visszafizetni...Amint mód van rá...Öt perc múlva,vagy 50 év múlva...Ilyesmi dolgokat én sohase szoktam elfelejteni...De te gondolom más típus vagy...Az ilyenre szokták szerintem azt mondani,hogy "túlságba is alkalmazkodó alkat"... De én nem vagyok egy " alkalmazkodó" alkat...Inkább "mindenáron dominanciára törekvő"... Persze ha az ÉRDEKEMBEN ÁLL,akkor énis tudok igencsak alkalmazkodó és csendes lenni,de csakis akkor...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 10. 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
De mondom,hogy az én esetemben az kevés nagyon, hogy"nem érdekel a bántás"...Már hogyne érdekelne...Nagyon is érdekel...És az ilyesmi dolgokat MINDIG megjegyzem magamnak egy életre...És MINDIG igyekszek visszafizetni...Amint mód van rá...Öt perc múlva,vagy 50 év múlva...Ilyesmi dolgokat én sohase szoktam elfelejteni...De te gondolom más típus vagy...Az ilyenre szokták szerintem azt mondani,hogy "túlságba is alkalmazkodó alkat"... De én nem vagyok egy " alkalmazkodó" alkat...Inkább "mindenáron dominanciára törekvő"... Persze ha az ÉRDEKEMBEN ÁLL,akkor énis tudok igencsak alkalmazkodó és csendes lenni,de csakis akkor...

Ez már bosszúállás.
Én úgy vagyok vele, hogy nem bántok senkit, nem akarok senkinek semmi rosszat. Hidd el, úgyis visszakapja a sorstól. Esetleg csak magamban elkönyvelem, hogy jól van akkor, vissza fogod te még ezt kapni. Mindenkinek csak annyit kívánok vissza amennyire ő bántott engem. Persze akik tudják, hogy én ilyen vagyok, azok már könyveltek el hitetlenkedve boszorkának, mert voltak már fura esetek...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 10. 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...Ez a "bosszúállás"... Dehát ha egyszer ilyen vagyok,akkor ilyen vagyok...Ez van akkor...Nade most nekem lépnem kell mára...Legyen szép az estéd...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 10. 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...Ez a "bosszúállás"... Dehát ha egyszer ilyen vagyok,akkor ilyen vagyok...Ez van akkor...Nade most nekem lépnem kell mára...Legyen szép az estéd...Szia.

Szia!
Hát nem szeretnék az ellenséged lenni...
Smile
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 11. 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/57IQ1zeq87E Görcsölés és dühroham autista módra...Nézd csak meg Szami ezt a videót! Nem én vagyok rajta,nem én készítettem, de amit mond a videóban szereplő illető,azt akár énis mondhattam volna, szórol-szóra...Látod, ilyenek az autisták...Köztük énis...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 11. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/r6rQcI1q7-0 Az Asperger szindróma...Na...Ez se egy rossz videó a témárol...A tünetek leírása itt is EGY AZ EGYBEN JELLEMZŐ RÁM...És még azt vártad volna tőlem Szami annó Pesten, hogy majd holmi ELSŐ RÁNÉZÉSRE "helyes,belevaló srácként" kezdeményezni,meg "udvarolni",lányokat szédíteni fogok, a te meg a barátnőd esetében is,ahányszor csak összefutottunk valahol a pesti flaszteren? Látod, erröl beszéltem régebben,amit nem értettél sehogyse...Hogy hogyan lehet az, hogy egy ilyen feltűnően helyes,és valami hihetetlen kisugárzásu fazon NEM KEZDEMÉNYEZETT SOHASEM A HÖLGYEKNÉL? Hiába pislogtál rám pedig nagy érdeklődve pl.a HÉV-en,vagy az Oktogonon, vagy az Örsön...Hát...Így lehet...Értel már akkor mindent?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 12. 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/r6rQcI1q7-0 Az Asperger szindróma...Na...Ez se egy rossz videó a témárol...A tünetek leírása itt is EGY AZ EGYBEN JELLEMZŐ RÁM...És még azt vártad volna tőlem Szami annó Pesten, hogy majd holmi ELSŐ RÁNÉZÉSRE "helyes,belevaló srácként" kezdeményezni,meg "udvarolni",lányokat szédíteni fogok, a te meg a barátnőd esetében is,ahányszor csak összefutottunk valahol a pesti flaszteren? Látod, erröl beszéltem régebben,amit nem értettél sehogyse...Hogy hogyan lehet az, hogy egy ilyen feltűnően helyes,és valami hihetetlen kisugárzásu fazon NEM KEZDEMÉNYEZETT SOHASEM A HÖLGYEKNÉL? , Hiába pislogtál rám pedig nagy érdeklődve pl.a HÉV-en,vagy az Oktogonon, vagy az Örsön...Hát...Így lehet...Értel már akkor mindent?

Igen, miután fellinkelted az ez előtti videót, tegnap délután megnéztem többet is a témában, láttam ezt is, még mielőtt feltetted volna ide.

Értelek, de...
Nem tudom kiverni a fejemből azt a gondolatot, hogy ezt a bogarat én ültettem a füledbe, hisz amíg én nem beszéltem neked arról a filmről/sorozatról, ezt sosem hoztad szóba. Szóval bánom már, hogy a figyelmedbe ajánlottam...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 12. 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És? Mi van akkor,ha te ültetted el a "bogarat" a fülembe? Miért baj az? Ne legyél már olyan te is,mint ezek a mai "emberek", vagy annak nevezett lények...Akik szerint ugye nem a mocskos,rohadt,korrupt politikus vagy köztisztségviselő a bűnös, amiért mocskos,rohadt, korrupt, hanem az,aki mindezt nyilvánosságra hozza...Meg beszél róla...Ne legyél már te is ilyen mentalitásu...Ha egyszer olyan vagyok amilyen vagyok, és erröl tudomást is szerzek,az miért baj? Most jobb lett volna a világ végéig értetlenkednem saját magamon? Most már legalább tudom akkor azt,hogy MIÉRT vagyok olyan, amilyen...Mivel eddig nem tudtam,és én magam is értetlenkedtem mindig saját magamon...Ne feledd el,hogy én szeretek nyiltan szembenézni mindig,minden problémával...A struccpolitikát sose kedveltem...Szóval ne hibáztasd magad semmiért se, minden úgy volt jó,ahogy volt...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 12. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/lpkafthaWGo Utcai verekedések 12+ Jaj de jót kacagtam az előbb ezen a videón...Nem volt semmi az a fehér srác a videón,a sok néger trógerrel harcolva...Persze elég amatőrnek nézett ki a fehér fiú a verekedés tudományában,de szerencsére a négerek a jelek szerint még amatőrebbek voltak a témában...Nagyon nagy szerencséje volt ez a srácnak...De az a lényeg,hogy még ígyis ügyesen lerendezte akkor a kötekedő négereket...Minden elismerés neki...(Az a hórihorgas főnéger meg ritka egy balfék figura volt a jelek szerint...A srác leverte ugyanis őt is remekül,hiába volt pedig jóval magasabb mint a srác...Az ilyesmihez már tényleg nem mindennapi balkukacnak kellett lennie a négernek...) Bámulatosan helytállt...Öröm nézni mindig az ilyen videókat...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 15. 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És? Mi van akkor,ha te ültetted el a "bogarat" a fülembe? Miért baj az? Ne legyél már olyan te is,mint ezek a mai "emberek", vagy annak nevezett lények...Akik szerint ugye nem a mocskos,rohadt,korrupt politikus vagy köztisztségviselő a bűnös, amiért mocskos,rohadt, korrupt, hanem az,aki mindezt nyilvánosságra hozza...Meg beszél róla...Ne legyél már te is ilyen mentalitásu...Ha egyszer olyan vagyok amilyen vagyok, és erröl tudomást is szerzek,az miért baj? Most jobb lett volna a világ végéig értetlenkednem saját magamon? Most már legalább tudom akkor azt,hogy MIÉRT vagyok olyan, amilyen...Mivel eddig nem tudtam,és én magam is értetlenkedtem mindig saját magamon...Ne feledd el,hogy én szeretek nyiltan szembenézni mindig,minden problémával...A struccpolitikát sose kedveltem...Szóval ne hibáztasd magad semmiért se, minden úgy volt jó,ahogy volt...

Miért, te hogy éreznéd magad hasonló helyzetben? Ha te lennél a helyemben? Tán örülnél neki?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 16. 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Örülnék annak,hogy sikerült akkor megismertetnem valakivel a furcsa viselkedésének az okait...Ha már az illetőnek eddig nem volt módja ezt megismerni...És felismerni...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 11. 16. 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2019. 11. 16. 16:32-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Következő
34 / 36 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.