Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mi lesz velünk a jövőben?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 10. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
...Amúgy ha már itt tartunk...TE hogy viszonyúlnál egy "robotpacákhoz"? Képes lennél szexre egy androiddal?

Tudom. És a négyes metrónak sincs vezetője...jó esetben kötöttpályás és nincs keresztirányú forgalom, meg nem jön szembe senki...

Egyébként de hamar átugrottunk a munkáról a szexre... Laughing
Az előző hsz-emben válaszoltam erre is.
Vagyis, ha nem tudnám, hogy android, bele tudnék futni, tudatosan nem.

De el tudom képzelni egy olyan nőről, aki már csalódott annyit a férfiakban, hogy nem akar egy újabbat, vagy "macerásnak" tart pasit "tartani" viszont nem akarja kihagyni a testi örömöket, és akkor minden bizonnyal az lenne a legjobb szexuális segédeszköz.
Én egyébként az egészben ezt látom leginkább rossznak.
Hogy az emberek nem fognak "körülményeskedni", elkényelmesednek...nem kell randira készülődni, a férfinak nem kell udvarolni, stb. Csak kikapják a robotot a szekrényből, ha úgy gondolják...már akiknek nincs/nem lesz szükségük érzelmekre...és csak a szaporodás miatt kell majd hús-vér férfi és nő...
Én mondjuk pont a "szaporodás" kapcsán látom a legnagyobb veszélyt az androidok terén...(Annak én kimondhatatlanul örülök, hogy minden jel szerint néhány év múlva már nemhogy a közmunkát, de bármilyen más munkát is elfelejthetnek végre majd az emberek...) Elég ha csak belegondolunk ennek az egésznek a lényegébe...A férfiaknak ott lesznek ugye a "csak értük epekedő, lélegzet elállítóan csinos robothölgyek", a nőknek meg ott lesznek a "csak értük epekedő, Swarcis külsejü, óriási szerszámu, és fáradhatatlan robotpalik", aztánmeg ugyan kinek lesz igénye a VALÓDI szeretőre? (Egy-két ilyen hozzám hasonló, maradi "őskövületet" kivéve persze...) A kérdés erősen költői...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 10. 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz, hogy Te mikre nem bukkansz!

http://m.origo.hu/techbazis/20180110-felesegul-megy-a-tetris-jatekahoz-a-no-mert-szerelmes-bele.html

Jaj, már Titusz, azért, mert van néhány aberrált ember, a többség nem az.
Olvashatod, volt nő, aki hozzáment az Eiffel toronyhoz, de már elváltak!

Hurrá, szabad az Eiffel torony, holnap utazom Párizsba, hátha megtetszem neki!!! Laughing Laughing Laughing

scratch Vagy lehet inkább a Stonehenge-hez kellene feleségül mennem? Az mindig kőkemény... Embarassed
Na látod...Szóval én azt mondanám, hogy a nők már csak olyanok, (Tisztelet persze a kevés számu kivételnek...) hogy alkalomadtán képesek a szó szoros értelmében BÁRKIBE-BÁRMIBE beleszerelmesedni...Nem kell ide még "tetris" sem, elég ha csak arra gondolunk, hogy hányszor előfordult már az az idők folyamán pl. hogy BÖRTÖNBEN ÜLŐ SZADISTA GYILKOSOK kapnak-kaptak epekedő nőktöl szerelmesleveleket nemis olyan ritkán...(Egyszer láttam egy riportfilmet az ilyen esetekröl...Azt hittem egy pillanatra, hogy eldobom az agyamat egyböl, de aztán kénytelen voltam hinni a filmben bemutatott tényeknek...)Azért FÉRFIAK ilyesmiket nem szoktak csinálni...Ezt gondolom te is elismered...Pedig azok is megérik ám a pénzüket sokszor...(Pl. guminőkkel,prostikkal,kecskékkel történő szexuális élet,hogy mást már ne is említsünk...)Szóval mint láthatod ebböl a "tetris ügyböl" is, szegény Laci bácsit még nemis lehet vádolni teljesen elszabadult fantáziával...Ha nemis "Leslie L. Lawrence"-ként, de gondolom "Lőrinc L. László"-ként azért ismeri valamennyire már a nőket...Szóval nekem továbbra sincs semmi hihetetlen abban, hogy a regénybeli Szandra "belehabarodott"egy android paliba...Még néhány év, aztán majd olvashatol szerintem te is a hírkeresőn majd ilyesmi híreket...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 10. 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz, hogy Te mikre nem bukkansz!

http://m.origo.hu/techbazis/20180110-felesegul-megy-a-tetris-jatekahoz-a-no-mert-szerelmes-bele.html

Jaj, már Titusz, azért, mert van néhány aberrált ember, a többség nem az.
Olvashatod, volt nő, aki hozzáment az Eiffel toronyhoz, de már elváltak!

Hurrá, szabad az Eiffel torony, holnap utazom Párizsba, hátha megtetszem neki!!! Laughing Laughing Laughing

scratch Vagy lehet inkább a Stonehenge-hez kellene feleségül mennem? Az mindig kőkemény... Embarassed
Na látod...Szóval én azt mondanám, hogy a nők már csak olyanok, (Tisztelet persze a kevés számu kivételnek...) hogy alkalomadtán képesek a szó szoros értelmében BÁRKIBE-BÁRMIBE beleszerelmesedni...Nem kell ide még "tetris" sem, elég ha csak arra gondolunk, hogy hányszor előfordult már az az idők folyamán pl. hogy BÖRTÖNBEN ÜLŐ SZADISTA GYILKOSOK kapnak-kaptak epekedő nőktöl szerelmesleveleket nemis olyan ritkán...(Egyszer láttam egy riportfilmet az ilyen esetekröl...Azt hittem egy pillanatra, hogy eldobom az agyamat egyböl, de aztán kénytelen voltam hinni a filmben bemutatott tényeknek...)Azért FÉRFIAK ilyesmiket nem szoktak csinálni...Ezt gondolom te is elismered...Pedig azok is megérik ám a pénzüket sokszor...(Pl. guminőkkel,prostikkal,kecskékkel történő szexuális élet,hogy mást már ne is említsünk...)Szóval mint láthatod ebböl a "tetris ügyböl" is, szegény Laci bácsit még nemis lehet vádolni teljesen elszabadult fantáziával...Ha nemis "Leslie L. Lawrence"-ként, de gondolom "Lőrinc L. László"-ként azért ismeri valamennyire már a nőket...Szóval nekem továbbra sincs semmi hihetetlen abban, hogy a regénybeli Szandra "belehabarodott"egy android paliba...Még néhány év, aztán majd olvashatol szerintem te is a hírkeresőn majd ilyesmi híreket...

Na jó, a szexuális elferdülésekről talán nem kellene értekeznünk. Maradjunk annyiban, hogy mindkét nemnél vannak/lehetnek furcsaságok, és most nem jövök példákkal, hogy milyen elferdüléseik tudnak lenni a férfiaknak. Azt azért megjegyzem, hogy egy nő senkinek sem árt azzal (önmaga személyiségén, önképén kívül-akik börtönviselt agresszív férfiakra buknak, az a saját bajuk, ők akarják, én is hallottam erről), hogy beleszerelmesedik egy tárgyba, míg a férfiak képesek többféle módon erőszakot tenni egy nőn, akár annak testi épsége vagy élete árán is, hogy saját aberrált vágyaikat kiélhessék. Szóval csak hagyjuk, hogy a férfiak miket szoktak csinálni.Tisztelet persze a kevés számú kivételnek...
A téma ezen részét szeretném is ezzel lezárni. Bármiféle további gondolat nem nyílt fórumra való...itt a pont.

A "tetrises cikk" után viszont kénytelen vagyok felülbírálni korábbi kijelentésemet, te győztél: léteznek olyan nők, akik képesek beleszeretni egy androidba...hogyha léteznek olyanok, akik képesek PC-be, szobabiciklibe, az Eiffel torony-ba, vagy egy tetrisbe.
Tehát nem mondom azt többször, hogy nincs olyan nő, aki beleszerethetne egy robotba...bár én ezeket változatlanul NEM NEVEZNÉM SZERELEMNEK.

Szerelem:"Erős vonzódás, nemi vonzalmon alapuló erős testi és lelki vonzalom, amely főleg a szeretett SZEMÉLY iránti vágyakozásban, a hozzá való ragaszkodásban, az ő eszményítésében és az érte való odaadásban nyilvánul meg".
Forrás:http://boldogsagmagazin.hu/szerelem/
A fő hangsúly bármily meglepő is, a SZEMÉLY-en van.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.

A hozzászólás legutóbb Samantha által 2018. 01. 10. 20:06-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 10. 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz, csak a börtönben ülő gyilkoshoz férjhez menő nő témához.
Bocsánat, hogy ezt mondom, gőzöd nincs a nőkről.
A nők némelyikének van egy olyan eszement elképzelése, hogy Ő képes szeretettel, jó lélekkel megváltoztatni egy férfit. Hány olyan esetről hallottál, amikor egy teljes család lebeszélő gépezetté alakult, de a nő mégis hozzáment a legényként is rabiátus, verekedős, részeges pasashoz? És jé, jól meglepődött, hogy kezdeti javulgatások után a férjuram régi rossz szokásai teljes pompájukban visszatértek.
Na ilyen "majd én megjavítom" ötlet a börtönben ülő elítélthez férjhez menés is. Szó nincs semmiféle olyan szerelemről, amit rendesen szerelemnek lehetne nevezni. A hölgy simán túlértékeli saját képességeit és lehetőségeit. A gyilkos meg ellágyul azon, hogy őt is lehet szeretni, meg ugye a börtönben kevés a nő és sok az idő.
Ez a téma sokkal közelebb áll az irgalmas szamaritánushoz, mint a női szexhez.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 10. 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Androidba való beleszeretés.
Mindnyájan elég időt éltünk már meg ahhoz, hogy voltunk szerelmesek.
Amikor éppen kezdődik a dolog, az ember azon örömködik, hogy találkozott valakivel, akit hasonló dolgok érdekelnek, mint őt. Olyan jó, hogy a közös érdeklődésről lehet beszélgetni. Olyan nagyon jó, hogy hasonló a véleményünk. A zsúfolt utcán ugyanazt vesszük észre, egy növényekkel teli réten ugyanazon a bokron akad meg a szemünk. Ha összenézünk, a szeméből árad, hogy tetszem neki, hogy örül a társaságomnak, ahogy én is az övének. Ha nincs jelen, hiányzik. Az időmet a vele való találkozások, beszélgetések köré szervezem. És így tovább.
A dolognak része a fizikai vágyódás is, de annál sokkal több.

Na nehogy már elmondd, hogy egy androiddal ez így lehetséges!

A hormonok által gerjesztett fizikai igényeket az android képes lehet kielégíteni. Talán azzal, hogy pont akkor, pont annyira, pont úgy, előfordulhat, hogy nagyobb örömet szerez, mint egy élő férfi (bár ezt kissé kételkedve írom le). De a szexuális aktus attól szép, hogy a partnerek a saját örömükön túl, sőt az elé helyezve a másiknak akarnak örömet szerezni. Attól, hogy a szexualitásnak az igen fontos örömszerző része az androiddal nem működik, az android szex sokkal szegényebb, mint az élő partnerrel való.

Ha vannak népek, akik a dobos tortát savanyú uborkával eszik, nem jelenti azt, hogy a dobos torta jó savanyú uborkával.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 10. 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya írta:
...előfordulhat, hogy ...egy android...nagyobb örömet szerez, mint egy élő férfi (bár ezt kissé kételkedve írom le)

Egy csak önmagával foglalkozó, önző, vagy önmagáról túl sokat képzelő, de a másik igényeire odafigyelni nem tudó, nem akaró "férfi"-hez képest mindenképp...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 12. 08:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://hvg.hu/tudomany/20171127_mesterseges_intelligencia_ipar_40_gepi_latas

http://hvg.hu/tudomany/20180110_google_street_view_mesterseges_intelligencia_gepi_latas_nepszamlalas

Ezt a két cikket találtam ma reggel. Titusz, a te érveidet támasztják alá a robotok alkalmazásáról.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 13. 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

A nők némelyikének van egy olyan eszement elképzelése, hogy Ő képes szeretettel, jó lélekkel megváltoztatni egy férfit...És jé, jól meglepődött, hogy kezdeti javulgatások után a férjuram régi rossz szokásai teljes pompájukban visszatértek.
Na ilyen "majd én megjavítom" ötlet a börtönben ülő elítélthez férjhez menés is.

Szerintem itt az (is) közrejátszik, hogy a nők némelyikének a rosszfiúk tetszenek, kellenek. Az ilyen nők a nyers férfierőre vágynak, azt keresik, ezért vonzóak számukra ezek a rossz fiúk. Hiszen – felfogásuk szerint - létezhet-e rosszabb rossz fiú, egy börtönben ülő fickónál? Aki erős, domináns, igazi alfahím. Igaz, szerintem az agresszió meg a dominancia nem egy és ugyanaz a kategória.
És ez a "majd én megváltoztatom" ugyanúgy fennáll akkor, amikor az ember lánya beleszerelmesedik egy Casanovába. Ideig óráig az is működik.
De ha már az ember lánya annyira rosszat akar magának, bőven elég, ha egy Casanova karjaiba fut bele...nem kell külön rosszfiút keresni a börtönben.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 16. 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

A "tetrises cikk" után viszont kénytelen vagyok felülbírálni korábbi kijelentésemet, te győztél: léteznek olyan nők, akik képesek beleszeretni egy androidba...hogyha léteznek olyanok, akik képesek PC-be, szobabiciklibe, az Eiffel torony-ba, vagy egy tetrisbe.
Tehát nem mondom azt többször, hogy nincs olyan nő, aki beleszerethetne egy robotba...bár én ezeket változatlanul NEM NEVEZNÉM SZERELEMNEK.

Szerelem:"Erős vonzódás, nemi vonzalmon alapuló erős testi és lelki vonzalom, amely főleg a szeretett SZEMÉLY iránti vágyakozásban, a hozzá való ragaszkodásban, az ő eszményítésében és az érte való odaadásban nyilvánul meg".
Forrás:http://boldogsagmagazin.hu/szerelem/
A fő hangsúly bármily meglepő is, a SZEMÉLY-en van.
Persze...Álltalában a népek KONKRÉT SZEMÉLYBE szoktak beleszerelmesedni, de azért ne feledjük el azt a dolgot, hogy az "álltalában" szót is használtam a dolog kapcsán, mivel időnként vannak azért kivételek is...És most hagyjuk a "tetriszes" hölgyemény kissé bizarr esetét, beszéljünk inkább rólam...Nekem ugyanis régebben az a fura szokásom volt, hogy NEM A HÖLGYEK EGYÉNISÉGÉBE szerettem úgy álltalában bele, hanem a külsejükbe...Ez főleg tizen-huszonéves koromban volt meglehetősen szokásomban...Emlékszem, olyan 12-14 éves koromban volt az iskolánkban egy tanárnő, akinek az EGYÉNISÉGE, a viselkedése rettenetesen ellenszenves volt nekem, viszont KÜLSŐRE meg teljesen elvarázsolt, úgyhogy ezen dolog miatt bizony sok álmatlan éjszakán ábrándoztam akkoriban azon, hogy miket is tudnék én csinálni ezzel a hölgyeménnyel kettesben, mondjuk egy széles franciaágyon...Úgyhogy teljesen bele voltam esve ebbe a nőbe,és éveken keresztül minden este rajta köszörültem a fantáziámat, miközben meg a természetét ki nem állhattam...Meg az egyéniségét sem...Szóval bár én nem vagyok nő, de azért némileg "meg tudom érteni" a regénybeli Szandrát...És én valami hasonló esetként képzelem el a történetét az androiddal, mint az én egykori esetemet ezzel a tanárnővel...Az én olvasatomban "Laci bácsi" többször is utal arra a történetben, hogy Szandra MEGVETI az androidot, és LENÉZI, mivel csak egy "ostoba gépnek" tartja, de ettöl függetlenül mégis a hatása alá kerül...Laci bácsi ezt ugye azzal magyarázza, (Szerintem teljesen logikusan...)hogy Szandra egyéniségét-igényeit feltérképezve, a gyártó cégnek sikerült TÖKÉLETESEN ELTALÁLNIA azt, hogy Szandra MILYEN FÉRFIRE VÁGYIK...Éshát ezt az IDEÁLT leszállították neki aztán az android személyében...Ezek után meg szerintem teljesen hitelesnek hat az a fejlemény, hogy Szandra beleszeret ebbe a számára készült "férfi ideálba" úgy, hogy közben tudja azt jól, hogy az illető "álompali" valójában csak egy gép, és nem pedig élő személy...Én továbbra is így látom a dolgot, és logikusnak is tartom tökéletesen...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 16. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
...Nekem ugyanis régebben az a fura szokásom volt, hogy NEM A HÖLGYEK EGYÉNISÉGÉBE szerettem úgy álltalában bele, hanem a külsejükbe...Ez főleg tizen-huszonéves koromban volt meglehetősen szokásomban...Emlékszem, olyan 12-14 éves koromban volt az iskolánkban egy tanárnő, akinek az EGYÉNISÉGE, a viselkedése rettenetesen ellenszenves volt nekem, viszont KÜLSŐRE meg teljesen elvarázsolt, úgyhogy ezen dolog miatt bizony sok álmatlan éjszakán ábrándoztam akkoriban azon, hogy miket is tudnék én csinálni ezzel a hölgyeménnyel kettesben, mondjuk egy széles franciaágyon...Úgyhogy teljesen bele voltam esve ebbe a nőbe,és éveken keresztül minden este rajta köszörültem a fantáziámat, miközben meg a természetét ki nem állhattam...Meg az egyéniségét sem...Szóval bár én nem vagyok nő, de azért némileg "meg tudom érteni" a regénybeli Szandrát...És én valami hasonló esetként képzelem el a történetét az androiddal, mint az én egykori esetemet ezzel a tanárnővel...Az én olvasatomban "Laci bácsi" többször is utal arra a történetben, hogy Szandra MEGVETI az androidot, és LENÉZI, mivel csak egy "ostoba gépnek" tartja, de ettöl függetlenül mégis a hatása alá kerül...Laci bácsi ezt ugye azzal magyarázza, (Szerintem teljesen logikusan...)hogy Szandra egyéniségét-igényeit feltérképezve, a gyártó cégnek sikerült TÖKÉLETESEN ELTALÁLNIA azt, hogy Szandra MILYEN FÉRFIRE VÁGYIK...Éshát ezt az IDEÁLT leszállították neki aztán az android személyében...Ezek után meg szerintem teljesen hitelesnek hat az a fejlemény, hogy Szandra beleszeret ebbe a számára készült "férfi ideálba" úgy, hogy közben tudja azt jól, hogy az illető "álompali" valójában csak egy gép, és nem pedig élő személy...Én továbbra is így látom a dolgot, és logikusnak is tartom tökéletesen...

Hm. Roppant érdekes, amit mondasz. Én ugyanis ezzel pont fordítva vagyok...inkább legyen egy férfi külsőleg kevésbé vonzó, de az egyénisége passzoljon hozzám. Hiába Adonisz valaki, ha egy bunkó tahó, vagy épp alázza, megveti a nőket. Ennyi.

Ha CSAK SZEXRE VÁGYNÉK, jöhetne az Android. De ha férfire...
Sandra csak szexre vágyott. (Ennyi erővel kaphatott volna egy szuper vibrátort is... dettó...azt is szeretné ennyire)
Én aztán lehetnék bármennyire is kéjvágyó, nem tudnék egy olyan sem emberrel, sem androiddal lefeküdni, akit (amit) megvetek, lenézek.

(Persze az is lehet, hogy 12-14 évesen annyira tomboltak (már Smile ) a hormonjaid, hogy azért nem érdekelt csak a külső, és másodlagos volt a többi. Az logikus lenne. Főként, hogy nem feleségül akartad venni a tanárnőt, csak a bájairól ábrándoztál.) Fiatal lányoknál meg azt szokták mondani, hogy nem is a fiúba szerelmes még, csak a szerelembe.
Nem, én nem voltam szerelmes a szerelembe. Annál mindig sokkal racionálisabb voltam.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 16. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
A nők némelyikének van egy olyan eszement elképzelése, hogy Ő képes szeretettel, jó lélekkel megváltoztatni egy férfit. Hány olyan esetről hallottál, amikor egy teljes család lebeszélő gépezetté alakult, de a nő mégis hozzáment a legényként is rabiátus, verekedős, részeges pasashoz? És jé, jól meglepődött, hogy kezdeti javulgatások után a férjuram régi rossz szokásai teljes pompájukban visszatértek.
Na ilyen "majd én megjavítom" ötlet a börtönben ülő elítélthez férjhez menés is. Szó nincs semmiféle olyan szerelemről, amit rendesen szerelemnek lehetne nevezni. A hölgy simán túlértékeli saját képességeit és lehetőségeit. A gyilkos meg ellágyul azon, hogy őt is lehet szeretni, meg ugye a börtönben kevés a nő és sok az idő.
Persze...Vannak ilyen nők is kétségtelenül, de én ettöl függetlenül inkább egy másik jelenségben látom annak a fő okát, hogy börtönökben ülő, a kötélre, a kivégzésre alaposan rászolgált gyilkosok miért szoktak a világ minden táján, nők tucatjaitol epekedő szerelmesleveleket kapni...A nőknek ugyanis olyan az alaptermészetük, a mentalitásuk, az érzelmi életük, hogy elsősorban a DOMINÁNS HÍMEKRE szeretnek gerjedni...Ez a dolog szerintem így volt már az idők kezdetétöl is...Ennek vitán felül sok pozitív hatása volt mindigis azon cél érdekében, hogy az adott hölgyemény sikeresen tudja továbbadni a génjeit, viszont sok nő ugye nem arrol nevezetes sohasem, hogy az intelligenciahányadosa az egeket veri...Más szavakkal ugyancsak amióta világ a világ, rengeteg volt mindig is a buta,ostoba, szellemileg erősen fogyatékos nőszemély mindenfelé, aki KÉPTELEN VOLT KÜLÖNBSÉGET TENNI a "domináns" és a "primitív,erőszakos,önző,gátlástalan,kegyetlen" jelzők között...Pedig van különbség ezen fogalmak között, nemis kicsi...Szóval amíg egy OKOS NŐ tudja azt jól, hogy egy börtönben ülő gyilkos az NEM "domináns hím", csak egy gátlástalan szadista,gyáva gyilkos, addig a hülye nő meg azt hiszi, hogy aki gyilkosságra-bűnözésre vetemedik, az ILYEN FORMÁBAN a "dominanciáját" juttatta csak kifejezésre...És EZEN OKBOL alélnak el az izgalomtol és a "sikerélménytöl" az ilyen hülye nők, ha sikerül egy-egy bűnözőt-gyilkost "megkörnyékezniük" az epekedő leveleikkel...Legalábbis én így látom a dolgot az esetek legnagyobb részében...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 16. 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
hangya írta:
Persze...Vannak ilyen nők is kétségtelenül, de én ettöl függetlenül inkább egy másik jelenségben látom annak a fő okát, hogy börtönökben ülő, a kötélre, a kivégzésre alaposan rászolgált gyilkosok miért szoktak a világ minden táján, nők tucatjaitol epekedő szerelmesleveleket kapni...A nőknek ugyanis olyan az alaptermészetük, a mentalitásuk, az érzelmi életük, hogy elsősorban a DOMINÁNS HÍMEKRE szeretnek gerjedni...Ez a dolog szerintem így volt már az idők kezdetétöl is...Ennek vitán felül sok pozitív hatása volt mindigis azon cél érdekében, hogy az adott hölgyemény sikeresen tudja továbbadni a génjeit, viszont sok nő ugye nem arrol nevezetes sohasem, hogy az intelligenciahányadosa az egeket veri...Más szavakkal ugyancsak amióta világ a világ, rengeteg volt mindig is a buta,ostoba, szellemileg erősen fogyatékos nőszemély mindenfelé, aki KÉPTELEN VOLT KÜLÖNBSÉGET TENNI a "domináns" és a "primitív,erőszakos,önző,gátlástalan,kegyetlen" jelzők között...Pedig van különbség ezen fogalmak között, nemis kicsi...Szóval amíg egy OKOS NŐ tudja azt jól, hogy egy börtönben ülő gyilkos az NEM "domináns hím", csak egy gátlástalan szadista,gyáva gyilkos, addig a hülye nő meg azt hiszi, hogy aki gyilkosságra-bűnözésre vetemedik, az ILYEN FORMÁBAN a "dominanciáját" juttatta csak kifejezésre...És EZEN OKBOL alélnak el az izgalomtol és a "sikerélménytöl" az ilyen hülye nők, ha sikerül egy-egy bűnözőt-gyilkost "megkörnyékezniük" az epekedő leveleikkel...Legalábbis én így látom a dolgot az esetek legnagyobb részében...

Én is ezt mondtam...kicsit nőiesebben, és nem ilyen lekezelően álltalában a nőkre nézve...de mindegy...
Igen, Titusz, tudom, ott volt...a "sok" és az "okos" is...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 16. 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
http://hvg.hu/tudomany/20171127_mesterseges_intelligencia_ipar_40_gepi_latas

http://hvg.hu/tudomany/20180110_google_street_view_mesterseges_intelligencia_gepi_latas_nepszamlalas

Ezt a két cikket találtam ma reggel. Titusz, a te érveidet támasztják alá a robotok alkalmazásáról.
Ha logikusan végiggondoljuk ezt az egész android témát, más következtetésre szerintem amúgysem lehetne jutni, csak arra, hogy "még néhány év, és egyszerűen nem lesz szükség sehol sem a humán munkaerőre"...De ebben szerintem nincs semmi ördögtöl való dolog...Ez a jelenleg uralkodó "világnézet", miszerint az "ember életének értelme és célja a MUNKA, A MUNKA, MEG A DOLGOZÁS, ÉS A DOLGOZÁS", egy elmebeteg, néphülyítő szlogen csak, amit ugye a kapitalizmus hajnalán ötlött ki néhány gátlástalan,pénzéhes nagytőkés, hogy IDEOLÓGIÁT tudjanak kreálni a sok megvezetett szerencsétlen munkás számára, hogy "örömmel" robotoljanak látástol-vakulásig a gyáraikban...Érdekes módon addig elvoltak évezredekig az emberek és társadalmak úgy, hogy "lealacsonyító dolognak" tartották a dolgozást, és olyan dolognak, ami csak elvonja az emberek idejét-energiáját a hasznos és kellemes időtöltéseiktöl...Ez az elv volt az ókori Görögországban, Rómában, az arab-iszlám civilizációkban, sőt,még a feudalizmusban is...És mégis elvoltak maguknak vígan ezek a civilizációk, sőt, rengeteg értékes és hasznos dolgot adtak ezek a hajdani országok-civilizációk a világnak...Meghát ugye önmaguknak is...Szóval valójában szó sincs arrol, vagy legalábbis normális esetben nem kéne hogy ez történjen, miszerint "jaj mi lesz az emberrel, az emberiséggel, ha a robotok elvesznek tőlünk minden munkát"...A régi RÓMÁBAN és ezer más helyen is vígan éltek az emberek úgy, hogy közben MINDEN MUNKÁT A RABSZOLGÁK végeztek helyettük...És mégsem omlott ösze a civilizációjuk...(Amikor meg összeomlott sok száz év után, az pedig nem a "munkakerülés" okán történt meg,hanem egyébb okok miatt...) Sőt...Hosszú ideig bámulatosan fejlődött...Szóval szerintem ideje lenne lassan elavultá tenni ezeket a hülye,valójában csak a KAPITALISTA szellemiségböl ki induló szólamokat a "munka mindenek felettiségéröl"...Ahogy régen ott voltak a rabszolgák és a jobbágyok a "dolgozásra", úgy a jövőben itt lesznek majd a ROBOTOK ugyanerre a feladatra aztán ennyi...Szerintem mindezzel csak jól jár majd minden ÉRTELMES, magát intelligens,hasznos hobbikkal,elfoglaltságokkal lefoglalni tudó ember...Gond szerintem csak a MAGÁT LEFOGLALNI MAJD NEM TUDÓ, primitív, idióta emberekkel lesz, de ezekkel meg normális embernek nem kell foglalkoznia...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 16. 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Hm. Roppant érdekes, amit mondasz. Én ugyanis ezzel pont fordítva vagyok...inkább legyen egy férfi külsőleg kevésbé vonzó, de az egyénisége passzoljon hozzám. Hiába Adonisz valaki, ha egy bunkó tahó, vagy épp alázza, megveti a nőket. Ennyi.

Ha CSAK SZEXRE VÁGYNÉK, jöhetne az Android. De ha férfire...
Sandra csak szexre vágyott. (Ennyi erővel kaphatott volna egy szuper vibrátort is... dettó...azt is szeretné ennyire)
Én aztán lehetnék bármennyire is kéjvágyó, nem tudnék egy olyan sem emberrel, sem androiddal lefeküdni, akit (amit) megvetek, lenézek.

(Persze az is lehet, hogy 12-14 évesen annyira tomboltak (már Smile ) a hormonjaid, hogy azért nem érdekelt csak a külső, és másodlagos volt a többi. Az logikus lenne. Főként, hogy nem feleségül akartad venni a tanárnőt, csak a bájairól ábrándoztál.) Fiatal lányoknál meg azt szokták mondani, hogy nem is a fiúba szerelmes még, csak a szerelembe.
Nem, én nem voltam szerelmes a szerelembe. Annál mindig sokkal racionálisabb voltam.
De látod, ÉN LE TUDTAM VOLNA GOND NÉLKÜL FEKÜDNI olyan nővel, akit "mint embert",mélységesen megvetettem, és utáltam...De látom,nem érted továbbra sem azt, hogy miként lehet ilyen valaki...Akkor megpróbálom egy másik példán keresztül...Gondolom hallottál már te is olyan nőkröl, akik úgymond "se vele,se nélküle" kapcsolatban élnek a párjukkal...Akik állandóan veszekednek,verekednek, civakodnak, aztán meg mégsem bírnak egymás nélkül ellenni...(Az én anyám, meg apám pont ez a kategória volt...)ITT SZERINTED AKKOR MILYEN HELYZET ÁLL FENN? Szerintem pont ugyanaz, mint ami Szandra és az android kapcsán...Miszerint Szandra EGYSZERRE gyűlölte, és imádta az androidot...Imádta mert "szuperférfiként" viselkedett vele kapcsolatosan, és gyűlölte, mert "csak" egy android volt...Szerintem ezt a jelenséget, és folyamatot, illetve a HELYZET CSAPDA JELLEGÉT pompásan vezette le a regényben L.L.L...És HITELESEN...Szóval én továbbra is nagy rajongója maradok ennek a regénynek, de azért ugye nem haragszol meg érte?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 16. 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Én is ezt mondtam...kicsit nőiesebben, és nem ilyen lekezelően álltalában a nőkre nézve...de mindegy...
Igen, Titusz, tudom, ott volt...a "sok" és az "okos" is...
Így van...Szóval látod, emlegettem fentebb "sok", és "okos" hölgyeket is, úgyhogy ne kezdj nekem megint minden negatív jelzőt magadra venni egyböl, és sértőnek érezni...Vedd úgy, hogy te az "okos" hölgyek kategóriájába tartozol, (Ami szerintem is így van...) aztán mindjárt nem érzed majd "lekezelő" szellemiségünek a fentebbi hsz-emet...Amúgy nem szántam lekezelő jellegünek az ott írtakat,csak egyszerű tény megállapításnak...Miszerint vannak "ilyen" nők is a világon, és vannak "olyanok" is...A polkorrektség meg menjen szokás szerint ahova való...Pontosan oda...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő
2 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.