Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kencefice - recefice - tejben vajban stb ...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 12. 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
magnóliás szagom van (pumpás kiszerelésű), nekem ízlik Smile

na, majd legközelebb jóóól körbeszagolgatlak Smile Laughing Wink

nekem meg kókuszos és nekem is ízlik Smile

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 12. 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
Kérdésem lenne:

- Használta már valaki az Avontól a magnóliás kölnit?

Kölnit nem, de magnóliás tusfürdőt igen...........hmm mennyei az illata, nekem nagyon bejött.
Mondanám hogy ilyen-olyan szebb lett a bőröm és selymesebb, de mivel nincsen semmilyen ilyen jellegű bőrproblémám, így az illatával nyűgözött le.
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 22. 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom ki hol mikor de érdeklődött nagyon száraz száj ápolására való csodaszr iránt, és írtam, hogy van mézes krém rá, csak nem tudtam, ki gyártja, forgalmazza. Nem találom a témát és a beírásokat, viszont megtaláltam a gyártó céget akitől anno ezer éve rendeltem és tényleg csodálatos volt a hatása! ha megvan aki kérdezte, vagy valaki megtalálja az eredeti bejegyzést, szóljon!
Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a szöveget nem én írtam, de idemásoltam, mert tényleg jobban oda kéne figyelnünk mindannyiunknak az illatszereinkre...

"Megkérdezném, hogy amikor kozmetikaiszert vásárol valaki, akkor megszokta-e nézni, hogy az milyen összetevőket tartalmaz? Ezt általában a hátsó oldalon nagyon apróbetűkkel szokták rá írni a gyártócégek!
Megvennétek-e ezeket, ha rá lenne írva, mint a cigarettára, hogy káros az egészségre? Azt sokan tudják, hogy a fagyálló mérgező, a kőolaj káros az egészségre,az aluminíum szoros összefüggésbe hozható különböző betegségek kialakulásában, a fluorid potencionális rákkeltő anyag! Ezek amiket felsoroltam csak a jéghegy csúcsa, még nagyon sok káros egészségre ártalmas anyagot tartalmazhatnak a legális és nem legális kereskedelmi forgalomban lévő különböző kozmetikai szerek!
Arra hívnám fel a figyelmet, hogy mielőtt vennétek ilyen szereket, előtte győződjetek meg, hogy tartalmaznak-e egészségre ártalmas anyagokat ezek! Ennek úgy tudtok utánna járni, hogy nagyon sok információs lehetőség van az interneten, gyógyszertáraban, szakirodalmakban, vagy esetleg kémikussal beszélve utána lehet nézni a dolgoknak. Nem mindegy, hogy mivel mérgezzük, kenjük magunkat. Azt tudtátok-e, hogy a bőrőn keresztül kétszer olyan gyorsan szívódnak fel a káros anyagok, mint a gyomorból!

Azt hallottátok-e, hogy egyre több férfi lesz mellrákos, melyet nagy valószínűség szerint a hónaljstiftben lévő aluminíumtól kapnak!( az aluminium zárja el a pórusokat és akadályozza meg az izzadást! )

Egyébként lehet olyan termékeket vásárolni, melyek mentesek minden olyan káros anyagtól amelyek rákot, allergiát egyéb betegségeket okoznának!

Amennyiben ezek a termékek érdekelnének valakit, vagy csak arra kíváncsi valaki részletesen, hogy milyen káros összetevők,vannak, lehetnek a kozmetikai szerekben, akkor írjanak az Email címemre! tothm63@citromail.hu"

Elgondolkodtató ugye?
Sad
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Vanahiliel írta:
Az én arcomon rengeteg pattanás van, és már eléggé sok mindent használtam ellenük.. Nemrég megelégeltem, hogy állandóan tele van a fürdő mindenféle kenceficékkel, amikkel ráadásul semmire sem megyek, ígyhát elmentem bőrgyógyászhoz. Azt mondta, ha már ennyi mindent kipróbáltam, de semmi nem használt, akkor ez biztosan örökletes bőrprobléma.. Javasolt egy retinoid tartalmú gyógyszert, amit már 2 hónapja szedek, és a pattanásaim tényleg "múlogatnak" tőle, viszont a szám iszonyatosan ki van száradva.. Szóval a kérdésem: nem tudtok valami olyan szájápolót javasolni nekem, amitől elviselhetőbb lenne ez az állapot? (a Labelloval és a Nivea krémmel már próbálkoztam, de azok nem segítettek..)

Attól tartok csak tüneti kezelés amit az orvos csinál... és nem igazi segítség, ráadásul kellemetlen mellékhatása is van. Szerintem vagy hormonális a probléma, vagy táplálkozási. Én javasolnám az indiai kefírgombát (külsőleg és belsőleg is) addig meg próbáld meg a mézes szájápoló krémet (nem tudom melyik nagy kozmetikai cég gyártja, de nekem volt és bevált).
kage ezt kerested?
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

perdy írta:
Kage írta:
Vanahiliel írta:
Az én arcomon rengeteg pattanás van, és már eléggé sok mindent használtam ellenük.. Nemrég megelégeltem, hogy állandóan tele van a fürdő mindenféle kenceficékkel, amikkel ráadásul semmire sem megyek, ígyhát elmentem bőrgyógyászhoz. Azt mondta, ha már ennyi mindent kipróbáltam, de semmi nem használt, akkor ez biztosan örökletes bőrprobléma.. Javasolt egy retinoid tartalmú gyógyszert, amit már 2 hónapja szedek, és a pattanásaim tényleg "múlogatnak" tőle, viszont a szám iszonyatosan ki van száradva.. Szóval a kérdésem: nem tudtok valami olyan szájápolót javasolni nekem, amitől elviselhetőbb lenne ez az állapot? (a Labelloval és a Nivea krémmel már próbálkoztam, de azok nem segítettek..)

Attól tartok csak tüneti kezelés amit az orvos csinál... és nem igazi segítség, ráadásul kellemetlen mellékhatása is van. Szerintem vagy hormonális a probléma, vagy táplálkozási. Én javasolnám az indiai kefírgombát (külsőleg és belsőleg is) addig meg próbáld meg a mézes szájápoló krémet (nem tudom melyik nagy kozmetikai cég gyártja, de nekem volt és bevált).
kage ezt kerested?

Szia Perdyke!

Tündér vagy, de sajnos nem... abban valaki a szájára keresett krémet, mert mindig kiszáradt, és semmi nem használt neki. Ajánlottam a mézes krémet, csak nem tudtam hool lehet kapni. Most megvan a cég, de nincs meg a bejegyzés.

Nagyon köszönöm, hogy utánanéztél!
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
Ezt a szöveget nem én írtam, de idemásoltam, mert tényleg jobban oda kéne figyelnünk mindannyiunknak az illatszereinkre...

"Megkérdezném, hogy amikor kozmetikaiszert vásárol valaki, akkor megszokta-e nézni, hogy az milyen összetevőket tartalmaz? Ezt általában a hátsó oldalon nagyon apróbetűkkel szokták rá írni a gyártócégek!
Megvennétek-e ezeket, ha rá lenne írva, mint a cigarettára, hogy káros az egészségre? Azt sokan tudják, hogy a fagyálló mérgező, a kőolaj káros az egészségre,az aluminíum szoros összefüggésbe hozható különböző betegségek kialakulásában, a fluorid potencionális rákkeltő anyag! Ezek amiket felsoroltam csak a jéghegy csúcsa, még nagyon sok káros egészségre ártalmas anyagot tartalmazhatnak a legális és nem legális kereskedelmi forgalomban lévő különböző kozmetikai szerek!
Arra hívnám fel a figyelmet, hogy mielőtt vennétek ilyen szereket, előtte győződjetek meg, hogy tartalmaznak-e egészségre ártalmas anyagokat ezek! Ennek úgy tudtok utánna járni, hogy nagyon sok információs lehetőség van az interneten, gyógyszertáraban, szakirodalmakban, vagy esetleg kémikussal beszélve utána lehet nézni a dolgoknak. Nem mindegy, hogy mivel mérgezzük, kenjük magunkat. Azt tudtátok-e, hogy a bőrőn keresztül kétszer olyan gyorsan szívódnak fel a káros anyagok, mint a gyomorból!

Azt hallottátok-e, hogy egyre több férfi lesz mellrákos, melyet nagy valószínűség szerint a hónaljstiftben lévő aluminíumtól kapnak!( az aluminium zárja el a pórusokat és akadályozza meg az izzadást! )

Egyébként lehet olyan termékeket vásárolni, melyek mentesek minden olyan káros anyagtól amelyek rákot, allergiát egyéb betegségeket okoznának!

Amennyiben ezek a termékek érdekelnének valakit, vagy csak arra kíváncsi valaki részletesen, hogy milyen káros összetevők,vannak, lehetnek a kozmetikai szerekben, akkor írjanak az Email címemre! tothm63@citromail.hu"

Elgondolkodtató ugye?
Sad

Egy bajom van vele: így nagyon reklámízű a dolog.
Nem fűződik érdekem hozzá, így leírom: a Tulasi termékek nagyon jók. És most ugrik be: van pattanásos bőr kezelésére alkalmas krémjük is, fiamnál nagyon bevált...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:

Elgondolkodtató ugye?
Sad

Nem tudom más is így van-e, de a negatív reklámok inkább elriasztanak, mint vásárlásra ösztönöznek. Az a véleményem, hogy azt az energiát, feltáró munkát, amit a konkurrencia termékének ócsárlásába fektetnek, inkább a saját termék továbbfejlesztésére kellene fordítani.
Egyébként kellő módon és mennyiségben alkalmazva víz is árt a bőrnek, sőt halálos is lehet.
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:

Nem fűződik érdekem hozzá, így leírom: a Tulasi termékek nagyon jók. És most ugrik be: van pattanásos bőr kezelésére alkalmas krémjük is, fiamnál nagyon bevált...

Még nem hallottam ezekről a termékekről! Neten rajta van?

Viszont, egyik ismerősöm mesélte, hogy Ausztriában vett izzadásgátlót, ami tul.képpen olyan, mint a kristály - vagy az is, nem tudom. Ugyanúgy kell használni, mint a hómaljstiftet, csak ugye ez kristály.
Hallottatok már róla?
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
Sieglinde írta:

Viszont, egyik ismerősöm mesélte, hogy Ausztriában vett izzadásgátlót, ami tul.képpen olyan, mint a kristály - vagy az is, nem tudom. Ugyanúgy kell használni, mint a hómaljstiftet, csak ugye ez kristály.
Hallottatok már róla?

Igen, a neten is olvashatsz róla, például itt, vagy ezen az oldalon
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
Sieglinde írta:

Hallottatok már róla?

Igen, nekem itt hervadozik a szekrényemben szegény (Original Murnauers Mineral Deo Kristall) a becsületes neve)
Tulajdonképpen ez valóban egy amolyan tekerhető stift.Úgy néz ki, mint a hegyikristály Wink Be kell vizezni a felületét, és úgy felvinni a hónaljra.Nincs illata, tényleg elég jól megakadályozza az izzadást, ezzel az izzadzságszagot is.Amiért mégsem ezt használom az az, hogy amikor megizzadtam a bőrfelületek ettől az állandó nedvességtől olyan kellemetlen érzést adtak - nem csúszott, tudod úgy, amikor a kezed nedves és nincs bekenve, akkor úgy tapad.
Aztán találtam egy számomra jobbat, ami ugyanezt teszi, de nem kristály., hát ebben már van egy kis vegyszer is, de mégis kellemesen ápolós hatású.
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
pihike írta:

Elgondolkodtató ugye?
Sad

Nem tudom más is így van-e, de a negatív reklámok inkább elriasztanak, mint vásárlásra ösztönöznek. Az a véleményem, hogy azt az energiát, feltáró munkát, amit a konkurrencia termékének ócsárlásába fektetnek, inkább a saját termék továbbfejlesztésére kellene fordítani.
Egyébként kellő módon és mennyiségben alkalmazva víz is árt a bőrnek, sőt halálos is lehet.
Jelentsd fel a vízműveket!
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
Sieglinde írta:

Hallottatok már róla?

Tulajdonképpen nem az izzadás okoz problémát, hanem a vele járó szag... Ez viszont az étkezés függvénye is. A húsfogyasztás például (legalábbis nálam biztosan) kellemetlenebb szagokkal jár...
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Mona írta:
Sieglinde írta:

Hallottatok már róla?

Igen, a neten is olvashatsz róla, például itt, vagy ezen az oldalon

Köszönöm!
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 25. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:

Igen, nekem itt hervadozik a szekrényemben szegény (Original Murnauers Mineral Deo Kristall) a becsületes neve)
Tulajdonképpen ez valóban egy amolyan tekerhető stift.Úgy néz ki, mint a hegyikristály Wink Be kell vizezni a felületét, és úgy felvinni a hónaljra.Nincs illata, tényleg elég jól megakadályozza az izzadást, ezzel az izzadzságszagot is.Amiért mégsem ezt használom az az, hogy amikor megizzadtam a bőrfelületek ettől az állandó nedvességtől olyan kellemetlen érzést adtak - nem csúszott, tudod úgy, amikor a kezed nedves és nincs bekenve, akkor úgy tapad.
Aztán találtam egy számomra jobbat, ami ugyanezt teszi, de nem kristály., hát ebben már van egy kis vegyszer is, de mégis kellemesen ápolós hatású.

És hol szerezted be a kristály-deot??
Ismerősömnek nem volt ilyen tapadós érzése....dehát személye válogatja.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
5 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.