Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kencefice - recefice - tejben vajban stb ...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 06. 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most olvastam egy cikket, hogy a baba ápoló szerekben mérgező anyagok vannak. No comment...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fatimerika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 06. 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Most olvastam egy cikket, hogy a baba ápoló szerekben mérgező anyagok vannak. No comment...
Miben nincs már? Gondolj bele, hogy a gyógynövényekben mennyi ólom meg méreg van. Ugyanis sem országúttól, sem légifolyosótól nincs messze egy gyógynövény termesztő terület sem. Max az USÁban, vagy Afrika belsejében. De azokba meg feldolgozásukkor kerül ez-az. Sad
Csak a baba immunrendszerében bízhatunk.
CsámpásGizike
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 06. 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmmm...ki tudja nap mint nap mit össze dolgozik az immunrendszerünk..hogy szinten tartson minket.
Ayano
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 11. 20:05    Hozzászólás témája: ekcéma Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó estét kívánok!
Szeretnék tanácsot kérni.
Ekcémás mindkettő kézfejem,és hiába használok kenőcsöket,semelyik sem segít...Sad
Vörös az egész kézfejem,főleg ha víz éri,és kipattog,kipöttyöződik...Sad
Nem dolgozok még,és nem használok vegszereket sem...
Talán a sok kézmosástól alakulhatott ki az ekcéma,meg a hidegtől(télen mindig ki volt száradva)...Sad
Kérem segítsenek!Valamilyen jó krémet vagy valamit ha tudnak,kérem írják meg nekem...
Előre is köszönök mindent.
Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 12. 07:59    Hozzászólás témája: Re: ekcéma Hozzászólás az előzmény idézésével

Ayano írta:
Jó estét kívánok!
Szeretnék tanácsot kérni.
Ekcémás mindkettő kézfejem,és hiába használok kenőcsöket,semelyik sem segít...Sad
Vörös az egész kézfejem,főleg ha víz éri,és kipattog,kipöttyöződik...Sad
Nem dolgozok még,és nem használok vegszereket sem...
Talán a sok kézmosástól alakulhatott ki az ekcéma,meg a hidegtől(télen mindig ki volt száradva)...Sad
Kérem segítsenek!Valamilyen jó krémet vagy valamit ha tudnak,kérem írják meg nekem...
Előre is köszönök mindent.

Szia

Van egy jó hirem és egy rossz hirem:

A jó, hogy kétféle krémet is tudok ajánlani.
A rossz, hogy ki kell majd mindkettőt próbálnod, mert mindenkinek más válik be.

Ime a linkek:

LIPOBASE

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/LIPOBASE_krem/5804

SANATOPIC

http://www.sanatopic.hu/

Remélem, hogy valamelyik beválik.

Szép napot Neked: Pihike Wink
Ayano
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 12. 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen a választ!Smile
Kifogom próbálni mindkét krémet!Smile
Vissza az elejére
Mango
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 20. 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fatimerika írta:
Kage írta:
Miben nincs már? Gondolj bele, hogy a gyógynövényekben mennyi ólom meg méreg van. Ugyanis sem országúttól, sem légifolyosótól nincs messze egy gyógynövény termesztő terület sem. Max az USÁban, vagy Afrika belsejében. De azokba meg feldolgozásukkor kerül ez-az. Sad
Csak a baba immunrendszerében bízhatunk.

Ajánlom a DM sajátmárkás natúr-kozmetikaitermékeit: ALVERDE. Nem tartalmaz szintetikus cuccokat, kőolajszármazékokat, állatieredetű anyagokat, színezéket, parfümöt stb....
Vannak babaápolási termékei is!

Gyengéd ápolás a babáknak Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó bio százszorszép, körömvirág- és jojobaolaj, illipevaj és méhviasz segít megőrizni a bababőr természetes bársonyosságát, segíti a sebgyógyulást és megnyugtatja a bababőrt.

Az alverde babaápolás termékei között szerepelnek: fürdető- és babaápoló olajok tisztításhoz, fürdetéshez és masszírozáshoz, babaápoló krém arc és testápoláshoz és pelenkakiütés elleni krém a pelenka terület ápolására.

A termékek a BDIH szigorú irányelvei szerint lettek kifejlesztve. Előállításuknál tudatosan mellőzzük a szintetikus illatanyag, színezék és tartósítószer használatát.

Én szinte mindenből ALVERDÉT használok: arclemosó, tonik, szemfestéklemosó, szemkörnyékápoló, tusfürdő, testápoló, sampon, balzsam stb....
Csak ajánlani tudom, mert árban is kedvező más natúr,biokozmetikai márkákhoz képest!!!

http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/mimarkank/mimarkank_Alverde.html
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 08. 06:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Babaápolásra mért nem készítetek ghit vajat, kell venni hozzá lassú tűzön 2óráig is, eltart a habot mindig le, kell szedni olyan egy-két kiló vaj, kell hozzá. Elkészült a ghi van gyógynövényed vászonruhára, teszed és átöntöd az így elkészült ghit félévig, van jó minőségű ápoló krémed. Garantáltan vegyszermentes a vajat őstermelőtől is beszerezheted.
kiscipő
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 08. 07:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:

Szia Kage!

Olyan ember még nem született a földre aki valamilyen anyagra ne lett volna egy idő után érzékeny. Amit beszívunk sajnos már az sem az igazi és ne is beszéljünk az egyéb szabad szemmel nem látható anyagokra amelyek nap mint nap láthatatlanul "mérgeznek/?/ bennünket.

Babaápolással kapcsolatosan minden kisgyermeknek más a bőre. Bele lehetne merülni a genetikába is , de nagyon hosszadalmas lenne.Ugyanez vonatkozik a termékek tartalmára vonatkozóan. Sok esetben amikor valakik feltesznek az Internetre/Médiába egy cikket mely szerint ez és ez a vegyület/összetevő mérgező hatású elfelejtik hozzátenni hogy milyen mennyiségi egységekről is beszélünk.

Lányaim mindhárman egyformán jól reagálták le a Bübchen termékeket. Anno még 93-ban hoztak nekem popsikenőcsöt /kamillás bőrnyugtató,hámosító termék ,/lapos tégelygen/ mostmár lehet a DM-üzeltekben is kapni/ sampon, fürdetőszer is bevált a legnagyobbnál és a legkisebbnél. Középső lány bőre nagyon száraz volt, így számára más terméket kellett /orvos által felírt gyógyszertári fürdető/ használnunk egy ideig.

A babatestápolókkal kapcsolatban kifejezetten az ellenzékhez tartozom Smile. Feleslegesnek tartom kenceficézni az amúgy is ép és szép harmatos bőrüket. Egy jó Gyermekorvos is feleslegesnek tartja ezeket a +-okat.
Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 10. 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én itt vettem a deomat, a legkisebbet 490- Ft ért, és hat hónapja használom. Tökéletes, csak azt tudom mondani.
Egyik ismerősöm elég szagosan izzadt, Ő is ezt használja és azóta nincsenek szagok.

http://pedikur.manikur.mukorom.webaruhaz.aphrodite97.hu/crystal-body-deo.html
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 10. 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
Én itt vettem a deomat, a legkisebbet 490- Ft ért, és hat hónapja használom. Tökéletes, csak azt tudom mondani.
Egyik ismerősöm elég szagosan izzadt, Ő is ezt használja és azóta nincsenek szagok.

http://pedikur.manikur.mukorom.webaruhaz.aphrodite97.hu/crystal-body-deo.html

Én is kaptam egyet anno, sajnos nekem nagyon nem jött be, eszméletlenül kiszárította a bőrömet! Neutral
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 10. 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nnna, találtam rá topicot Very Happy juhuuu

http://creativiky.hu/content/kandi/szappanszobrasz-tanfolyam

Érdekelne valakit? Meg egyébként az oldal is tök jó. Valaki szokott otthon kotyvasztani?
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 10. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
Sziasztok!

Képzeljétek most hallottam egy új dolgot és leírom Nektek is.
Egy kád vizbe 3 evőkanál szódabikarbónát teszel és belecsücsülsz, kb. 10 percig az első alkalommal és az időt fokozatosan lehet növelni. Állitólag a mérgek távoznak a szervezetből... Nem tudom, hogy igaz e, de én kipróbálom.

Szép napot! Wink

Recept hozzá

Egy kiló himalaya fürdősó, fél kiló szódabikarbóna, pár kanál méz, tetszés szerinti illóolaj. Méregtelenít, elhihetitek. Smile Érdemes úgy csinálni, hogy utána tudj aludni, mert nagyon kiszív - jó értelemben. Pestieknek meg tudom mondani, hol lehet a legjobb áron szódabikarbónát és himalaya fürdősót kapni.
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 11. 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
pihike írta:
Sziasztok!

Képzeljétek most hallottam egy új dolgot és leírom Nektek is.
Egy kád vizbe 3 evőkanál szódabikarbónát teszel és belecsücsülsz, kb. 10 percig az első alkalommal és az időt fokozatosan lehet növelni. Állitólag a mérgek távoznak a szervezetből... Nem tudom, hogy igaz e, de én kipróbálom.

Szép napot! Wink

Recept hozzá

Egy kiló himalaya fürdősó, fél kiló szódabikarbóna, pár kanál méz, tetszés szerinti illóolaj. Méregtelenít, elhihetitek. Smile Érdemes úgy csinálni, hogy utána tudj aludni, mert nagyon kiszív - jó értelemben. Pestieknek meg tudom mondani, hol lehet a legjobb áron szódabikarbónát és himalaya fürdősót kapni.

Felfújható kád lelőhelyet nem tudsz hozzá? Very Happy
(Felújításkor kiszórtam a kádat, mert kiscsaládom túlméretes a panelházi fürdőszobában elhelyezhető méretűhöz...)
Dejede
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 11. 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jó olvasni ezt a topikot: az ember folyamatosan tanul. Smile Ha mégis lennének olyan dolgok, amikben elakadtok, ajánlom magamat, szívesen segítek. Smile

Szép napot!

Dejede
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.