Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Izrael

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Azygos
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 23. 12:03    Hozzászólás témája: Izrael Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

En nem is olyan regen erkeztem haza a Szent Foldrol!
Hihetetlen elmeny volt szamomra.. Raadasul magyar idegenvzetessel jartam vegig a Bibliabol jol ismert teruletek helyszineit..
A legtobb idot pedig Eilaton toltottem.. Valodi turista paradicsom! Kedvesek, mosolygosak a helyiek, es nagyon vendegszeretoek!

Mindenkinek szivbol ajanlom!

Udv.: Azygos Laughing
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 23. 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy ismerős lány is járt kinn, volt az útlevelében pecsét arábiából. Ja a lány nem zsidó, csak szeret utazni. Már a beérkezéskor megszivatták, a határon minden lukba belenéztek, ahová csak lehetett, iszonyúan ki is borult ettől, mert semmi diszkréciót nem tartottak, bár elvben nő motozott, de biztos volt benne, hogy páran végigperverzkedték a dolgot. Aztán az országban is sok attrocitás érte, pedig tapasztalt utazó. Szóval ő nagyon nem ajánlotta, igaz nem idegenvezetéssel nézte végig a dolgokat, csak idegenként.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Azygos
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 23. 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mallottviksz nene!

Szerencsere en ilyen helyzetbe nem kerultem.. Velem kizarolag pozitiv elmeny tortent..
Es a hihetetlen energiak, amik a Szent Foldet jellemzik, meg nem is beszeltem.. Ezenkivul 3tenger: a Voros, a Foldkozi, es nem utolso sorban a Holt-tenger! Az valami csodalatos!

Es had kerdezzem meg Ontol, ez mostanaban tortent?
En nemreg erkeztem haza..

Udv.: Azygos
Cool
Azygos
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok itt mellékelek képeket is!

üdv.: Azygos angel9:
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 08. 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tompigyilkos írta:
A Zsidók már csak ilyenek.. aki ellenünk mer beszélni vagy véleményt nyílvánítani.. antiszemita vagy.. de ők bátran.. kisajátíthatnak, kiközösíthetnek, rágalmazhatnak! Szerintem a rabolt Izrael lesz az a hely a világon..ahova soha nem megyek! még a végén lecsuknak..mert nem zsidó vagyok..

Neked is boldog ünnepeket! Wink
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 08. 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gobika99 írta:
Mocskos állatok,szemét gyilkos férgek!

remélem most könnyebb?
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 08. 12:05    Hozzászólás témája: Re: Izrael Hozzászólás az előzmény idézésével

Azygos írta:
Sziasztok!

En nem is olyan regen erkeztem haza a Szent Foldrol!
Hihetetlen elmeny volt szamomra.. Raadasul magyar idegenvzetessel jartam vegig a Bibliabol jol ismert teruletek helyszineit..
A legtobb idot pedig Eilaton toltottem.. Valodi turista paradicsom! Kedvesek, mosolygosak a helyiek, es nagyon vendegszeretoek!

Mindenkinek szivbol ajanlom!

Udv.: Azygos Laughing

Üdv!

Igen a világ minden szeglete egy csoda. A Szent Föld pedig...osztozom örömödben.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.