Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Madár
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 14. 06:47    Hozzászólás témája: Madár Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 14. 06:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sast, még
annyira gyönyörű madár + szabad....

szerencsére itt egyre többet lehet látni belőlük
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 14. 06:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merre sasolsz?
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 14. 07:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 20. 13:20    Hozzászólás témája: papagáj Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Apánamnak is vannak madarai és az ő kedvence a hullámos papagáj, ilyen madarai vannak.

Az internetről szedtem le hasonló madarakat.

" A leggyakrabban tartott szobamadarak egyike. A vadon élő madár zöld színű, a fehér, kék, sárga stb. színű madarak a kitartó és céltudatos tenyésztői munkát dicsérik.
1840-ben került Európába, 1850-ben pedig már tenyésztették is. Hazánkba valószínűleg csak 1870 után jutott el. Hazája Közép-Ausztrália, ahol a fákkal tarkított, füves területeken él. "

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 20. 13:22    Hozzászólás témája: Re: papagáj Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:

Pont ugyanilyenjeim voltak anno...
A kék Lóri volt, a sárga-zöld pedig Jozsó... Smile
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 08. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 18. 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem, ezt a képet már betettem itt valahova, bocs.
De most pocstaládatakarítás van, és annyira tetszik, hogy mielőtt kidob, mégegyszer betesz.
Ja és a madár nem beteg, csak pihen Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 08. 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem rigóim vannak, meg mindenféle más madár is jár a nekik rendszeresített vízre, de a rigók azok ide tartoznak. Az a kényszerképzetem, hogy felismerem őket, és egyedi jellemvonásaikat.

Most két család fészkel a diófán. Az egyikben már a második fészekalja tanulja az életet. A fészekalja erős túlzás, mert előzőleg is egy szál kisrigó lett (maradt meg?) és most is. És ez az egy szál is kipottyant a fészekből 5-6 nappal ezelőtt. Már tollak nőttek rajta, de a szárnyait csak a futás segítésére tudta használni. A szülők viselkedéséről lehetett észrevenni a balesetet. Azok a madarak, akik két lépésre közel engednek magukhoz embert, kutyát, zuhanórepulésben támadták szegény kutyomat, aki nem tudta mire vélni a barátságtalan viselkedést. Szerencsére a bolhafészek, rigóvadász macskák a szomszéd kertben őrjáratoznak, felénk csak madártisztelő micicánk, mikutyánk mászkál. A rigófióka így szerencsésen túlélte a földi létet. Tegnap néztem, már 1 - 1 métert fel tud reppenni, kidolgozott magának egy útvonalat a nagy dióágig. Így már biztosan nem tudja senki büdös rigóvadász elkapni.
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 08. 08:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Nekem rigóim vannak, meg mindenféle más madár is jár a nekik rendszeresített vízre, de a rigók azok ide tartoznak. Az a kényszerképzetem, hogy felismerem őket, és egyedi jellemvonásaikat.

Most két család fészkel a diófán. Az egyikben már a második fészekalja tanulja az életet. A fészekalja erős túlzás, mert előzőleg is egy szál kisrigó lett (maradt meg?) és most is. És ez az egy szál is kipottyant a fészekből 5-6 nappal ezelőtt. Már tollak nőttek rajta, de a szárnyait csak a futás segítésére tudta használni. A szülők viselkedéséről lehetett észrevenni a balesetet. Azok a madarak, akik két lépésre közel engednek magukhoz embert, kutyát, zuhanórepulésben támadták szegény kutyomat, aki nem tudta mire vélni a barátságtalan viselkedést. Szerencsére a bolhafészek, rigóvadász macskák a szomszéd kertben őrjáratoznak, felénk csak madártisztelő micicánk, mikutyánk mászkál. A rigófióka így szerencsésen túlélte a földi létet. Tegnap néztem, már 1 - 1 métert fel tud reppenni, kidolgozott magának egy útvonalat a nagy dióágig. Így már biztosan nem tudja senki büdös rigóvadász elkapni.

Történeteidet olvasván mindig negnő a tiszteletem az élet, a természet iránt...
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 18. 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 18. 04:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 18. 04:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 18. 04:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És jelenlegi hátterem:

Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 18. 06:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:

huh, de csodás... ilyenkor látom, honnan ered az ember vágya a repülés iránt... Ezt a fenséges mozdulatot másolja, mikor vitorlát épít...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Következő
1 / 28 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.