Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Orvostudomány a feje tetején...
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BarnaiRoberto
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 16. 22:35    Hozzászólás témája: Orvostudomány a feje tetején... Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Barátaim!

Jó hírrel szolgálhatok! AJÁNLOK A FIGYELMETEKBE egy nagyon fontos újdonságot,
amiről azért nem tudtok, mert a felfedezése óta (1981) mindenki (média, sajtó, hatóságok)
hallgat róla (kevés kivétellel). Ennek is megvan az oka. Tudjuk. Kéremalássan,

az Új Német Medicína az összes eddigi orvostudomány ELSŐ,
MINDENT MAGÁBA FOGLALÓ természettudományos rendszere,
ami szinte minden eddigi ’szent hiedelmet, és meggyőződést’ a feje tetejére állít ...
A tények kivételével! Nincs benne egyetlen feltételezés sem! Három lábon álló rendszer!
Bármelyikünk által bármikor ellenőrizhető!!! Mindez egy szerény és humánus
német orvos Dr. Ryke Geerd Hamer munkássága, akit ezért börtönbe zártak!

Az Új Orvostudomány 22 oldalas ismertetője letölthető innen:
http://entroport.org/download.php?view.3
Ha hírlevelet, vagy értesítést kér újdonságokról, könyvekről, előadásokról,
rendezvényekről e témában, jelentkezés: uj.orvostudomany@yahoo.de

Egyéb érdekesség: http://www.entroport.org/download.php?view.2
http://www.entroport.org/download.php?view.5

Figyelem, ez még nem minden!

Az Ez Van Kiadó gondozásában megjelent az első magyar nyelvű könyv a témában:
Mambretti és Seraphin: Orvostudomány a feje tetején... Ide teszem az ajánlóját,
talán érdekel... (www. papirusz.hu)

’Dr. Hamer korszakalkotó munkásságának lényege messze túlmutat az orvoslás keretein.
Kilép abból a nézőpontból, hogy magunkra, mint áldozatokra tekinsünk, a gonosz külső
ellenségek, a vírusok, baktériumok szerencsétlen áldozataira; akiket csak a külső
beavatkozás a fehér-köpenyes felmentő seregek, az orvosok, gyógyszerészek menthetnek
meg a szenvedéstől és a haláltól.

Már ideje volt egy friss szemlélet felbukkanásának, mert a valóságban valamennyi ráfordítás
és erőfeszítés ellenére kiábrándítóak a betegségi statisztikák. Az Áldozat–Bűnbak–Megmentő
háromszögében szenvedést és halált hozott a szédítő tempójú materiális fejlődés. Már csak
a vak nem látja, hogy ez az erőltetett gyógyászati irányvonal zsákutca, a maga 3500
tudományos feltételezésével. A több évtizedes rák ellen vívott, csillagászati kiadásokat
felemésztő ’háború’ eredményeképpen nem hogy kevesebb, hanem sokkal több ember
pusztul el nyomorultul a rákban és más nyavalyákban napjainkban.
Ráadásul lényegesen gyorsabban, mint régen.

Hamer doktor felfedezése kiragadja az embert a szenvedés eme halálos háromszögéből,
és visszaadja az értelmet az Életnek. Nem úgy tekint az emberi szervezetre, mint egy
áldozat-organizmusra, amely összeroskad a betegségek szorításában, hanem mint egy
lenyűgözően intelligens biológiai rendszerre, ahol semmi nem történik véletlenül!
Sőt, minden tökéletes összhangban! A legapróbb sejtjeink és a mikroorganizmusok is,
mind a közös célt, a túlélésünket, a fajfenntartást szolgálják! Ebből a nézőpontból
nincs semmi háború, nincs harc és ádáz küzdelem!

A szenvedésnek vége! A megértés miatt a félelem elolvad. Értelmét veszti
a félelem tárgya, mely legtöbbször a bizonytalanságból ered. Napfényre került, hogy a
veszedelmes ellenségnek tartott mikróbák (baktériumok, vírusok...) elengedhetetlen
láncszemei biológiai rendszerünknek, önálló életet élő, mégis hűséges szövetségeseink,
szakértő ’vendégmunkásaink’ testünk helyreállításában, túlélésünk biztosításában.

A betegség nem egy elkerülendő, nem „legyőzendő” állapot többé, hanem bizony áldás!
Mert a betegségnek nem csak oka, hanem célja, értelme is van! S hogy mi lenne az?
Megmenti az életünket, lehetőséget adva a kiváltó súlyos érzelmi megrázkódtatás feltárására
és megoldására. Értékes időt nyerünk, amelyet felhasználhatunk az önvizsgálatra, megtaláljuk
konfliktusainkat, szükségleteinket (hiszen minden egyes konfliktus valamilyen szükségletből
ered), és a szükségletek mélyén rejtőző félelmeinket. Ezeket a félelmeket felszínre hozva,
megismerve, hatalmas lépést tehetünk személyes fejlődésünkben.

A betegség kiránt minket a mindennapi mókuskerékből, a figyelmünket a külvilágról
önmagunkra tereli. A konkrét fizikai fájdalomban, vagy éppen a halál árnyékában már
elgondolkozik az ember. Ha felszínre hozzuk félelmeinket, berögződéseinket, megérthetjük
azokat és mód van megoldásra. Túl tudjuk tenni magunkat rajtuk, sőt átértékelhetjük egész
életünket, saját magunk és az emberiség hasznára. A halálközeli élményt átélők is szinte
egytől egyig gyökeresen megváltoznak, azutáni életüket teljesen más értékekre alapozzák.

Nem csak hogy visszaszerezhetjük, hanem tudatosan megtarthatjuk
tökéletes egészségünket! Mód van rá, hogy soha többé
ne legyünk komoly betegek! És ez igazi érték!

A Hameri nézőpontból az emberi lény kiszolgáltatott áldozatból sorsa teremtőjévé válik.
Kiderül, hogy Ő maga hozza létre a betegségnek nevezett testi állapotát, és újból és újból
képes meggyógyítani magát! Sőt, minden alkalommal erőssebbé, tisztábbá, tudatosabbá
válik, mint bármikor előtte, mert egyre jobban megismeri önmagát!

S van ennél fontosabb, hasznosabb dolgunk ezen a világon? „

Üdvözlettel,
Barnai Roberto
roberto@message.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 18. 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remek téma lenne, ha nem lenne reklám a végén, és ha a megfelelő témakörben lenne. Akkor még beszélgethetnénk is róla. Így ajánlom a tisztelt moderátorok figyelmébe.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, így már jó.
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 14. 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Remek téma lenne, ha nem lenne reklám a végén, és ha a megfelelő témakörben lenne. Akkor még beszélgethetnénk is róla. Így ajánlom a tisztelt moderátorok figyelmébe.

én olvastam a könyvet és télleg remek .. van még valaki aki olvasta??
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tridosa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 23. 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A könyv nagyon jó,és meggyőző,de számomra nagyon sok nyitott kérdésre nem adott választ,ez persze abból is eredhet,hogy nincsen Magyarországon forgalomban a témával kapcsolatosan más irás,igen sajnálatos módon. Szerintem,amellett,hogy nagyon elgondolkodtató a könyv,és a hitetleneknek alá is van támasztva / CT / felvétel,sokan szivessen vennék,ha megjelenne több bövebben taglaló irás is. tridosa
Vissza az elejére
bkatus
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 07. 11:49    Hozzászólás témája: én is olvastam és hát nem is tudom Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is elolvastam az interneten elérhető anyagot, én nem radiológus orvos vagyok, de beszéltem szakemberrel, aki azt mondta, hogy ő még a módszer alapját képező elváltozáshoz (Hameri góchoz) hasonló CT-eltérést sosem látott. Hát nem tudom..., aki látott, jelentkezzen, jó lenne tudni, hogy radiológus szemmel is megállja-e a helyét a hypothesis.
dr. Balogh Kata
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 28. 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szedett valaki közületek már Lenkes Gábor féle vitamincsomagot? ... és milyen tapasztalataitok vannak?
Én már sok mindent olvastam pro és kontra és még vívódom, hogy kipróbáljam-e? Az 1000 mg C vitamin naponta állítólag vesekővet és vastúltengést okozhat. Várom kiváncsian a válaszokat! Rolling Eyes
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 28. 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyat még nem, de C vitamint szedek elég sokat, és semmi bajom tőle. vesekövet csak akkor okozhat - és akkor sem kimondottan a C vitamin a feleős - ha nem iszol eleget. Az elég napi minimun 2 liter tiszta víz. Nem tea, nem kávé, nem narancslé, nem sör, nem bor, nem leves, nem cola! VÍZ!!!! Csak a víz számít innivalónak, italnak, folyadéknak, már a szervezet szempontjából természetesen. Minden más dolog étel, állagtól és fogyasztástól függetlenül. Az ideális persze az lenne, ha C vitamint is természetes úton szednénk, nem kapszulában.
Vissza az elejére
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 28. 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
Sziasztok!

Szedett valaki közületek már Lenkes Gábor féle vitamincsomagot? ... és milyen tapasztalataitok vannak?
Én már sok mindent olvastam pro és kontra és még vívódom, hogy kipróbáljam-e? Az 1000 mg C vitamin naponta állítólag vesekővet és vastúltengést okozhat. Várom kiváncsian a válaszokat! Rolling Eyes

Én még nem, de kedves-kedvelt kolleginám hozzákezdett. Napi csomagok vannak, ebben kb. 10-15 féle különböző vitamin. Az egyik akkora kapszula volt, hogy háromfelé vágva bírtam volna lenyelni. Confused

De nem szedte be végig a csomagot, úgyhogy végülis én sem tudok tapasztalatokról beszámolni.

A C vitamin nem okoz vesekövet, szedjed csak nyugodtan!
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 29. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
pihike írta:
Sziasztok!

Én még nem, de kedves-kedvelt kolleginám hozzákezdett. Napi csomagok vannak, ebben kb. 10-15 féle különböző vitamin. Az egyik akkora kapszula volt, hogy háromfelé vágva bírtam volna lenyelni. Confused

De nem szedte be végig a csomagot, úgyhogy végülis én sem tudok tapasztalatokról beszámolni.

A C vitamin nem okoz vesekövet, szedjed csak nyugodtan!

Most jut eszembe, szedte ezt egy kedves jó ismerős(ünk) (a régiak talán emlékeznek Szamurájra). Hát, hogy milyen eredménye van, azt nem tudom, ő esküdött rá, hogy ez kell a nép fiának, szedte is rendületlenül, annyi mondjuk igaz, hogy fizikailag, egészségileg 20 évesekkel vetekedhetett, de az is igaz, hogy ezzel édesapám is így van mindenféle vitamiizé nélkül, és lehet, hogy Szamuráj sem attól volt olyan hűdevidám.
Vissza az elejére
berni
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 15. 00:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.szendi.net/depresszioipar.htm
www.szendi.net www.tenyek-tevhitek.hu
www.antidepresszans.tenyek-tevhitek.hu
www.pszichoterapia.tenyek-tevhitek.hu

Tessék olvasgatni!Smile
Vissza az elejére
danger
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 15. 01:22    Hozzászólás témája: C vitamin kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A C-vitamin tudtommal nem okoz se vesekövet se más jellegű betegséget, mivel vízben oldódó vitaminról van szó, a feleslegben bevitt C-vitamin a vizelettel kiürül. Viszont hiánya skorbutot okoz. Napi 80-100 mg C vitaminra van szüksége a szervezetnek, ha beteg vagy ajánlott többet is bevenni (Állítólag Szent-Györgyi is mikor tüdőgyulladást kapott a C-vitamin napi adagjának többszörösét vitte be a szervezetébe, így nagyon hamar meggyógyult). Abban az esetben, ha a tabletta nem csak C vitamint tartalmaz akkor oda kell figyelni az ADEK-vitaminok mennyiségére, mert ezek zsírban oldódó vegyületek, tehát nem ürül mindennap a szervezetből. Én inkább ajánlanám neked a Béres cseppet vagy annak C-vitaminját, ill az eredeti C-vitamint, ill. a gyümölcs és zöldségben gazdag étkezést. VEsekövet ténylg a kevés folyadékbevitel és az elég egyoldalú táplálkozás is okozhat. Jah Cvitaminban gazdag pl:citrom csipkebogyó, zöldpaprika, káposzta stb.
Remélem valamiben tudtam segíteni.
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 15. 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Kage írta:

én olvastam a könyvet és télleg remek .. van még valaki aki olvasta??

Pár napja fejeztem be a könyvet. Nagyon jó, de roppant átfogó. Kár, hogy nincs nagyobb szakirodalma.
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 24. 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tridosa írta:
A könyv nagyon jó,és meggyőző,de számomra nagyon sok nyitott kérdésre nem adott választ,ez persze abból is eredhet,hogy nincsen Magyarországon forgalomban a témával kapcsolatosan más irás,igen sajnálatos módon. Szerintem,amellett,hogy nagyon elgondolkodtató a könyv,és a hitetleneknek alá is van támasztva / CT / felvétel,sokan szivessen vennék,ha megjelenne több bövebben taglaló irás is. tridosa

Én is ezt hiányolom, hogy nagyon átfogó - ha valaki élni akarna Hamer doktor módszerével azt se tudná, hogy hol kezdje, mihez fogjon.

Én pl. hiányoltam, hogy pl. ha egy kisgyermek lesz rákos, és szerető családban él, kvázi nem érte semmilyen lelki megrzkódtatás, akkor ennek a tényét hogyan kezeli Hamer doki?
Rolling Eyes
vigasz
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 24. 11:02    Hozzászólás témája: Orvostudomány Hozzászólás az előzmény idézésével

Én személy szerint olvastam ezt a könyvet , és fantasztikusnak találom.
Az onkológus doktornőmnek is odadtam , aki egyáltalán nem volt elutasító vele szemben .
Az agynak , a gondolatainknak hihetetlen szerepe van a betegségek kialakulásában .
Hiszen tudati szinten indul el minden . Az én NAGYMAMÁM emlőrákban hunyt el .
Ha a genetike szempontjából nézzük , akkor általában nem a lány gyermek , ha nem az unoka örökli ezen betegséget .
Nos , az én Nagyikámnak 12 lány unokája van , ebből csak nálam jelentkezett az emlőrák .
Viszont én tizennégy évesen amikor ezt megtudtam , olyan hihetetlen negatív program indult el bennem , amelynek most iszom a levét .
Erről pedig tudati szinten csak én tehetek , hiszen 14 éves koromban ÉDESANYÁMNAK a tinédzserek magabiztosságával jelentettem ki , hogy figyeld meg Anyukám , nekem emlőrákom lesz .
Sokként ért ez a gondolat , amelyet egy idő után elfelejtettem , de a tudattalanom tárolta . Időnként fel , fel bukkantak ezen érzések , viszont a KISFIAM születése után újból foglalkoztatni kezdett .
És " láss csodát " emlőrákos lettem 32 évesen . És itt jön be Dr. Hammer elmélete .
Ha az ember a negatív gondolatait , melyeket képtelen feldolgozni , és a lélek súlyos megrázkódtatásként éli meg , akkor az agy elindít egy védelmi reakciót .
Tulajdonképpen a rákbetegség sem más , mint a szervezet túlgyógyító folyamata . Hiszen a ráksejtek jelenléte természetes a szervezetben , nem ellenségként kell rájuk tekinteni .
Ha a lélek rendben van , akkor a testi szinten lévő folyamatok is rendben zajlanak . És ez minden betegségnél így van .
Sajnos az embert az orvosok " csak " testi szinten kezelik , és nem veszik észre a lélek és a test egységét . Tisztelet ama ritka kivételeknek .
Ha például valakinek " megfekszi valami a gyomrát " lelki szinten , mert képtelen kiadni Önmagából a feszültségét , akkor az agy , egy öngyógyító folyamatot indít be. Sejt szinten parancsot ad ki , hogy a gyomor területén még több sejtecske indítsa be a gyógyító folyamatot.
Ezáltal ugye nincs sejthalál . Ha a beteg képtelen a lelki dolgait rendbe tenni , beindul a gyomorrák folyamata .
Tehát Ti , az én lelkemre - lelkünkre , gondolatainkra , probléma megoldó képességeinkre kell nagyobb hangsúlyt fektetni .

Beszélek most én , aki pár napja teljesen a béka feneke alatt voltam . Confused Evil or Very Mad Wink
De most már újból felemelkedtem . Magamtól , a HITEMTŐL . hello1

Millió puszi Mindenkinek : Vigasz - Mónika Razz
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.