Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

ELAKADTAM A SZÁMÍTÓGÉPPEL!!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
balintkam
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 20. 01:09    Hozzászólás témája: ELAKADTAM A SZÁMÍTÓGÉPPEL!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Hölgyek!Smile

Egy olyan kérdésben szeretném a segítségeteket kérni, mely sokakat érinthet – konkrétan a számítógépről és hozzá fűződő viszonyotokról érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok.

Az az igazság, hogy néhány kollégámmal egy olyan on-line szerviz programon dolgozunk, amely segítséget nyújt a türelmetlenebb, esetleg "nem műszaki beállítottságú" hölgyek (vagy urak) számára; ha pl. prezentációt csináltok határidőre és elakadtok, excelben dolgoztok és nem találtok valamilyen funkciót, vírust kaptatok, értelmetlen dolgokat ír ki a gépetek, és hasonlók …ugye ismerős? Ezt igyekszünk online azonnal megoldani vagy tanácsot adni.

Ehhez gondoltam a fórumozó Hölgyek segítségül hívására...Remélem nem fogtok szétszedni érte!
Úgyhogy ha van ilyen irányú tapasztalatotok, legyetek szívesek öntsétek ki a szíveteket! pl. Milyen gyakran használjátok a számítógépet/internetet? Milyen számítógépes problémával szembesültök leggyakrabban? Mit csináltok ilyenkor? Utánanéztek magatok? Párotok segítségét kéritek? Vagy szerelőt hívtok? …és tudtátok, hogy ezek a problémák a férfiak többségének is gondot jelentenek?

Remélem sokatoknak vannak ilyen irányú tapasztalatai!

Üdv Bálint
Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bűnöslélek
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 03:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Micsoda megkülömböztetés. Laughing Én hímnemű egyed vagyok, de rendszeresen szembesülök informatikai problémákkal itt a gép előtt, mindezek ellenére nem kérek segítséget. Razz És én magam sem próbálom megoldani. Elfogadom, hogy a gép szar. Laughing Rengeteg bosszúságot okoz és sokxor szívesen kimenekülnék a világból, egy emberiségtől távoli békés helyre, ahol nincs informatika, semmijen technika, de sajnos ez nem megy. Az életemet megfertőzték az emberiség alkotta dolgok mint cigi, TV, sz. gép, internet, lámpa, rögzített zene és sok más egyéb. Ebből már nem fogok kiszabadulni, ezért beletörődök... Gondolom nem pont ilyen hozzászólásra vártál. Razz
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aj, de jó kis topik!
mondjátok már meg nekem, hogy lehet a MediaPlayeren szabályozni a hangerőt? Én eddig csak winampoztam, azon elég egyértelmú a dolog, de most egy nyamvadt filmet kellene megnézni és nem bírok rájönni, hogy vehetném azt a xart halkabbra. röhöghettek nyugodtan hangosan is, csak gyorsan írjátok meg :D:D:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vándor
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd egyszer neked is sütnek palacsintát:hű de finom Wink
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
aj, de jó kis topik!
mondjátok már meg nekem, hogy lehet a MediaPlayeren szabályozni a hangerőt? Én eddig csak winampoztam, azon elég egyértelmú a dolog, de most egy nyamvadt filmet kellene megnézni és nem bírok rájönni, hogy vehetném azt a xart halkabbra. röhöghettek nyugodtan hangosan is, csak gyorsan írjátok meg Very HappyVery HappyVery Happy

Az alján van egy kapcsolósor Szünet, leállítás, előző, következő, elnémítás, NAÉS a fekvő fagyi zöld tölcsérrel, az a hangerő. Laughing
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azé' ilyen olcsón nem adják! megjelenik két ablak: egy fkete alapon fehér beűk meg egy kis ablak, amit egészképernyősre lehet venni, a jobb felső sarokban ott van a bezárás stb. 3 kocka a bal felső sarokban meg egy kis izé, amire kattintva szintén lehet zárni, de nincs semmi, amivel a hangot lehetne föl-le csavarni
Amit te mondasz, azt megtaláltam, amikor egy zeneszámmal próbálkoztam, de ennél a filmecskénél más Most ez miért van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
azé' ilyen olcsón nem adják! megjelenik két ablak: egy fkete alapon fehér beűk meg egy kis ablak, amit egészképernyősre lehet venni, a jobb felső sarokban ott van a bezárás stb. 3 kocka a bal felső sarokban meg egy kis izé, amire kattintva szintén lehet zárni, de nincs semmi, amivel a hangot lehetne föl-le csavarni
Amit te mondasz, azt megtaláltam, amikor egy zeneszámmal próbálkoztam, de ennél a filmecskénél más Most ez miért van?

Várgyá!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sad Sorry, nem tom. Nem tok winampos videot rátenni a MP-re, innentől csak szép vagyok...
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangyusz, küldtem privüzt, de most újabb kétels merült föl bennem: a mediaplayer meg azMPlayer biztos ugyanaz?
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Hangyusz, küldtem privüzt, de most újabb kétels merült föl bennem: a mediaplayer meg azMPlayer biztos ugyanaz?

én,én,én voltam klusta, a windows Media Playert rövidítettem MP-vel. prv.
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
aj, de jó kis topik!
mondjátok már meg nekem, hogy lehet a MediaPlayeren szabályozni a hangerőt? Én eddig csak winampoztam, azon elég egyértelmú a dolog, de most egy nyamvadt filmet kellene megnézni és nem bírok rájönni, hogy vehetném azt a xart halkabbra. röhöghettek nyugodtan hangosan is, csak gyorsan írjátok meg Very HappyVery HappyVery Happy

Elvileg az F9 halkítás, az F10 a hangosítás...
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rájöttem, h a Media Player meg az MPlayer valóban ne ugyanaz :(
ettől persze változatanul ne tudom mit csináljak vele :)
Vissza az elejére
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
rájöttem, h a Media Player meg az MPlayer valóban ne ugyanaz Sad
ettől persze változatanul ne tudom mit csináljak vele Smile

Ha sima MPlayer, akkor meg a 9-es gomb...
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Imádlak! Köszönöm!
Vissza az elejére
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 29. 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Imádlak! Köszönöm!

Nincs mit...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Következő
1 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.